Dizi Özet

16 Ekim Salı Sev Yeter 87. Bölüm Özeti İşita Özür Dilemek İsterken…

Annelik duygusunu fiziksel olarak tatmayan ve tıbba göre ömür boyu da bunu tadamayacak olan İşita’nın bu konuda çektiği açıları getiriyoruz. Shagun bunu durumu bildiği için Adi üzerinden oyunlar oynayıp İşita’yı hem annelik duygusundan vurup hem de bu konuda yetersizmiş algısı oluşturmaya çalışıyor. Sev yeter 87. bölüm özeti için en önemli kısım Adi’nin babası Raman’a sunduğu İşita’nın Shagun’dan özür dilemesi şartını ilk aşamada İşita haklı olduğu gerekçesi ile kabul etmedi.

Sev yeter 16 Ekim Salı özeti verirken genelde Raman ile Bayan Bhalla’nın altı üstü bir özür. Dile gitsin manalarında konuşmalarını yer alacak. Hadi sizleri daha fazla merak da bırakmadan Sev Yeter 87. Bölüm izlenmeden yani yayınlanmadan verelim :)

Sev Yeter 87. Bölüm Özeti (16 Ekim Salı)

Raman, bir taraf da psikolojisi bozulmuş anne ve babası ayrılmış Adi’nin mutluluğunu düşünürken diğer tarafta da her zaman yanında olan İşita’nın çektiği acıları hatırlayıp kime ne diyeceğini bilemez. Tüm gece ne yapacağını bilemez bir halde dolanırken İşita da yatağında ne yapacağını düşünüp özür meselesini enine boyuna düşünür. Ertesi gün Raman’ın yastığının bozulmadığını görünce tüm gece eve gelmediğini de hemen anlar.

Salonda yatmış olacağını düşünüp salona giden İşita, salonda Simmi ile Rinki aralarında yaklaşan bayram hakkın konuştuklarını duyar. Etrafa bakınır ama ne Raman de de bayan Bhalla ortalıkta yoktur. İkilinin konuşmalarına biraz kulak misafiri olan İşita, Rinki’nin uğursuzluk ve bele sözlerinden etkilenir ve İşita bu aileye yeterince bela ve acı getirdim. Bir de bu özür meselesinden onları üzüp bela ve musibet getirmek istemiyorum deyip sonuçta bir özür.

Her ne kadar haklı da olsam bu ailenin mutluluğu her şeyden önemli diye düşünür. Bayan Bhalla işin daha da uzayıp bu bayram günü ortalığın gerilmemesi için erkenden kalkıp Shagun’un kaldığı eve gider. Shagun kapıda İşita’yı görmek istediğini ama bayan Bhalla geldi diye kendince sokranır. Eski kaynanası bu iş uzamasın. Adi’yi götüreyim der. Adi ise o evde bana ve anneme iyi davranılmadı. Ben o evde İşita varken kendimi iyi hissetmiyorum. Ya İşita özür dileyecek yada gidecek tarzında bir konuşma yapar.Sev Yeter 87 bolum ozeti (16 Ekim Sev Yeter özeti) Resim 1 Anlayacağınız ana oğul İşita’yı o evden kovdurmanın veya bir şekilde göndermenin peşinde ama bunu türlü türlü bahanelerle ortaya başka sebepler sunarak söylüyorlar. İşita da evde Raman’ı bulamayınca onun resminin karşısına geçip içinden geçenleri haykırır. Şenliğe Mihika’ya altın kolye alınması gerektiğini Appa’ya hatırlatır. Appa da aklında olduğunu söyler. Amma durumumuz yok diyordun. Şimdi nereden buldun paraları deyince Appa üzümünü ye bağını sorma der.

Vandu ise Appa’yı bir köşeye çekip gerçekleri geç olmadan söyleyelim dese de Appa sakın Amma duymasın diye tembihler. Zavallı Appa kendisine hediye edilen yüzüğü satıp bayram öncesi geleneklere göre hediye alması gereken akrabalarına hediyeleri alır. Bizim kendinden fazla başkalarını düşünen İşita ise bu olay Raman’ı çok etkiledi. Eve dahi gelmez oldu. Ben o eve geri gelmeden ona en büyük hediye olan oğlu Adi’yi eve getireyim deyip kimseye haber vermeden evden çıkar.

Tam da bu sırada Bhalla, Shagun ve Adi ile karşılaşır. Adi hani özür dileyecekti diye lafı ortaya atar. Shagun da kapıda da olsa İşita özür dilesin tarzında konuşur. Bayan Bhalla da İşita’ya dönüp yapman gerekeni yap dercesine bakında İşita özür dilemek için konuşacağı sırada Shagun Raman’ı uzaktan geldiğini görür ve hemen aklına bir hinlik gelir. Ben burada anne gibi davranıp sorumluluk sahibi bir anne olmalıyım ve bu sayede Raman’ın gözüne girerim diye düşünüp Shagun, İşita konuşmadan aman canım ne özrü. Ortada özür dilenecek bir şey yok deyip olayı kapatmak için İşita’ya sarılır. Adi ise hani özür dileyecekti anne der. Shagun da oğlum abarta o senden büyük deyip olayı kapatır.

Bayram günü bayan Bhalla torunu için İşita’nın kalbini kırdığını düşünüp kendisini affettirmek için İşita’ya sare hediye eder. Bayram günü olduğu için misafirler de gelir. Gelenler arasında Ashok ile Mihika da vardır. Bayram kutlamaları başlar. Sev yeter 87. Bölüm özeti burada son buldu. Bakalım bayram kutlamasında bir olay çıkacak mı? Bu sorunun cevabı bir sonraki özetimizde yer alacak.

Sev Yeter 16 Ekim Salı Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. gunaydin mahricim .galiba sen turkmenistanli olmaly.nasilsin kendin turkmenistanyn niresinden tanyslyk edebilirmisin

  2. Merhaba sulgun cnm ben Turkmenistanin Balkanabat şehrinde yaşiyorum. Sende turkmenistanli olmalisin çunku ismin turkmenistanlillnin ismi

  3. evet Enyacim mahricim turkmenistanliyim Marydan.sizinle tanisdigim icin cok mutlyym.Enya canim sen turkmenistanin neresinden

  4. eee ne guzel ya barde kopimiz turkmen ekenik.peki aramizda turkiyeli arkadaslarymiz varmi lutfen cevaplayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu