Gelinim Mutfakta

15 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! 15 Nisan Puan Durumu Sonucuna Göre Günün Birincisi Kim

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Pazartesi günün birincisi kim? Geçtiğimiz hafta finalinde tecrübeli sayılabilecek bir yarışmacı Beyza yarışmadan elendi. O hafta yarışmaya başlayan Güngör ise geldiği hafta bilezikleri alarak elinin lezzetini kanıtladı. Bakalım 15 Nisan Pazartesi Puanları açıkladığın da elinin lezzetini ortaya koymaya devam edebilecek mi? Bu gün hafta başı olması nedeni ile yarışmaya yeni bir yarışmacı dahil olacak. Güngör gibi şanslı olup ilk geldiği günden itibaren günün birincisi olabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Not: 15 Nisan puan durumu yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> 15 Nisan 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

==> 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayıp, 10 Mayıs Cuma günü sona erecek olan haftanın ilk günü yarışan gelinlerin kaç puan aldığını görebilmek için [pembebuton]6 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

15 Nisan Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da gözler yeni gelen kaynana Handan üzerinde olacak. Daha ilk geldiği dakikadan itibaren kaynanalar odasını istediği gibi değiştiren Handan, acaba nasıl puanlar verecek diye merak ediyoruz. Eğer ki 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yapması halinde, bu hafta bitmez. Bu arada [mavibuton]29 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

15 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan Ezgi Yıldırım Resmi

Sevim hanım ile Besime hanım Ezgi’nin tabaklarına bir vermesine sinirlenen Reyhan, karşı atak yapmış olsa da bu durumu bir türlü tersine çeviremedi. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için butona tıklayınız.

Ezgi de bu sebeple uzun zamandır çeyrek ve bilezik alamıyor. bu olaylar nedeni ile Rakibi Gülcan da çeyrekleri ve bilezikleri toplamayı başardı. Altına susamış Ezgi, Gelinim Mutfakta 15 Nisan Pazartesi puanları verilirken istediği puanları alabilecek mi? Ezgi, artık yeter diyecek bir halde. Bu arada [pembebuton]18 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Günün Birincisi Ve Pazartesi Puanlaması

Geçtiğimiz hafta yaptığımız tahminleri hiçe sayan ve gerçek olmadığını düşünen okurlarımız da gördü ki tahminlerimiz %100 doğru çıkıyor. Bu hafta ise instagramdan henüz tahminlerimi açıklamadım. Yeni bir haftaya başlayan yarışmacılardan Ezgi, uzun zamandır boşa kürek salladığının da farkında. Buna bir çözüm üretmek için yemeklerini diğer yarışmacılar gibi de yapsa birler hep Ezgi’yi buluyordu. Bu gün günün birincisi kim? sorusunun cevabı olabilmek için Ezgi, ilk günden işi sıkı tutacağa benziyor. Not: 15 Nisan puanlama aşaması yazının sonunda verdik. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 17 Nisan Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

15 Nisan Pazartesi puanları kaynanalar tarafından verilmedi. Ben puanlama başlamadan bu gün kazanan gelin kim olduğunu tahmin edeceğim. O vakte kadar sizlerinde bir tahminde bulunmasını istiyorum. Bakalım hangi yorumcumuzun tahmini tutacak? Merakla gelecek tahminleri bekleyeceğim. Bu sebeple elinden gelenin en iyisini yapacak. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 16 Nisan Salı Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 15 Nisan Günün Birincisi

Gelinlerden bazıları 15 Nisan 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olmaktan çok kendisine karşı yapılan haksız puanlamayı yüksek sesten dile getirdi. Çıkan laf kavgasına ise Fatih Ürek müdahale etti ve hiç kimse de babamızın oğlu değil. Burada sizler yarışmacı olarak geldiniz deyip çeki düzen verdi.

Uzun zamandır gözlemlediğimiz bir olay var ki ilk gün iyi puanlar alan gelin, final günü bilezikler için yarıştığını yani elenmemek için değil bilezik için ter döktüğünü görüyoruz. Bunun en büyük nedeni iki günün çekimini aynı anda yaptıklarından kaynaklı. Yani bizler Pazartesi ve Salı günü izlediğimiz bölümleri yarışmacılar bir günde çekiyorlar. İlk gün iyi puanlar alan o psikoloji ile ikinci gün de genel de iyi puanlar alması nedeni ile haftalık toplam puanlar da önemli bir konum elde ediyorlar.

Bu gün haftanın ilk günü olması nedeni le Gelinim mutfakta puan tablosu ile günü sonunda vereceğim haftalık puan tablosu eşit olacak. Ger yere aynı puanları yazıp doldurmayın şeklinde yorum yapan arkadaşlar için söyledim. Haftalık puanları anlık olarak takip edebilmek için böyle bir durum gerekli olduğunu söylemek istiyorum.15 Nisan Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Meltem İle Kaynana Handan

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani final günün de çeyrek altını Ezgi aldı ama beş altın bileziği Güngör kazandı. Artık Ezgi için Güngör de büyük ve güçlü bir yarışmacı olduğunu gördü. Her ne kadar tatlısı için kendi fırınını açıp burada pişirebilirsin deyip zeytin dalı uzatan Güngör, aradığı barış elini gözlemlediğim kadarı ile Ezgi’den bulamayacak.  Not: Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Gelinim mutfakta puanlama da Handan’ın vereceği ilk puanlama oldukça önemli. Hele kendi gelini Meltem Nur’u bulup da beş verip diğerlerine bir verirse, ortalık ilk günden karışacak. Umarım Handan hanım adil puanlama yapar ve bizlerin bu kaygısını gidermiş olur. Not: 15 Nisan Pazartesi puanları yazının sonunda verdik.

12 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? yada kim olacağını kaynanaların belirleyebilmesi için gelinlerin bir yemek yada tatlı yapması gerekiyor. Acaba Haftanın ilk günü gelinler hangi yemeği yapacaklar. Meraklanmadan hemen günün yemeğini ve sonrasında malzeme listesini açıklamak istiyorum.  

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Kabak İmam Bayıldı Malzemeleri

 • 4 adet kabak
 • 2 adet kuru soğan
 • 1 adet domates (orta boy yeterli)
 • 3 diş sarımsak
 • Yarım çay bardağı sıvı yağ
 • 5-6 dal maydanoz (kıyılacak)
 • 3 adet yeşil biber
 • 2 çay kaşığı tuz

15 Nisan Gelinim Mutfakta Kabak İmam Bayıldı Malzeme Resmi

Kızartmak İçin;

 • Sıvı Yağ

Üzeri İçin;

 • Yarım Su bardağı ılık su
 • 1/2 yemek kaşığı salça

Fatih Ürek ilk gün verilen günün yemeği için kolay bir yemek olduğunu ve kısa sürede hazırlanabilecek bir yemek olduğu için 50 dakika süre verdi. Gelinler de ilk gün yarışmaya dahil olan yarışmacı Meltem Nur’u bir taraftan tanırken, diğer taraftan kabak imam bayıldı yemeğini zamanından önce yapmayı başardılar. Sonrasında ise sunum aşamasına geçtiler. Hadi bizde sunum aşamasına geçelim ve Pazartesi kaynanaların verdiği puanları bir görelim.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Puanları (15/04/2019 Pazartesi)

*************************
15 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 5
Güngör : 2
Meltem : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Handan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Güngör : 5
Meltem  : => Handan’ın Gelini 2

*************************
” 15 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Güngör 5
Meltem : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Meltem : 3

*************************

Gelinlerin 15 Nisan 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 1 1 2 7
Gülcan 5 2 3 1 11
Güngör 2 5 5 5 17
Meltem 1 2 1 3 7

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15 Nisan – 19 Nisan Haftası) – Pazartesi

Ezgi       : 7
Gülcan   : 11
Güngör   : 17
Meltem  : 10

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

15 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ güngör
Gelinim Mutfakta 15 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ güngör
15 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 282. Bölüm 16 Nisan 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu