Gelinim Mutfakta

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Günün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 15 Şubat Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 15 Şubat bilezikleri kim aldı? Bu hafta finalinde daha önce olmayan biler olay gerçekleşecek. Bunu nereden mi biliyorum. Tamamen fragmandan bu sonuç çıkıyor. Daha önce toplam puan durumunda eşit olan gelinler 2 şer bilezik alırken bu hafta kura çekimine gitmesi bir ilkin gerçekleşmesine neden oldu. Peki sizce gözü kara kim bilezikleri almak işçin kuraya gidebilir desem her halde herkes Ezgi olduğunu söyleyecek. Çünkü daha önce de kuraya girmek istemişti. Bakalım bilezikleri alabilecek mi? 

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma bilezikleri kim kazandı? Kura sonucunda bir gelin bilezikleri alacak, bir başka gelin ise bilezikleri hak etmesine rağmen kura sonucunda kaybedecek. Şansına güvenen Ezgi bu riski aldığı görünüyor. Keşke Ezgi gibi şansım olsa diyor. En azından ben öyle diyorum. Ben orada yarışan bir gelin olsam ve 3 geline beşerden bilezik verseler sanırım bir ben alamam. O derece şansıma güvenmem. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

15 Şubat Cuma günü Gelinim mutfakta puanlama sonrasında bilezik için haftalık toplam puanlar sonucuna bakıldığında Ezgi ile bir gelin eşit puanda olduğu için bu gün Ezgi bileziklerin tamamını almak için şansına güvendi ve kura istedi. Sizce Ezgi ile kuraya kalan gelin kim olabilir? Ben bu sorunu cevabını bu yazı içinde ilerleyen paragraflarda vereceğim. Bakalım aranızdan bilecek çıkacak mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Bu arada [mavibuton]8 Mart 2019 Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] ve kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Ezgi ile kuraya girebilecek kimler olabileceğini görebilmek için, Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanlarda bir bakalım. Daha doğrusu Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda kimin önde kimin de eleme potasını da görmüş olacağız. bu hafta yarışamaya başlayan Nergis 54 puanla ilk haftasında zirvede yer aldı ve şu an en önde. İkinci sırada yer alan gelin işse Ezgi Nergis’in bir puan gerisinde 53 puanla bilezik yarışında yer aldığını görüyoruz. [mavibuton]22 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] ve kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Üçüncü sırada Gülcan, 45 puanla bilezik yarışından uzaklaştığını ve bu ikili ile arasında 10 puan farkın olduğunu görünce buradan çıkacak sonuç Nergis ile Ezgi kuraya kaldığı anlaşılıyor. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da son sırada 37 puanla yer alan Sina ise eleme potasına girdi. Gülcan ile arasında 8 puan gibi ciddi bir puan farkı var. Kapatması mucizelere kaldığını görüyoruz. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Bu gün kura sonucunda 5 bileziğin sahibi bulmayacak. 15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabını da vermeye çalışacağız. %100 gibi kesin olmasa da büyük oradan Sina eleme potasında girdiği cuma günü çıkması bir hayli zor olduğu için elenme ihtimali en yüksek kişidir. Tabi bu yarışmada imkansız dediğimiz bir çok şeyi de gördüm. Sina güçlü bir yarışmacı ve her an gidişi değiştirebilecek kapasitede bir gelin olduğunu söyleyebilirim. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Bu gün her kaynana risk almak zorunda. Şöyle ki; Reyhan bilezikleri almak için Ezgi’!yi birinci yapmak adına en yüksek puanı vermek zorunda kalırken, diğerlerinde en düşük puanı verip arada bulunan farkı kapatmak zorunda. Aynı şekilde Songül hanım da gelini Sina’yı eleme potasından çıkartmak için, Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında Sina’ya 5 verip diğerlerine 1 vermesi lazım ki arada devasa farkı bir nebze olsun kapatabilsin. Not: 15 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı bu yazının en alt kısmında verdik.

Gelinim mutfakta 15 Şubat Cuma toplam puan durumu açısından hiç kimse rahat bir final geçirmeyecek. En önde olan Nergis bile rahat nefes almayacak. Ezgi ile arasında 1 puan fark var. Bunun kapanmaması için canla başla mücadele edecekken, Ezgi de bunu kapatmak için çaba gösterecek. Gülcan ise kendisinden 8 puan geride Sina’nın kendisini geçmesine müsade ederse bu hafta elenecek isim olacak. Bu sebeple her bir puanlama final, her puan da çok kıymetli olacak.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Kim Kazandı Kura Sonucu

Bu hafta yarıma programının 240. bölümü ile karşımıza kanal d ekranlarına gelecek olan ve 240. bilezikler sahibi bulacak yarışma programında nefesler tutuldu ve son puna durumu sonucunda bu beş bileziği kim alacağını merak etmeye başladılar. Şahsen bu hafta oldukça çekişmeli geçtiğini ve yeni gelen Nergis, Gülcan’ı adete sildiğini ve puanların çoğunu alarak zirvede adını yazdırdı ve bu gün zirvede yarışıp, 10.000 TL değerindeki beş bileziği almak için ter dökecek. Dikkat: 15 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1

15 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu her gelin için kritik ve Sina için ise dönüm noktası olacak. Gülcan bu hafta yarışmaya başladığında Ezgi ile Sina ikilisinden birini göndereceğini söylemişti. Her ne kadar kendisi gönderemese de bunu ya Ezgi yapmış olacak. Yada Nergis yapacak. Eğer bilezikleri Ezgi alıp, Sina da elenirse Gülcan ikiliyi bir birine kırdırmış oldu. Bence tek taşla iki kuş dedikleri bu olsa gerek. 

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Bilezikleri kim kazandı? sorusu bence bu günün en önemli olayı olduğu gibi bir de işin içine kura da girince insan bir haylı daya heyecan yapıyor. Ben yarışmacı değilim ama Ezgi’nin aldığı riski almazdım. Ama bu riske girdi ve Topla puanlara baktığımızda rakibi Nergis ile kuraya gireceğini anladığımız Ezgi, bu kura sonucunda beklediğin i sizce alabilir mi? Nergis de bence gayet şanslı bir gelin ama Gülcan kadar şanslı değil. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Nergis son zamanlarda aldığı puanlar ve günün birincisi olması nedeni ile kendisine hitaben burnu hava da demelerine evet burnum havada deyince, Ezgi o zaman sana da iyi uçuşlar diyerek onu da karşısına aldı. Artık Gülcan ile Nergis Ezgi’nin gözünde aynı safta yer alıyor. Bunca zamana kadar Sina ile birlikte Gülcan ile çok uğraştılar. Bunlardan yarısını Ezgi kendisine yapılsa bence hem iyi puanlar alamaz, hem de elenirdi diye düşünüyorum. Tabi Ezgi elenecek olursa, gene birinin sınavı çıkar, yada birinin akrabası hastalanır. Siz anladınız. Dikkat:Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi.

15 Şubat gelinim mutfakta puanlar verilmeden bir soru sormak istiyorum. Gerçekten bu hafta alınan puanları bile kenara bırakıp hangi gelini destekliyor ve 5 bileziği almasını çok istiyorsunuz? Sebepleri ile birlikte açıklar mısınız? Tabi bu arada ben de bu yazıda 5 bileziği kimin alacağını vereceğim ama henüz puanlama yapılmadığı için sizlerin görüşlerini merak ediyorum.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Milföy Tatlısı (Muzlu) Malzemeleri

 • 6 adet kare milföy

Pastanın Kreması İçin;

 • 2 adet yumurta
 • Bir paket vanilya
 • 2 su bardağı ölçüsünde süt
 • 2 yemek kaşığı toz şeker
 • 3 yemek kaşığı un
 • 1 limon kabuğu rendesi
 • 2 muz
 • Üzeri için pudra şekeri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Cuma günü hafta finalinde yapılacak olan Milföylü pasta için gelinlere 40 dakika süre verdi. Bu süre içinde pastayı en iyi yapan gelin en kötü ihtimalle elenmekten kendisini kurtaracaktır. 15 Şubat 2019 Gelinim Mutfakta Cuma Puanlama kısmına geçtiler. Bizler hadi geçelim ve bu hafta kimin kazandığını ve kimin kaybettiğini açıklayıp bu haftayı bitirelim.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Puanları (15/02/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 1
Gülcan : 3
Nergis : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Sina   : => Songül’ün Gelini 4
Gülcan : 1
Nergis : 4

*************************

“15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
 
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina   : 1
Gülcan : 4
Nergis : => Filiz’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 1

*************************

Gelinlerin 15 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 5 2 3 15
Sina 1 4 1 2 8
Gülcan 3 1 4 5 13
Nergis 4 4 5 1 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12 Şubat – 15 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi     : 53 + 15 68 
Sina     : 37 + 45
Gülcan : 45 + 13 58
Nergis  : 54 + 14 68

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************
15 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

15 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ SİNA

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 15 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
15 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒SİNA
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

158 Yorum

  1. Tünaydın, güzel bir cuma günü diliyorum….

   Oh bir tontikten bugün kurtuluyoruz,darısı reyhana haftaya…?

   1. Merhaba ?
    Sana da Hayırlı Cumalar?
    Sina’nin gitmesine sevindim ama Gülcan gitseydi daha çok sevinecektim??
    Haftaya İnşallah Gülcan gider bir sonraki haftaya da Ezgi gider ??Sina’nın yerine Yağnur gelecekmiş gibi bı his var içimde ???

    1. Senin adına çok sevinirim..?

     Gülcan biraz daha kalsın,çünkü Ezgi yalnız kalinca ne yapacak çok merak ediyorum…

     Sina ve kaynanasinin gitmesine çok ama çok sevindim…

     Bugün yapacağı hareketi doğru bulmuyorum Nergisin,al iki bileziği çekil köşeye…

     1. Aynen keşke kura değilde paylasilsaydi bilezikler çünkü kurada genelde Ezgi kazanıyor nasıl oluyorsa artık ??
      Bende çok merak ediyorum Ezgi Sina’siz ne yapacak acaba ve yeni gelin kim acaba bakaciiz gorecegiiz pazartesi gunu
      İnşallah Yagnurcugum dur ???
      Kendine çok iyi bak ?
      İyi neseli hafta sonu geçirmeni diliyorum ?
      Ba Baaayy?

     2. Selam Anonim nasılsın
      Yeni gelin Yagnur değil ne yazık ki fakat bir iki haftaya gelir bizim Mavis prensesimiz?Yeni gelen gelinde güzel hatun fakat Yagnur kadar guzel değil Yagnur kadar asil değil fakat o da Gülcan gibi Yağnuru taklit etmeye calisiyor???

     3. Teşekkür ederim iyim?Sen?
      İnşallah gelecek Maviş prensesimiz onu yerini kimse dolduramiyor,yeni gelen gelinde fena değil evet güzel bayan bide şey hoşuma gitti fragmanda baya Gülcan çadisini saldırıyor öyle devam ederse süper olur???Evet Yağnur gibi o da beni kıskaniyirlar diyor taklitçi Gulcanda aynısını yapmıştı ama Yağnurun söylemiş şekliyle Bunlar söyleyiş şekli arasında dağlar kadar fark var Yağnur seviyeli düzgün güzel dille söylüyor bunlar seviyesiz bı şekilde söylüyorlar neyse bakalım pazartesi bölümün tamamını izleyince anlatacağız aslında sanki birazda Gülcanla dalga geçer gibi bı havası da vardı da savlarini savurarak dedi ya Beni kıskaniyirlar diye ?
      Seyredip göreceğiz ?okeey ben kaçtım Ba Bir?

     4. Önemli değil oluyor oyle klavye hataları?
      Bende iyim sağ ol
      Inamnayacaksin belki ama ben bu saate kadar senin cevap yazmani bekledim her 5 dk da bir baktim yazdın mi diye umudimi kesmistim ki sen geldin ?
      Bu yeni gelin fena bak görürsün bu hepsinin canlarina okuyacak gibi duruyor bakalım neler olacak
      Bir şey diyeceğim ben senin ismini çok merak ediyorum seni de merak ediyorum yazı karakterine bakılınca birde Yagnur hayranı olduğun göz önünde bulundurunca kesin isminde kendinde çok hoş çok güzel bir kizsin ?
      Sana iyi geceler yarin aksam yazarsin umarım ben burada olacagim ben sadece akşamları ve geceleri yazıyorum gündüzleri müsait olmuyorum pek?Gorusuruz?

 1. Gülcan sürekli kaynanasına tüyo veriyor.yemekleri ya yakıyor ya çiğ bırakıyor daha neler neler.hala nasıl diskalifiye edilmiyor.neden göz yumuluyor anlamadım?

 2. Valla Gülcan ı hic sevmiyorum sinsi yılan ezgi reyhan olmasa o program izlenmez programa neşe koyan ezgi ve reyhan inşallah ezgi alır dua ediyorum onun için sizi çok seviyorum ezgi ve reyhan

 3. Aaa bugün ortalıkta olmayan bir arkadaşımız var. Ne olduğu dün en son yazdığım beni haklı çıkardı sanırım.Birilerinin hastalık derecesinde fenomen olmaya gerek yok. Yarışmacılar elendiğinde yerine yenileri gelmeli elementlerin gelmesi değil..

 4. Selamlar forumdaşlarım hayırlı cumalar, adil puanlama olsun, kimin kalıp gideceği belli olmuş

 5. Puanlamaya yetiştim eskilerden kimse yok bugün selamlar my canım, hulya, esra, cadı begüm 20rümeysa fırat dilek anonim

  1. Yorum çıkmadı, teşekkürler hoş buldum esra hanım favoriniz nergis birinci sayılır kura artık şans

 6. Sina eleniri bilmişim kimin birinci olacağı konusunda yanılmışım, genelde yeni gelen yarışmacıya ilk hafta şans vermişimdir hep

 7. Yav sen kimsin oraya Trabzonspor bayrağı asiyorsun fanatik Trabzonsporlu olarak senin gibi hak yiyen artistlik yapan birini kabul etmiyoruz o kadar iticisin ki dibe çekersin karadenizlileri aynı memleketli olmak sadece üzüyor beni bi sus da bi sus karadenizliyiz evelallah da darlama adamı da bayaaann forozlu

 8. Yorum çıkmadı, teşekkürler hoş buldum esra hanım favoriniz nergis birinci sayılır kura artık şans

 9. Mesajım çıkmadı çıkınca okursunuz esra hanım tadım kaçtı mesajın çıkmamasını gerektiricek durum yok okuyunca anlarsınız

 10. Ezgi alıyor ohh kıskananlar çatlasın haftayada Gülcan gider insallah çatla patla gülcan ama Sina yada gitmesi üzdü onun yerine Gülcan gideydiiyiki varsiniz ezgicim reyhancım

 11. Ezgi ile sina ve kaynanaları çeteleşmişler.gelenleri ya bize uyacaksın ya dışlarız gibi tehdit savuruyorlar.Başarılıda oluyorlar.Bunlar gitmedikçe yarışma yarışma olmaktan çıkıyor.Yapımcılarda buna göz yumuyor.

  1. İyi dilekli cevabım çıkmadı sonradan çıkınca da anlamı olmayacak muhabbet değişiyor moralim bozuldu o sebep

 12. Hadi ya sanki bilmiyolarmi ezgi alacagini bilezigi reyhan bizde yemedik su icelim bari üstüne

 13. Yakın zamanda olur mu bilmem ilerde yine kura olur finalde, Ezgi bu kez kuraya giderse kaybedecektir, hadi bu kez de inanmış gibi yapalım

 14. Bugün den itibaren kanal D yok protesto yapıyorum herşey anlaşmalı belime ve gelini Gülcan hiç ıstemiyorum

 15. KanalD LUTFEN ARTIK REYHAN VE EZGİYİ KORUMAKTAN VAZGECİN. BİZ GERCEKTEN BİKTİK ONLARDAN.ELENMİSLERDİ ASLİNDA PUANLARİNİ ACİKLAMADİGİNİZ GUN.FAKAT TAM BU NOKTADA ANLASİLİYOR Kİ EZGİ KAZANSİN DİYE ASIL HİLE SİZDE DÖNÜYOR.HABERCİKİKTE YAPTIĞINIZ YALAN HABERLER GİBİ. ÜZÜLDÜM ESKİ PROGRAMLAR KALMAMIŞ ARTIK ÇOK VASATLIKLAR İÇİNE HAPSEDİLMİŞ KANALLARIN İÇİNE GİRDİNİZ.

 16. Her zamanki gibi aç gözlü tombalak ezgi ve çirkin ötesi Reyhan yine bilezikleri kaptılar.Bu Reyhan neymiş be kardeşim Kanal D’nin resmen kadrolu elemanı oldu.Yeter artık elensinler artık reyting düşmesin diye eleyemediler şu gudubetleri.Resmen seyirciyi aptal yerine koyuyorlar.

 17. Kendim bilezik almışım kadar sevindim Ezgi nin çok hakkını yediler ama oyunları tutmadı ohhh şükür:)Ezgi nin gitmesini isteyen yarışma hileli diye düşünen arkadaşlarda lütfen programı izlemesin biz kör değiliz hangisinin doğru yapıldığını görüyoruz ;)

  1. Ezginin mı hakkı yenildi?
   Yahu sen nasıl izliyorsun programı? Ezgi yarışmada haksız yere duruyor asil Ezgi hak yiyiyor …

 18. ne kadar içi kötülük dolu insanlar var nergisin hakkıydı diyip ezgiye çocuğundan çıksın demişler nasıl kötüsünüz bir çocuga böyle söylersiniz ağzınız taş olur

 19. haftayada nergis alır bilezikleri ne varki bukadar iciniz kapkara ezgicim sen üzülme beddua söyleyene döner

 20. ezgi gitsin diyenler bizde ezgi gitmesin diyoruz ve bunu çok insan diyor seviyoruz izliyoruz

 21. ay acıdım ;-)yaaa sina cadı kaynanaya;-) puhahahaha noldu;-) zorunamı :’-(gitti gulcan burda kaldigi öçön;-) aaaa sinacık ? gulcanı ;-) çekemedin! seni ;-) yolladı ya ;-) ezgi pisligi reyhan …bbbbiiiiipppppp ;-)

 22. ay acıdım ;-)yaaa sina cadı kaynanaya;-) puhahahaha noldu;-) zorunamı :’-(gitti gulcan burda kaldigi öçön;-) aaaa sinacık ? gulcanı ;-) çekemedin! seni ;-) yolladı ya ;-) ezgi pisligi reyhan …bbbbiiiiipppppp ;-)

 23. KanalD LUTFEN ARTIK REYHAN VE EZGİYİ KORUMAKTAN VAZGECİN. BİZ GERCEKTEN BİKTİK ONLARDAN.ELENMİSLERDİ ASLİNDA PUANLARİNİ ACİKLAMADİGİNİZ GUN.FAKAT TAM BU NOKTADA ANLASİLİYOR Kİ EZGİ KAZANSİN DİYE ASIL HİLE SİZDE DÖNÜYOR.ÜZÜLDÜM ESKİ PROGRAMLAR KALMAMIŞ ARTIK ÇOK VASATLIKLAR İÇİNE HAPSEDİLMİŞ KANALLARIN İÇİNE GİRDİNİZ.RTÜK LÜTFEN YETKİLİLER LÜTFEN HALK İLE DALGA GEÇİLMESİNE İZİN VERMEYİN.IZLEYEN SAYĞI DEĞER HALKIMIZ SİZLERDE RTÜK ŞİKAYET EDİN EDİN Kİ GÖNDERSİNLER EZGİ VE REYHANI KADINLIKLA VE GELİNLERLE DALGA GEÇİLMESİN GELİNLER KÜÇÜMSENMESİN.

 24. Pazartesi fragmani izledim
  Yeni gelen gelin guzel ve havalı
  Gülcan ise hayatımda gördüğüm Rumeysadan en itici 2.kadin

  1. yağnur geri gelip ne yaptıracak kendisine merak ediyorum drmek hosuna giden birseyler var kızda heves var

     1. Amcaaa biz Yagnurun avukati sanabiliriz kendimizi deee sen kendini ne sanıyorsun bırak Yagnurla ilgilenmeyi git birazda yengeyle ilgilen yazık kadına

     2. Doğru diyorsun kadınlar ilgisiz bırakılmamalı her şeyin en güzeline layıklar görüşürüz yeğenim

   1. Sen Yağnuru kendin gibi sanma belli ki bir damla aklın var o da nereye çalıştığı belli ?????

    1. Görende sancak bulunmaz hint kumaşı sıradan biri ne yağnurmuş ya tek derdimiz onun dönüp dönmemesi sanki

     1. Evet bizim tek derdimiz Yagnurun geri dönmesi deeee seni başka derdin işin yok mı pazar günü bile nöbetçi eczane gibisin gelmişsin burada Yağnuru konusuyorsun
      Bize bu soruyu sormadan önce bi kendine baksaydin keşke:))))))))

     2. Hava güzelmiş iyi söyledin ben en iyisi park yapayım çocuklarla

  1. Mahkeme suratlı iftiracı yalancı Gülcana anca senin gibi yalancı ve iftiraci kurbanlar kurban olurlar biz değil

    1. Siz Yağnuru kiskandiginiz için bizde Gülcani kuskaniyoruz sanıyorsun
     Yagnur guzeligi var kiskanilacak güzel yüzü bu güzel kalbini kiskaniyorsunuz kiskanmaktan haklısınız aslinda
     Gülcanin kiskanilacak bir tarafı yok yüzü de kalbi de cirkin

     1. Kalbi de güzel Yağnurun
      Ne kötülüğünü gördün bi anlatsana

     2. Anlat anlat bir şey olmaz Yagnur zaten güzelliğiyle yeri göğü oynattı:))))

     3. Iltifatin için teşekkür ederim:)))deeee anlat bakalım şimdi beni çatlatma meraktan:))benim bilmediğim ne biliyorsun sen Yagnur hakkında:))
      Eğer şu önceden katıldığı yarışmayı anlayacaksın hiç boşuna zahmet etme onu biliyorum:))o yarışma eğlence programı reyting için yarışmacılara istediklerini söyletiyorlar ve o yarışmada Yagnur biraz kiloluymus şimdi fit

     4. Yok be hani ünlüler der konuşursam yer yerinden oynar :) Program dışında bilgim yok valla kanaldden ne izlersem

  1. Gülcan mı puan verdi de Yagnuru sutladi
   Ne kadar cahil ve pis bı insan olduğun yazdığın yorumda kullandığın kelimelerden belii
   İgggrrrennccsin

 25. FARUK espiri mi yaptiin seeen hayy sen çok yasaa:)))Bak şimdi senin yorumlarinda bana şeker ?gemeye başladı:)))

 26. anonim igrenç ve tiksinçsin kendi ismini yazmayip baska isimlerle adından yorum yaziyorsun yagnur suting akşam uyudugunda salataliga sarilip yagnur ismini agzindan yuvarla apta igrensin kurtsun sen bir kurtsun be kurtlerıy senziyafetin yaninagit

  1. Filiz Hanim
   19:19
   19:30
   19:31
   19:58-16 subat
   Bu kişinin yorumlarını kaldirmanizi rica ediyorum ahlak dışı ve hakaret içerikli yorumları
   Lütfen gerekeni yapın
   Saygılarımla

 27. yagnur gelmesin kendi gitmedi gulcan burda dunyanin en guzel fıstıgi gulcan dedi ki:

  filiz hanım anonim kişisinden pis yorum var anonim sen kimsin aklını yagnurla bozmusun kafayimi yedin yagnur giti artık olunun arkasindan aglamak fayda etmez nerde işe yaramaz insanlar varsa anonim orda seviyesiz kuçuk insan anonim haha

 28. yagnur gelmesin kendi gitmedigulcankovdu gulcan burda dunyanin en guzel fıstıgi gulcan dedi ki:

  filiz hanım anonim kişisinden pis yorum var anonim sen kimsin aklını yagnurla bozmusun kafayimi yedin yagnur giti artık olunun arkasindan aglamak fayda etmez nerde işe yaramaz insanlar varsa anonim orda seviyesiz kuçuk insan anonim haha

 29. Filiz Hanım
  19:19
  19:31
  19:30
  19:58-16 subat
  26:10 -16 subat
  Bu terbiyesiz kişinin yorumlarında ahlak dışı pis ve hakaret ve sataşma var lütfen gerekeni yapin

 30. yagnur gelmesin filiz hanim siz hedeamı taniyosunuz melek alev aygun ela filiz hanim lutfen bu anonimi ortadan kaldirin dedi ki:

  filiz hanim dikkatine yazan kişi sen anonim in yorumlarini okumayip bana nasil haksiz yere hakaret etigimi soyluyosun bi önce hakaret eden kisiyi suçlayin ben filiz hanimi çok onceden taniyorum filizle hiç konusmadim ama taniyim

  1. Ben Filiz Hanımi senden önce tanıdım Hint Dizi sayfalarindan
   Anonimin hangi yorumu hakaret içerikli saat ve tarih yaz göreyim

 31. benim arkadaslarim tam 2 yıl oncesinden burdaydı filiz hanimi taniyim mesala hedeam alev ela burcu melek £sonays imran arzu bir suru anonim taniyim ben nerden biliyim filizi tanidigini

  1. Hadeam
   Mersinli Ela
   Defne
   Nurdan
   Bende onları tanıyorum
   Yeterli mi senin için
   Sen sürekli Yagnur hayranlarına ve Yagnura hakaret ediyorsun çirkin yorum yazıyorsun onlarda sana cevap yazıyorlar senn satasiyorsun ben görüyorum çünkü bende Yagnur hayraniyim

 32. ;-)ben v arkadaslarim;-) nasilsin kuşum;-) gelmişsin;-) yani hıçte umurum;-) degildi;-) yane şaka şaka uffff yine ezgi altın alır ;-)burdakiler neden savunmaya ;-) geçer gerçekten gulunç ;-)bi olay puhahaha ;-)

 33. £sonaysim kusum şekerim pamuk şekerim bir tek sen burdasın anonim tamam bir daha laflaşmayalim lutfen kendi adimdan özur

 34. ;-)uffff tmm ;-)tmm yılısma ;-) my;-)lif my;-)rules;-) yanişim;-) sinirlenmemek ;-) için kontrol dugmelerimi;-) kullaniyorum;-) sinirlenince kafamin tasi ;-)atiyoda ;-) ufoföf hadi ben ;-)bays yarin;-) okulcugum var;-) bayss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu