Gelinim Mutfakta

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe günün birincisi aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi gelin birinci oldu? Perşembe günü Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 15 Nisan Perşembe günün birincisi kim oldu? Esra kaç puan aldı? 15 Nisan Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün beş puanı kime verdi? Final bölümü öncesinde Perşembe puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı?  Dikkat: 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu (Son Toplam Puanlar) sonucu ile çeyrek altını alan yarışmacı yazının sonunda verilmiştir.

=> 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puanları açıklandığında bir gelin %100 eleme potasına düşerken, bir gelinde aldığı yüksek puanlar sonucunda bilezikleri almak için avantajlı konuma yükselecek.

=> 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

12 Nisan tarihinde başlaya yarışma programında ilk gün Seda çeyrek altını alırken Salı günü Ayten çeyrek altını kazanan isim oldu. Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynanalar yarıştı ve Nagehan kaynana (Seda’nın kaynanası) çeyrek altını alan yarışmacı oldu.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Seda hem kendi hem de kaynanasının aldığı puanlar sonucunda en yakın rakibi Esra ile 10 puan fark açmayı başardı. Seda bu hafta bilezikleri kazanabilmesi için kesinlikle bugün 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda. Aksi halde bilezikleri alması hayal olacaktır.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 15 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Bu hafta kim elendi görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Sorusunun cevabı elbette merak ediliyor. Aslında bu hafta tüm yarışmacılar çok güçlü. Kimisi aşçı kimisi 20 üzeri bilezik kazana isimler. Bundan dolayı bu hafta bilezikleri alan değil eleme potasında yaşanan rekabet şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız. 

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda Seda arada ki 10 puan farkı korumak, hafta finalinde ise rahat bir puanlama geçirmek istiyor. 

Kaynana Neriman’ın zaman zaman giydiği kıyafetlerle dikkatleri üzerine çekmesine karşılık gelinler Neriman kaynanayı eleştirmek istedi. Ayten ise kaynanasının meşhur olduğunu şu sözlerle dile getirdi

Kayın validemi kimse sevmeseydi bir milyon takipçiye ulaşmazdı! Yarışmacı Ayten

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Esra ve Fatma

Sözleri ile Ayten kaynanasının sosyal medya hesabını bir milyon hayranının takip ettiğini dile getirdi. Ancak bu zaman kadar çok popüler olan Ezgi yada Reyhan gibi yarışmacılar takip eden kişi sayısı bile bir milyon olmamışken, Neriman’ı bir milyon kişinin takip etmesi dikkatlerden kaçmadı. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında günün kritiklerinde Neriman’ın takipçi konusu gündem olacaktır.

Seda Sayan hafta başında beri farklı isimlere beş vermesi, yarışmada bilerek kimseyi kayırmadığının en büyük göstergesi olduğunu düşünülüyor. Bakalım bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan Puanlama sırasında Seda Sayan beş puanı hangi geline verecek? Sonucu hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puanları açıklandığı sırada Ayten ve Neriman

Esra son bölümde kaynanasının yarışmasında dolayı Seda ile arasında ki puan farkının açılmasına neden oldu. Bu nedenle son bölümdeki başarısızlığını kapatmak için bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe puanları sonucunda hem günün birincisi olup hem de çeyrek altını almayı planlıyor. 

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puan Durumu

12 Nisan tarihinde başlayan yarışma programında adım adım hafta finaline giderken bugün Seda Sayan’ın vereceği bugün 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile kaldığı yerden devam edecek. Bugün sonunda artık bilezikler için sadece bir puanlama kalacağı için günün sonunda belli olacak olan bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe puan durumu sonucun en yüksek puanı alıp bilezikler için avantajlı olmak isteyen gelinler şimdiden kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Yarışmacı Seda şu an 58 puanla birinci sırada yer alırken Esra 48 puanla Seda2nın 10 puan gerisinde Perşembe puanlarına başlayacak. Bu ikili bugün 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda birinci olabilmek için kıyasıya yarışacak. 

Ayten ile Ece ise eleneme potasına düşmemek için mücadele edecek. Şu an bugün Gelinim Mutfakta 15 Nisan puanlaması henüz belli olmadan önce Ayten 35 puanla üçüncü sırada yer alırken, Ece 34 puanla hemen arkasında son sırada yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puan Durumu belli olduğu esnada Nagehan ve Seda

Ayten kendisini göstermeye devam etmek için ne yapıp edip bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmak için tüm imkanlarını seferber etti.

Bu Haftanın final öncesinde Perşembe günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu açıklandı mı? Hangi gelin bugün çeyrek altını kazandı? 15 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Soruların cevapları yazının devamında ki tablo  da sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Puanları (15/04/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

15 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 4
Seda: 5
Esra: 1
Ece: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 5
Seda: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 1
Ece: 4

*************************
” 15 Nisan 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 5
Esra. 2
Ece: => Sevda’nın Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 2
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 2
Ece: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 2
Seda: 3
Esra: 5
Ece: 1

*************************

Gelinim mutfakta 15 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Ayten 4 5 3 2 2 16
Seda 5 3 5 5 3 21
Esra 1 1 2 2 5 11
Ece 2 4 1 1 1

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Nisan) – Perşembe

*************************

Ayten : 35 + 16 = 51
Seda : 58 + 21 = 79
Esra : 48 + 11 = 59
Ece : 34 + 9 = 43

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 15 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
15 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ECE

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Fragmanı İzle

15 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Hafta finali eleme potasına düşecek yarışmacının hafta finalinde nasıl yarıştığını gösteren Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. seda sayan guzel yönetiyor iyiki geldi ayten buranin gulu guzelde kiviriyor oynuyor helal olsun gönlumuz yuregimiz yerine geliyor oynaynca hellalin var ayten

  2. Sedaya helal olsun ya. 4.gün 4 kere 1. oldu en son Ayten 4 kere 1. olmuştu eğer yarın da çeyrek alırsa rekor kıracak.Aslında pazartesi çeyrek almadı ama kuraya kalmıştı yani yine birincisi son 3 kere de o aldı çeyreği helal olsun Seda👏👏👏. Gizem, Zeynep favorim ama onlar olmadı ğı için şimdiki favorim sensin inş hep sen alırsın

  3. Bugün Seda hakkıyla çeyrek aldı.Yarında bileziklerin sahibi olacak.Bugün itibariyle Esra ile arasındaki puan farkı 20 oldu.Ayten puan itibariyle Ece nin 8 puan önüne geçti.Yarın Ece nin bu 8 puanlık farkı kapatması zor.Ece sanırım elenecek.Hep söyledim bu proğramda ahçılık sökmüyor.El becerisi,hem konuşup hem çalışmak,hızlı çalışmak ve de kayınvalidelerin strateji başarısı veya başarısızlığı gelinleri hem yüceltiyor hemde batırıyor.Seda ilk geldiğinde eli yavaştı,4 hafta sonunda usta oldu.Keza Ayten de başlangıçta öyleydi sonradan deneyim kazandı.Ancak bu hafta Neriman hanım pek Ayten i bulamadı,performans sorunu var.Esra ile kayınvalidesi her konuda didişmekten birbirlerine bir türlü konsantre olamıyorlar.

  4. Muhaahaa (: alışıyor insan gangisi ekense üzülüyoruz…Ayten Neriman giderse üzülürüm …Esra da çok tatlı bı kapalı bayan oda giderse üzülürüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu