Gelinim Mutfakta

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Bu hafta kimin elendiği 15 Ocak Cuma günü verilen puanlama sonrasında beli oldu. Bu hafta bilezikleri kim aldı? Hangi gelin bu hafta yarışmadan elendi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da şu an Aysun ile Gizem 71 puanla Cuma puanlaması öncesinde zirveyi paylaşarak finali bölümüne başladılar. Bu hafa bilezikleri alacak isim Gizem yada Aysun olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Cuma Haftalık Toplam Puanlar

  1. Gizem: 71 Puan
  2. Aysun: 71 Puan
  3. Zeynep: 66 Puan
  4. Memduha: 47 puan

15 Ocak Cuma günü gelinlerin elindeki puanlar yukarıda verilmiştir. Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucunda elenecek kişi %100 belli olduğunu ama bu hafta bilezikleri alan kimin olacağı son ana kadar belli olmayacak.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı resmi

Son bölümde eleme potasına ramak kala çok iyi çıkış yapan Zeynep cuma günü Gelinim Mutfakta Toplam puan tablosu öncesinde eleme potasında kendisini kurtarmayı başardı. Hatta bilezikleri almak için kendisine kapı bile araları.

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı konusu son ana kadar belirsizliğini, koruyacağı için günün kritikleri sonucunda son puanları verecek olan kaynananın yapacağı puanlama bu  haftanın kaderini %100 değişecek.

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

11 Ocak Pazartesi günü başlayıp 15 Ocak yani bugün verilecek puanlarla haftayı noktalayacak olan Kanal D’nin sevilen yarışma programında Gelinim Mutfakta Genel puan durumu 71 puanla Aysun ve Gizem’in eşitliği bu haftaya damga vurdu.

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

11 Ocak 20201 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta bileziklerin de sahibinin bulacağı 15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda bir gelin bilezikleri alırken haftanın en düşük puanlarına sahip olan Memduha’nın da elenmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puan durumu belli olduğu an Memduha

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Cuma Puan Tablosu öncesinde Gizem ile Aysun her ne kadar beraber girseler de Seda Sayan’ın vereceği puanlar nedeniyle dengeler %100 bozulacak. Her bir kaynananın verdiği puanlar sonucunda Gizem ile Aysun bir öne bir geriye geçecek. Bu hafta bilezikler alan gelin ise Haftalık puan durumu sonucunda belli olacak. Yazının devamında haftalık toplam puan durumu sonucu sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ GİZEM

15 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ MEMDUHA

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
15 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı

Bu hafta 11 Ocak 2021 tarihinde başlayan yarışma programında hafta başından itibaren Gizem’in ciddi atak yapmasına karşı hafta finaline doğru Aysun’un aldığı puanlarla final bölümüne 71 puan alarak eşit bir şekilde Giren Aysun ile Gizem arasında birisi bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan isim Gizem Sancaktar oldu.

15 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Bu hafta yarışma ya katılan ve zaman zaman ailevi problemleri ile gündem olan Memduha Keçeli 15 Ocak Cuma günü son puan durumu sonucuna göre bu hafta Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunu cevabı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. gizem bilezikleri alınca zeynep ve aysununu şeytani bakışları hasetlikleri art niyetleri ortaya çıktı nurten aysun zeynep yasemin defolup gidin ne pis insanlarsınız sizi artık ekranlarda görmek istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu