Gelinim Mutfakta

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Bugün Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz hafta ilk defa bilezikleri alan Aydan program da neşe içinde başladı. Son bölümde yakaladığı başarısını bugün Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi Puanları sırasında da devam ettirmenin planlarını yapmışa benziyor.

=> 16 Aralık 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Elif artık yeter demek ve 50 bileziklerini alıp Ezgi’ye bir adım daha yaklaşmak için bugün günün sonunda 16 Aralık puan durumu sonucunda zirvede tamamlamak istiyor.

DİKKAT=> 16 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Veren kaynana Emine

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu hafta yarışmaya katılan Goncanur’un kayın validesi, kendi gelinine 5 puanı veremeyince bu puanın kime gittiğini şu sözlerle ifade etti.

“Valla Elif’e gitti. Beş puan Elif’e gitsin”
Yeni gelen kaynana Emine

=> Bu arada [pembebuton]30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Sözleri ile kaynana emine isteyerek mi Elif’e gitmesini istedi yoksa istemeyerek mi fragmandan çok net anlaşılmasa da bizler bu konuya açıklık getirmek istiyoruz.

=> Bu arada [pembebuton]23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi Puanlaması Sırasında Yağmur

=> [mavibuton]20 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Kaynana Emine ile gelini Goncanur bu yarışmaya katıldığı ilk dakika da Elif’i elemek istediklerini ve program da kalıcı olmak istediklerini dile getirecekleri. Ancak, Gelinim Mutfakta 16 Aralık Puanlama sırasında 5 puan Elif’e gitti demesine sinirlenen Yağmur ise;

“Siz Elif’i elemek değil, Elif’in yandaşı olmaya gelmişsiniz.”
Yarışmacı Yağmur

Sözleri ile Yağmur, Emine kaynananın verdiği puanlara sitem etti. Buradan çıkartacağımız sonuç yeni gelen kaynana Elif’e 5 puanı verdiğini kolaylıkla anlayabiliyoruz.

=> [saributon]19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.

16 Aralık Pazartesi puanları verildiği esnada yeni gelen kaynanadan beş puanı hanesine yazdıran Elif, sektirmeden kendisini bulan kendi kaynanası Çiğdem hanımdan da 5 alacağı için diğerlerinden iki veya üç puan alması bile yeterli olacaktır bugün günün birincisi olmasına.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

16 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında geçtiğimiz hafta birinci olup, bilezikleri alan Aydan, bu performansını devam ettirip ettiremeyeceğini görmek açısında gözler Aydan’ın alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira ilk geldiği haftalar çok iddialı olsa da bileziklere kavuşması kolay olmadı.

=> [mavibuton]17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta Elif’in tek amacı var. O da Ezgi’nin aldığı 75 bileziğe bir adım daha yaklaşmak. Geçtiğimiz hafta kendisi ile yarışan rakiplerin çok zayıf olduğunu ve güçlü rakipleri istediğini sokak röportajı yaparak duyurdu. Lakin kendisi iki haftadır bilezikleri alamamasını, gelinlerin güçlü olmasına bağlamıyor. Aksine Gelinler çok zayıf ama şanslı oldukları için bilezikleri aldığını düşünüyor.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Elif’in bu tarz düşünmesi aslında kibirden başka bir şey değil. Güçlü olan ve bunu dağlara taşlara duyurmak için sokak sokak kendisine rakip arıyorsan, o zaman üst üste 3 veya 4 hafta bilezikleri alacaksın. Bizler de evet elif güçlü. diğerlerine fırsat vermiyor diyelim.

İlk günden ipin ucunu kaçırmak istemeyen eski yarışmacılar, Pazartesi günün birincisi olmanın sağlayacağı şu avantajları elde etmek istiyor. Nedi o avantajlar diyecek olursanız;

 • İlk güncen zirveye yerleşmek
 • İlk günden rakiplerine puan farkı atmak
 • eleme potasında uzak durmak
 • Altın alarak haftaya başlamak
 • Yeni gelen ilk günden kendisini kanıtlamak
 • İlk günden bileziklere niyet edebilmek
 • bilezik yarışında rakiplerine fark atmak

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Gibi avantajları elde etmek isteyen yarışmacılar, Fatih Ürek’ın günün yemeğini açıkladıktan sonra kaynanalarından özel tüyolar aldılar. Burada aslında kaynanalar yemeğin nasıl yapılacağını bilmese bile, verdiği basit ve ufak tüyolarla diğer gelinlerden yemeklerini ayırt etmesini sağlayacak bilgiler veriyorlar. Not: 16 Aralık Pazartesi bugün günün birincisi yazının son kısmında açıklanmıştır. 

Bugün Kim Birinci olur? Haftaya iki beş puanla başlamasını beklediğimiz Elif, bugün günün en yüksek puanını alan gelin olmasını bekliyoruz. Tabi bu haftada en şanslı yarışmacıların en başında geliyor. 

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi Puan Durumu

16 Aralık 2019 Pazartesi günü 416. bölümü ile kakan D ekranlarında gelen gelin kaynana konsepti ile yemek programını bir arada sunan yarışma programında yarışmacı arayışı hızla sürüyor.Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi Puanlama öncesi Elif Ve Aydan

Bizzat yarışmacı seçmelerinde, Fatih Ürek’in de yer alacağı ilk seçim ise Bursa ilinde yapılacak. Kısa bir bilgilendirmeden sonra yeni hafta ve yeni puanlama ve yeni yarışmacının katılımı ile bugün 16 Aralık Pazartesi Puanları verilecek. Sonrasında ise Gelinim Mutfakta 16 Aralık puan durumu sonucunu aktaracağız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri hanesine yazdırmayı başaran Aydan’ın en büyük avantajı, kaynanası Hülya hanım, devamlı Aydan’ın tabağını bulması etkili oldu. Yarışmacının performansına %100 katkı yapan kaynanaların başarısı haftanın birincisini de belirlediğine her hafta şahit oluyoruz. Not: 16 Aralık Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmını sizlere daha görünür kılmak adına tablo içerisinde veriyoruz. Ancak bazı zamanlar tabloda yer alan puanlar kayabilir. Bu durumda tüm puanlamaları göremeyenler, bizlere yorum kısmında bildirebilirler. 

Dikkat ettiğim kadarı ile her hafta yeni gelen kaynanalar ilk puanlamasında beş puanı Elif’e veriyorlar. Bu Elif’in gerçekten çok iyi yemek yaptığını mı gösteriyor. Yoksa Elif çok mu şanslı? Gerçekten bu konuda sizlerin yorumlarınızı merak ediyorum. Dikkat: 16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu yazının en sok kısmında verdim.16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Aydan

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da Çiğdem kaynana adil puanlama yapmadığını düşünüyorum. Her defasında iki geline bir verip diğerine 2 yada üç veriyor. Benim burada söylemek istediğim lezzete göre puan veriyorum diyen Çiğdem kaynana, her defasında iki tabağın lezzeti aynı mı? Elbette değil. Not: bugün çeyrek altını alan gelin en alt kısımda açıklanmıştır.Gelinim Mutfakta Goncanur ve Kaynanası Emine - 16 Aralık yeni gelen yarışmacı

Bu haftanın ilk günü yani 16 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve sonucunda bugün çeyrek altını hangi gelin kazandığını açıklamadan evvel gelinlerin sunum kısmına getireceği günün yemeğinin ismini ve malzeme listesini hemen alt kısımda verip, daha sonra puanlamaları aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Sarambula

 • 1 su bardağı kadar mısır yarması
 • 25 adet hamsi
 • 2 adet pırasa
 • 2 adet soğan
 • 1 tutam nane
 • 1 tutam maydanoz
 • 1 demet pazı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 yemek kaşığı tereyağı

Sarambula malzeme listesi

Yani bir haftaya başlarken yeni lezzetleri kapımızın açılacağı yarışma programında ilk gün harika bir lezzet ile karşı karşıyayız. Merak etmeyin bu lezzetin detaylı tarifini bir başka konumuzda sizler için ayrıntılı olarak aktaracağım.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek haftanın ilk günü seçilen günün yemeği için yarışmacı gelinlere 50 dakika kadar süre verdi. Bu süre için de gelinlerin sunum kısmında hazır etmesini istedi.

Yeni gelen Goncanur da bir taraftan yemeğini yaparken, diğer taraftan kendisini yarışmacılara ve doğan olarak izleyicilere tanıttı. İlk izlenim olarak Goncanur da Elif’in yandaşı ve onun koruyucusu olarak geldiğini, kaynanası Emine de 5 puanı Elif’e verdiğini görüyoruz.16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Kaynanalar

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? hem Emine hanımdan hem de kendi kaynanasında beş puanı alacağını beklediğimiz Elif, bugün çeyrek altını alan gelin olacağını bekliyoruz.

Bugün çeyrek altını kimin kazandığını ve bugün günün birincisi kim olduğu sizlere kesin olarak açıklayabilmek için hemen alt kısımda buluna puanlama kısmına davet ediyorum. 16 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması ve sonucu alt kısımda verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Puanları (16/12/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 1
Yağmur : 4
Goncanur : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Aydan : 1
Yağmur : 2
Goncanur  : => Emine’nin Gelini 4

*************************
” 16 Aralık 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 4
Aydan : 3
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5
Goncanur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 1
Yağmur : 2
Goncanur : 2

*************************

Gelinlerin 16 Aralık 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 1 5 4 5 15
Aydan 1 1 3 1 6
Yağmur 4 2 5 2 13
Goncanur 5 4 1 2 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Aralık Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 15
Aydan  : 6
Yağmur : 13
Goncanur : 12

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 16 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
16 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYDAN

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık 2019 Salı Fragmanı İzle

17 Aralık 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 417. bölümü ile gelecek olan programın 17 Aralık Salı fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu