Gelinim Mutfakta

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe günün birincisi puanları ve son puan durumu sonucu belli oldu. 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Haftanın final bölümüne bir adım kala 16 Eylül Perşembe Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Nilgün kaynana Yağnur’un tabağına yine beş mi verdi? Bu hafta yarışmaya katılan ve sessiz bir şekilde bileziklere adım adım ilerleyen Hazal kaç puan aldı? 16 Eylül Perşembe çeyrek altını bugün kim aldı? 16 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Hazal mı aldı? Yeni sezonun beşinci haftanın Perşembe gününde ekrana gelecek olan bölümde bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 7 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (17/09/2021) Bu hafta Perşembe günü Aslıhan 23 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Yağnur 11 puanla günün sonuncusu olan isim oldu. Bu hafta eleme potasına 53 puanla Yağnur düştü.

=> 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Puanları kesin olarka açıklandıktan sonra bu hafta eleme potasına düşen %100 belli olurken, bu hafta bilezikleri alacak gelin de kesin olmasa da büyük oranda kendisini belli etmesi bekleniyor.

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Aslıhan ile kaynanası

Böylesine önemli ve kritik bir puanlamada hiç bir yarışmacı eleme potasına düşmek istemediği için tüm yarışmacılar bugün 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, en azından eleme potasında kendisini kurtarmak istiyorlar. 

Aslıhan Gelinim Mutfakta son bölümde yaptığı kritik hamle sayesinden eleme potasında kendisini kurtarmak için bir umut ışı doğarken, Yağnur da son bölümde yine (-2) puan cezası alarak bir hafta en fazla ceza alan gelin olma yolunda rekora koşuyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 16 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında kesin olarak sizleri bekliyor. 

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu netlik kazandığında gözler bu hafta sessiz sedasız bileziklere ilerleyen Hazal’ın üzerinde olacak. Zira hep birincisinin arkasında yer alması nedeniyle rakiplerinden çok fazla tepki almadan ilerlemesini, %100 yemeklerine odaklanmasını sağladı.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Puanları Verildiği Sırada Filiz ve Yaren

Bu hafta kaynana Nilgün ile Yağnur arasında resim konusunda gerilim yaşanırken, Nilgün kaynana Yağnur’un tabağına yeni sezonda ikinci defa bir puan vererek sosyal medyada üzerine gelen tepkileri bir nebze olsun azaltmak istese de izleyiciler, Yağnur’un yarışmamada olmaması konusunda ses yükseltmeye başladılar. 

Kaynana Nilgün, gelini, Yağnur’un hakkında videoyu bilerek sızdırması ile dikkatler bir anda yine tecrübeli yarışmacılara çevrildi. İşte o sözler;

“Anne sen beni 83 milyona nasıl rezil edersin!” Yarışmacı Yağnur

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı an Yaren ve Filiz

Sözleri ile yarışmacı Yağnur annesine tepki gösterirken, Nilgün kaynana da “sus bağırma bana. Bu videoyu ben çektim” diyerek gelinini bilerek rezil ettiğini kabul etti. 

Yağnur ile kaynanası Nilgün arasında çıkan tartışma bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına yansımayacak. Zira bu mesele günün kritiklerinden konuşulduğu için Cuma günü Nilgün’ün puanlarına kesin olarka yansıması bekleniyor.

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puanlama kısmında son zamanlar da gelinin bulabilen kaynana son puanlamada istediği şekilde puan veremediği için beş puanı Yağnur’a verirken, kendi gelini Hazal’a da 4 puan vermek durumunda kaldı.

Kaynana Bedriye gelinin bu hafta bilezikleri kazmamasını hem çok istiyor. Hem de bu amaç doğrultusunda elinden geleni yapıyor. Bugün de Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe puanlaması sırasında gelinin bulup beş puan vermek için Hazal’ın yaptığı yemeğe çok ama çok dikkatli izledi. 

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Puan Durumu

13 Eylül tarihinde başlayan yarışma programında çekişmeli mücadele devam ediyor. Bugün Demet Akalın’ın vereceği 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile final öncesi son puanlama yapılacak. Dikkatler ise günün sonunda belli olacak olan Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe puan durumu sonucunda hangi gelinin birinci olduğuna çevrilecek.

Aslıhan’ın son anda yaptığı atakla eleme potasından kendisini kurtarmasına umut doğdu. Aslıhan 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, eleme potasında kesin olarka uzaklaşırken, bugün çeyrek altını kazanarak bilezikler için de göz kırpmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Puan Durumu ve Sonucu Belli Olduğu An

Bu hafta yarışmaya katılan Hazal, her ne kadar istediği gibi çeyrekleri kazanamasa da ikinci olup, adım adım bilezikler için puan biriktirmeyi başardı. Hazal artık çeyrek altın alan gelin de olmak istediği için Hazal bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hayalini kuruyor. 

Yaren ile kaynana Filiz arasında çıkan anlaşmazlık ve zaman zaman tartışmaya varan kavgaları Yaren’in yarışmadaki performansını %100 etkiliyor. Yaren hem kendi kaynanasının devamlı Yağnur’a beş vermesine hem de Yağnur’u iyi bir gelin görme konularında ki sözlerine çok alındığını her lafında açık açık hissettiriyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren yarışmada kalıp, Yağnur’u elemek istiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 16 Eylül puanlaması sonunda en yüksek puanı kendisi almasını, en düşük puanı da Yağnur’un almasını hedefliyor. 

16 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Kaynana Nilgün Yağnur’a yine beş mi verdi? Demet Akalın’ın beş puanı hangi geline verdi? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Bu haftalık puan durumu sonucun da en fala puanı kim aldı? Soruların cevapları hemen alt kısımda tablo içerisinde açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Puanları (16/09/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 1
Yaren: 4
Aslıhan: 5
Hazal: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 5
Hazal: 4

*************************
” 16 Eylül 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yağnur : 3
Yaren: 1
Aslıhan: 4
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Hazal: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Yaren 1
Aslıhan 4
Hazal 3

*************************

Gelinim mutfakta 16 Eylül Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 1 1 3 1 5 11
Yaren 4 3 1 4 1 13
Aslıhan 5 5 4 5 4 23
Hazal 1 4 5 3 3 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Eylül – 17 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Yağnur : 42 + 11 = 53
Yaren: 41 + 13 = 54
Aslıhan: 35 + 23 = 58
Hazal: 47 + 16 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
16 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Fragmanı İzle

16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu günün birincisi olan ve günün sonuncusu olan gelin tam olarka netlik kazandıktan sonra gözler bu haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

 1. Aslıhan belirgin bir şekilde kizartigi hatta yaktigi yemekten dolayı -2 puan ceza verilmedi. Yagnura -2 ceza puani vermek için adeta fırsat kollaniyor. Demet Akalın’ın da bilerek Yağnurun tabağına 1 puan verdiğinin farkındayız. Yagnurda bu sebepten tepki olarak yemek yapmıyor. Yarışma tarafsızlığı maalesef bitmistir.

  1. Yağnur her hafta bilezikli alsın,hergün altını bir tek Yağnur mu alsın,başka yarışmacılar olmasın o zaman.Demet hanım,tarafsız bir kişi ve adalet sahibi olduğu için al.mayanla alsın diyor,yanlış mı yapıyor.Biz,Yağnur görmekten,bıktık artık,her sezon,her sezon ,Yağnur altınların hepsini toplasın bir tek o,siz mutlumu oluyorsunuz.Nilgün hmm,bütün tabaklara 1 1 1 veriyor,sadece Yağnur kazansın diye emekleri çöpe atıyor.

 2. Yağmur üzerine oyun oynanıyor yağmurun tabağı diğer kaynakların kulahina soyleniyormu

 3. Yağnur kendi ağzıyla bugün yemeği yapmadım diyor siz ne diyorsunuz ya yemeğe bakın zaten yağnur büyük doğramış inşallah da bu hafta elenir yağnur dan sıkıldık artık.

 4. Bence Demet Akalın ile bu yarışmanın tarafsızlığı bitmiştir .Demet Akalın acaba niye hergün Yağnura 1 puan veriyor.bence az kaldı Demet hanım yağnur giderse seni asla izlemem açık ve net sende bu programa dip yaptırdın.

  1. kusura bakma adaletsizlik yağnur 1 alınca mi oluyor
   merak etme yapım ekibi yağnur un gitmesine izin vermez giderse yine gelir
   yağnur giderse inşallah bir daha geri dönmez

 5. DEMET AKALIN YAĞNUR’U GÖZDEN ÇIKARDI! GÖNDERMEK İSTİYOR!..ASLIHAN’A ÇALIŞIYOR!..PROGRAM TARAFSIZLIĞINI YİTİRDİ!..

 6. Yönetim ne olur şu yağnur dan kurtarın bizi bu ne kadar ses bıktık bıktık sahteliğinden

   1. her zaman 2 hafta önceden gitmiyor. Pazartesi günü iki bölüm, Salı günü 2 bölüm Çarşamba günü de final bölümü çekiliyor. Bazı zamanlar ara veriliyor. Kısaca her zaman 2 hafta önceden çekilmediği oluyor. 5 gün önceden çekilip montajlanan bölümler var….

    Yağnur2un elnemesi meselesine gelince… kendi ayrılmak istemediği sürece bu yarışmacılar Yağnur’u eleyemezler.

    1. Malesef yagnur eleniyor aslihan yagnur un masasina geciyor yani yaren de kalmaya devam ediyor yagnur artik gitsin bence

 7. BU SAATTEN SONRA KİMSE NİLGÜN ADALETLİ PUANLAR VERİYOR DEMESİN!…ÇİĞ…PİŞMEMİŞ AMA 5…. AÇIKÇA SÖYLESE VE DESE Kİ GELİNİM YAPAMADIĞINI TAHMİN ETTİM VE VERDİM DESE İNSNA BU KADAR SİNİR OLMAZ

 8. Bu hafta Aslihan gitmeli oradaki herkes yağnurla uğraşıyor iyi yarıştığı içinde çekemiyorlar

 9. Bu hafta Aslihan gitmeli oradaki herkes yağnurla uğraşıyor iyi yarıştığı içinde çekemiyorlar

 10. Cig iri dogranmis kalin kebaba demet hanim neden yuksek puan versinki ay bu yagnuru savunananlar ayni yagnur ve kaynanasi gibi adaletsiz insan surekli bulup geline 5verirmi ya babannem boyu yere yakindan kac derdi nilgun hanimda cok fena ay gitsinler izlemek istemiyorum yagnurla nilgunu

 11. Kim ne derse desin. En güzel yemeği yapanda. En güzel konuşanda, en kibar olanda, en güzel olanda Yağnur ve onu destekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu