Zuhal Topal'la Sofrada

15 Nisan 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda Gül Kaç Puan Aldı? Ruhşan’ın Gelinine Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 15 Nisan Pazartesi Seda Gül yarışacak. Bildiğiniz üzere bu hafta yarışmacıları eskiden yarışmış olan ve söylemleri ile akıllarda kalıcı olarak kalan yarışmacıları ilk defa yeniden yarışacaklar. Bu gün yarışan gelin ve kaynana aslında 28 Ocak 2019 Pazartesi günü yarışmış ve kaynanalardan 25 puan almasına rağmen birinci olamamıştı.

=> 15 Nisan 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlaması için tıklayınız.

==> 6 Mayıs günü yani Ramazan’ın ilk günü yarışan Hilal Zorlu’ya sunucumuz ile kaynanaların kaç puan verdiğini görebilmek için [pembebuton]6 Mayıs Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] görebilmeniz için tıklayınız.

Bu gün Ruhşan’ın gelini Seda kaynanalardan daha yüksek alabilecek mi? Peki Zuhal Topal bugün Kaç puan verecek? Hepsini ve daha fazlasını bu yazımızda sizlere aktaracağız. Bu haftanın sonuçlarını görebilmek için [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 19 Nisan Cuma Puan Durumu[/mavibuton] verdiğimiz yazımıza bakabilirsiniz.

İlk gün yarışmanın artık avantajı kalmadığını söyleyebiliriz. Çünkü; yarışan gelin ve kaynanalar tecrübeli olduklarında dolayı ve yarışan diğer yarışmacıları da büyük oranda nasıl biri olduklarını bildiği için ilk gün yarışıp, 15 Nisan Puanları aldıktan sonra köşeye çekilip, gelene gidene 3 vermek işe yaramayacak. Bu arada [pembebuton]19 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görebilmek için tıklayınız.15 Nisan 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Kayserili Kaynana Ruhşan Ve Gelini Seda

Her bir kaynana söylemleri ile bir şekilde gündem olmuş ve bu sayede bu gün yeniden yarışma fırsatı yakaladı. Bugün yarışacak olan Ruhşan, Kayserili olduğu için çok kullandığı kelime olan “gadasını aldığım” kelimesi ile resmen ün yaptı. Bakalım, yaptığı hatalardan ders çıkaran eski yarışmacı Ruhşan’ın gelini Seda Gül’e bu gün Zuhal Topal kaç puan vereceğini bu yazının ne altında mavi yazı ile yazdık. [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 18 Nisan Perşembe Puan Durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 15 Nisan Puanları İle Yarışmacısı

15 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz Seda Gül; 21 yaşında ve fenomen kaynana Ruhşan’ın oğlu Hacı bey ile 4 aylık nişanlı. Aslen Kahramanmaraşlı olan Seda ilk yarışmasındaki hataları yapmayacağını söyledi. [mavibuton]17 Nisan Zuhal Topal Kaç puan Verdi[/mavibuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 15 Nisan Yarışmacıları Ruhşan İle Gelini Seda

Seda Gül’ün müstakbel kaynanası olan fenomen kaynana haline gelen Ruhşan Kaya; 42 yaşında ve yarışmaya Kayseri’den katılıyor. 28 Ocak günü yarıştığında kocası Oktay’ı yayın sırasında arayıp telefonda çok sevdiğini söyleyip çok komik anlara sahne olmuştu. Bu haftada böyle bir olayı bekliyorum. Şimdi ikinci kez yarışan Seda’nın menüsüne bakalım. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Salı Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Seda Gül’ün Menüsü (15 Nisan 2019)


  • Bilye Çorbası
  • Tortille Çanağında Mantar Sote
  • Patatesli Çıtır Börek
  • Salatalıklı Tavuk
  • Eli Böğründe Tereyağlı Bulgur Pilavı
  • Gevurdağı Slatası
  • Çıtır Kadayıflı Rulo Salatası

16 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Seda'nın Menüsü

Tecrübeli kaynanalar hemen Seda’nın menüsünü küçümsedi ve fenomenler haftasına yakışmayan bir menü olduğunu söyleyenler oldu. Ayrıca bir kısım kaynana da yemeklerin ismini değiştirmiş ama bildiğimiz lezzetler bunlar dedi. Bir başka kaynana da 2 saat içinde çok kolay bir şekilde yapılabilecek bir menü olduğunu söyledi.Zuhal Topal'la Sofrada 16 Nisan Seda Gül Ve Menüsü

Ruhşan hanım harika ve enerjik bir şekilde yarışmaya başladı. Zuhal hanım için harika sunumları da yapıp önce sunucumuzun gönlünü kazanmaya çalıştı. Bakalım ikinci kez yarışan, Seda’ya kaynanalar 15 Nisan Pazartesi günü kaç puan verdiler? Merak ettiğinizi biliyorum. Ayrıca 15 Nisan Pazartesi Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini yani Seda’ya kaç puan verdiğini an ve an aktaracağımız bölüm olan 16 nisan puanlama kısmına geçelim. 

15 Nisan Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Seda’nın Puanları)

Rüzgar  6
Songül  6
Hacer  4
Şaduman  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   29

**15 Nisan Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 15 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

Fenomenler haftasında ilk yarışmacısı Kayserili Ruhşan Kaya ve gelini Seda oldu. O naların kısa özeti mahiyetindeki fragmanı paylaşmak istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu