Zuhal Topal'la Sofrada

15 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Esin Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 125. Bölüm Esin’in 15 Şubat Cuma Puanları

15 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün Esin yarışacak. Ben Esin’den çok bu hafta boyunca her geline bire kusur bulmayı bilen Şükran hanım nasıl değerlendirme yapacak Ayşe hanım gibi kendi gününde sus pus mu olacak. Çünkü Ayşe hanım kendi gününde ağzından cımbızla laf alamazken diğer günlerde susturmak mümkün olmadı. >Puanlar Yazının sonunda Verildi<

=> 15 Şubat 2022 Salı Yemekteyiz Puanlaması için tıklayınız.

Şükran hanım hep bir bilmiş havasında oğlu bu konuda eğitim aldığını ve kendisi de yemeklerin sunumunu bildiğini söyleyip acımasızca gelinleri eleştirip hep 4 puan verdi.Bakalım şimdi diğer kaynanalar Şükranı ve gelini Esin’i nasıl değerlendirecekler. 

Belki Esin hafta başından itibaren kendi kaynanası Şükran hanımın gözünün üstünde kaşın var misali eleştirilerde bulunduğunu bilmeden bu gün yarışacak. Dün yarışmacı olan gelin ile laf dalaşına giren Şükran hanımı alt etmeyi bu hafta bir gelin başardı. Kendisini tebrik ediyorum. Her ne kadar bu hafta birinci olup olmayacağını bilmesek de yaptığı yemeğin arkasında durup bu konuda çok iyi bildiğini sanan Şükran’ı alt etmeyi bildi ve bizlerin şampiyonu oldu. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Cuma Puanlaması Yazının son kısmında verdik. 

Bu gün 4-0 mağlup başlayacak olduğunu bilmeden yarışacak olan 15 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Esin kim olduğunu kısaca tanıtmaya çalışacağız. Tabi kaynanası meşhur Şükran hanımı da tanıtacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Esin’in kaynanası her yemeği ve yanında verdiği menüyü birlikte değerlendirip, uyumsuzluğunda bahsetmişti. Bakalım Şükran kendi gelinine hangi yemekleri yaptıracak? 15 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Esin’in menüsü ne olduğunu açıklayacağız. Merakla bekleyeceğim bu menüyü ve kaynanalar nasıl yerden yere vuracağını şimdiden duyar gibi oluyorum. Şimdi isterseniz bu yazıda neyi anlatacağımızı yani içerik haritamızı paylaşıp başlayalım.

Zuhal Topal 15 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Şükran’ın Gelini 15 Şubat Yarışmacısı Esin Kim? Nereli ve Kaç Yaşında?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Şükran Kim? Kaç yaşında? Aslen nereli
 • 15 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Esin’in menüsü)
 • Kaynanaların 15 Şubat 2019 Cuma Esin’e verdiği puanlarlar
 • 15 Şubat Zuhal hanımın Esin’e verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Hafta başından ilk gün yaptığı yorumlara bakıp, işte adaletli bir eleştiri yapan Şükran hanım var  demiştim ama zaman geçtikçe hem düşük puanlar hem de kendi gününe kadar herkesi alt puanlarda bırakmak için gözünün üstünde kaşın var misali her şeyi eleştirdi. Sanırsın uluslar arası bir yemek yarışması ve jürilerde ordinaryüs gurmesi gibi eleştirilerde bulunan Şükran hanımın masasından yaptırdığı yemeğe kadar ben dahil eleştireceğim. Sakın kaçırmayın. Şimdi gelinimizi tanıtma ile konuyu anlatmaya başlayalım.

15 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Esin Kim?

Bu haftanın son yarışmacısı ve final günü yarışmacısı olan Şükran hanımın gelini Esin Tezcan; aslen Tekirdağlı olan gelinimiz 27 yaşında ve Sakarya da özel bir okulda matematik öğretmenliği yaptığını ve 6 aylık evli olduğunu açıkladı. Kendisi ile birlikte yarışan gelinler en az 10 yıllık olduğunu düşününce hiç şansı yok gibi düşünsek de diğer gelinler düşük puan aldılar. Bu da Esin’e bir şans doğurdu.15 şubat zuhal topalla sofrada şükran ve gelini resmi

Eşi Cihan bey ile tanışma hikayesi ise şöyle; Cihan bey aradığı kızın özelliklerini Taner bey ile paylaşıyor. Taner bey da bu kriterlere uygun Esin ile Cihan’ı tanıştırıyor. Cihan ile Esin kafaları uyduğunu görünce araya ailelerin de girmesi ile bu birliktelik evliliğe dönüşmüş. Şimdi 6 aylık evli olan Esin yarışmaya kendisi katılmak istemiş. Elinin lezzetine güvenen Esin bakalım kaç puan alacak. >>15 Şubat Cuma Puanları bu yazının son kısmında verildi<<

15 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Şükran Tezcan Kimdir?

Bu haftanın en dikkat çeken kaynanası olan Şükran Tezcan; Tekirdağ’dan yarışmaya katıldığını 51 yaşında ve 31 yıllık evli olduğunu ve Bir evladı olduğunu ve o da Esin ile 6 aylık evli olduğunu açıkladı. Gelini Esin’in yemeklerinden bir kez yediğini ve elinin lezzetine hayran kaldığı Şükran kaynana, bu gün farkını ortaya koyabilecek mi? İzleyip göreceğiz.

İlk günden itibaren ağır eleştirilerde bulunan Şükran, puanlama da ise kendi gününe oynayıp, genel de 4 puan kullanmaya çalıştı. Şükran kaynana kendince bir strateji uyguladı ama bu oldukça kendisini itici gösterdiğini düşünüyorum. Ne olursa olsun hak eden kazansın ama bu gün tüm kaynanalar, Şükran’a karşı dolu geleceklerini ve yüksek puanlar alamayacağını, haftanın birincisi gene Zuhal hanımdan yüksek puan alabilen, haftanın birincisi olacağını düşünüyorum. Şimdi isterseniz Şükran’ın hanımın gelini Esin’in 15 Şubat Cuma günü yarışmada yaptığı yemekleri yani menüyü açıklayalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Şubat Cuma Esin’in Menüsü

 • Köfteli Çorba
 • Kıymalı yaprak Sarma
 • Etli Saray kebabı
 • Dereotlu pirinç pilavı
 • Avokado Çanağında Kaşık Salata
 • Waffle

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 15 Şubat Cuma Esin'in Menüsü

Kaynanalar bu menüyü görünce ilk olarak sarmaya dikkat kesildiler ve her zaman yapılan bir yemek olduğunu ve çok iyi lezzetli yapması gerektiğini söyleyerek düşük puanların sinyalini verdiler. Diğer taraftan Avokado çanağındaki salatayı da çok ilginç buldular. Bu gün Şükran’ın gelini Esin ağzı ile kuş tutsa, saraylara layık yemek yapsa da düşük puanlar onu bekliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (11-15 Şubat) Esin’den Önce Yarışan Gelinlerin Puanları

11 Şubat Pazartesi Nermin’in Puanı: 20
12 Şubat Salı Suna’nın Puanı:19
13 Şubat Çarşamba Filiz’in Puanı:22
14 Şubat Perşembe Yağmur’un Puanı:22

Şükran hanım boşuna gelini Esin’e güvenmediğini kanıtladı.

Şükran’ın Gelini Esin’in Puanı 15 Şubat Zuhal Topalla Cuma Puanları

Ayşe 3
Karanfil 5
Azime 5
Emine 3
Zuhal Topal  9
TOPLAM  25

Zuhal Topalla Sofrada 125 Bölüm 15 Şubat Esin’in Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu