Zuhal Topal'la Sofrada

16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Uygar Ekmekçi] Belli Oldu!

16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Uygar Ekmekçi yarışacak. 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile haftanın puanlaması son bulacak. Peki haftanın son yarışmacısı olan Yemekteyiz Uygar Ekmekçi kaç puan aldı? 16 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu açıklandı mı? 16 Eylül Yemekteyiz Uygar Ekmekçi kim? Uygar’ın menüsünde hangi yemekler var? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Eylül Cuma Puanlaması hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Uygar Ekmekçi ve Arkadaşları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Puanları ile puan durumu %100 belli olduğunda, gözler Uygar’ın alacağı toplam puanların üzerinde olacak.

=> 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Uygar hafta başında yarışan Emre Can’ın şu an için en yüksek puanda olduğunu bildiği için kendisine rakip olarak Emre Can’ı görüyor. Aynı şekilde Emre Can, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 16 Eylül puanları sırasında, Uygar’ın düşük puanlar almasını sağlaması halinde, 50.000 TL’nini sahibi olacağını çok iyi biliyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

31 yaşında olan ve sosyal medya fenomeni olan Uygar’a 16 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Uygar Ekmekçi’ye bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal Yemekteyiz 12-16 Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma (2022)

16 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Uygar Ekmekçi. Aslen Ardahanlı olan ve İstanbul’da ikamet eden Uygar, elinin lezzetini kanıtlamak ve yarışmada 50.0000 TL’yi almak için katıldığını dile getirdi.

16 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Özellikle 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Uygar Ekmekçi’ye rakipleri, takipçi kazanmak adına katıldığını dile getirse de Uygar bu durumu şöyle değerlendirdi.

“Ben takipçi kasmaya gelmedim. İhtiyacım da yok. Üç hesabımda toplamda 450 bin kişi takipçim var!” Yemekteyiz Uygar Ekmekçi

Sözleri ile Uygar Ekmekçi, yarışmaya katılma amacı takipçi kazanmak olmadığını, yarışmada birinci olup, 50.000 TL’yi almak için geldiğini ifade etti.

Hafta başında beri yarışmacıların yaptıkları yemeklerden daha çok, birbirlerine karşı verdiği düşük puanlar olay oldu. Uygar ortalama bir tavır sergilediği için Zuhal Topal 16 Eylül Cuma puanları sırasında, rakiplerinden yüksek puanlar alması bekleniyor. 

16 Eylül Yemekteyiz Yarışmacısı Uygar Ekmekçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Yarışmacısı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Yarışmacısı Uygar
 • 1991 yılında dünyaya geldi
 • Sosyal Medya Fenomeni
 • 31 yaşında
 • Aslen Ardahanlı
 • İstanbul’da yaşıyor
 • Ticaretle ilgileniyor
 • Dedi Koduyu çok seviyor
 • Kendisine güveni tam
 • Bekar

Zuhal Topal’la bugün yarışan, aslen Ardahanlı olan 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Uygar’ın menüsü ile bu menüye gelen gelen eleştiriler ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Puanları alt kısımda açıklanmıştır. 

16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Uygar’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Puanları Alacak Uygar ile Menüsü

 • Sütlü Brokoli Çorbası
 • Peynirli Tepsi Böreği
 • Sac Tava
 • Bademli Pilav
 • Çoban Salatası
 • Saray Tatlısı

16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sosyal medya fenomeni olan Uygar’a verilecek. Peki Uygar’ın rakipleri bu menüye ne dedi? İşte cevabı..

En basit menü
Menü güzel
İyi bir menü değil
Lezzetine göre puan vereceğim

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma puanları sonucunda, bir yarışmacı tam 50.000 TL’nin sahibi olacak. Dikkat: Uygar Ekmekçi’ye Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz bugün yarışan Uygar Ekmekçi’ye Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu Uygar Ekmekçi kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz 16 Eylül puanları ve daha fazlası alt kısımda sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Uygar Ekmekçi)

Emre Can İrkilmez  4
Seval Söyleyen  DİSKALİFİYE
Jale Mahmudova  4
Bahar Bozkaya  8
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  21

**16 Eylül 2022 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Fragmanı İzle

31 yaşında sosyal medyaya fenomeni olan, toplamda 450 bin takipçisi bulunan, aslen Ardahanlı Uygar Ekmekçi’nin yarıştığı bölümde, 16 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. İşte Uygar Ekmekçi’nin yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu