Gelinim Mutfakta

16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Betül Mü Elendi? Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 16 Kasım bilezikleri kim aldı? Yarışmaya katılan her gelin bu gün bu bilezikleri almak için yarıştı ve nihayet hafta finali geldi çattı. Bu hafta haksızlık ve kuralsızlık bence diz boyu idi. Dün fatih beyin yaptığı açıklamadan da anladığım kendisi de bu konuda rahatsız olduğunu anladık.

=> Gelinim Mutfakta 16 Kasım 2021 Salı Puan Tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Mevcut şartlarda haftalık 10.000 TL gayet güzel bir meblağ olduğunu rahatlıkla söylemeliyim. Bu gün bu 10.000 TL değerindeki beş bilezik, Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma puanları sonrasında bir gelinin kollarını süsleyecek. Yine söylüyorum, umarım bu bilezikleri haksızlık yapan almaz.

Bu gün 16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu gün bu sorunun cevabı bence şimdiden belli. Ancak matematiksel olarak Cansu’nun da elenme ihtimali olduğunu da söylemeliyim. Programı dikkatli izleyenler Cansu’nun karakterinde giderken ağlayan birisi değildir. Ancak bir başkası için göz yaşı döken bir yapısı olduğu için Betül’ün arkasından ağladığını düşünüyorum. Sizce bu gün kim gitmiş olabilir? Yorumlarınızı bekliyorum.

16 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün günü birinci bitirecek Ezgi ile Hatice arasından biri olursa aynı zamanda beş bileziğin da sahibi olacak. Şahsen açıkça söylemek isterim ki Reyhan da İlhame hanımda diğer gelinlerin hakkını yediğini düşünüyorum. Hafta içinde  gelinim mutfakta puanlama da her iki kaynana da Cansu ile Betül’ün hakkını yediğini düşünüyorum. Program ilk başladığında belki bilmeyenler olabilir. Bu yarışma programı en güzel yemeği yapan eli en lezzetli olan geline beş puan verip bilezik ile ödüllendirmekti. Ancak zaman içerisinde kendi gelinin tabağını bulma yarışmasına döndü. Keşke eski ilk baştaki halini alsa daha adil bir puanlama olur.

16 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile puanlarını yazının ilerleyen kısımlarında vereceğiz. Bu gün günün birincisi kim olacağı ve beş bileziği kimin alacağı merak ediliyor. Bizde bu sorunu cevaplarını alt kısımda sizlere vereceğiz. 

Kimin eleneceğini yukarıda söylediğim için ve %99 oranında belli olduğu için söylemek istemedim. 16 Kasım Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunu cevabı büyük oranda Betül diyebilirim. Bu olaya matematiksel olarak bakalım. Şu an gelinim mutfakta haftalık puanlarda Betül, 36 puanla en son sırada yer alırken Cansu 40 puanla kendisine yer buldu. Betül’ün matematiksel olarak elenme ihtimali kaynanası Gül hanımın kendi tabaklarını bulamamasından geliyor. 

16 Kasım gelinim mutfakta puanlar verilirken dikkat edin İlhame hanım nerede olmamış ve diğerlerinden bariz farkı olan tabak var. Hemen ona beş puan veriyor ve bu gün de verecektir. Malzemelerin eşit dağıtılmasındaki amaç görünüşte de aynı benzerliğin olması ve kaynanaların da görünüş olarak fark bulamadığı lezzete puan vermesi gerekir.

Diğer gelinlerden farklı yapan gelinin Gelinim Mutfakta puanlama kısmına katılmaması gerektiğini ve bir nevi bundan sonra yapacaklara da göz dağı verilmesi gerekir. Bakalım Fatih bey bunu ne zaman yapacak yada yapacak mı? En azından adaletin sağlanması için bu gerekir. Not: Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verilmiştir.

Bu gün Gelinim Mutfakta 16 Kasım günün birincisi Ezgi olursa Ezgi’nin totalde 30 bileziğin sahibi olacak ve maddi karşılığı da 60.000 TL toplamda kazanmış olacak. Yarışma programı bu gün verilecek bileziklerle toplamda 175 adet bilezik vermiş olacak. 

Gelinim Mutfakta 16 Kasım puanları verilmeden önce son puan durumuna bakalım ve kimin kaç puanla Cuma gününe geldiğini son bir kez görelim. Ezgi bu hafta puansal olarak gel-gitler yaşasa da liderliği kaptı ve bir daha bırakmadı. Şu an 55 puanla lider koltuğunda yer almakta. Bu hafta yarışmaya katılan ve kaynanasının haksız puanları ile Gül hanımın heyecan içinde yaptığı puanlamalar ile oldukça iyi puanlar aldı ve şu an 46 puanla ikinci sırada ve bilezik yarışından kopmadı. Cansu 40 puanla üçüncü sırada yer alırken Betül son bir kaç gün atılım yapması ile ancak 36 puan da kalmayı başardı. Dikkat: Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma Puanları sayfanın alt kısımdadır.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı? & Kim Elendi?

Bu hafta yaşanan ve önemli gördüğümüz bir kaç konuya değineceğiz. Daha sonra kaynanaları konseyi tarafından gelinlerin aldığı kaynana bazında tablo halinde vereceğiz. Daha sonra kaynanalar tarafında gelinlerin 16 Kasım gelinim mutfakta toplam puanlar ne olduğunu tek tek aktardıktan sonra haftanın en önemli olayı bilezikleri kim kazandı? Kaç puanla bilezikleri aldığını ise alt kısımda açıklayacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Bu yazıları okumak istemeyen okurlarımız direk puanlara bakmak isteyen okurlarımız direk sayfanın alt kısmına doğru olan puanlama alanındaki tablolara bakabilirler. Dikkat: 16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

Artık puanları sizlere daha iyi aktarabilmek adına yazılım ekibimiz tarafından verilen puanları tablo halinde vermeye başladık. Bu sayede puanlar nerede yazdığını ve sayfada kayma olaylarının da önüne geçmiş olduk. Puanları göremeyenler olursa bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz. 16 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu içerisine puanları kaynanalar verdikçe yazacağız ve günün yaşanan olaylarını yorum kısmından değerlendireceğiz. Sizde düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma puanlama sonrasında muhtemelen Bu hafta Ezgi bileziklerin sahibi oldu ve toplamda 30 bilezik sahibi oldu. Ezgi elendikten sonra onun aldığı bileziklere yaklaşan biri olmaz diye düşünürken İlhame ile Hatice gibi bir yarışmacı ile kaynana gelirse Ezgi’nin aldığı bilezikleri ikiye bile katlaya bilirmiş onu da yaşayıp, öğrenmiş olduk.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Hatırlar mısınız? Geçen hafta Gelinim mutfakta puan sonucunda Reyhan, Sevgül ve Özüm’ün kaynanası Ayten hanım bir iddiaya girmişti. Kazanan geline artı iki bilezik verilecekti. Ancak bu iddia bir anda kayboldu ve yayın esnasında kimse üzerinde durmadı. Madem sözünüzde duramayacak sınız? Neden iddiaya girdiniz demekten de kendimi alamıyorum. Evet Özüm elendi bir de bilezik istenmez diye düşünmüş olabilirler. Ancak bu iddiayı hafta başında bizzat Özüm’ün kaynanası istedi. Yorum sizlerin… Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (12 Kasım – 16 Kasım Cuma) başlığı altında verilmiştir.

Bu gün 16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilirken en çok merak ettiğim Gül hanım kendi gelinin Betül’ün tabağını bulacak mı? İkincisi de İlhame hanım bu hafta bir kere dahi başak geline beş vermedi. Yani bu gün de bulursa sanırım gelinim Mutfakta yarışmasında bir ilk yaşanacak. Yok artık dedirtecek. Bir zarın bile 6 da altı gelme olasılığı 36 da bir iken İlhame hanım 5 de beş yapacak. Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından İlhame hanımın verdiği puanlar oldukça etkili olacak.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puanları (16/11/2018 Cuma)

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi     :  2
Betül   :  1
Cansu  : 1
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini 5

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 30 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana Gül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi     : 4
Betül   :Gül’ün Gelini 4
Cansu  :  5
Hatice  : 1

*************************

“16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini x
Betül    :  4
Cansu   : 4
Hatice  : x

Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi     : 4
Betül    :  3
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini 5
Hatice  : 1

*************************

 

Gelinlerin 16 Kasım Cuma Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi 2 4 5 4 15
Betül 1 4 4 3 12
Cansu 1 5 4 5 15
Hatice 5 1 1 1 8

****************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (12 Kasım – 16 Kasım Haftası) – 16 Kasım Cuma

 Ezgi’nin Puanı     : 55 + 15 = 70
 Betül’ün Puanı    : 36 + 12 = 48
Cansu’nun Puanı : 40 + 15 = 55
Hatice’nin Puanı  : 46 + 8 = 54

Tablo Şeklinde 16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puanlar

Gelin Adı Cuma Verilen Puanları  Haftalık Puanlar
Ezgi 15 70
Betül 12 48
Cansu 15 55
Hatice 8 54

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

16 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒  Ezgi⇒⇒????? Toplam 30 Bilezik aldı

16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
Betül ⇒⇒ ???

16 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Cansu & Ezgi
Gelinim Mutfakta 16 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Ezgi toplamda 20 çeyrek aldı
16 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ Hatice

*************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

81 Yorum

  1. Bencede Betül gedecek gibi görünüyor inşalla Hatice gider Betülün altın alıp gitmesini isterdim

  2. İnşallah bu sefer Filiz hanım fakat fragmanda yine ters köşe var Cansu eleniyor gibi konuşma yapıyor gözükse de Betül elenecek, bugün tatlı günü Cansu sonuncu olmaz

 1. Kalpkalpkalpzeynepkalpkalpkalp :) tamam ezginin yandasisin her yerde yorumun var . Inanmayanlar onceki yerlere baksinlar.

  Ezgi ve kaynanasi yuzsuz 2 kere gittiler 3 kere geldiler. Uyuz oluyoruz acik ve net. Sende yalamayi kes. ok by

  1. Açıkçası ben Ezgi ve Reyhan’a uyuz olmuyorum.Tam tersi desteklediğim kişiler kendileri ?

   1. Yandas oldugunuz nereden belli :) :) belkide ezgi kaynanasi ve saz ortaklarisiniz sosyal medyaya duskunsunuz ya hani :)

 2. Cansun’un gitmesini çok isterdim. Ama sizin dediğiniz gibi Betül gidecek. Aslında tam betule ısınmışken?. Bu hiç olmadı ya ;) ?

     1. Çok saol bende özlüyorum sizleri. Aslında internet sıkıntısı çekiyordum. Ama şimdi çok fazla netim var. Yani artık varım buralarda ?

 3. Hepsi ezgiye çalışıyor bu yarışma adil olmuyor burdada hırsızlar kazanıyor

 4. Adil punan vermiyir ilhani kadin 5 gundur fiya aliyor gelinene 5 veriyor fatih bey haticeyi gonder gitsin zaten yemek yapamiyo yapanlarin hakkini yiyor kaynanasi gicik kadin o kadin icin izlemek istemiyorum

 5. Kayınvalideler anlaşmış da hatice ile puan farkını kapatmak için 5-4-4-1 vererek onu göndermeye çalışıyor gibi. Ancak bu Betül’ü kurtarmaya yetmeyecek. Biraz daha erken uyanıp taktiği çarşamba ya da perşembe uygulamaya koysalar belki bugün giden Hatice olurdu. İlhame hanımın da işi çok kolay doğrusu. Gelinin tabağını bulmak zor olmasa gerek. İnsan uğraşsa bu kadar kötü yemek yapamaz. Hatice ve eşi evde ya sürekli dışarıdan sipariş veriyordur ya da koltukları kemiriyordur diye tahmin ediyorum ?

  1. Evet haklısın, ama bazıları anlamakta zorluk çekiyor. Maalesef. Bu yarışmada ki herkes hakkıyla alıyor.

 6. KÜFÜR HAKARET VE AŞAĞILAYICI KELİMELER İÇEREN YORUMLAR KALDIRILMIŞTIR. KAMERA ARKASINDA YAŞANANLARI GÖRMEDİĞİMİZDEN DOLAYI LÜTFEN HEM YARIŞMACILARA HEM DE BURADA YARIŞMACILARIN FANLARINI SAVUNAN KİŞİLERE KARŞI DAHA SAYGILI KONUŞMALISINIZ. AYRICA SAVUNDUĞU YARIŞMACIYI GÖKLERE ÇIKARTIRKEN DİĞERLERİNİ YERDEN YERE VURAN VE AŞAĞILACI CÜMLELER KONUŞANLARI DA KINIYOR VE İLGİLİ YORUMLARI KALDIRIYORUM.

 7. ÇOK YOĞUN OLDUĞUM İÇİN YORUMLARA SONRADAN BAKABİLDİM HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ TEK TEK İSİM VERMEK İSTEMİYORUM BİRİNİZİN İSMİNİ UNUTURSAM KUSURA BAKMAYIN

  1. İşiniz çok zor. Filiz abla hangi birine koşacaksınız.
   Seni yürekten kutluyorum. Hoş buldum. Sende hoşgeldin:):)

   1. ÖNEMLİ OLAN KAFAMIZI HAYATIN AKIŞINDA DAĞITMAK VE STRTESİMİZİ ATMAK OLDUĞUNU UNUTMADIĞIMIZ TAKDİRDE VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE YORUM YAPILDIĞINDA HİÇ SIKINTI KALMAZ İNŞALLLAH DA ÖYLE OLUR TEMENNİM

 8. “YANDAŞ GRUBU” KULLANICI ADI İLE YAZAN SEVGİLİ OKURUMUZ LÜTFEN ARANIZDAKİ PROBLEMİ UZATMAYIN EZGİ KAZANDI BETÜL ELENDİ SONUÇ BU SİZDEN ÇOK AMA ÇOK RİCA EDİYORUM

 9. Fatih bey de kimi kime şikayet ediyor acaba?
  Kayınvalidesinin işine geliyor daha kolay buluyor. Neymiş efendim sebzeyi evde de çok pişirmezmiş. Arkadaşım gelininin çok değil hiç pişirmiyor zaten ısıyı koklatıp bırakıyor. Bu kadar farklı yapmaya devam ederse 3 puan kesilmesi lazım. Bakalım devam edecek mi??

   1. HAFTAYA DAHA SIKI DENETLEME OLACAKTIR HEM GELİNLER HATİCEYİ DENETLEYECEK HEM DE FATİH BEY TARAFINDAN DENETLENECEKTİR. BU HAFTA SONU VERİLEN İMAJ BU UMARIM ÖYLE OLUR

 10. HELAL OLDUN CANSU VE EZGİ’YE GÜLE GÜLE GİT bETÜL BEBEĞİNİ SAĞLIKLI SIHATLİ KUCAĞINA ALMAK NASİP OLSUN VE GENE SENİ BURADA GÖRMEK İSTİYORUZ…

 11. Helal cansu büyüksün. Diğer tarafatab reyhan bir haftada ezgiye 24 cansuya 9 puan verdi allahın hakkımı bu bana göre puanlama sistemi değişmeli hakeden kazanmalı

 12. Belcikadan selamlar reyhan hanim ezgi sizi cok seviyok bugunde bilezikleri aldiniz haydi hayirli olsun ornek gelin ve kaynanasisiniz helal olsun

    1. Saol Sarp iyi hafta sonları diliyorum sana :) haftaya pazartesi günü görüşürüz ;) :)

 13. Hatice ve jaynanasi orda kalmayi hic haketmiyorlar gul hanim efendi kadindi betulde oyleyidi uzulduk ama elde deyil insallah haftaya hatice gider kiz bisey bilmiyor neye gelmis anliyamadimki

 14. reyhan ve genlinin aldigi oylari arastirin yeter artik disksfiye zamani gelmedimibunlara tuyoyu kim veriyor bu altinlari obur ysrismacilarin emegini calip simarik reyhana vermeyin gunahdir haramdir fatih bey koruyor kanal d yoneticileri mudahale edin

 15. Arkadaslar gelenleri gosteriyo bu fena kaynanaya benziyo reyhan teyzeyi tahtindan kaldiracak gibi gorunuyo biraz da eglenceli bi baktim fragmana cok komik gelinleri teftis yapiyo genlinede diyo ki bi cay koy icim usudu cok komik ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu