Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ocak Cuma Puan Durumu Açıklandı

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Sorusunun cevap bulacağı hafta finali ile karşımıza gelen yarışma programında Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma Puan Durumu sonucuna göre bir gelin 15.000 TL değerinde ki büyük ödülü alacak.

11 Ocak 2020 tarihinde başlayan Zuhal topal programında bu hafta birbirinden farklı olayların yaşandığı programda kim gelin masasını yetiştirmediği için yarışmadan çekilmek isterken kimi gelin de yemeklerini zamanında yapamadığı için sofrayı kurmak istemediğini dile getirmesi kafaları oldukça karıştırdı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Cuma kim kazandı görebilmek için tıklayınız.

Böylesine aksiyon dolu bir bölüm birazdan kaynanaların ve Zuhal Topal’ın puanları ile başlayıp kaynanaların devam edeceği son puanlama sonrasında Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusu netlik kazanacak.

15 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı Resmi
15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı sorusunu cevaplayan Zuhal Topal

 

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci olduğunu açıklamadan evvel yarışmacıların hafta başından beri gerek kaynanalardan gerekse Zuhal Topal’dan aldığı haftalık toplam puan durumu sonucunu sırası ile verelim.

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

 • Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak Pazartesi Yarışmacı
  Elif Akgöz’un Puanı: 26 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 12 Ocak Salı Yarışmacısı
  Pelin Akın’ın Puanı: 34 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 13 Ocak Çarşamba Yarışmacısı
  Asiye Yenigelenler’in Puanı: 14 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 14 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Melek Tütüncü’nün Puanı: 12 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 15 Ocak Cuma Yarışmacısı
  Esra Bodur’un Puanı: 24 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı sorusunun cevabının belli olabilmesi için 15 Ocak 2021 tarihinde yarışacak olan Esra Bodur’un puanlarını alması gerekiyor. Zira kendisi hazır ve yetişmiş harika bir masaya ile yarışacağında dolayı kendisine gelecek yüksek puanlar bu hafta büyük ödülü alacak ismi %100 değiştirecektir.

Yukarıda ki sıralamaya baktığımızda 15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu öncesinde Salı günü yarışan ve istediği puanları alamayan Pelin 34 puanla zirvede yer alırken Esra Bodur’un en az 35 puan alması gerektiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

11 Ocak Pazartesi günü yarışan Elif Akgöz kaynanalardan 20 puan alırken sunucudan ise 7 puan alması bekleniyor. 12 Ocak Salı günü yarışan Pelin Akın ise Semra kaynana hariç diğer kaynanaların tamamından 6 puan alması, Pelin’in moralini bozmuş olsa da Zuhal Topal’dan aldığı 8 puan Esra’yı finalist yaptı. Pelin kaynanalardan 26 puan alırken Zuhal Topal’dan 8 puan alması bekleniyor.

15 Ocak Cuma Zuhal Topal'la sofrada Puan Durumu belli olduğu an

Çarşamba ve Perşembe günü yarışan gelinler maalesef yemeklerini ve masalarını yetiştiremediği için kaynanalardan çok düşük puanlar aldığı için her iki gelin de %100 Zuhal Topal’la Sofrada birincisi olmamayı garantilediler. Kısaca yarışmayı kaybettiler.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı sorusunun da cevap bulacağı Esra Bodur’un masasında gelecek her puan Esra’yı bir adım yukarı çıkartacaktır. Ancak Esra kendisinden önce tüm yarışmacıların yarışıp puan almasında dolayı kendi, gününe oynayan bir kaynana olmadığı için kaynanalar ellerinde ki en düşük puanları kullanacaklar.

 1. Salı Yarışmacısı Pelin Akın;
  34 puan
 2. Pazartesi Yarışmacısı Elif Akgöz;
  26 puanla 3. sırada yer aldı
 3. Cuma yarışmacısı Esra Bodur;
  24 puanla ikinci sırada
 4. Çarşamba yarışmacısı Asiye Yenigelenler;
  14 puan alarak dördüncü oldu
 5. Çarşamba yarışmacısı Melek Tütüncü;
  12 puan alarak sonuncu oldu

15 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci sorusuna şu an için en yakın isim Salı günü yarışan Pelin Akın olduğunu, bu hafta büyük ödülü Pelin Akın’ın alması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu