Gelinim Mutfakta

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe günün birincisi ile Perşembe günü çeyrek altını alan gelin netlik kazandı! 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bugün kim birinci oldu? Programın sunucusu Emel Özkızıltaş kaç puan verdi? Perşembe Aslıhan kaç puan aldı? 16/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 16 Aralık Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Kaynanalardan ve sunucunda Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Toplam puan durumu sonucunda göre kim birinci? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana gelinin buldu? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Günün Birincisi ve Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puanları ve son puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, gözler Aslıhan’ın elde edeceği puanların üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz haftalar da Yaren’in elenmesi ile meydanı boş bulan Aslıhan, Yaren gittikten sonra bilezik kazanmayı başardı. Bu hafta da bilezikleri kazanmak isteyen Aslıhan, istediği puanları alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Bugün 16 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 16 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak belli olduğunda, bir gelin eleme potasına düşerken, bir gelin de beş altın bileziğe bir adım daha yaklaşmış olacak.

=> 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Kaynana Nuray tahmin edildiği üzere, son bölümde 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapsa da gelinin bulamaması, izleyenler de “Hadi canım. Kaynana Nuray gelinin bulamadı mı?” şeklinden kaynana Nuray’ın gelinine bir vermesine inanamadıklarını ifade etmeleri, dikkatlerden kaçmadı.

=> 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan, geldiği günden itibaren Pazartesi ve Salı günü çeyrek altını kazanan Damla, beş bileziği kazanmak istiyor. Bunun için de bugün 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp, beş bileziği %100 olmasa da büyük oranda garantilemek istiyor.

=> 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Aslıhan hem bilezikleri alabilecek, hem de eleme potasına düşebilecek bir konumda yer alıyor.

=> 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Aslıhan hem kendisini eleme potasında kurtarmak hem de beş bileziği almak için, ne yapıp edip, bugün ki puanlarla da en yüksek puanı alıp, toplam puanlar sonucunda zirveye çıkmanın hesaplarını yapıyor. 

Son bölümde Miyase çeyrek altını aldığı için bugün bazı açıklamalar da bulundu. İşte Miyase’nin gündem oluşturan o sözleri; 

“Beni kıskanan bir kaynanam var sanıyorum. Dün beni 7 kişinin de kıskandığını gördüm!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, hem gelinlere hem de kaynanalara kedisini kıskandığını iddia ederken, Nuray kaynana “Miyase’ye ne oldu? Dün bir altın aldı” diyerek, kıskanılacak bir durum olmadığını iddia etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Aslıhan

Gelinim Mutfakta son bölüm bu defa çeyrek altını Damla değil, Miyase kazandı. Miyase uzun süredir geldiği haftada olduğu gibi elinin lezzetini göstermek, bilezikleri kazanmak istese de başaramıyordu. Şimdi çeyrek altın alması ile bilezikler için bir anda iddialı bir konuma yükseldi.

Aslına mevcut yarışmacılar arasında en düşük puanlarına sahip. Aslıhan ve kaynana Nuray, bu durumun farkında oldukları için, kaynana Nuray bugün Gelinim Mutfakta 16 Aralık Puanlama sırasında, gelinin bulup beş vermek için elinden geleni yapacaktır.

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son bölümde Miyase çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Pazartesi ve Salı Damla çeyreği kazanırken, Çarşamba günü Miyase çeyrek altını aldı. Yeşim Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe puanlaması sonucunda en yüksek puanı alıp, çeyrek altını bu haftada kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekranlara gelen sevilen yarışma programında, haftanın final bölümüne bir adım kala Perşembe puanları verilecek. Bugün Emel Özkızıltaş’ın vereceği 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile final öncesi son puanlar yapılacak. Bugün verilen puanlama sonrasında, Aslıhan’ın Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe puan durumu sonucun da eleme potasına düşüp düşmeyeceği, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta çeyrek altını alamayan iki isim Aslıhan ve Yeşim oldu. Yeşim 16 Aralık puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, eleme potasından uzaklaşıp, bilezikler için iddialı hale gelmek istiyor.

Haftanın final bölümü öncesinde 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda eleme potasına dört gelin de düşebilir. Zira Aslıhan 41, Miyase 42, Damla 45, Yeşim ise 46 puana sahip olduğu için, her yarışmacının eleme potasına düşme ve bilezikleri alma şansı eşit olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu Sırada Miyase ve Kaynanası

16 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Emel Özkızıltaş beş puanı kime verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? Perşembe Damla kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Aslıhan bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Puanları (16/12/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Aralık Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 5

*************************
” 16 Aralık 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 16 Aralık Perşembe Toplam Puanlar

Aslıhan 1 4 5 1 5 16
Yeşim 5 1 1 5 4 16
Miyase 4 3 4 3 1 15
Damla 4 5 3 3 1 16 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************

Aslıhan: 41 + 16 = 57
Yeşim: 46 + 16 = 62
Miyase: 42 + 15 = 57
Damla: 45 + 16 (-2)= 59

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM / ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 16 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU ASLIHAN ALDI
16 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Fragmanı İzle

16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak netlik kazandığında, hem bugün günün birincisi kim oldu? Sorusu cevap bulacak. Hem de bugün çeyrek altını kim aldı? sorusu cevap bulacak. Perşembe günü puanlamasının akabinde gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Aslıhan senin kaynanan yeşime 1 verirken iyi sen bir alırken zorundamı gidiyor aslıhan baýyyyy baýyyy

  2. bu sevilay kaynanayla aslıhanın kaynanasının art niyetli olduklarını düşünüyorum sürekli ikiside kötü tabaklara yüksek puan veriyorlar beyhan hanım yavaş yavaş kendine geliyor bak sandalyeye çıkmadan gözlük takmadan puanlama yapınca yeşimi buluyor birde yeni adet çıktı düşük puan alan gelin hemen tabaklara gidiyor yemekleri çatalla didikliyor hemen savunmaya geçiyor bir günde hatanızı kabül edin her gün iyi yemek yapacak değilsiniz birde sürekli bağırıyorlar hiç hoş olmuyor

  3. Diger yarismacilara ne gerek var aslihan yesim yarissin ne geri varki bosa vakit harciyorlar digerleri bu kasarsa reyting olmaz yareni bir bayilma bahanesiyle gonderdi uyani asluhanin kaynanasi birde bayilma numarai yapiyor yaziklar olsun boyle yarismaya

  4. nuray gülalp senden başka bu gün gelinine 1 veren oldumu sunucunun 1 verdiği tabağa 5 veriyorsun aslıhan sadece yapımcıların istemesiyle orda kalmıyor sizin aptalca bilgisiz puanlama yapan öbür kaynanaların yüzünden orda kalıyor vede altınları alıyor

  5. inşallah aslıhan yarın gidersin bir dahada tekrar gelmezsin uzun süre orda duran yarışmacılar şımarıyor kendilerini oranın sahibi gibi görüyorlar bir gün ordan gideceklerini unutuyorlar

  6. Yok artık ya ne bu hep Aslıhan hep aslıhan yeşim in yazık şansızlıği yarinda bilezikleri aslıhana verirrler öbür kolununda dirseklerine kadar dolmasına az kaldı ne zaman gidecek bu aslıhan

  7. Gelinim mutfakta hafta finali nde ne olacak söylim damla bilezik kazanacak elenen aslıhan olacak ben buna eminim tahminim tutacak bugün aslıhan gidince daha çok reytingler artacaktır programın belki şuana kadar 2 reyting alamadı ama aslıhan gittiğinde belki 2 reytingi görecek tir total de tabiki gelinim mutfakta bu sezon 2 reyting yakında alacaktır total de inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu