Gelinim Mutfakta

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma günün birincisi ile Cuma son puanlar sonucu netleşti! 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? Nursel Ergin Cuma günü kaç puan verdi? 15/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 15 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Bugün kaynanalar gelinlere kaç puan verdiler? 5 Nisan Cuma puanları sonucu altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Çeyreği Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanları ile toplam puan durumu neticesi %100 belli olduğunda bir yarışmacı yarışmaya veda edecek. Bu haftayı diğer haftalardan ayıran olay ise üç kişi arasında eleme olasıdır.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Çeyreği Kim Kazandı sonucu için tıklayınız.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Çarşamba günü yarışmaya yeni birisim dahil olduğu için eleme bu hafta eskiler arasında olacak. Dolayısı ile Perşembe günü eleme potasına düşen ve bugün eleme potasında yarışan Yeşim ve Damla’nın işi de bir hayli zor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Bugün 15 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 15 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi günü dahil olan Elif’in yerine Çarşamba günü Bahar dahil oldu. Nursel Ergin de bu hafta eskilerden birinin gideceğini, Bahar’ı elemeye tabi tutmayacağını açıklaması ile gözler Cuma puanları soncuna çevrildi.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında gözler toplam puan durumu sonucuna çevrilecek. Zira bu sonu7ca göre bir gelin tam beş bileziğin sahibi olurken, bir gelin de yarışmaya veda edecek.

=> 15 Nisan Gelinim Mutfakta Eleme Olacak Mı Sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Yeşim çok yüksek puanlara bu hafta bilezikleri garantileyeceği düşünülürken, Çarşamba günüden itibaren aldığı gerek düşük puanlar, gerekse aldığı ceza puanları nedeniyle eleme potasına düştü. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan Puanlama sırasında Damla’dan 5 puan fazla alıp, yarışmada kalmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Damla Yeşim’i eleme potasına düşürmeyi başarsa da kendisi de Yeşim’den 4 puan fazla alabildi. Damla yarışmada kalacağını düşünürken, Miyase Damla’nın eleneceğini düşündüğü için Damla’nın gideceğini söyledi. buna karşında Damlada Miyase’ye şöyle söyledi. İşte Damla’nın o sözleri;

“Buradan olacağı hiç belli olmuyor!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla yarışmada kimin eleneceği kimin bilezik alacağı belli olmadığını, Miyase’nin bile elenebileceğini açıklamak istedi.

Yeşim bilezikleri alacakken eleme potasına düşmesi, onu sevenleri bir hayli üzdü. Yeşim bu durumu tersine çevirmek için bugün 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak, eleme potasından bir adım uzaklaşmak istiyor. 

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Miyase eleme potasına giderken aldığı yüksek puanlara Yeşim ve Damla’yı eleme potasına düşürmeyi başardığı için şu an rahat bir hafta finali geçirmek istiyor. Lakin güçlü rakipleri 20 ve üzerinde puanlar alıp kendisini eleme potasına düşüreceğini de aklında tutması gerekiyor.

Damla yarışmaya geldiğinde Yeşim’i göndereceğini söylemişti. Bugün gelinin son noktada da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda Damla yada Yeşim yarışmaya veda edece olması, Damla’yı bir hayli heyecanlandırdı.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Son Puan Durumu) Açıklandığı An Bahar ve Kaynanası

Miyase Yeşim’i elemek ve yarışmada tek başına güçlü bir rakip olarka kalmak isterken, Beyhan kaynana Miyase’nin sözlerine karşı çıktı. Miyase Yeşim’in yemek yapamadığını söylerken, Beyhan kaynana şöyle söyledi. İşte Beyhan’ın o sözleri

“Miyase ayıp diyorsun!” Kaynana Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan yarışmada Miyase’nin ayıp ettiğini söylerken, rakipleri de Beyhan kaynanaya hata ettiğin, Yeşim’in eleme potasına düşme sebebi Beyhan kaynananın verdiği birler olduğunu açıkladı. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 17 puanla günün birincisi olurken Yeşim 6 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase aldığı yüksek puanlara eleme potasında kendisini uzaklaştırmayı başarırken, Yeşim eleme potasına düşen isim oldu. 

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim her ne kadar Perşembe günü yarışmada düşük puanlar alsa da bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma puanlaması sırasında, kendisinden 4 puan fazla alan Damla’dan 5 puan fazla alıp, Damla’yı elemek istiyor.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 11 Nisan Pazartesi günü başladı. Hafta finali bugün Nursel Ergin’in vereceği, 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile bu haftanın son puanlaması başlayacak. Dört gelin ve bir sonucunun vereceği puanlar neticesinde, Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma puan durumu sonucu (Toplam puan durumu) %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Çarşamba günü yarışmaya dahil olan Bahar aldığı yüksek puanlarla adından söz ettirmeyi başardı. Geldiği ilk gün çeyrek altını alan Bahar, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Bahar’ın elemeye tabi olmaması, eskilerin kafasını bir hayli karıştırdı. Puanları birbirine çok yakın olması, özellikle Damla ve Yeşim’in eleme potasına düşmesi, heyecanı bir kat daha artırdı.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

11 Nisan Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucuna göre bir yarışmacı yarışmadan elenecek. Bir yarışmacı da tam beş bileziğin sahibi olacak.

15 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 15 Nisan 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Bugün Damla kaç puan aldı? 15 Nisan 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Puanları (15/04/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 5
Bahar: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 3
Bahar: 1

*************************
” 15 Nisan 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Bahar: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 2
Bahar: => Melek’in Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Bahar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 15 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 1 5 5 13 (-2)
Miyase 3 5 1 1 1 11
Damla 5 3 5 2 1 16
Bahar 2 1 4 2 1 10 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Nisan Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim : 48 + 11 = 59
Miyase : 62 + 11 = 73
Damla : 52 + 16 = 68
Bahar : 28 + 8 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 15 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
15 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAHAR

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan 2022 Cuma Fragmanı İzle

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile Son Puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, eskilerden bir isim yarışmaya veda edecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 15 Nisan 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

53 Yorum

 1. Programın açılışında Sunucu hanım sevincini nasıl gösterdi. Yeşimi göndereceğini bildiği için hareketleri ile belli ediyor sevincini. Yazık. Bu hafta yarışmacı değilde sunucu elense.

  1. Aynen bu programda bu sunucu varken bidaha izlemem yesimde gitti zaten sunucu satın alinmis belli prigramin adını miyase mutfakta yapsınlar kalite iyice düştü.coj yazık haftaya 2 gün ceyrekle girdi yeşim olurmu miyasenin suratı düştü mutlaka dalavera olacakti

 2. Nursel tadım yaparken basık tabak Yeşim’in di Sevilay hanım tadım yaparken basık tabaktan Damla çıktı ilginç tabaklar karıştı mı?

 3. Haksizlik yapana haram olur hayrini bulamaz iş allah cikar nasip olmaz y 4 b 4 d 4 puat düşmüşler birtek miyasemi yapiyor miyaseyi kasandirmak icin ellerinden geleni yapiyorlar hakyiyen hayrini bulamaz

  1. Nursel haksızlık yapıyor yeşimi göndermek için elinden geleni yapıyor ben bu proğramı izlemekten baz geçtim

  2. istiyorsunuz hep yeşim mi alsın çok uyanıksınız kaç kere elendi geri çağrıldı yeter

 4. İkinci kayinvalidenin de Yeşime 1 puan vermesi Nursel hanımın sevindirdi. Dediğim gibi bu hafta yarışmacı değilde sunucu elensin.

  1. çok haklısın bıltık artık miyasenin kalkık burnundan, hiç aşağıya düşmüyor nedense kaynanasıda harika numara yapıyor

 5. Aslinda Yeşim icin çanlar çaliyor.
  Ama yeşim trolleri hiç endişelenmeyin.
  Süt veren inek kesilmez. Yalandan elenmiş gibi yapip biraz ağlanacak sonra ceeee eleme yoooook denecek. Ayni şey damla ve miyase için de geçerli.

  1. Bence bilerek yeşimin uzerinde oynadılar bu hafta 2 gun üst üste çeyrek alınca miyase yeşim cuma günü görüşeceğiz demişti ondan sonra herkez yeşime 1.1 verip kızın elenmesine sebep oldular yeşimin puanı hatta salı günü 13 puan yüksekti bence kıza kanal olarak bir oyun kurdular

   1. Eveeet bir tiyatro izledik bu hafta. Salı günü baktılar Yeşim iyi gidiyor zavallı Elif i eksi 10 puan vererek kurban ettiler. Sonra da sürekli Yeşime eksi puanlar vererek kızı resmen kasıtlı olarak elediler. Miyase yede yazıklar olsun güya arkadaşım dediği Yeşim i giderayak bir de o hançerledi. PROGRAM a da SUNUCU ya da MİYASE ye de yazıklar olsun. SÖZÜN TÜKENDİĞİ YERDEYİZ 😶😶

  2. Haha daha çok izlersin sizde sanki yeşim babanızın kızı aranızda altın toplayınca yeşime gönderin allah akil fikir versin cümlemize

   1. Yeşim babamızın kızı değil tabii ki Anonim. Ama programı izlerken normal zekada bir insan döndürülen dolapları anlar. Ben bu programın bizi aptal yerine koymasına kızıyorum. Biz ne başarılı yarışmacılar gördük ama hiç bu kadar hadsizini izlemedim. Yeşim en azından saygılı ve nezaketli bir yarışmacıydı. Ne diyeyim dünya arsızların hadsizlerin saygısızların olmuş maalesef 😔

 6. Bugün kim elenirse elensin farketmez ama program bu mübarek ayda çok büyük bir hak yiyor maalesef
  aslında bu hafta elemenin olmaması gerekiyor çünkü hafta ortası yarışmadan ayrılan gelin kaynana gitmeseydi zaten büyük bir olasılıkla onlar elenecekti
  ama gidişatlari iyi olmadığı için yarışmayı kendi istekleriyle bıraktılar
  eee 2 gün için de yeni gelin elense onada haksızlık olurdu
  ama bu üç gelinden birininde hakkına giriyorlar bu mübarek ayda
  Cünkü zaten yarışmadan ayrılanlar elecekti üçünden biri değil
  Birde birsey dikkatimi çekti yesim hepsinden çok öndeydi
  Ama sanki aylarca hiç yemek çıkarmıyormus gibi son 3 gündür kızı yerin dibine soktu çıkardılar üç gündür yemek aş bilmeyen birine cevirdiler oyle gosterdiler çok hakkını yediler bu mübarek ayda dilerim
  Amacı ve gidişatını belli zaten sunucunun ve programın tek dertleri miyaseyi yüceltmek miyaseni yükseltmek diğer üç gelin umurlarında değil miyase bu program fatih ürekle başladığı günden beri izliyorum o kadar yarışmacı geldi gitti ama senin kadar saygısız ve insanları rencide eden birini daha tanımadım yazıklar olsun sana
  Insanlari bu kadar rencide etme milyonların önünde yeter artik hiç hoş bir görüntü değil izledigim

   1. Bende alkışlıyorum umarım tez zamanda program biter adam kayirmayla nereye kadar gidecek

 7. Bu hafta Yeşim gitmesin damla gitsin Yeşim’in hakkını yemeyin Yeşim’in yemekleri çok güzel lütfen Yeşim gitmesin damla gitsin

  1. Bu kadar tesaduf olamaz. Adimiz ve soy adimiz ayni.
   Gercekten ayse gul mu adiniz.
   Adimiz ayni olabilir ama yesim konusunda sizden farkli dusunuyorum.yesimin ve şebek kaynanasinin elenmesine sevindim.

 8. Yeşim elenirse yarışma miyaseyi kazandırma yarışması olur. Reytingler ayaklar altında sürünür ben dahil kimse seyretmek. Nedir bu yeşim düşmanlığı nerden çıktı.

 9. Yeşim elenirse yarışma miyaseyi kazandırma yarışması olur. Reytingler ayaklar altında sürünür ben dahil kimse seyretmek. Nedir bu yeşim düşmanlığı nerden çıktı.

 10. Neden acaba bu tür hataları Miyase yakalıyor. Bir de bunun araştırması yapılsa. Yeşim seyrederken nasıl şaşırdı. Yapsa şaşırtmadı.

  1. Sıra şimdi miyase de sonra damlada gitsinler artık yeni kişiler gelsin aldılar aldıklarını daha ihtiyacı olan becerikli gelinler gelsin

 11. MİYASE ÜSTÜNE VAZİFE OLMAYAN İŞLERE BURNUNU SOKMAYA BAŞLADI!..MİLLETİN KUYUSUNU KAZMAK DAN BAŞKA YAPTIĞI BİR ŞEY YOK!..

 12. Sadece merak ettiğim bu kadar saygılı ve iyi bir insanı yani eşimi. Bu kadar saygısız bir insana yani miyase ye bukadar çirkin konuşmalarına yapımcılar nasıl musade ediyorlar. Yeşim tasmida bu kadar aşağılamaya kaldırsın biraz insaf…

 13. Sadece merak ettiğim bu kadar saygılı ve iyi bir insanı yani eşimi. Bu kadar saygısız bir insana yani miyase ye bukadar çirkin konuşmalarına yapımcılar nasıl musade ediyorlar. Yeşim tasmida bu kadar aşağılamaya kaldırsın biraz insaf… Yeşim üzüntüden ve oradaki saygisizliktan canlı izleyemiyorum internetten bakıyorum yeşim kazanmissa özetini izleyebiliyorum ancak kafam oradaki haksızlıkları kaldırmıyor artık…

 14. Aylardır yeşim var diye izlemiyordum şimdi gittiya içimin yağları eridi kaprisinden,kendi begenmisliginden ,ukalaligindan kurtulduk oh be dünya varmış.Darisi miyaseye

 15. YEŞİMİ ELEYECEKLERİ HAFTA BAŞINDAN BELLİ İDİ ZİRA PALANLAR ÖNCEDEN YAPILIP ,ONA GÖRE AYARLANIYOR.SÜTLAÇ HİKAYESİNDE YEŞİM BENİM SÜTLAÇIM BU KADAR SULU OLMASI İMKANSIZ DİYİNCE AKLIMA EZGİ İLE FATİH ÜREK ARASINDAKİ MÜNAKAŞA GELDİ.EZGİDE KENDİ TABAĞINA BAKIP BU BENİM TABAĞIM DEĞİL DEMİŞ VE FATİHLE ATIŞMIŞLARDI.bANA KALIRSA YEMEKLERİ TABAKLARA YERLEŞTİREN SOYTARI EN İYİ YEMEKLERİ 5 ALMASI PLANLANAN GELİNLERE KÖTÜ TABAKLARIDA İSTEMEDİKLERİNE KOYARAK ,BESLEME NURSELİN YÖNLENDİRMESİYLEDE PUANLAR OYNUYOR.BU PROGRAM DAHA ÖNCEDE YAZDIĞIM GİBİ TAMAMEN KAYIKÇI KAVGASI.HELE BİRDE TERBİYESİZ SEVİLAY KAYNANAYA SEVİLAY SULTAN DEMİYORMU TÜM SİNİR UÇLARIM OYNUYOR,MİYASE TERBİYESİZİDE HER ŞEYE MAYDANOZ OLUP SİNİR KATSAYIMIZI YÜKSELTİYOR.BENCE SEYRETMEK SADECE ZAMAN KAYBI,BUNDAN SONRA NE SEYREDERİM NEDE YORUM YAPARIM.TEŞEKKÜRLER FİLİZ HANIM.

 16. YEŞİM YARIŞMAYA VEDA EDERKEN MİYASE VE KAYINVALİDESİNİN GÖZYAŞLARI BANA HİÇ İNANDIRICI GELMEDİ!..HAK YİYEREK ALINAN ÇEYREK VE BİLEZİKLER HAYIR GETİRMEZ!..MİYASE VE KAYIN VALİDESİ YEŞİM’İN GİTMESİNİ ÇOK İSTİYORDU!.. İKİSİ DE AMACINA ULAŞTI!.. ARTIK BU PROGRAMIN TADI ÇIKMAZ!.. YEŞİM YERİNE MİYASE DÜŞÜK PUAN ALSAYDI EMİN OLUN YAPIM EKİBİ MİYASE’Yİ YOLLAMAZDI!..

  1. yeşim 2 kez çoktan elenmişti zaten. hasreti haksızlıkla yeşim için diskalifiye etmişlerdi. eğer hasret kalsaydı yeşim çoktan elenmiş olurdu!

 17. miyaseyide cok seviyorum yesimide cok seviyorum yesimin elenmesine cok uzuldum

 18. Yeşimin bu hafta hakkı olan bilezikleri vermeyip kizi elenmis amaclari.İki hafta ust üste bilezikleri miyaseye verdiler.Yeşimin hakkı olsun.Bu nekadar torpilli miyase.Zuhal topalle yemekteyiz saat 14 te yayınlanacak.Zaten gelinim mutfaktayı buradan takip ediyorum bu miyase düşkunlüğunden dolayi Yesimin hakkıni yediler .Lütfen Yesimi geri getirin onun gitmesine çook uzuldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu