Zuhal Topal'la Sofrada

15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Mehmet Aksoy]

15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Mehmet Aksoy yarışacak. 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için 28 yaşında ki oto yıkamacı Mehmet, kendi belirlediği menüsü ile yarışacak. Peki Mehmet Aksoy kaç puan aldı? 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Mehmet kaç puan aldı? 15 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Mehmet Aksoy kim? Mehmet’in menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Mehmet Aksoy Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 22 Mart Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Şubat Salı Puanları %100 açıklandığında, gözler Mehmet’in puanları, bir önceki gün Yarışan Maysa’nın puanlarını geçip geçmeyeceğinin üzerinde olacak. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Mart Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

15 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Mehmet Aksoy

=> Yemekteyiz 8 Mart Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Maysa Kaya haftanın ilk bölümünde 33 puan alarak oldukça iddialı bir giriş yaptı. Daha önce Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Maysa Kaya, bu defa Yemekteyiz programına katılan isim oldu.

=> 1 Mart Salı Zuhal Topal Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bugün Peyzaj Mimarı olan Mehmet Aksoy, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışan isim oldu. Mehmet Zuhal Topal 15 Şubat puanları sırasında toplamda en az 34 puan elde etmesi gerekiyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

15 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 28 yaşında ve oto yıkama dükkanı sahibi olan, Mehmet Aksoy’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak verilmiştir.

=> 16 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Şubat Salı (2022)

15 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Mehmet Aksoy. Mehmet, Üniversite eğitimini mimarlık üzerine alsa da aldığı eğitme uygun iş bulamadığı için farklı bir çok sekterde çalışmıştır.

=> 17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

15 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Şimdiler de oto yıkama dükkanı sahibi olan Mehmet, 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı oldu. Yemeklerine ve elinin lezzetine güvenen Mehmet Aksoy, kendisinden önce yarışan Türkmenistanlı Maysa Kaya’nın aldığı 33 puanı geçmesi gerekiyor. 

Hafta başında genel de ortala puanlar verilirken, Maya s Kaya çok yüksek puanlar alarak haftaya başladı. Bu nedenle bugün Zuhal Topal 15 Şubat Salı puanları sonucunda, Mehmet Maysa’yı eleyebilmesi için en az 34 puana ihtiyacı var.

15 Şubat Yarışmacısı Mehmet Aksoy

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mehmet Aksoy Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mehmet Aksoy
 • 28 yaşında
 • İstanbul da yaşıyor
 • Peyzaj Mimarı
 • Lisans Mezunu
 • Mesleğine uygun iş bulaması
 • Farklı sektörlerde çalıştı
 • Oto Yıkama Dükkanı açtı
 • Tatlı konusunda çok iddialı
 • 10 yılık evli

Zuhal Topal’la bugün yarışan Mehmet Aksoy’un menüsünde yer alan yemeklerin isimleri ile bu menüye gelen eleştiriler, hemen alt kısımda açıklanmıştır. Bunun dışında, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Şubat Salı Puanları ile puanlaması da bu yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir.

15 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mehmet’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat Salı Puanları Alacak Mehmet Ve Menüsü

 • Sebzeli Tavuk Çorbası
 • Kuru Biber ve Patlıcan Dolması
  Dana İncik
  Fırında Kaşarlı Mantar
 • Peynirli Sebzeli Kroket Yoğurt Eşliğinde
 • Portakal ve Narlı Mevsim Salata
 • Muhallebi Eşliğinde İncir Tatlısı
 • Osmanlı Şerbeti

15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Mehmet’in rakipleri, bu menüyü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Menü çok basit
Kolay Menü
Menü çok karışık
Beğenmedim

Yarışmacının Rakipleri

Mehmet her ne kadar yemeklerine ve menüsüne güvense de kendisinden önce yarışan tecrübeli yarışmacı Maysa’nın aldığı 33 puanı, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Şubat Salı puanları sırasın da geçmesi gerekiyor. Aksi halde yarışmanın büyük ödülünden mahrum kalacak. Dikkat: Mehmet Aksoy’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Mehmet Aksoy, yemek sektörüne uzak biri olmadığını, özellikle tatlı yapmayı çok sevdiğin, 15 yaşında tattığı incir tatlısının tarifini alıp yaptığını iler süren Mehmet, 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için oldukça umutlu olması dikkat çekti.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat Salı Puan Durumu Açıklandığı An

Hafta başına yarışan Maysa Kaya, yüksek puan aldığı için bugün Mehmet’in menüsünü beğenmediği gibi, Yemekteyiz 15 Şubat puanları sırasında düşük puanlar vermesi bekleniyor.

15 Şubat Salı Mehmet Aksoy kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Mehmet Aksoy’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün puanları alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (14-18 Şubat 2022)

 • 14 Şubat Pazartesi Puanı (Maysa Kaya) = 33 Puan
 • 15 Şubat Salı Puanı (Mehmet Aksoy) = 24 puan

14 Şubat Pazartesi Maysa Kaya Yarıştı. Maysa hafta başın da ilk yarışmacı olmasına rağmen iyi puanlar aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Maysa Kaya toplamda 33 puan elde etmeyi başardı. 

Birazdan 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Mehmet Aksoy yarışacak. İşte Yemekteyiz Mehmet Aksoy’un Puanları; 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları (Mehmet Aksoy)

Maysa  5
Zeynep  5
Bilge  5
Oğuz  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  24

**15 Şubat 2022 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 15 Şubat Salı Fragmanı İzle

İstanbul da ikamet eden 28 yaşında ve kendisine ait oto yıkama sahibi olan Mehmet Aksoy, 15 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan yarışmacı oldu. Mehmet Aksoy’un yarıştığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. eski yarışmacılari yenilerle değil onları kendi aralarında toplayıp yaristirsinlar
  maysa bu hafta kim ne kadar güzel yemek yapsada yüksek puan vermez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu