Dizi Haberi

16 Kasım Cumartesi Gönül Dağı Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Gönül Dağı 16 Kasım Cumartesi Günü Yayınlanmayacak! Gönül Dağı 16 Kasım Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

16 Kasım Cumartesi Gönül Dağı Neden Yok sorusu şu sıralar oldukça merak edildi. Son bölümde Taner ile Dilek’in düğün görüntülerinin fragmanı verilse de 16 Kasım Cumartesi günü Gönül Dağı dizi yayınlanmayacak. Sebebi haberimizin devamında sizleri bekliyor.

16 Kasım Cumartesi Gönül Dağı Neden Yok

6 Kasım 20211 tarihinde 39 bölümü ile TRT1 ekranlarında gelen sevilen ve bir o kadar ilgi ile izlenene dizi 39 bölümü ile ekrana geldi. Gelecek bölümde yine birbirinden duygusal, bir o kadar eğlenceli sahnelerin yer aldığı Gönül Dağı 40 bölüm neden yayınlanmadığı oldukça merak edildi.

16 Kasım Cumartesi Gönül Dağı Neden Yok

16 Kasım 2021 Cumartesi günü normal de 40. bölümü ile ekrana gelmesi beklenen dizini 16 Kasım Cumartesi günü yayınlanmayacak. Zira TRT 1 Türkiye – Cebelitarık Dünya Kupası grup elemeleri maçını ekrana getireceği için sevilen dizinin yeni bölümü ise bir sonraki haftaya kaydı. Bunda dolayı Gönül dağı dizisi 16 Kasım Cumartesi günü kesin olarak yayınlanmayacak.

Gönül Dağı 40 Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

16 Kasım tarihinde ekrana gelmesi beklenen 40 bölüm Türkiye – Cebelitarık Dünya Kupası grup elemeleri maçının ekrana gelmesinden dolayı, 16 Kasım da yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümü yani 40 bölüm 20 Kasım 2021 Cumartesi günü ekrana gelecek.

Gönül Dağı Son Bölümde Neler Oldu?

Dilek kendisine gelen iş teklifini değerlendirmek için Gönül Dağında ki araştırmalarına başlar. Taner’in annesi de artık yaptıklarından pişman olur. Taner ile konuşup, artık gönülden Dilek’i istediğini, sıradan bir düğün yapmak yerine Dilek’e sürpriz bir nişan töreni yapmaları gerektiğini söyler.

Dilek yeni girdiği araştırma görevinde gece gez saatlere kadar çalışır. Halime Dilek’i arayıp, akrabaların ve komşuların gelin görmesine geldiğini, hemen gelmesi gerektiğini söyle Dilek kendisini bir mal gidi hisseder. Taner’in evine sinirle gidip, müstakbel kaynanasına “Artık yakamızdan düş!” der. Lakin gerçek çok geçmeden anlaşılır. Halime artık gelinin benimsemiş, ona sürpriz bir nişan töreni hazırlamıştır. Kaynana Halime, Dilek’in sözlerinden sonra tansiyonu düşer. Hemen Gedelli Sağlık ocağına götürülür.

Dilek ile annesi artık bu laflardan sonra köyde kalamayacaklarını düşünüp, taşınmak için yola çıkarlar. Taner onlar durdurmak ister. Tüm köylü seferber olur. Taner ile Dilek yeniden bir araya gelir. Yıldırım Nikahı kıymak isterler. Lakin belediye de imza yetkisi olmadığı için Dilek ile Taner’in düğünü bir sonraki güne ertelenir. Kısaca Gönül dağı son bölümde bu önemli konular gündeme gelmişti

20 Kasım Cumartesi Gönül Dağı Fragmanı (40. Bölüm)

20 Kasım Cumartesi günü ekrana gelecek olan 40. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

16 Kasım da yayınlanması gereken dizinin  ikici fragmanı da yayınlandı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Filiz abla merhaba günaydın. Ben sim eskilerden. Burda, biri KORE mi dedi hedeam falan vardı konuşuyorduk kore dizileri hakkında falan onlar hâlâ burda mı burdalarsa hangi sayfadalar söyler misin?

        1. düzenli bir sayfa yok canım. En son 2021-2022 Gelinim Mutfakta Bilezik Listesi belli oldu konusuna yazıyorlar

  2. her cumayı izledin yeşim e 50 bilezik yazdın 1 haftada 2 bilezik verildi yeşim çarşamba günüde aldı 50 degil 55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu