Gelinim Mutfakta

15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya yeni bir yarışmacı katıldı ve şimdilik dengeleri değiştiremedi ve böyle giderse %100 Cuma günü geldiği gibi gidecek gibi duruyor. Eğer Simge bu gün yükseliş trendine girip günün en yüksek puan alan gelini olursa işin rengi elbette değişecek. [mavibuton]12 Şubat Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] da kimin kaç puanda olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Dün ekrana gelen bölümde beni güldüren tek olay kaynanaların oynaması ve sonrasında gelinlerin kaynanaların oynamasına puan vermesi beni şahsen güldürdü. Bazı kaynanaların, Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı Puanları esnasında yapacakları bir puanlamaya benzer şekilde Ezgi risk alıyorum Fatih bey değip en yüksek puanı Sina’nın kaynanası Songül’e beş vermesi en komik anlardandı diyebilirim. 

Bu gün Gelinim mutfakta puanlama dikkate değer bir olay yaşanamadı. Gerçi bu gün sıradan bir gün gibi başladı ve öyle de bitmiş gibi gözükse de sadece kaynanalar odasında Nilgün kaynana ile Beşiktaşlı Songül kaynana arasında gerginlik yaşandı. Ancak tüm bunlara rağmen bu olay dahil gelinim mutfakta 15 Ocak puanlama da verilen puanların gölgesinde kaldı diyebilirim. 

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Pazartesi verilen puanlamada Ezgi gerilerden gelip son puanlama yapan kaynana sayesinde 13 puanla Sina ile birlikte zirvede bitirdi. Ezgi hakikaten şanslı bir gelin genelde kuraya kalınca Ezgi çıkıyor. Bunu Ezgi’nin kendisinden de duyduk şanslı olduğunu ve hakikaten dün Sina ile giriği kura sonucunda Ezgi çeyrek altını alan taraf oldu.

15 Ocak Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken adaletli puanlama yapılacak mı? Ziyafet hanım gittikten sonra kaynanaların verdiği puanlarda daha dil bir puanlama yapılıyor ve Reyhan da normal olan puanlamasına olan 5-4-4-1 şekline dün itibari ile dönse de her an 1-1-1-5 tarzı puanlama yaparak şaşırtıyor. 

Tabi Reyhan risk alarak yaptığı bu puanlama ile gelini Ezgi’yi bazen, Gelinim Mutfakta günün birincisi olması için çabalarken bazen de elenmemesi için risk alıp bu yönde puanlama yaptığı ve bunu da her aman yapmadığı için kabul edilebilir sınırlar içinde kaldığını düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşündüğünüzü yorum kısımından özgürce bildirebilirsiniz. Bu arada [pembebuton]29 Ocak 2019 Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

 

Gelinim Mutfakta 15 Ocak puanları verildikten sonra Sina’nın ne kadar iddialı olduğunu göreceğiz. Çünkü dün Ezgi ile aynı puanı aldı. Eğer bu günde günün en yüksek puanı olan gelinlerinden biri olma şansı yakalarsa; Cuma günü bileziklere en yakın iki gelinden biri olacağını düşünüyorum. Henüz daha tam performansını gösteremediğini düşündüğüm Sina bir atılım yaparsa kesinlikle şaşırmayacağım. Dikkat! Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. [saributon]Gelinim Mutfakta 22 Ocak Puanlama[/saributon] için lütfen tıklayınız.

15 Ocak Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi bir tahminleri alayım arkadaşlar. Ben kesinlikle bir yerden bilgi gelmedi ama içime nedense Sina birinci olacakmış gibi geldi. Çünkü kendimce bazı düşüncelerim var. Bunlar şöyle Sina yarışmada ikinci haftası ve artık mutfağa alıştı. İkincisi orada bulun gelinlere alıştı ve gelinler arasında kendisine bir konum kazandı. Bunlardan dolayı Sina çok şanslı görüyorum. Tabi yazımızın devamında çeyrek altını kimin aldığını tablo halinde açıkladık. [kirmizibuton]18 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen güncellememe rağmen göremeyen oluyor mu? Ben kaynana puna verir vermez puanları güncelliyorum ve yaklaşık olarak 30 saniye kadar sürüyor. Sizler 30 saniye sonra güncel puanları görebiliyor musunuz? yada göremeyen var mı? Lütfen konu ile alakalı yorum kısmında dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Not: 15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.  [pembebuton]17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız. 

15 Ocak Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçmeden önce bu sayfanın altına yorum yapan kıymetli arkadaşlarım yarışmada yarışan her yarışmacıyı tutabilir yada eleştirilebilirsiniz. Ancak onları küçük düşürücü, hakaret ve küfür içermeyen cümleler kullanarak bunu yapmalısınız. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puanları[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yağnur konusuna gelmek istiyorum. Yağnur’u, Gelinim mutfakta 15 Ocak Salı toplam puanları verilirken nereye konumlandıracağımı bilemedim. Çünkü tecrübeli bir yarışmacı oldu ve hatta bilezik bile kazandı ama nedense güçlü bir rakip gibi durmuyor. Yada bana öyle bir düşünce geldi. Siz ne düşünüyorsunuz? Yağnur 15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları verildiğinde en yüksek puanı alabilecek mi? Şahsen, sizlerin görüşünü çok merak ediyorum.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma bir bakalım ve ilk gün nasıl başlarsa genelde öyle gittiği için bu hafta neler olacağını tahmin edebiliriz diyerek Dün Ezgi ile Sina 13 puanla günü zirvede tamamladılar. Üçüncü sırada Yağnur 12 puanla hemen zirvenin bir gerisinde yer bulurken, dün yarışmaya başlayan Simge 8 puanla günü sonuncu tamamladı. Buradan Simge’ye bir çağrımız olacak. Eğer Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da öne çıkmak ve bilezikleri almak istiyorsa %100 bu gün en yüksek puan alan iki gelinden biri olamak zorunda. Not: Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının sonuna doğru verdik. Şimdi önce biz bu gün yaşanan bazı olaylara değinip sonrasında günün yemeğinin adını açıklayıp daha sonra puanlama kısmına geçeceğiz. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu 2019 (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tabi ki bu sorunun cevabını bu yazının sonunda kaynanalar puanlama yapar yapmaz vermiş olacağız. Sizlerden için kaynalar puanlama yapar yapmaz 30 saniye sonra bu sayfayı güncelleyiniz ki yeni puanları görebilesiniz. ⇓15 Ocak Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında umarım en lezzetli tabak en yüksek puanı alır. Bu arada Star TV de kocam yaparsa adı ile yeni bir yemek yarışma programı gelecek. Kocaların yarıştığı gelinlerin kulaklıkla eşlerine direktifler verdiği bu yarışma programı hakkında ne düşünüyorsunuz?  Not: 15 Ocak Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim, kaç puan alacağını ve çeyrek altının sahibi olmasından en önemli rol oynayacak olan günün yemeğini açıklayalım. Daha sonra ise Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Fırında Soslu Tavuk Kanat Ve Malzemeleri

 • 500 gram kavuk kanat
 • 4 adet patates
 • İki adet kuru soğan
 • 2 yemek kaşığı salça
 • Yarım Çay bardağı su
 • 1 Çay Kaşığı pul biber
 • 1 Çay Kaşığı nane
 • 1 Çay Kaşığı Kekik
 • 1 Çay Kaşığı Karabiber
 • 1 Çay Kaşığı Kimyon
 • 2 Çay Kaşığı tuz
 • Yarım Çay bardağı Zeytinyağı

Fatih Ürek günün yemeğini yapmaları konusunda gelinlere 50 dakika süre verdi. Bakalım bu süre içinde hangi gelin elinin lezzetini konuşturmayı başaracak ve kaynanalardan en yüksek puanı almayı başaracak. Sizlerde eminim bu sorunun cevabını merak ettiğinizi biliyorum. O yüzden 15 Aralık Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçelim ve gelinlerin Salı günü aldığı puanları tek tek aktaralım.

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Puanları (15/01/2018 Salı)

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : 4
Ezgi : 1
Sina     : 5
Simge=> Songül’ün Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 1
Sina   : 4
Simge : 2

*************************

” 15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları 2019 anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  1
Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Simge :  2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 4
Simge : 4

*************************

Gelinlerin 15 Ocak 2019 Salı Toplam Puanları

Yağnur 4 5 1 1 11
Ezgi 1 1 4 5 11
Sina 5 4 5 4 18
Simge 4 2 2 4 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 18 Ocak Haftası) – Salı

Yağnur : 12 + 11 23
Ezgi     : 13 + 11 24
Sina     : 13 + 18 31
Simge  : 8  + 12 20

DİKKAT ! EZGİ GEÇEN HAFTA NEDEN ELENMEDİĞİNİ KALEME ALDIM. HEMEN ALTTAKİ EZGİ İLE REYHAN’IN OLDUĞU RESME TIKLAYIP YAZIMI OKUYABİLİRSİNİZ.⇓

ezgi ve reyhan resmi - Ezgi neden elenmedi resim 1

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒SİNA
Gelinim Mutfakta 15 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒SİNA
15 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ & YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 218. Bölüm 16 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

481 Yorum

 1. Slm herkese hayırlı günler bol neşeli keyifler dilerim:) Hoşgeldin Poyraz teşekkür ederim Volkan:)

 2. Ezgiyi severdim ama kendisini çok bozdu ne o haraketler öyle yaa Yağnura yuruyor kıskançlığı tavan yaptı iğrenç gözüküyor gitsin artık tahammül edemiyorum?
  Sinayi zaten geldiğinden beri itici buluyorum?

 3. Reyting uğruna çok saçma olaylar yaşanıyor,ama yapımcılar günü kurtarmak için Reyhani göndermek istemiyorlar, birşeyi kimse göz ardı etmesin,bu tür yanlış larla devam eden bütün proglarin sonu hüsran olmuştur,simge ve kaynanasını simdilik çok beğendim…

  Filiz hanım elenme konusunu tekrar okudum ve size katılıyorum, güzel bir gün olsun ✌️

 4. Ezgi ve Sina iggreencccsiniz?? Yağnur hediye almış size ne kadar seviyesi düşük insanlarsıniz ki hediyeye saygısızlık ettiniz pissleer İnşallah ikinizde elenirsiniz sizi görmek istemiyorum igtencsinizz Sina Ezgi yuuhh size ??

 5. İki çirkin şişko Ezgi ve Sina kıskançlıktan mutfağın maskotu oldular palyaçolar uçak uçuruyor Yağnurun güzelliğini ne kadar da kıskanıyorlar ??

 6. Valla hepsi igrenclesiyor giddikçe ben yağnuru tutuyorum

  1. Yeni geleni desteklerim daha iyi, Yağnuru madur göstermek için yapılan senaryonun içine dahil olanları desteklemiyorum

 7. Filiz hanım selamlar, Ezgiyle ilgili açıklayıcı yazınızı okudum, dün yaptıkları sonuncu kim oldu muhabbetleri gereksizmiş, dünden önce kurgunun gerçekten az veya eşit olduğunu düşünürdüm, şimdi programda gerçekçiliğin çok az olduğunu düşünüyorum, biraz abartarak %99,9 kurgu arta kalanlar gerçek

 8. Ezgiyi bugünkü şamatasından çok dünkü yanıltıcı muhabbetlerinden ötürü eleştiriyorum, kendisine çekidüzen verene kadar desteklemeyi bırakıyorum, yeni gelen gelini destekliyorum şimdilik

  1. Sarp seni dürüst yorumcu sanırım ama beni yanılttın
   Nerede gördün Yağnurun hergun ağladigini yaaa ?Diğerleride agliyorlar yeri gelince onlara neden laf söylenmiyor hem ağlamak kötü bir şey değil aglatanlar kötü
   Yağnur şuana kadar hiç kimseyi aglatmadi çünkü kötü insan değil

 9. Genelde gelinler tabaklarını tanıyorlar en azından son kaynanalara doğru tanıyorlar ama bi şaşırmalar bi meraklanmalar :) Gör de inanma

   1. Doğru, sadece puanlamayı izleyeceğim eskisi gibi, kalan kısmı kardeşimden öğrenirim zaten

 10. Yagnur her gün aynı aglamaktan sütüdyo yu su basicak sonunda?

 11. vay vay ezgiye haksizlik oldu garibime kurtarir seni fatih yürek aci batlicani kira çalmaz git artik burdan

  1. Kıskanma ayol reyhan kraliçem ben taraf tuttuğum görülmemiştir.başka şeyler tutarım ama asla taraf tutmam

 12. Ezgiyi niye kiskaniyorsunuz anlamiyom her gelen yarismaciya bir hata buluyorsunuz bir ezgiye guzel yorum yapanlar burde okuyom kotuluyor anlamiyorum sevmiyen izlemez bu kadar herkesi incitmiye gerek yok sevmiyen izlemezzzzzzzzzz ?????

  1. Dünkü sonuncu sina denmesi neden peki sanki puanları bilmiyorlar

 13. Sinsi Nilgün ezginin ilk koyduğunu gördüğü için ezgiye bilerek bir verdi,simgenin kaynanası yanlış puanlama yaptı,yorumlarına hiç uymadı…

 14. milletin hakkini yiyolar başka yarismaci katilsa kötumu olur ezgi reyhan 4 kez elendi ayipya elenen gelmesin yarismacimi bulamiyo kanad vay vah

 15. Nevin samimi söylüyormuş samimiyet mi güldürdü akşam akşam

 16. Kafayı yiyecem ya..hâlâ sina elendi deniliyor ve totos fatıh susuyor….yazıklar olsun hepinize

  1. Totoşluğumu kıskanmayın sizde çalışın sizde olun yıllarımı verdim bu yolda

 17. Yaaa hala Sina elendi diyorlar yemin ediyorum programdan tiksindim iyyyy

 18. Kokoş reyhan..yagnuru sevmiyoruz ve sevmeyeceğiz biz çakma insanları sevmiyoruz..?????????????????

  1. Neden öyle diyorsunuz anam o öğretmen bize oyunculuk öğretiyor

 19. Rus bozmazi şıllık niye zirliyon serefsiz cuma günü adda bay ekran kirliligi

  1. Diğerleri aglayinca birsey demiyon da Yağnur aglayinca neden diyorsun Cansucuuu
   Sen kendin rusbozmasisin herhalde de kendini
   anlatıyorsun burada ???
   Yagnuru güzelliğini kiskandigini bu kadarda belli etme yahu çatlayacak kendine zarar yazık sana ?????

  2. Cansucu Anonim sen kendinden bahsediyorsun herhalde Rus bozması sigilik kendinsin herhalde Yagnurun güzelliğini kiskandigini bu kadarda belli etme yahu kendine yazık ediyorsun hem diğerleride ağladıklari oldu çok kör müsün sen?????

 20. Hâlâ asalak gibi ezgi yi savunanlar varsa kusu bakmayın ama kaliteyi hak etmiyorsunuz derim

 21. Yagnur şu timsah gözyaşlariyla seyirciye oynama kaynananda sende çok yapmacık ve samimiyetsiz oldugunuz ananen ortada

  1. Eftni yaptım daha fazla gerçekleri söyleyip ortalığı bulandırma lütfen yoksa içimdeki yılanı çıkarmak zorunda kalacam

 22. Reyhan hanım sen kendi gelinine sahip çık milletten sanane pırlanta gibi gelinin var kıymetini bil

 23. Sina sonuncumuydu değilmi kime inanacamızı şaşırdık

 24. Yagnuru aglattılar pis siskolar Ezgi ve Sina ve Sina’nın kaynanasi seviyeleri yerlerde paspasss

  1. Çok üzüyolar beni ağız tadıyla oyunculuğumu yaptırmıyorlar

 25. 5 Vakit namazımda çirkef cazgır çirkin ve bi o kadar kıvrak ağlak yağnurun elenmesi için Allahıma dua ediyorum

 26. Bencede Ezgi kalsın rinting aliyorsa zaten çok seviyoruz bence de Ezgi kendini bozma

 27. Yağnur çok guzel dilli çok güzel yüzlü çok guzel kalpli bı bayan o yüzden tüm cirkin yüzlü ve çirkin kalpliler çirkin sozlerle Yağnura saldırıyorlar yarışmada da yorumlarda
  Yaşasın güzellik ve kahrolsun cirkinlik….

  1. İçimden güzellik fışkırıyor sağol canım beni sizler varettiniz

   1. ISIM VE KIMLIK HIRSIZISIN SEN
    EGER BIR KEZ DAHA YGNURUN ISMINI KULLANRAK ONUN ADINA YORUM YAZARSAN SENI SITE YONETICISINE SIKAYET EDIP ENGELLEYECEGIM HABERIN OLSUN

 28. Anonimler eftlerinizi mesai saati içinde yetiştirdim hiç bozmayın böyle devam durmak yok

 29. Poyraz gelicem de misafir var yatılı giremiyom belki birazdan girerim sseni beklettimse ozur dilerim

 30. Cay yemek bi giremiyom müsait olunca girecemmmmm

 31. Dünde yazdığın iymis sende ne cevherler varmis bakcaz

  1. Aradığınız poyraza ulasilmiyo lutfen daha sonra tekrar yazınız

 32. Görüşürüz kendine cooookkkkk iyi bak ben gelinceye kadar byy

 33. Poyraz ben gelince sen yoksun sen gelince ben yokkum bir türlü denk gelmiyoz

 34. Okursan yazarsın ne yapıyım bugünde böyle olsun persenbe misafirler gidiyo onda musait olurum belki yarın görüşürüz bu gün olmasa artık kısmet

  1. Tamm ben çıkıyom yarın görüşmek üzere bay kendine iyi bak allaha emanet ol

 35. Bekliyom halen yoksun nerdesin bi baktın çıktın

 36. Geldim ama sen yoksun sana bir şiir yolayasim geldi Rüya kadın:)

  1. Siir yollayasim geldi derken alay eder gibi hissetim bir an

  2. Beklenipte gelemeyen varda ama henüz yok malesef görünürde

  1. Bu gün baktimda sende yoksun yorumda sade 3 kez yazmışsın sen neden yoktun

 37. Ben çıktım yarın artık görüşme dileğiyle tatli rüyalar sana

 38. Ben bugün sadece üç kez yazdım geldim baktım sen yoktun bende iki üç kez yazdim:) öyle bir keyifsizdim Volkana ver müziği bile demedim.Rüya kadın.

 39. Ben bugün sadece üç kez yazdım geldim baktım sen yoktun bende iki üç kez yazdim:) öyle bir keyifsizdim Volkana ver müziği bile demedim.Rüya kadın.

  1. Gülüyorum artık yaziyon sonra ben yaziyom yine yok

  1. Hastamı oldun yoksa kendine iyi bak gecmis olsun

 40. Of ya bu nasıl bir seydir anlamıyorum bir türlü bir araya gelemedik:)

 41. Hasta falan değildim sadece beni keyifsiz kılan şey senin olmayışındı bugün.

 42. Nedenki baska yorumcularda vardi ya burda allah allahhh

 43. Zaten misafir var bizde giremiyom aralarda kaciyom sen yoksun

  1. Sen yazarsın ben okurum simdi cikmam lazım basim ağriyo kendine iyi bak sinirlenme yarin görüşürüz by

 44. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Der şair:)

 45. Poyraz ve Ruya kadin lutfen kendinize bi boş sayfa bulun ve oraya yazın pebis yorumlarinizi rica ediyorum suzden

  1. Tapuladınmı canım istediğimiz yere yazarız sana göremi yazıcaz sen boş sayfa bulup orda yazarmısın rica etsem kıskanıyormusun yoksa pembiş yorumları öyle sezdim

   1. Neyinizi kiskanacagim burası pebis yorum sayfasi değil yarışma yorum sayfası
    Sayfayı dolduruyorsunuz yarışma ile ilgili yorumlara ulaşamıyoruz
    Boş sayfa bulun oraya yazın diye kibarca rica ettim ..atarlanmayin artistlik yapmayın.. kibarca cevap yazın..

  2. Romantik gençleri kıskanmayalım içiniz geçmişse onların suçu ne

 46. ŞENER KONAKLI bence sen namazda kendin için dua et Yağnurun o kadar çok günahın alıyorsun ki eğer ondan helâalik alamazsan vay haline. namazda bile Yağnuru düşünüyorsun ya senin durumun vahim ??
  Kul hakkını Allah bile af etmiyor kulumdan helallik al diyor anlaşılan sen ahirette de Yağnurun peşinden kosacaksin bu dünyada koştuğun gibi??

  1. Şener konaklıya çok teşekkür ederiz hayırlı duaları için

   1. Sener Konakli bence senin icinde dua etsin IZLEYCI gordugm kadariyla seninde duaya ihtiyacin var Yağnurula kafayı biznussunuz ??
    Helal Yagnura beeee ne kadınmış deli divane etti milletti????

   1. Biri musallat oldu kıskançlığından dualara bile karışır olmuş

    1. Bi tane sibop varmış kıskanıp duruyo bölüyomuş o yüzden kıskanç diyolar ben onların yalancısıyım

 47. Şair Aynen böyle diyor:) Rüya kadın. …

  Seni özlemek; sahil sahil seni aramaktı, rüya içindeki bir rüyada kaybolmaktı..şemsiyesiz yürümekti yağmurda.. salakça şarkılara eşlik etmekti.. aşk filimlerinde gözlerimin dolmasıydı seni özlemek..bir aslanın pençesindeki ceylanın aldığı son derin nefes gibiydi seni özlemek.. zemheride, ellerine sarılır gibi bir yudum sıcak şekerli çaya sarılmaktı belkide..küçük bir çocuğun yolda bulduğu bir kağıt para sevinciydi..sınavda kopya çeken çocuğun aldığı bir 100’dü seni özlemek..pandanın kolaya olan aşkıydı seni özlemek..bu kadar güzeldi seni özlemek..

  1. Tüm memurlar destekçin genç kardeşim :) Sen içi geçmişlere kıskançlara bakma

  1. Hiç bi şey yapmıyorlar biz memnunuz sonuçta burası açık bi yer alla alla ne bilim kıskançlıkları sebepsizte olabilir

   1. Biride aşağıda duayı kıskanıyor etme diyor ne insanlar varya şaşıyorum

  1. Sana ne gibi geldi melek bunu kıskanan bile çıktı sendemi kıskananlardansın yoksa kınıyomusun

  1. Rüya kadın diye varmı bende onu merak ediyom dalgamı geçiyolarmuş onumu kastettin

  2. Rüya kadın diye varmı bende onu merak ediyom dalgamı geçiyolarmış onumu kastettin

  3. Rüyakadın diye biri varmı bende onu merak ediyom dalgamı geçiyor onumu kastettin

 48. Ben burdayım da sen yoksun arkadaşlar neyi kiskanacaklar bizim yaptığımız kötü bir şeymi var:)

 49. Arkadaşlar bu sadece bir şiir lütfen öyle aşka iltifatı olarak yorumlamayin. Bu arada ben bunu Rüya kadına yolladım ama kusura bakmayın eğer size karşı bir hatam olmuşsa.

  1. Poyraz anonim aynı kişi ama tüm anonimler aynı kişi değil bence kafam karıştı iyice

 50. Noluyoruz arkadaslar ne aşkı insanlari boyle karalamayin

 51. Insanların hakkinda böyle konusma hakkini size kim veriyo

 52. Rüya kadın birtürlü bir arada yazamadık ben yazıyorum sen yoksun sen yazıyorsun ben yokum. En iyisi ben sana bir sır daha yolayim görünce okursun.

   1. Ben kıskanç olan değilim eğer yazmassanız kıskançlar çekemeyenler kazanmış olacak sevinecekler onları sevindirmeyin

 53. Kiskaniyola bizi cekemiyolar bizi sarkisini calin

  1. Şarkına güldüm size değil tamam ozaman bıyy ben sizi savunurken bıyyy

  1. Kıskananlara şarkı göndermedinmi komik geldi insana şakıyı gönderen sen

 54. Allah allah neden güldün güleceksen güldür güldürü izle tavsiyem

  1. Valla sen güldür güldürü izle bende izliyom gülersin

 55. Lafın gelisi dedim hayırdır sen kimsin aksam aksam sinirmisin sen ya

 56. Sen kimsin kardes hayirdir noluyoz derdinmi var benle

  1. kıskananları kibarca uyardım lafı ben yiyorum alla alla neyse güldür izlicem bıyy arkamdan konuşmassan sevinirm

 57. Yok be ne dovucem seni isim olmaz benim ugrasiyon diye dedim

 58. Bu arada yorumcu arkadaşlarım lütfen bunu yanlış anlamayın bu sadece normal bir şiirdir Rüya kadına gönderdiğim:). …

  Uzaktan seviyorum seni
  kokunu aIamadan,
  boynuna sarıIamadan
  yüzüne dokunamadan
  sadece seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  eIini tutmadan
  yüreğine dokunmadan
  gözIerinde daIıp daIıp gitmeden
  şu üç günIük sevdaIara inat
  serserice değiI adam gibi seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  yanakIarına sızan iki damIa yaşını siImeden
  en çıIgın kahkahaIarına ortak oImadan
  en sevdiğin şarkıyı beraber mırıIdanmadan
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  kırmadan
  dökmeden
  parçaIamadan
  üzmeden
  ağIatmadan uzaktan seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni;
  sana söyIemek istediğim her keIimeyi
  diIimde parçaIayarak seviyorum
  damIa damIa döküIürken keIimeIerim
  masum beyaz bir kağıtta seviyorum.

 59. Rüya kadın ve Poyraz neden pembis mesajlarlarinizi boş bi sayfaya sadece ikinizin olabileceğiniz bi sayfaya yazmıyorsunuz size tavsiye ve rica ettim gibi çok merak ettim neden herkesin yarışma ile ilgili yorum yaptığı sayfayı dolduruyorsunuz herkes sizin birbirinize yazdığınız pebis mesajlarını gorsunler mi istiyorsunuz bunu çok mı istiyorsunuz ???acaba neden istiyorsunuz herkesin görmesini çok merak ettim?

 60. Sen kimsen anonim beni aksam aksam sinir ettin by

  1. Cevap bekliyorum neden pebis mesajlarınizi herkes görsün istiyorsunuz sonuçta o pebis mesajlar özel birbirinize yazdığınız mesajlar hem neden sınır oluyorsun ki ben kötü bir şey demiyorum size siz gidin bas basa olun diyorum işte daha ne istiyorsunuz?

 61. Rüya kadın bi kıskanç anonim var bide yardımcı olup laf yiyen anonim ben ikiside değilim ben tarafsızım

 62. Bu arada yorumcu arkadaşlarım lütfen bunu yanlış anlamayın bu sadece normal bir şiirdir Rüya kadına gönderdiğim:). …

  Uzaktan seviyorum seni
  kokunu aIamadan,
  boynuna sarıIamadan
  yüzüne dokunamadan
  sadece seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  eIini tutmadan
  yüreğine dokunmadan
  gözIerinde daIıp daIıp gitmeden
  şu üç günIük sevdaIara inat
  serserice değiI adam gibi seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  yanakIarına sızan iki damIa yaşını siImeden
  en çıIgın kahkahaIarına ortak oImadan
  en sevdiğin şarkıyı beraber mırıIdanmadan
  öyIe uzaktan seviyorum seni
  kırmadan
  dökmeden
  parçaIamadan
  üzmeden
  ağIatmadan uzaktan seviyorum
  öyIe uzaktan seviyorum seni;
  sana söyIemek istediğim her keIimeyi
  diIimde parçaIayarak seviyorum
  damIa damIa döküIürken keIimeIerim
  masum beyaz bir kağıtta seviyorum.

 63. ?Yagnur?u tebrik ediyorum valla Cansu’culara kafaları yedirtti gece gündüz Yağnuru düşünüyorlar hatta namazlarında bile Yağnuru düşünüyorlar bu kadar aciz durumdalar yani acıdım hallerine yazık maf oldular ????????????tuuhh vah vaaahhh????

   1. Cansucu Anonim Space tueumusun seen kendini ne güzel anlatmissin ??yazık sana Yağnur ve Yagnurcular seni fena sarsmışmislar Allah yardımcın olsun durumun kötü ???

 64. Bence sosyal medya özerinde. Karşısındaki insana hakaret etmek yada hakaret içerikli mesajlar yolamak aciz insanların işidir onun için yorumlara baktım ve gerçekten çok üzüldüm ya arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var. Rüya kadın dediğim hanım efendi benim burda yaklaşık iki aydan beridir burda beraber yorum yaptığım ve az çok konuştuğum samimiyetimiz var yani benim ona sevdiğim bir iki şiir yolamam ilaki ona aşık olmam anlamınamı geliyor. Sevgili arkadaşlarım lütfen sizden istirham ediyorum karşınızdaki bir hanım efendi. Ki varsayalım hanım efendi olmasa bir erkek olsa bile yine her ne olursa olsun karekterli insanlar bence ahlak dışı yada onur kırıcı veya itici mesaj yazmaz paylaşmaz sadece korkak ve aciz insanların işidir siz siz olun hiçbir zaman yorum yaparken basit hareketler yapmayın. Bu arada bunları herhangi bir kişiye demiyorum üstüne alan olursa demeki gerçekten bu yazılanları kendisine yakıştırmış olmalı ki ondan üstüne almış. Bu arada anonim olarak kesinlikle yazmıyorum sadece bir şiir anonim olarak yazdım oda yanlışlıkla oldu. Bu arada Rüya kadın seninle bugün bir türlü bir araya gelemedik yarın görüşürüz. Belki şuan uykudasın iyi geceler tatlı Rüyalar dilerim Rüya kadın.:)))

 65. Rüya kadın ve Poyraz ben daha önce söylemiştim size başka boş sayfaya yazın sizin için de bizim içinde daha iyi olur diye başka bı Anonim daha bana katılmış neden ısrarla herkesin yazdığı sayfaya yazıyorsunuz sizin birbirinize yazdığınız yorumlar kusura bakmayın da biraz tuhaf siz bence de baş başa başka sayfaya yazın
  Yanlış anlamayın kötü niyetle söylemiyorum sizinde bizimde iyiliğiz için söylüyorum sizin yorumlarinizdan yarışma ile ilgili yorumlara ulaşamıyoruz sayfayı dolduruyorsunuz hakkatende
  Neden başbaşa başka sayfaya yazmıyorsunuz neden herkes illa görsün mü sizin özel mesajlarınızı bunu mu istiyorsunuz tabi karar sizin nereye isterseniz yazın da ben doğru bulmuyorum ?

 66. Yeni bir güne Merhaba
  Sağlık huzur ve mutluluklar
  Saygılar

 67. Yagnur maviş prensess???
  Ezgi ve Sina ton balıkları gitsinler evde çocuklarımla birlikte uçurtma uçurusnlar çok iticiler??
  Ezgiyi biraz seviyordum ama son yaptıklarından sonra seviyesinin ne kadar düştüğünü gördüm Yagnurun hediyeyisini bile kucumsedi terbiyesiz
  Sina zaten baştan beri terbiyesiz kendi kayınvalideleri bile kınadılar hala utanmadan siritiyorlar pişmiş kelle gibi sadece kayınvalideleri değil tüm izleyiciler kınadılar Ezgicigiler bile yine Yagnuru rezil etmek isterken kendileri rezil oldular

  1. Sana tavsiyem,ben bilmem eşim bilirde yagnuru izle,ton balığı orda da nasıl karekterini,tek amacı ünlü olmaya çalışmak olduğunu görürsün …??

   1. İzledim Cansucu sürekli o programdan vurmaya çalışma 6-7 sene öncesi beni ilgilendirmez ben şimdiki Yağnura bakıyorum
    Sen istersen Cansu ve Rumeysanin 6-7 önceki hallerine bı bak bakalım ne haldelermis olur mu???

    1. Al arnavut bozması senin olsun..?zaten bir iki haftaya elenir unutulur gider..bir daha da görünmez olur..ama rümeysa yi gene ekranlarda göreceksin ve çatır çatır çatlayacaksın…anonimmmm ???

 68. yagnurcuk ;-)şohret olmasi icin yarişmadan yarismaya ;-)atiliyor yagnur no ;-)negatif cansu yes of course pozitif tabi;-)ki yagnurcuga;-) bays demek istiyorum;-) icimden geldi cansu kusum gelsin ;-)

  1. Hiç kimse Cansu kadar şöhret olmak isteyemez kadının soyadı bile SOHRET???
   Cansu asla bidaha bu yarışmaya gelemiyecek boşuna bekleme çünkü Fatih beyden fırça yiyip öyle gitti??
   Yağnur istediği yarışmaya katılır bu seni ilgilendirmez cesaretin gücün varsa sende katıl ama katilamazsin herkesin harcı değil o ben bilmem eşim bilirsin yarışmasına katılmak oraya ünlülerde katılıyorlar yani sohretli insanlar sence onlarda ünlü olmak için mi katılıyorlar??
   Yaaa kusura bakmayın da valla çok saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz Cansucular ve sürekli isim değiştirip yazıyorsunuz çok gözükmek için ben cok gülüyorum size ???

   1. Bak olayı özelleştirme..benim allaha şükür orda burda ünlü olmaya niyetim yok..biraz saygılı yaz beni hasta etme ezik

 69. Arkadaslar bu sadece bir yarisma neden takiyonuzki anlamadım bilezigi bize vermiyolar

  1. Melek aynen katılıyorum sana ?
   Yagnuru kiskandikkari için ne diyeceklerini şaşırdılar catliyorlar fesatliktan anam Yağnurun yuzu güzel huyu guzel bakımlı akıllı alımlı normal kiskanmalari ama kıskanmak fayda etmez anca kendi kendilerine zarar kıskançlık fesatlık kemirir içlerini kendi kendilerini yerler

   1. Yagnur kimde önü kıskanacağız ya ???sevmiyorum sevmekte zorunda değilim…

  2. Anonim bi kac yorum var ama hepsi anonim degil bi kac tane var galiba

  3. Arkadaslar neden birbirinize hakaret ediyonuz saygi cercevesinde yazin

 70. insanlari neden kiskanalim ki kimse kimseyi sevmek zorunda degil herkes düşüncesinde ozgur bu cok dogal bence

 71. Burası bir yarisma bizde burda fikirlerimizi düşüncelerimizi söylüyoruz egleniyoruz keyfini cikarin saygi cercevesinde lutfen arkadaslar ria ediyorum size

 72. Anonim kıskançlık yapma git sende sevdiğine sarıl

 73. Birileri artık söyledin şu reyhan havalisina ve ezgiye geçen hafta paket olup gittiklerini o sevmediğini üstünü çizdiği rümeysa sayensinde oturdugunu ne ukala kadın ya

 74. Geldim ne olduyo oyuncular bi araya toplanmışsınız demeti yedirmeyiz

 75. Tatlı Cadım bunlar ne istiyor bizden onu anlamadım canım:)

 76. Hep poyraz beyden hoş yazılar var sizdende bekleriz şiirler rüya kadın hanım

 77. Ben ne siir yazicam cok istiyosan kendin yaz cicim

 78. Evde ve şuan gerçekten sadece seninle üzül mesajlaşmak isatıyorum numaramı vermek senin numaranı almak istiyorum seni tanımak istiyorum. Ama sağ olsun arkadaslar le. kargaları gibi bizi bırakmıyorlar:) Tatlı cadım:)

 79. Biliyorum sana giden yollar kapalı
  Üstelik sen de hiç bir zaman sevmedin beni

  Ne kadar yakından ve arada uçurum;
  İnsanlar, evler, aramızda duvarlar gibi

  Uyandım uyandım, hep seni düşündüm
  Yalnız seni, yalnız senin gözlerini

  Sen Bayan Nihayet, sen ölümüm kalımım
  Ben artık adam olmam bu derde düşeli

  Şimdilerde bir köpek gibi koşuyorum ordan oraya
  Yoksa gururlu bir kişiyim aslında, inan ki

  Anımsamıyorum yarı dolu bir bardaktan su içtiğimi
  Ve içim götürmez kenarından kesilmiş ekmeği

  Kaç kez sana uzaktan baktım 5.45 vapurunda;
  Hangi şarkıyı duysam, bizimçin söylenmiş sanki

  Tek yanlı aşk kişiyi nasıl aptallaştırıyor
  Nasıl unutmuşum senin bir başkasını sevdiğini

  Çocukça ve seni üzen girişimlerim oldu;
  Bağışla bir daha tekrarlanmaz hiçbiri

  Rastlaşmamak için elimden geleni yaparım
  Bu böyle pek de kolay değil gerçi…

  Alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya;
  Bunun verdiği mutluluk da az değil ki

  Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa,
  Sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki

  İnan belli etmem, seni hiç rahatsız etmem,
  Son isteğimi de söyleyebilirim şimdi:

  Bir geceyarısı yazıyorum bu mektubu
  Yalvarırım onu okuma çarşamba günleri

  1. Valla süpersin bugün çarşamba tam uydu :) Kıskanmasın yağnurcular

 80. Gercekten eglenmek istiyosan diskoya git ora daha güzel cicim

 81. Demetcim begenmedim cicim hic becerememissin sen cok calisman lazim sana kolay gelsin

  1. Beğenmedim demen için önce seninde şiir yazman lazım hem yazamaz yazanıda beğenmez öldün beğendin aslında poyrazda çok beğendi demi canım

 82. Sizi sayıyla mı verdiler buraya kardesim delimisiniz

 83. Demetmisin nesin beni sinir etme poyraz sana bakmaz cicim bosuna cabalama

 84. Ben çıkıyorum şiirimle poyrazımı baş başa bırakıyorum

 85. Yarın bigün koluma takarsam görürsün tırnaklarını yeme ama kıskanırsanda belli etme rüyacım

 86. Poyrazin yerinde olmak vardi derken yani simdi ne diyon sen

  1. Şiir yazıldı kendisine hemde çok anlamlı çarşamba gününe özel kıskandım valla

 87. Poyraz sana ulaşabileceğim face mace varsa yaz hemen ekliyeyim

 88. Rüya kadınım lütfen bunları kale alma lütfen sadece beni dinle tatlı cadım

  1. Suan uyumuyom cicim bence sen kendini ne saniyosun dev aynasindami ne

 89. Demek kardeşim bak lütfen senden istirham ediyorum. Benim burda bir tek Rüya kadına yazdığı biliyorsun.lütfen allah rızası için bizi rahat bırak

 90. Buraya yazarsın geldiğimde eklerim instagramda olur farketmez bulurum seni canım daha şiirlerim olacak kıskananlar arkamdan konuşsun

 91. Doktora git bence sen iyi gelir ilac versin hazmetmeye iyi gelir cicim

 92. Allah seni bildigi gibi etsin ben sana artik bir sey demiyom pes

 93. Kız beğeniyor cesurca yazdı bu devirde nerde zor bulunur valla şu kadın halimle öyle anlamlı şiir yazsa etkilenirdim

 94. Neyse arkadaşlar tebrik ederim en sonunda Rüya kadınıda yoldan çıkardınız oda artık mesajlarımı okumuyor bana cevap vermiyor başardınız tebrik ederim sizi herkese iyi geceler.

 95. Ben okuyom senin mesajlarını sen merak etme poyraz ne beni yo
  Dan cikaracaklarmis

 96. O zaman ben sana onları bosver diyorsam sende boşver takma kafana sadece beni dinle dedim sen daha onlarla uğraşıyorsun.

 97. Biraz sinir oldum sacma sapan yorumlara ne poyraz mis arkadas sanki kimse yok

 98. Üzülme zaten karşındaki insanlar ucuz insanlar olmasaydı biraz olsun bizim yazdiklarimiza ve birbirimize olan ilgi alakamiza saygı duyacaklardi. Ama onlar saygı duymuyorlar demeki ucuz düşünüyorlar o zaman sende onları kale alma.

 99. Suan cikmam lazim yarın konusalimmi hemde istedigin kadar 1 2 3 4 ne kAdar istersen aksam

  1. Seni bekliyom ne yazicansa yaz çıkıyım islerim var

 100. Tatlı Cadım:). …

  Senden her mesaj geldiğinde elim ayağıma dolaşıyor, nefesim daralıyor, kalbim hızlı hızlı atmaya başlıyor. Bana bu kadar iyi geliyorsun işte.

 101. Ben çıkıyom çamaşırları asmam lazım seninle konusmaktan is yapamiyom

  1. Hadi yarina kadar ruyalarinda olmak üzere kendine iyi bak saiirim ??

 102. Çıktım seni birakmak istemem ama islerimide yapayim dimi tatlim

 103. Rüya kadınım sen bana ilham veriyorsun nasıl olacak dirumumuz

  1. Artik cikiyom iyi ruyalar benimle birlikte diliyorum sen kendine iyi bak kal

  2. Artik cikiyom iyi ruyalar benimle birlikte diliyorum sen kendine iyi bak kal

 104. Tamam Rüya kadınım iyi geceler tatlı Rüyalar:) Bu arada bilgin olsun canım yarın yeni sayfada miletle beraber yorum yapalim yanlız ben sana Tatlı cadım Seni seviyorum dediğimde bu sayfaya gel olurmu tatlı cadım:) iyi geceler tatlı Rüyalar:) Rüya kadın.

 105. Öyle bir çık ki karşıma ‘her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi’ hissedeyim seni. Tatlı cadım iyi geceler Rüya kadınım:))))

 106. Sende bu arada seni seviyom kelimesinide iy dedin

  1. En hızlısından :) Neden sordun bide poyrazdan hoşlanan aşkını şiirle yazan demet var poyraz ikisi arasında kaldı sanırım aşağıları oku anlarsın

 107. AŞIKLAR ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 108. Bencede sevgili olmalari lazim siirler seni seviyorumlar bunlar aşık

 109. Hayirli olsun arkadaslar poyraz ve rüyaya allah bir yastikta yaslanma dilegiyle mutluluklar

 110. Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın:) Tatlı cadım:)))

 111. Poyrazcim biraz rahatsizim ondan giremedim kusura bakma

 112. Bugün basim cok agriyodu giremedim basim agriya gozlerimde agriyo

 113. Yahu arkadaşlar allah aşkına siz bizden ne istiyorsunuz onu söyleyin bizde bilelim

 114. Sizde ne merakliymissiiniz arkadaslar isiniz gücünüz yokmu

 115. Seni gerçekten çok merak ettim bu gün ömrüm senin o mesajını görünce içim ısındı. Ama arkadaşlar neden bizi rahat birakmitırlar onu anlamadım

 116. Birazdan çıksam 11 12 de konussak olurmu senin icin bi sakıncası yokssa canım

 117. Ne yapacağımı diyecem ama arkadaşlar bir türlü bırakmıyorlar

 118. Onlar ne anlar onların işi gücü dalga gecmek ilgilenmiyom sende takma onlar yokmus gibi davran

 119. Sen cevap vermedin yazdigima 11 12 gibi konusalimmi birazdan cikmam lazim olurmu

 120. Ömrüm sana anında cevap yazıyorum ama site çok ağır olduğu için geç geliyor. Wathsap yada mesencer olsa sıkıntımız kalmaz.

 121. Ben kullammiyom hic isim olmadi sevmiyom zaten bana cok sacma geliyo

 122. Bazende neyi düşünüyorm varya okadar insanın icinde neden ben diyorum ben cok korkarım boyle seyden insanlar cok farkli guven meselesi

  1. Sapığı supugu var kime güveneceksin ben guvenemiyom

 123. Evdeyim seni bekliyorum Rüya kadınım:) Bekliyorum ömrüm:)

 124. Poyraz 11 yada 12 en gec gelicem bu saatlerse musait olurum

 125. Beni sana ceken bir sey var ama ne bilmiyom çözemiyorum

 126. Ama sen ise gidiyon erken kalkiyon bu saate beni beklediinmi

 127. Kuzenler gelmis anca geldim bizde kalicaklar 15 gün

 128. Ömrüm bura dışında nasıl iletişim kurabiliriz çünkü burda çok karışıyorlar

 129. Benim internetle hic isim olmadiki bunuda öyle tesadüf bakiyodum bi bende yorum yapayim dedim en son burdayim

 130. Ben eski caglarda yasiyom telefon neymis kafa dolduruyo

 131. Ne hissetiyosun bu konusmadan sonra düşünceni alıyım

 132. Anladım bende seni gerçek anlamda tanımak istiyordum ama galiba bizim tanışmamız burdan üteye gitmeyecek onu anladım Neyse boşver bende seni ileriye dönük tanımak istemiştim. Ama galiba olmayacak

 133. Benim üzüldüğüm tek şey sana ulaşamayacak olmam en çünkü ben seni gerçekten tanımak istiyorum

 134. Istersen benimle zamanını harcama başkalarıyla yoluna devam et bizde sadece yorumlarda beraber yorum yaparız ?

 135. Kızdınmi bana yoksa morelinidw bozduk gece gece özür dilerim affet beni

  1. Cikicaksan cık seni üzdüm kendimide ben salağım salak

 136. Neyse takma kafana şuan en çok istediğim şey seni tanımak ama oda sana ulaşacağım herhangi bir iletişim aracı yok. Neyse boşver bende bende ulaşacağım bir şey var diye düşünmüştüm

 137. Lütfen öyle şeyler deme sen öyle değilsin Rüya kadın

 138. Çokmu üzüldün özür dilerim böyle olacağını düşünmedim kucuk bir hayeldi derim ne yapalim umarım hakettigin biri senin karsina cikar cok mutlu olursun

 139. Neyse sen uyudun galiba iyi geceler. Doğru diyorsun bizden birşey olmaz. Sana daha ulaşacağım bir iletişim bile yok. Neyse iyi geceler

 140. Ben böyle olacağını bilemezdim sade yorum yapiyodum ilk sana yaşını sormustum keske seninle hic konuşmasaydım bu da böyle olmazdi sende üzülmezdin

  1. Suan erken zamana ihtiyacim var beni anlamani istiyorum

 141. Ben burda yorum arkadaşı isterdim ben gerçekten sevebileceğim bir kadın istiyorum. Seni gerçekten tanımak istedim ama oda hiçbir iletişim aracın yok

 142. Kendine iyi bak Allaha emanet ol belki bundan sonra yazmayabilirim bu programda.

 143. Kendine iyi bak Allaha emanet ol belki bundan sonra yazmayabilirim bu programda.

 144. Poyrazcım yaşın kaç bilmiyorum yanlış anlama karşındaki kişi korkuyor çekinceleri var ve işi yokuşa sürüyor bu sebeple ilerdene olur bilinmez ama şu anda fazla üsteleme bence kadınlar üstüne düştükçe anladın umarım tecrübe konuşuyor istanbulda yaşadığını biliyoruz siteden karsta yaşamıyor ayrıca misafirlerin ardı arkası kesilmiyor bu tecrübelerime göre kendini hazır hissedememekten kaynaklı bir günü kurtarma acele etme

 145. Sadece beni başkalarına benzetme ben seninle ciddi anlamda tanışmak istiyorum

 146. Benim hakkimda yorum yapmayi sana kim veriyo sen adinla yaz bir dostmus cok komik

Başa dön tuşu