Gelinim Mutfakta

15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Son bölümde de yine birbirine yakın puan alan yarışmacılar bu gişişebir son vermek istiyor. Onlarda birbirine yakın puanlama aldığı için oldukça rahatsızlar. bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba Puanları sırasında artık bir gelin diğerlerini geride bırakacak bir puanlama almasını bekliyoruz. Dikkat: 15 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda bulunabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba puanları için tıklayınız.

Bugün 15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında yükselişe geçecek gelinler arasında Elif’in olmayacağını düşünüyorum. Zira Elif bu ay ki maaşını yönetimden aldı. Şaka bir tarafa Elif bu hafta çok iyi başlamadı. ancak ona rağmen bilezik yarışından da hala kopmuş değil.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An15 Ocak Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da zirvede tamamlayacak olan gelin, en az rakibine de 5 puan fark atması gerekecek. Aksi halde bu kadar birbirine yakın puanların olduğu bu hafta, ne bilezikleri garantilemekten ne de kesin olarak elenecek kişiden bahsedebiliriz. 

=> [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puanlama kısmında beklediğimiz gibi bir puanlama olur ise alt kısımda verdiğim bazı kesin sonuçlar ortaya çıkacak. bu sonuçlar neydi, diyecek olursanız;

 1. Bu hafta kimin bilezik almaya niyetlendiğini belli olacak.
 2. Eleme potasına kimin düşeceği kesin olarak ortaya çıkacak
 3. Bu hafta elenecek %100 belli olacak

=> [mavibuton]17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Yukarıdaki kesin olarak ortaya çıkacak olaylara bir kaç tane daha eklenebilecek sonuçlar var. Ben şimdilik bu kadar ekledim. ;Tabi bu sonuçların çıkabilmesi için bugün 15 Ocak Çarşamba puanları sırasında gelinler arasındaki puan farkının açılması gerekecek.

=> [mavibuton]16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba Günün Birincisi Olan Gelinler

Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu sizlere açıklamadan evvel bu hafta yarışmaya katılan Betül’ün performansını nasıl buluyorsunuz? Yeni gelen bir yarışmacıya göre nasıl? Yorumlarınızı bu yazının en alt kısmından yapabilirsiniz.

15 Ocak 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da eğer Elif zirvede bitirirse bile bu hafta bilezik alamayacağını düşünüyorum. Benim şahsi fikrime göre Elif’in bilezik alması, yönetimin onayına bağlı.15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi olan Aleyna

Her dakika Elif’in bilezik aldığı yarışma kesinlikle reyting sırasına yer bulamaz. bunu bilen yönetim bu hafta Elif’in bilezik almasını da istemediğini düşünüyorum. Tabi kesindir ve böyledir demiyorum. Bu görüş benim şahsi görüşümdür. Dikkat: 15 Ocak Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Kaynana Macide’nin tavrına baktığımda 75 bileziği alan gelin sanki kendi gelini gibi bir havası var. Aleyna ise kayın validesine yaranmak ve onu kırmamak için elinden geleni yapsa da Macide’ye bu asla yetmediğini görüyorum. Şahsen, Aleyna’nın bu durumuna üzüldüm. Ben ekran karşısında bunu görüyorum. Acaba si ne hissediyor ne düşünüyorsunuz? Dikkat: 15 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucu yazının sonunda verdim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynana Çiğdem’in vereceği puanlara çok dikkat edin. bu hafta bilezikleri almak istiyorsa 1-1-2-5 tarzında yani iki birli bir puanlama yapacak. Ancak yönetim müsade etmiyorsa 3 ve 4 içeren bir puanlama yapacaktır. 

Her gelin elbete bugün Gelinim Mutfakta 15 Ocak Günün birincisi olmak için çaba sarf edecek. Ancak bu başarıyı yalnızca bir gelin elde edeceği için kayın validelerin nasıl puanlar verdiğini dikkate alarak yemeklerimi yapan gelin kazanacak. Şahsen ben orada yarışan bir gelin olsam, kesinlikle Çiğdem kaynanadan puan alabilmek adına yemeklerimi Elif’in tabağına benzetirdim.15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Macide

Bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu ve bugün kim birinci olduğunu sizlere açıklamadan evvel, günün yemeğinin adını malzemeleri açıklayacağız. Daha sonra bugünün puanlamasını aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puan Durumu Sonucu (2020)

13 Ocak 2020 tarihinde başlayan bu hafta bir azdan kayın validelerin 15 Ocak 2020 puanlaması ile kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar gelinler birbirlerine puanlama olarak fark atamadılar. Bugün haftanın ortasında artık gelinler arasında ayrışma olacağını düşünüyorum. Bugün 15 Ocak Çarşamba Puanları sonrasında 15 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olursa kesinlikle bilezikleri alacak en büyük aday olacaktır. 15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan Betül

Elif, geçtiğimiz hafta aldığı 5 bilezik ile 55 adet bilezik kazanmış oldu. Şu ana kadar sosyal medyada artık elif’in yeterince bilezik aldığını ve gitmesi gerektiğini düşünenlerin sayısının arttığını görüyorum. Bakalım Elif artık yeter deyip, gidecek mi? Yoksa bilezikleri bu haftada alacak mı? Bekleyip, göreceğiz.  Dikkat: 15 Ocak Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladım.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Aleyna ile Betül 14 puan alarak günü birinci bitirse de çeyrek altını lana ve günü kazançlı çıkartan Betül oldu. Kura sonucu çeyrek altın Betül’e kaldı. Betül her ne kadar bu hafta yarışmaya gelse de program da acemilik çekmiyor. Bu hafta elenmeden kalması halinde haftaya daha güçlü ve kendisinden emin adımlarla yarışacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba Puanları Verildiği an Burçin

[saritext]bugün 15 Ocak 2020 puanlaması sırasında Burçin’in kayın validesine karşı tepkisini doğru buluyor musunuz? [/saritext]

Bu hafta Çarşamba günü verilen fragmanı izlemeyenler olabilir. Burçin kayın validesinin sanırım yaptığı puanlamada kendisini bulamayınca, yanında geldiğinde şu sözleri sarf etti.

“Ya bırak gidelim. Seninle burada olmaktansa, olmayalım Anne!”
Yarışmacı Burçin

Sözleri ile aslında kayın validesinin kendi tabağını bulması gerektiğini ama bulamadığını hatta kendisine de düşük verdiği için Burçin de sinirlerine hakim olamadı ve bu sözler çıktığını düşünüyorum. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Burçin’i panikleten en önemli neden, haftalık toplam puan durumu sonucunda her an 4. sıraya düşme tehlikesi var. Bu nedenle yenilgiyi kabul edemediği için panik içinde kayın validesine karşı kırıcı laflar etti. 

Şu na tüm yarışmacılar hem eleme potasında hem de bilezik yarışında. Yani aralarında henüz hiç biri sıyrılmadı. Bugün Gelinim Mutfakta 15 Ocak 2020 Günün birincisi olan gelin, diğerlerinde puanlama olarak fark atabilirse bu haftanın en önemli adımını atmış olacak.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

Bugün 15 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da hangi gelinin çeyrek altını aldığını hangi gelin kayın validesinden beş puanı aldığını sizlere açıklamadan önce sunum kısmında gelinler hangi yemeği hangi malzeme ile yapacağını açıklamak istiyorum. Daha sonra bugün günün birincisi kim olduğunu açıklayacağım.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Frenk Tavası

 • 6 adet domates

Frenk Tava Malzeme listesi 1

İç Harcı İçin;

 • 350 gram kıyma
 • 2 diş sarımsak
 • 2 adet kuru soğan
 • 1 adet domates
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 1 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 2 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Frenk tava malzemeleri - 2

Sosu İçin;

 • 1 çay bardağı su
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • 2 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 1 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu haftanın üçüncü yemeği olarak seçilen ismi yabancı olsa da Şanlıurfa mutfağından Frenk Tavası yapılacak. Fatih Ürek bu yemek için yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını bu yazının en son kısmında verdim.

Bugün kim çeyrek altını aldı? 50 dakika içinde yemeğini en iyi şekilde yapacak olan gelinler arasında bugün çeyrek altını alacak olan hangisi olduğunu hemen alt kısımda kayın validelerin verdiği puanlama sonrasında sizlere aktaracağım.

7 Ocak Salı Puanları sonrasında artık eleme potasına düşecek ve bilezikleri alacak kişinin de yavaş yavaş netleşmesini bekliyoruz.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puanları (15/01/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Burçin : 3
Aleyna: => Macide’nin Gelini 4
Betül : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Burçin : 1
Aleyna 3
Betül : 1

*************************
” 15 Ocak 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Habibe‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Burçin : 4
Aleyna : 5
Betül  : => Habibe‘nin Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Burçin : => Özden’in Gelini 1
Aleyna : 3
Betül : 2

*************************

Gelinlerin 15 Ocak 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 5 5 1 5 16
Burçin 3 1 4 1 9
Aleyna 4 3 5 3 15
Betül 1 1 3 2 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Ocak – 17 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 20 + 16 = 36
Burçin : 24 + 9 = 33
Aleyna : 27 + 15 = 42
Betül    : 28 + 7 = 35

*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
15 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BETÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Ocak 2020 Perşembe Fragmanı İzle

16 Ocak 2020 Perşembe günü, bu haftanın dördüncü bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olarak 439. bölümün fragmanı yani 16 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu