Gelinim Mutfakta

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık puan durumu (toplam Puanlar) sonucu netleşti! 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta en yüksek puanı hangi gelin aldı? 16 Eylül Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Bilezikleri Emel mi aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta altınları kim aldı? Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma bilezikleri kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

12 Eylül 2022 tarihinde başlayan gelinim Mutfakta yarışmasının dördüncü haftası, 16 Eylül Cuma günü, kaynanaların ve sunucunun vereceği puanlar sonucunda son bulacak.

=> Gelinim Mutfakta 30 Eylül Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Emel

16 Eylül Cuma toplam puanlar sonucu (haftalık toplam Puanlar) henüz netlik kazanamasa da son bölümde Emel’in aldığı 20 puan sayesinde Emel bileziklere bir adım daha yaklaştı.

“Sibel bu hafta seni göndereceğim!” Yarışmacı Emel

Sözleri işle Emel, yarışmada kendisine rakip gördüğü Sibel’i eleme potasına düşürdüğü için bu hafta Sibel’i yarışmadan elemek istediğini dile getirdi.

=> Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun da cevap bulacağı haftanın final puanlamasında, Emel 62 puanla önce girdiği yarışmayı, önde bitirmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Emel

Haftanın dördüncü puanlamasında Emel 20 puan alarak, bilezik yarışında çok ama çok önemli bir başarı elde etti. Emel eleme potasına düşüp düşmeyeceği konuşulduğu hafta, aldığı yüksek puanla zirveye yerleşti.

Bugün Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Haftalık Puan durumu sonucu, sadece bilezikleri alan gelini değil, bu hafa yarışmadan elenecek ismi de belirleyecek. 

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

12 Eylül 2022 tarihinde başlayan beşinci sezonun dördüncü haftası, 16 Eylül Cuma günü son bulacak. Birazdan Nursel’in vereceği puanlama ile haftanın final puanlaması başlayacak ve 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kesin olarak netlik kazanacak.

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası Şenay

Geçtiğimiz hafta emel beş altın bileziği kazanıp, 10 adet bilezik sahibi oldu. Bu hafta başında Emel yarışa iyi başlamasa da sonradan aldığı yüksek puanlarla Emel’i şu an için bilezik konusunda en iddialı gelin haline getirdi.

Dikkat: Bu hafta 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabı, bu yazının en sok kısmında açıklanmıştır.

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Emel: 62 Puan
  2. Döndü: 54 Puan
  3. Tuğba: 52 Puan
  4. Sibel: 46 Puan 

Yukarıda verilen puanlama ve sıralama, yarışmacıların Perşembe puanlaması sonucunda elde ettiği puanlardır. Dikkat: Bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, yazının en son kısmında açıklanmıştır. 

16 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Tuğba: 52 + 15 = 67
Emel: 62 + 18 = 80
Sibel: 46 + 22 = 68
Döndü: 54 + 5 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ EMEL (15.BİLEZİKLERİNİ ALDI)

16 Eylül 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DÖNDÜ

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİBEL
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SİBEL
16 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DÖNDÜ
*************************

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

12 Eylül tarihinde 8 aylık hamile olan Döndü yarışmaya katıldı. Döndü ayağının tozu ile yarışmanı ilk bölümünde çeyrek altını alan gelin olmayı başardı.

13 Eylül Salı günü Döndü’nün nasıl puanlar alacağı merak konusu olurken, Sibel çeyrek altını alarak, “bilezik yarışında ben de varım!” diyerek yarışa ortak olmak istedi.

Sibel’in bu başarısı  14 Eylül Çarşamba günü yerin başarısızla bırakırken, Döndü yeniden çeyrek altını almayı başardı. Döndü adım adım bileziklere gideceğinin sinyalini verirken, Sibel de adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

Gelinim Mutfakta Emel Kimdir (Emel Orun)
Gelinim Mutfakta Emel Kimdir (Emel Orun) Resmi

15 Eylül Perşembe günü Emel’den beklenmeyecek bir atak geldi ve 20 puanla çeyrek altını aldı. Emel’in yüksek puanla çeyrek altını almasından dolayı, Emel bir anda en Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Toplam Puan Durumu öncesinde en yüksek puanı elinde bulunduran gelin oldu. 

Emel aldığı yüksek puanlardan dolayı, bu hafta 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna, en yakın yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta Döndü Atala
Gelinim Mutfakta Döndü Atala Kim

Emel kendisine puanlama olarak en yakın isim olan Döndü ile arasında 8 puan farkı koruması halinde, kesin olarak Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak.

16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı EMEL oldu. Bilezik yarışında ikinci iddialı isim olan Döndü ise elendi!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu