Gelinim Mutfakta

15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı? İşte Cevabı

15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı? Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta eleme var mı? sorusu oldukça merak edilmekte. 11 Nisan ile 15 Nisan haftasında yarışan 4 yarışmacıdan Elif, Salı günü yarışmadan ayrıldı ve eleme bu hafta üç isim arasında olacak. Bundan dolayı, 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı? sorusu oldukça merak edildi. İşte bu sorunun detaylı cevabı sizlerle…

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanları Sonucu için lütfen tıklayınız.

11 Nisan 2022 tarihinden başlayan yarışma programına 8 Nisan Cuma günü elemem Öykü ve kaynana Gülümser’in yerine, bu hafta Elif ve kaynana Ayla katıldı. Yarışmada kalıcı olmaya geldiklerini iddia eden Elif, eskileri bir bir gönderip, bilezikleri ve altınları almaya talip olduğunu açıklamıştı.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Hafta Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı

11 Nisan Pazartesi günü Elif günü üçüncü sırada bitirmesi ile ümitler Elif ve Ayla için yeşerirken, bu sevinç fazla uzun sürmedi. 12 Nisan Salı günü Elif, kaynanalardan toplamda 5 puan alabildi. Bunun üstüne bir de 5 hatadan dolayı her birine 2’şer puan kırılması neticesinde (-10) puan ceza alınca, ilk defa bir gelin, eski puanla günü kapattı.

15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı

Elif Salı günü -10 puan ceza alması ve aldığı puanların toplamında düşülmesi ile günü -5 puanla kapatmak durumunda kaldı. 13 Nisan Çarşamba gününe gelindiğinde, Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Elif ve kaynanası Ayla’dan eser yoktu. Zira sağlık sorunları bahane ederek yarışmadan ayrıldıklarını bizzat Nursel Ergün açıkladı.

13 Nisan Çarşamba günü Elif ve kaynanası gittikten sonra yarışmaya kaynana Melek ile gelini Bahar katıldı. Bahar bu haftaya sonradan dahil olduğu için Nursel Ergin şöyle bir açıklama yaptı.

“Bahar hafta ortasında yarışmaya katıldığı için onu elemeye tabi tutmak haksızlık olur. Elif’in puanlarını Bahar’a vermek de aynı şekilde haksızlık olacağı için Bahar bu hafta elemeye tabi olmadan altın ve bilezik alabilecek. Dolayısı ile bu hafta eleme 3 gelin arasında olacak!”

Sözleri ile sunucu Nursel Ergin bu hafta elemeye Yeşim, Damla ve Miyase tabi olacağını açıkladı. Geriye kalan üç yarışmacı da bu sezona bir şekilde damga vuran, efsaneler arasında girmeyi başaran isimlerden olması, herkesi meraklandırdı ve 15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı? sorusunun cevabı merak etmeye başlandı.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı

Miyase bu hafta elenen kişi olmamak için ilk iki gün boyunca aldığı düşük puanları, Perşembe gününden itibaren düzeltmeye başladı. Yeşim ise bileziklere giderken aldığı cezalar ve düşük puanlar nedeniyle, birden eleme potasına sürüklenmeye başladı.

Yeşim : 48 + 11 = 59
Miyase : 62 + 11 = 73
Damla : 52 + 16 = 68
Bahar : 28 + 8 = 36

Yukarıda verilen puanlama, Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puanlardır. Bu puanlara bakıldığında Yeşim 48 puanla eleme potasına düşen isim olurken, Damla 4 puan fazla alarak eleme potasının bir tık üzerinden yer aldığı görülüyor.

15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı? diye merak eden Yeşim fanları da 15 Nisan Cuma puanları sonucunu merakla beklemeye başladı.

Nursel Ergin benzer bir durumda kimi zaman bilezikleri dahi vermeyip, bir sonraki haftaya bırakmıştı. Geçtiğimiz haftalarda yine buna benzer bir durum karşısında bilezikleri verip, eleme yapmamıştı. Kısaca Aynı durumda %100 eleme yapmayıp, kimi zaman bilezikleri veren Nursel, bu haftada benzer bir şekilde eleme yapmaması bekleniyor.

Sonuç Olarak

Sonuç olarak 15 Nisan Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Olacak Mı sorusuna şu açıdan bakmak gerekiyor. Nursel Ergin yarışmaya geldiğinden beri yarışmanın tüm ayarları ile oynadığı için aynı durumda %100 farklı sonuçlar çıkabilmekte. Bundan dolayı eskilerden birini göndermek için bugün hiç yapılmayan bir şey yapılıp, eski isimlerden biri giderse de şaşırmamak lazım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. MİYASE’NİN UCUZ HAREKETLERİNDEN BIKTIM!..BURNU KAF DAĞINDA GEZİYOR!..YARIŞMADAN HİÇ GİTMEYECEĞİNİ SANIYOR!..BİR DE BUGÜN ORADAKİ GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRÜP TENEKE DEMESİ ONUN BİR KEZ DAHA KARAKTERSİZ OLDUĞUNU GÖZ ÖNÜNE SERİYOR!..SİZE YEMİN EZGİ BUNUN KADAR KENDİ YARIŞTIĞI RAKİPLERİNİ HİÇ KÜÇÜMSEMEDİ!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu