Gelinim Mutfakta

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Toplam Puanlar]

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 11-15 Nisan tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında birisi, bugün haftalık toplam puanlar sonucunda, 15 Nisan Cuma günü beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Haftalık Toplam Puanlar sonucu öğrenmek için tıklayınız.

15 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 15 Nisan Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 15/04/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Bu hafta kim birinci oldu? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase Türker

11 Nisan 2022 tarihinde başlayan programında, Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı tam beş bileziğin sahibi olacak.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

11 Nisan 2022 tarihinde başlayan Sevilay yarışma programında bugün nefesler tutuldu. Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışıma programında, bugün 15 Nisan Cuma puanları neticesinde, bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Son Puan Durumu) Açıklandığı An Bahar ve Kaynanası

Bugün 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, en yüksek puanı alan beş bileziği alırken, toplam puanlar neticesinde en düşük puanı alan isim de yarışmaya veda edecek. 

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 62 Puan
  2. Damla: 52 Puan
  3. Yeşim: 48 Puan
  4. Bahar: 28 Puan 

Yukarıda verilen puanlar, Perşembe günü gelinlerin elde ettiği toplam puanlardır. 4 Günlük puan durumu sonucuna göre Yeşim eleme potasına düşerken, Miyase 62 puanla en yakın rakibi Damla’ya 10 puan fark atmayı başardı.

Bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu ve bu hafta elenecek yarışmacının kim olduğu, son kaynananın vereceği puanlama sonucunda %100 belli olacak.

15 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim : 48 + 11 = 59
Miyase : 62 + 11 = 73
Damla : 52 + 16 = 68
Bahar : 28 + 8 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

15 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ YEŞİM

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 15 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
15 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAHAR
*************************

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

11 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 15 Nisan Cuma günü son kayanına vereceği puanlama ile haftayı sonlandıracak.

11 Nisan Pazartesi günü Yeşim 18 puanla günün birincisi olurken, Yeşim 11 puanla günün sonuncusu oldu. Yeşim ilk gün bilezikler için ilk hamleyi yapan yarışmacı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

12 Nisan Salı günü yarışmaya hafta başında dahil olan Elif günü -5 puanla kapatırken, Yeşim 20 puanla günün birincisi oldu. Yeşim aldığı yüksek puanlara bilezikler için iddialı bir hale geldi.

13 Nisan Çarşamba günü Elif ve kaynanası Ayla yarışmadan hastalık sebebi ile çekildiler. Yerlerine Bahar ve Melek kaynana katıldı. Melek 13 Nisan Çarşamba günü 20 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını alan isim oldu. Yeşim ise aldığı ceza puanlarının da etkisi ile günü sonuncu kapattı. 

Bugün 15 Nisan Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, Yeşim’in eleme potasına sürüklenmesi, Çarşamba günü aldığı ceza puanları ile başlamış oldu.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase Türker

14 Nisan Perşembe günü 17 puanla Miyase günün birincisi olmayı başardı. Yeşim ise 6 puanla günü sonuncu olarak bitirdi. Yeşim aldığı düşük puanların etkisi ile eleme potasına sürüklenirken, bu hafta 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı Miyase olmayı başlardı.

15 Nisan Cuma günü Miyase en yakın rakibi Damla’ya 10 puan fark atmayı başardığı için Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacıyı olmak içi aradaki 10 puan farkı koruması gerekiyor.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Miyase oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. miyase hanim bilezik alamanizdaki basariniz Insallah dahada yukselir basarilar dilerim.

  2. MİYASE’NİN HAKSIZ YERE ALDIĞI BİELZİKLER HARAMDIR!..KENDİ EL ELZZETİYLE ALMADI!..BİRAZ YAPIM EKİ BİRAZ DA KAYIN VALİDESİNİN YAPIM EKİBİ TARAFINDAN EGLİNİNİN TABAĞININ HANGİSİ OLDUĞUNUN SÖYLENMESİ SAYESİNDE BİLEZİK KAZANDI!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu