Gelinim Mutfakta

16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Tablosu

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni sezonda yeni olayları yaşarken bazı durumlar da tekrar ediyor adeta bugün Hatice yarışmadan çekilmesi ile artık meydan Elif’e kaldığını düşünüyorum. Bakalım elif, bugün Gelinim Mutfakta 16 Eylül Pazartesi Puanları verildiği sırada günün birinciliğini elde edebilecek mi?  Dikkat: 16 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül 2021 Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 16 Eylül Pazartesi Puanları Öncesi Dilek Ve Fatma

=> [mavibuton]7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton]
hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde Elif ile Hatice 68 puanla aynı puanı alarak kuraya kalmak zorunda kaldılar. Aslında 2-2 şeklinde bilezikleri paylaşıp her yarışmacı en azından iki bilezik sahibi olmasına imkan varken her iki yarışmacı da kuraya gitmesi sunucunda Hatice bilezikleri alarak yeni güne harika başlayacak bir motivasyon ile katılacağını beklerken, yarışmadan çekilmesi ile artık Elif 16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında bence en büyük rakibi Hilal olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 16 Eylül Puanlama da iki yeni yarışmacı olacağı için Çiğdem hanım kolaylıkla gelinin tabağını bulabileceğini bu sebeple rakipsiz bir hafta geçireceği konusunda tahminlerimiz var. Bakalım ilk gün nasıl başlar ise öyle gider değdiğim bir hafta da Elif programın ilk günü nasıl iş çıkartacak? İzleyip, göreceğiz. 

=> [pembebuton]23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

*************************
Bu hafta bilezikleri kazanan ve elenecek ismin kim olduğu konusundaki tahminler bu akşam saat 21:00 da instagram adresimiz de paylaşacağız.
*************************

16 Eylül Pazartesi puanları sadece elif için değil, Hatice Karabulut’un gitmesi ile iki yeni yarışmacı da dahil oldu. Onlar da elinin lezzetini konuşturup programa altın almak için geldiğini kanıtlamak için ilk gün ellerinden geleni yapacaklar. Ancak burası kurtlar sofrası ve bu sofrada payına düşeni alabilmek için elinden geleni yapması gerekecek.

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton]?  Hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan Dilek

=> [pembebuton]19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton]  hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İlk gün yarışmacılar çeyrek altını almak bir çok açıdan oldukça avantajlı. Örnek vermek gerekir ise hem birinci olup çeyrek alacaksın. Hem de zirveye yerleşmek büyük bir avantaj. Daha kapsamlı olarak Haftanın ilk günü birinci olmak neden önemli olduğuna bakacak olursak;

 • İlk gün çeyrek altını alacak
 • bilezik yarışında daha ilk günden zirveye yerleşmek
 • Puan durumu sonucunda rakiplere fark atmak
 • Eleme konusunda kendisini bir şekilde korumaya almak
 • Yeni gelen birinci olur ise ilk günden kendisini ispat etmek
 • Haftaya moral dolu başlamak

=> [mavibuton]18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak, hangi gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Tüm bu avantajları elde etmek isteyen gelinler ilk günden itibaren kıyasıya yarışacaklar. Bizler de gelinlerin her gün aldığı puanları sizlere an ve an aktarmaya çalışacağız. Dikkat: 16 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en sonundadır.

=> [pembebuton]17 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Eylül Pazartesi haftalık toplam puanlar da bu hafta favori yarışmacı kesinlikle Elif olduğunu söyleyebiliriz. buna sebep olarak geçtiğimiz hafta bilezikleri kıl payı kaçırması ve kaynanası tabağını nokta atışı ile bulmasının yanı sıra iki acemi yarışmacının yarışmada olması nedeni ile Elif bu hafta birinci olma konusunda en önemli yarışmacı olacak.16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ElifBugün Kim Birinci oldu? Şahsen iki yeni yarışmacının programa neşe kaynağı olacağını izlediğimiz fragmanlardan rahatlıkla görebiliyoruz. Anca ellerinin lezzetini konuşturan ilen ayakta kalacak. Bakalım bugün birinci olamaya aday ve Elif’e rakip olacak hangi yarışmacı olacak. Şahsen merakla bekleyeceğim.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puanları Ve Bu Günün Birincisi

16 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayan program 20 Eylül cuma günü son kaynananın vereceği puanlar sonucunda bir gelin elenirken bir diğer gelinde bilezikleri alarak haftanı sonlandıracağız. 16 Eylül Pazartesi Puanları da dahil olmak üzere 16 Eylül Gelinim Mutfakta Günün birincisi ve puanlarını sizlere an ve aktarıp, bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu sizlere önceden açıklamaya çalışacağız.Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puan Tablosu verecek kaynanalarBu hafta, riskli ve bizleri sinir edecek bir puanlama beklemiyorum. Zira geçtiğimiz hafta 1-1-1-5 yada Hüsniye hanımın yaptığı 1-1-2-5 gibi oldukça düşük bir puanlama beklemiyorum. Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında Çiğdem hanım artık program da bilezikleri kazanmak adına diğer kaynanalardan daha düşük puanlar vereceği oldukça açık. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta Son bölüm olan hafta finalinde 68 puanla Hatice bilezikler kazan. Ancak 16 Eylül günü yani bugün yarışmaya gelmedi. Aslında programdan çekileceğini hafta finalinde Fatih Ürek’e aktarmış olsaydı, Ezgi de elenmeden devam etme fırsatı olacaktı. bu nedenden dolayı Ezgi hayranları da Ezgi’nin bile bile elenmesini isteyen Hatice’ye karşı oldukça öfkeli. Dikkat: 16 Eylül Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

16 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? birazdan kaynanalar gelecek ve günün puanlarını an ve an aktardıktan son bu günün birincisi ve çeyrek altını alacak gelin ortaya çıkacak. Lakin benden bir tahmin isterseniz, Elif diğer yarışmacılara göre daha avantajlı olduğunu söyleyebilirim.16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde Hilal Ve Suzan16-20 Eylül Haftalık Puan Tablosu açısından bu hafta elif ile Hilal diğer yarışmacılara nazaran, daha doğrusu yeni gelen yarışmacılara nazaran daha iyi puanlar alacağını bekliyoruz. Zira iki yeni yarışmacı program da acemi oldukları gerekçesi ile iyi puanlar alamayacağını düşünüyoruz.

16 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi gelin olduğunu sizlere aktarmadan önce yarışmacılar bugün hangi yemeği yaptığını ve hangi malzeme kullandığını açıkladıktan sonra 16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz.16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek Sizler bugün günün yemeği konusunda verdiğimiz tarifi okumak istemiyorsanız Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puan durumu alt kısımda tablo hallinde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül  Ispanak Köftesi

16 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Ispanak Köftesi Malzeme Listesi 1

 • 500 gram ıspanak
 • 2 yemek kaşığı tereyağ
 • 2 kahve fincanı kadar süt 
 • 2 çorba kaşığı kadar galeta unu
 • 1 çay bardağı kadar kaşar peyniri
 • 125 gram kadar beyaz peynir
 • 2 adet yumurta 

Gelinim Mutfakta 16 Eylül 2019 Ispanak Köftesi Malzeme Listesi 2

 • 1 avuç kadar ceviz içi
 • 1 çay kaşığı muskat rendesi
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 kay kaşığı pul biber

Haftanın ilk günü İçli Patates yapacak olan yarışmacılar, daha doğrusu halk arasında İçli Patates köftesi olarak bilinen harika lezzeti yarışmacılar yapabilmesi için 50 dakika süre verdi. Bu süre zarfında yarışmacı gelinler, yeni gelen Hilal’i tanımaya çalıştılar. Hilal ilk defa yarışmaya geldiği için yemeği yaparken fazla yağ kullandığını düşünen Ezgi ve Elif, Hilal yokken, onun yemeğini tattılar.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Günün yemeğinin yapımını tamamlayana yarışmacılar sunum kısmına gelip, Pazartesi puan durumu verildikten sonra Fatih Ürek günün kritikleri esnasında Ezgi’nin çok yanlış yaptığını söyledi. Acaba Ezgi’nin puanları bu günün sonunda düşecek mi? Sözlerimi daha fazla uzatmadan, bugün kim çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi oldu? Sorusunun cevapları, yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puanları (16/09/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Elif   : 2
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 1
Dilek : 3
Kıymet : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Hilal : 2
Dilek : 1
Kıymet: => Nur’un Gelin 4

*************************
” 16 Eylül 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Hilal : 1
Dilek : 3
Kıymet : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Hilal : 4
Dilek : => Fatma’nın Gelin 1
Kıymet : 5

*************************

Gelinlerin 16 Eylül 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 2 5 5 3 15
Hilal 1 2 1 4 8
Dilek 3 1 3 1 8
Kıymet 5 4 1 5 15

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi saat 21:00 da İNSTAGRAM adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif        : 15
Hilal      : 8
Dilek     : 8
Kıymet  : 15
*************************

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & KIYMET
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
16 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HİLAL & DİLEK

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Eylül 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 17 Eylül 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 352. bölüm  ile karşımıza gelecek olan bölüm fragman sizleri alt kısımda bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu