Gelinim Mutfakta

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Çeyreği Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 15 Şubat Puanları İle Haftalık Toplam Puanlar

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu hafta oldukça güçlü bir rakip eleme potasına düştü. Daha geçen hafta bilezikleri alan gelin bu hafta elenme ile yüz yüze geldi. bu da aldığın bilezikler seni kurtarmadığını ve her an ilk defa gelmiş gibi yarışmaya asılmasını gösteriyor. Sina bu gün eleme potasında yarışacak ve oldukça güçlü bir gelin olması nedeni ile Sina elendi mi? yoksa kendisini kurtaracak puanlar toplayıp, Gülcan’ı mı eledi? Bu sorunu cevabı bu yazı içinde verilecektir. 

=> 15 Şubat 2022 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu gün bence her gelinin ilk hayali ne olur deseniz kimse bilezik diyemez. Öncesinde çünkü bu gün Muzlu Milföy pastanın yapımından sonra puanlaması var. Bunun sonucunda ise 15 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusu ortaya çıkıyor. %100 bir şey diyecek olursak yada kesinlik ifade etmek istersem, Nergis bu gün günün en yüksek puanını alan gelin olduğu takdirde beş bileziğin de kesin olarak sahibi olacak. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Haftanın Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız. 

Önce bu pastayı çok iyi yapması lazım.  Bir başka ihtimal yada bir başka gelin yani Ezgi Nergis’den bir farkla günün birincisi olursa ki tahminlerim de bu yönde hem günün birincisi olacak hem de Nergis ile kuraya girecektir. Kuraların şanslı ismi Ezgi olduğunu açıklayan Fatih Ürek bakalım kinim ismini açıklayacak. Merakla bekleyeceğiz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi. 

Bazı kişileri eleyip bu hafta Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma kim elendi? sorusunun cevabını bulmaya çalışalım ne dersiniz? Nergis günün birincisi değil de sonuncusu olduğunda ve 4 puan topladığında bile arada bulunan 17 puan fark kapanmıyor. Bu sebeple kesinlikle Nergis olamaz. Aynı puanlarda olan yada yakın puanlarda olan Ezgi de kesinlikle elenmediğini bu sonuca göre söyleyebiliriz. Geriye Gülcan ve Sina kalıyor ve her iki adayında elenme ihtimali olsa da arada 8 puan farkın olduğunu düşününce Sina’nın işi zor. Ben tahmin yapmak adına Sina %100 elenir derdim ama bu final ve her an her şey olabilir. 

Bu gün verilecek Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma puanları öncesinde bu hafta resmen kaybolmuş bir Gülcan izledik. Acaba yeni gelen gelin çok daha iyi yemek yaptığı için mi sessizliğini koruyup sadece yemeklerine odaklanıyor. Yoksa başka bire şey mi var bilemedim ama Gülcan bu hafta çok sessiz ve oldukça az puanlar alabildi. Verilen puanlara bile bazen sesini çıkartmadığını gördüm. Yakında kokusu çıkar.

15 Şubat Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabını son puanlama öncesinde bu yazı içinde açıklanacaktır. Sizlerde öncelikli okurlarımızdan olmak istiyorsanız devamlı yazılarımızı takip etmenizi ve her puanlama sonucunda sayfayı güncellemenizi rica ediyorum. Dikkat: 15 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Yukarıdaki açıklamalara göre Sina’nın bilezik alma şansı da %0 olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Cuma Gelinim mutfakta puanlama daha Ezgi kura sonucunda bilezikleri alacak olursa 45 bileziği olacak ve rekorunu yeniden tazelemiş olacak. Sadece bileziklerden kazandığı rakam ise 90.000 TL ye çıkacak. Bir yarışma için gayet iyi bir rakam. Yalnız, yarışma başından belli defalarca elenen ve her  defasında ya geri gelmeyi bilen yada elenmekten son anda başkasının gitmesi ile kurtulan Ezgi, yarışmada dağıtılan bileziklerin 1/5’ini almış olacak. Bence artık insanlar farklı yüzler görmek istiyor. Bu arada Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Kim Kazandı ve kaç puan alarak yarışmaya veda ettiğini görebilmek için tıklayınız.

15 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda Nergis 54 puanla bu haftaya başlayan gelin olarak zirvede ve altına en önde olduğunu görüyoruz. Hemen bir puan gerisinde Ezgi 53 puanla Nergis’in adeta ensesinde yer alıyor. Bu haftanın en düşük performanslarından biri olan Gülcan 45 puanla üçüncü sırada yer alırken Sina 37 puanla son sırada yer aldı. [pembebuton]22 Şubat 2019 Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/pembebuton] ve kaç puanla elendiğini görebilmek için tıklayınız.

Arkadaşlar bu gün anlık puanlar verilirken çok dikkat edilmesi gerekiyor. Adeta bir puanla hayatlar kararacağı için sizlerinde verdiğim puanları dikkatle takip etmenizi istiyorum. Her kaynana sonrasında Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisine yazıp sayıları toplayıp kimin elenecek olmasını ve kimin bilezik alacağını rahatlıkla görmenizi istiyorum. Ola ki yanlış bir puanlama yaparsam lütfen beni ikaz ediniz.  Dikkat:Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Şubat Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] ve kaç puanla aldığını görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat 2019 Cuma Kim Elendi? Sina Elendi Mi?

15 Şubat gelinim mutfakta puanlar verilmeden önce bu hafta Songül hanım oldukça adaletsiz puanlar verdi. Bu bir bumerang gibi büyümesinden çok korktum. Çünkü bir kaynana düşük vermeye başlayınca diğerlerinde arkasından takip ettiğini çok kez gördük. Ancak korktuğum olmadı ama diğer haftalara nazaran çok az bir düşme yaşandı. Not: Gelinim Mutfakta puan tablosu bu yazının hemen sonunda verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Gelinim Mutfakta 15 Şubat günün birincisi olacak olan eğer Nergis olacak olursa çifte bir bayram yapacak. Hem ilk hafta 4 çeyrek alıp bilezikleri kazanacak hem de ilk haftadan kendisini kanıtlamış olacak. yok Ezgi olursa ki fragmana göre Ezgi olacağını düşünüyoruz. Ezgi hem çeyreği alacak hem de bilezikleri almış olacak. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazmadan hemen önce bu gün elenecek kişi için ayrı bilezikleri alacak kişi için ayrı yazdım ama puanları her iki başlığın içinde de vereceğim. Bu konu lütfen kafanızı karıştırmasın. bunu yapmamdaki amaç bilezği alan kişiyi değil de elenecek kişiyi merak edecekler olacağı için onlara yarı bilezikleri alacak kişiyi merak edenler için yarı bir sayfa vermek istediğim. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Reyhan de dahil olmak üzere tüm kaynanalar 1-1-1-5 tarzında bir puanlama kullanırsa şaşırmam ve ayıplamam. Sonuçta bir haftanın emeğini kimse kaybetmek istemiyor yada yarışmadan elenmemek için bu büyük riske bakalım giren olacak mı? Merakla bekliyorum. Dikkat: 15 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Milföy Tatlısı (Muzlu) Malzemeleri

 • 6 adet kare milföy

Pastanın Kreması İçin;

 • 2 adet yumurta
 • Bir paket vanilya
 • 2 su bardağı ölçüsünde süt
 • 2 yemek kaşığı toz şeker
 • 3 yemek kaşığı un
 • 1 limon kabuğu rendesi
 • 2 muz
 • Üzeri için pudra şekeri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek bu pasta için 45 dakika gibi ideal bir süre verdi. Gelinler de bu süreyi iyi kullandılar ve zamanında pastayı yapmayı başardılar ve 15 Şubat cuma Puanlaması için sunum ve tadım kısmına geçildi. Artık her şey kaynanalara kaldı. Hadi hangi kaynana kime kaç puan verdiğine bakalım.

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Puanları (15/02/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 1
Gülcan : 3
Nergis : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Sina   : => Songül’ün Gelini 4
Gülcan : 1
Nergis : 4

*************************

“15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
 
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina   : 1
Gülcan : 4
Nergis : => Filiz’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 1

*************************

Gelinlerin 15 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 5 2 3 15
Sina 1 4 1 2 8
Gülcan 3 1 4 5 13
Nergis 4 4 5 1 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12 Şubat – 15 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi     : 53 + 15 68 
Sina     : 37 + 45
Gülcan : 45 + 13 58
Nergis  : 54 + 14 68

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************
15 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

15 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ SİNA

15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 15 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
15 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒SİNA
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

98 Yorum

 1. bu hafta kimin eleneceğine dair bir bilgi var mı acaba? yada büyük ihtimalle kim elenir

  1. Yeni gelinle ilgili bir bilgi alabildiniz mi? Eskilerden mi gelecek yoksa yeni bir yüz mü?

  2. Arkadaşlar anlamadığım oyun olduğunu, insan aklıyla dalga geçtiklerini düşünüyorsanız neden izliyorsunuz? Evet hepsi kurmaca bunun herkes farkında. Ama madem bu sizi bu kadar rahatsız ediyor neden izliyorsunuz? İzlemeyin? İzlemezseniz kimse size ceza yazmaz. Burada laf atıp atıp programın başlamasını dört gözle bekliyorsunuz.

 2. Vah vah dansözler Den biri elendi sina bir daha gelmemek üzere güle güle haftaya Ezgi yanına geliyor ikinci dansöz

 3. Oh oh Ezgi sina ne kaynanaymış ikinizi kafa kafaya çarptırdı büyük Allah çarptı bunları

 4. Nergis alır inşallah skeç yapsana Sina Sokakta Gülcanı kim tanıyor ara artık çok zamanın var sokaklar senin

 5. Songül hanım sonunda gidiyorsunuz cevap veremediğin iz her an bir an da bağırıp fevri davranip kendinizi haklı çıkarmaya calısıyordunuzya çok güzel oldu elenmeniz.SIRA EZGİDE, nergis yada Gülcan artık ezgiyi postalamasi lazım..

 6. Evet burada kesin anlıyoruz ki Ezgi ve Reyhan hanım kanal D ve BES yapım tarafından korunuyor bu proğram doğru yarışma proğramı değil Tamamen kurmaca bu sebepten dolayı Ezgi ve Reyhan kesinlikle gitmez ne zaman reyting düşer belki o zaman gönderirler.

 7. Rtük yetkilileri bu proğram doğru bir yarışma proğramı ise noter hızında olur ve ona göre değerlendirme olmalı

  1. Bu anonim adlı kullanıcı kiralık mı tutulmuş yoksa neden bu kadar bir yarışmacının üzerine bu kadar kötü yorumlar yatıyor

 8. Inşallah gülcan gider neden gitsin istiyorum çünkü yemek yapmayı bilmiyor o yüzden kaynanası buluyor yapamıyor anam anam burası yemek yarışmasını kendini küçük düşürüyor bu gürcan şuan gülüyorum ona ve bu trabzonlu kaynana varya biraz dişli cıktı anam bir sesiz kaynana gelmiyor hepsi sinir edici.ama ezgiyi de sevmiyorum seviyordum sina yi çok uydu onunla şımardı ama yine seviyorum anam.

 9. Evet Yine yanılmadım Ezgi ve Reyhan hanım koruduklarını hep söyledim insanların aklı ile dalga geçiyorlar. Yarılma değil gündüz kuşağı proğramı sadece reytinğ için yapılan yarışma adı altında ama yarışma değil.

 10. İzleyen sevgili halk lütfen dikkatli izleyin ve sizin aklınızla dalga geçilmesine izin vermeyin. Lütfen lütfen lütfen…..

 11. Ezgi ve Reyhan hanım zengin etme proğramı……yazık yapımcılara bu kadar dülmemesi lazım….

 12. Reytinğ için bu kadar saçma insanların eline kalmaması lazım bu kanalın yazık Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık

 13. Eveeet sevgili halkımız izlediniz ve gördünüz 5 bileziği ezgiye vermek için fatih bey ve BES yapım yaptıklarını bir de yarışma diyorlar. Bu proğram yarışma proğramı değil Tamamen kurmaca Ezgi ve Reyhan göndermiyorlar. Reytinler iyi olduğu için şuan bu şekilde yansıtması lütfen aklınızla dalga geçilmesine izin vermeyin…

  1. Tısssss bizde adam kayırma olur tabağı söyleme olur ama hile olmaz karıştırma tıssss

 14. allah kahretsin lanet olsun sizede yaptığınız programda sizi kınıyorum hakkımı helal etmiyorum

 15. Eğer içinde birazcık olsun hakkaniyet olan kişi ezgi ve reyhanı tutmaz,çünkü onlar hakkıyla yarışmıyorlar yumusağın torpiliyle kalıyorlar

 16. İzleyenler lütfen gelinim mutfakta proğramını denetleyin proğramının aklınızla dalga geçilmesine izin vermeyin. Rtük yetkilileri lütfen gelinim mutfakta proğramını denetleyin

 17. Ohhhhh kiskananlar catlasın hem çeyrek hemde 5bilezik ezginin oldu gülcan ne kadarda kurallara uymadığını gördünüz esas o diskalifiye olmalı ve uyarılmalı yada aldığı puanlar silinmeli denileni yapmadığı vede kaynanasına işaret verdiği için

 18. Gayet güzel bir şekilde izliyoruz iyi niyetle gerçek zannedip ama yapımcılar kanal D ve BES yapım gayet güzel bir şekilde halkın aklı ile dalga geçiyorlar. Çıkarmışlar saçma bir kayın valide gelinini resmen aşağılıyor ve bundan da reytinğ elde ediyorlar bunun için de bu kadın ve gelinini elemiyorlar kaç defa eleme potasında olmasına rağmen koruyorlar. Evet sevgili izleyenler sizinle dalga geçilmesine izin vermeyin

  1. Cok Dogrus soyliyorsun. Bu program milletin akli Ile dalga geciyorlar. Ezgi de tum altinlari goturmiyor programla anlasmali yari yariya paylasiyorlar.

  2. kimse kimsenin aklıyla dalga geçmiyor rahatsız oluyorsan izlemeyin programa çomak sokmayın en çok Ezgi için izliyoruz ofesat aklınıza sokun onu saygılar

 19. Fatih bey kurada kazananı gösterdi neden kaybedeni göstermedi iki kutudadır Ezgi vardı.bu önceden planlanmıştı ama tüm hata Cülcanın kayınvalidesinde 1 Nergis’e verdi

 20. Lütfen izleyenler aklınızla dalga geçilmesine izin vermeyin. Ezgi ve Reyhan kanal D ve BES yapım tarafından korunuyor bu proğram doğru bir yarışma proğramı değil Tamamen kurmaca

 21. Iyi ki ezgi aldı bilezikleri sevindim keşke Gülcan gitsey di çok soğuk bi insan gıcık Nergis te çok şımarmış ti

   1. Dur kız insanlar gerçeklere hazır değil ne yapıyorsun yolumuzu buluyoduk ne güzel

 22. Kanal D ve BES yapım rtük şikayet hattına şikâyette bulunmanızı davet ediyorum.Sizinle daha fazla dalga geçilmesine izin vermeyin

  1. ironi yapıyorum hani fatih reyhana ezginin tabağını gösteriyor reyhanda ezgiye 5 verince fatihe ayy öpecem diyerek öpüyor ya

     1. En yılan benim benden yılanı yok alemde dans ede ede yılana dönüşüyorum ara ara engel olamıyorum tısssss

 23. Ezgiyi tüm kalbimle destekliyorum ve bilezikleri almasına çok sevindim,tebrik ederim.Ilkten Ezgiyle çok uğraşıldı onada ALLAH hak ettiğini gösterdi.Sinaya ve kayınvalidesine üzüldüm onlarda çok tatlılardı.

 24. Ezgi çok naif bir bayan onu seven de çok fazla.Meyva veren ağaç taşlanır.öküz altında buzağı aramaya gerek yok.

 25. Ezginin bilezikleri almasına hiç şaşırmadım onların yüzünü görmekten çok sıkıldık yeter artık

 26. Ezginin bilezikleri aldığına çok sevindim Ezgi çok gözel ve çok zarif Sinan’ın gitmesine çok özöldöm

 27. Bence saçmalık madem Reyhan hanım sonuçları biliyor neden od besine gibi gelini ezgiye 5 puan vermiyor Gölcan yapmasada hep 5 aliyor

 28. Bence kölcan bir daha yanlış yemek yaparsa puanını kırsınlar haksızlık yapiyor bunu Ezgi yapsaydı çok eleştiri alırdı neden kimse gölcanı eleştiriyor lötfen yazın

 29. Bence haklısın Ezgi yapsaydı eleştiri alırdı Gölcan kendini parçalardı Ezgi bilerek yapio kaymasına töyo veriyor

 30. Reyhan hanım madem Ezginin tabağını biliyordu neden 5 4 kılandı besime gibi 2 3 kulanmadı bence bunu söyleyen saçmaliyar

 31. KanalD LUTFEN ARTIK REYHAN VE EZGİYİ KORUMAKTAN VAZGECİN. BİZ GERCEKTEN BİKTİK ONLARDAN.ELENMİSLERDİ ASLİNDA PUANLARİNİ ACİKLAMADİGİNİZ GUN.FAKAT TAM BU NOKTADA ANLASİLİYOR Kİ EZGİ KAZANSİN DİYE ASIL HİLE SİZDE DÖNÜYOR.ÜZÜLDÜM ESKİ PROGRAMLAR KALMAMIŞ ARTIK ÇOK VASATLIKLAR İÇİNE HAPSEDİLMİŞ KANALLARIN İÇİNE GİRDİNİZ.RTÜK LÜTFEN YETKİLİLER LÜTFEN HALK İLE DALGA GEÇİLMESİNE İZİN VERMEYİN.IZLEYEN SAYĞI DEĞER HALKIMIZ SİZLERDE RTÜK ŞİKAYET EDİN EDİN Kİ GÖNDERSİNLER EZGİ VE REYHANI KADINLIKLA VE GELİNLERLE DALGA GEÇİLMESİN GELİNLER KÜÇÜMSENMESİN

  1. yağnur geri gelip kendisine ne yaptırıcak orda merak ediyorum demek birseyler hosuna gitmiş

 32. Fatihin hırsız reyhanı yine almış vallahi ne derseniz deyin hep kötüler kazanıyor

  1. Fatih Urek hakkaniyetli orda bilezikleri hakeden kazandı umarım devamı gelir Ezgi gelmiş geçmiş en iyi yemek yapan gelin

   1. Nerden biliyorsun yemeğini mi yedin de öyle konuşuyorsun orada kayinvadeler yemek lezzetine puan verdiklerini hiç sanmıyorum zaten yarışma kurgu ve senaryo düzmece olduğu çok belli oluyor artık biz izleyiciler kör de değiliz aptal da değiliz

 33. Ezgi yokken programlı izlemiyordum Fatih Urek sevmeme rağmen olduğu sürece izleyeceğim Reyhan ve Ezgi candır içten ve mutevazi

 34. Kimse milletin aklıyla dalga geçmiyor aklinizi sorgulayın kıskanmayın Ezgi REYHAN FATIH program adil böyle devam

 35. Bu gelen gelin gülcanin canini okuyacak gibi cok fena biri bence bu hafta gulcan pota da onun yerine de yagnur gelicek diyesen 1ayin içinde gelicekmis kesin gulcan gider yagnur gelir

    1. Noldu zoruna mı gitti
     Gelecek Yagnur hemde bomba gibi hemde çok yakında
     Kıskançlıktan çatlaaa emiii

     1. Işte catlamissin bile pazar günü tatil gününü bile çatlayarak geçiriyorsun
      Helal olsun Yagnura sizleri ne hale dusurdu:))))))

 36. üfff ne kdar çekemediğiniz bellli ezgiciğimi yaşasın yine kazandı canım kıskananlar çatlasın ezgiciğim gitmeyecek boşuna uğraşmayın çekmeyenlere kolay gelsin biz daha çok buradayız öyle çabuk pes etmiycez her zaman teamezgi

 37. gülcan gitsin lütfen bıktım artık şu son 4-5 haftadır doğru düzgün bir insan getiremediniz yahu her gelen ben çok güzelim de böyleyim de şöyleyim diyo bıktım artık burası yemek yarışması bilmem farkında mısınız o altın ve bilezikler güzel yemek yapılarak kazanılıyor konuşana veya güzel olana verilmiyor

 38. 19:53 -16 subat
  Bu terbiye yoksulu kişinin yorumunu kaldırın lütfen
  Filiz Hanim

 39. arkadaşlar nbr ? sizce kim alicak ceyreyi ? bence ya ezgi ya gulcan ya da nnergis alir yeni gelen alamaaz ?????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu