Gelinim Mutfakta

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba günün birincisi kesin olarak açıklandı! 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Büyük sezon finaline adım adım giderken Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? 16 Haziran Çarşamba bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? İşte tüm soruların detaylı ve derinlemesine cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 8 Eylül Çarşamba Günün Birincisi kim Olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme 17/06/2021 Aysun ile Ayten aynı puana sahip günün birincisi olmasına rağmen Ayten çeyrek altını alan gelin oldu. Aysun ise gözyaşlarını tutamadı.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ağustos Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puanları ile puanlaması sonucu %100 netlik kazandığında gözler Yağnur’un yine birinci olup olamayacağına çevrilecek. Zira 20 çeyrek arasında şimdiden 4 tanesini kazan Yağnur adım adım 20 bileziğe koşarken, “Ben en iyi yemeği yaparım” diye hava atan gelinler ise Yağnur’un aldığı çeyrek altını hüzünlü gözlerle izliyorlar. 

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Seda’nın kendi isteği ile yarışmadan çekilmesi ve yerine Gönül’ün gelmesi ile yarışmadaki dengelerin %100 değişmesi beklenirken, gönül yarışmada herhangi bir varlık gösteremedi.  

=> 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanları için lütfen tıklayınız.

Gönül daha önce elenmemesindeki en büyük kusur kaynanasının kendisine vermediği beş puan yüzünden olduğunu ileri sürmüştü. Lakin gönül geldiği ilk bölümde bir çok kaynanadan düşük puan aldı. Bundan dolayı Gönül yeniden bilezik yarışında olduğunu ortaya koyabilmesi için bugün kesinlikle 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanmak zorunda.

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 16 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 17 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yine ve yeniden Yağnur çeyrek altını alırken Aysun’un fanları bu duruma çok ama çok üzüldüler. Aysun ise “En iyisi benim. Benim elimin lezzeti kimsede yok” diyerek kendisini savunmasına rağmen maalesef puanlamada henüz söylediği performansı göstermedi. Bunun yanında gelinin tabağını eli ile koymuş gibi bulan Nurten de gelinini geldi geleli çok az buldu. Bu da Aysun’un gerilere düşmesin de önemli bir rol oynadı.

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puanları Veren Nurten Kaynana

Gönül Harşitlioğlu daha önce beş bilezik, üç gün birinciliği ve iki çeyrek altın kazanmasına rağmen üç hafta içinde elenen isim oldu. Elenmesindeki en büyük kusuru kaynanasının kendisine verdiği düşük puanlar olarak gösteren Gönül’e karşı atak yapan kaynana Yüksek masadaki resimlere kendi resmini eklemesi haline Gönül’ün tabaklarını bulacağını iddia etti. İşte o sözler; 

“Ben bu resimleri indireceğim. Sen de benim tabaklarımı bulacak mısın?!”
Yarışmacı Gönül

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Ayten ve Neriman

Sözleri ile kaynanasına hodri meydan diyen Gönül’e karşı Yüksel kaynanada Gönül’e söz verip gelinin tabağını bulacağını iddia etti. Kısaca bugün 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında Yüksel kaynana ne yapıp edip gelini Gönül’ün tabağını bulup beş puan vermek zorunda. 

Yağnur’a karşı “Yemek yapmayı bilmiyorsun. Ancak hava atmaya ve kendini göstermeye gelmişsin” eleştirilerine karşı Yağnur aldığı çeyrek altınlarla sosyal medyada bu tarz eleştiriler yapan kişilere cevap vermeye devam ediyor. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Yağnur’un gerek kendi kaynanasında, gerekse başka kaynanalardan alacağı puan şimdiden merak konusu oldu.

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yağnur

Seda’nın kimisine göre sağlık, kimisine göre ce yarışmadan çekilmesi nedenlerinden dolayı Seda’nın gitmesi Yağnur’a yaradı. Özellikle Nagehan kaynana gelinin eli ile koymuş gibi bulurken, Yağnur’a düşük puan vermeye başladığı dönemde Seda’nın gitmesi ile tüm dengeler Yağnur’un lehine çevrildi.

Bu dengeyi bozacak tek isim ise Aysun Kuşatan. Bu nedenle Aysun bugün Gelinim Mutfakta 16 Haziran Puanlama sırasında ne yapıp edip, bugün çeyrek altını kazanan gelin olmak zorunda. 

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur son bölümde kendi kaynanasında beş puan almasa da rakip kaynanalardan aldığı beşler sayesinde rahatlıkla hem günün birincisi hem de çeyrek altını kazanan isim oldu. Yağnur şansında yaver gitmesi ile kazandığı çeyrek altını bugün Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba puanlaması sırasında kazanmak için kolları sıvadı. 

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Büyük sezon finalinde 20 bilezik için alınan çeyreklerin hesaplanacağı konsepte göre şu an kadar Yağnur 4, Ayten, Aysun ve Seda’nın yerine gelen Gönül bir çeyrek altın ile yarışmaya devam ediyorlar. Birere çeyrek altınları olan gelinlerden herhangi biri bugün 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sonucunda ikinci çeyrek altınını alıp Yağnur’un gidişine dur demek istiyor. Yağnur ise Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucuna alacağı beşinci çeyreğin hesabını şimdiden yapmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Mevcut yarışmacılar arasında en iddialı isim Yağnur olurken, Yağnur’u tahtından indirecek tek isim olarak Aysun görülüyor. Bu sebeple bugün 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Aysun yeniden yarışa ortak olabilmesi için hem bugün çeyrek altını alan gelin olmalı hem de bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor. 

Seda Sayan bu hafa (14-18 Haziran) haftasında en yüksek puanlarını ilk bölümde yarışmacı Seda’ya verirken, ikinci bölümde Aysun Seda’dan beş puanı alan isim oldu. Aysun yine bugün Seda Sayan’dan bugün Gelinim Mutfakta 16 Haziran puanlaması sırasında almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Aysun ve Nurten

Bugün çeyrek altını kim kazandı? Çarşamba Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? 16 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yağnur yine bugün çeyrek altını kazandı mı? 5 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu çeyrek altını kim aldı? Tüm bu soruların cevapları bugünkü puanları yazıldığı alt kısımda ki puan tablosu içerisinde bulabilirsiniz. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Puanları (16/06/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 1
Aysun: 5
Ayten: 4
Gönül: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 1
Ayten: 2
Gönül: 2

*************************
” 16 Haziran 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 2
Ayten: 2
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  1
Gönül: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Gönül: 4

*************************

Gelinim mutfakta 16 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yağnur 1 5 1 1 1 9 (-2)
Aysun 5 1 2 5 1 14
Ayten 4 2 2 1 5 14
Gönül 3 2 5 1 4 15 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Mayıs) – Çarşamba

*************************

Yağnur: 45 + 7 = 52
Aysun: 34 + 14 = 48
Ayten: 22 + 14 = 36
Gönül: 28 + 13 = 41

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN/AYTEN
Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYTEN ALDI
16 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 belli olduğunda gözler hafta finali öncesinde hem puan durumu sonucuna hem de günün birincisi olup çeyrek altını hangi gelinin kazandığının üzerinde olacak. Bugünkü sonuçlar açıklandığında merakla beklenen bir sonraki bölüme ait olan Gelinim Mutfakta 17 Haziran Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Hani yağnur yedi yaşından yemek yapmayı biliyordu Hepsi yalan bugün belli oldu yemeğini kurutmuş yakmış Seda
  sayan bile 1 verdi Yaa Adaletsiz Nilgün hanım yazıklar olsun size yanmış yemeğe 5 verdiniz Diğer gelinler saksimi yaa neden hep yağnur alıyor çeyreği Haksızlık bu
  gerçekten En güzel Aytenin yemeğiydi Seda sayan 4 verdi
  Lütfen Emeğe saygı Verin ya Allah aşkına kör değiliz Yağmurun yemeği yanık kazanırsa yine Peees diyecem😠😠😠

   1. Bu Ayten hanım bu programda olmasın artık.Neye kaç puan verdiğini,hergün unuturmu insan.Boyna yağnur kötü yapıyor,onun puanın her seferinde Ayten hanım yükseltiyor.Bu gidişle,altınları Ayten hmm sayesinde kazanacak

 2. Aferin Aytenim ❤️ Tebrik ederim. canım Devamı gelsin inşAllah
  İşte Hakk adalet Yağnur eksi puan kesildi güzel yemek
  yapan yağnur 😁😁 Ayten arkandayiz seni çok seviyorum🇦🇿🇦🇿❤️😘

 3. Çeyreği Gönül hatasıyla 1 puanla kaçırdı.Yazık olmuş,garibanın çeyreğe ihtiyacı vardı.Param olsa ona yardım edeceğim ancak yeteri kadar yok.Yağnur bugün hüsrana uğradı.Yanık kuru ekmeğine kayınvalidesi nasıl 5 verdi aklım ermiyor.

  1. Bu şekilde garibanın çeyreği filan,bu yorum çok yakışıksız.Övüyormusunuz,dövüyormuşsunuz,belli değil.O insanlar bu yorumları okuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu