Gelinim Mutfakta

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti!

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? 16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Bugün çeyrek altını kim aldı? Onur bugün kaç puan verdi? Yeni gelen  iki yarışmacı kaç puan aldı? Günün sonucunda bugün kim birinci oldu? sorularının cevapları yazımızın devamında sizleri bekliyor. Dikkat: 16 Kasım Puan Durumu sonucu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 16 Kasım 2021 Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (17.11.2020) Aysun’un kaynanası nedeniyle katılamadı ilk bölümde Elif ve Didem programa dahil oldu. Elif ilk gün yemeklerini tam olarka yetiştiremedi. Malzemelerini de artırınca -2 puan ceza aldı. Ancak ona rağmen Didem’den daha fazla puan alırken, İlayda günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 7 Aralık Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti resmi

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi Puanları sırasında iki yeni kaynana ve iki yeni gelin geldiği için dengeleri %100 değiştirecektir. Zira İlayda yanık yemekleri ile kaynanası tarafında neredeyse her defasında bulunduğunu bilen yarışmacıların dahil olması İlayda’yı olumsuz etkileyecek mi? Hep birlikte göreceğiz. 

=> 30 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak gelin aynı zamanda yerin yarışmacılardan bir tanesi olacak olursa Hem Gizem gem de İlayda için sıkıntı başlayacak demektir.

=> 23 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün 16 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 20 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi ve Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yeni kaynanaların tam puanı yine İlayda’ya mı verecek? yoksa gelinlerini mi bulacak? Merakla bekleyeceğiz. Onur Büyüktopçu defalarca İlayda’yı uyarmasına rağmen, İlayda yine aynı şekilde yemek yapmaya, bilezik kazanmaya devam ediyor. Dikkat: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> 20 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bugün 16 Kasım Pazartesi Puanları sonucun da bugün çeyrek altını alacak olan gelin eğer ki yeni gelen olursa, Gizem ve Aysun için kapının aralanması demek. Bunun farkında olan Esra da ilk günden savaşmaya geldiğini dile getirdi.

=> 18 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar için tıklayınız.

Bugün 16 Kasım Pazartesi puan tablosu açıklanmadan önce bugün 16 Kasım Pazartesi Puanları sırasında kaynana Gülcan hanım gelinin tarafından yapılan ve kendisini çağırmadığı kutlamadan dolayı aynen şu ifadeleri kullandı. Not: Bugün 16 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.

“İlayda’ya burada olduğumu hatırlatacağım puanlama kısmında!” Kaynana Gülcan!

Sözleri ile kaynana Gülcan hanım bilezikler alan İlayda’nın kendi ailesi ile kutlama yapmasına kızmadığını ama bunu kendisine haber vermesine kızdığını dile getirdi.

=> 17 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım pazartesi Puanları açıklandığı an

Kaynana Gülcan bugün Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puanlama kısmın da İlayda’nın tabağını bulup bilerek düşük vereceğini açık açık söyledi. Burada akla gelen soru İlayda’nı tabağını her defasında nasıl buluyor? Sorusu oldu. 

Kısaca 16 Kasım puanlaması İlayda2nın sinir olacağı bir puanlama olacaktır.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi Puan Durumu

16 Kasım 2020 Pazartesi günü başlayan bu hafta 20 kasım Cuma günü sona erecek. Birazdan kaynanalar bugün Gelinim mutfakta 16 Kasım Pazartesi puanları vererek haftayı başlatacaklar.

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an İlayda

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi puan durumu sonucun da bugün günün birincisi olan gelin hem çeyrek altını alacak. Hem de puanlamanın zirvesine çıkacak. 

Bugün günün birincisi olup bugün 16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu birazdan belli olacak. Sizce bu hafta gelen yarışmacılar arasında ki favoriniz kim olduğunu yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 16 Kasım puanlaması sonucunda bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı hemen alt kısımda ki puan tablosunda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puanları (16/11/2020 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

16 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 4
Gizem: 5
Elif: 3
Didem: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda : 4
Gizem: => Nurten’in Gelini 2
Elif: 5
Didem: 1

*************************
” 16 Kasım 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül Doğan’ın verdiği Puanlar

İlayda: 5
Gizem: 3
Elif: 4
Didem: => Gönül Doğan’ın  Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayşe‘nin verdiği Puanlar

İlayda : 3
Gizem: 4
Elif: => Ayşen  Gelini 5
Didem: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 5
Gizem: 4
Elif: 2
Didem: 1

*************************

Gelinim mutfakta 16 Kasım Pazartesi Toplam Puanlar

İlayda 4 4 5 3 5 21
Gizem 5 2 3 4 4 18
Elif 3 5 4 5 2 19 (-2)
Didem 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16 Kasım – 20 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************

İlayda : 21
Gizem : 18

Elif : 19 (-2) 17
Didem : 5

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ İLAYDA
Gelinim Mutfakta 16 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ İLAYDA
16 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Didem

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Salı Fragmanı İzle

16 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra gözler bir sonraki bölüm neler olacağına çevrilecek. İşte 576. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Esra ile Aysun, onurun taraflı yönetimi için yarısmadan cekildiler.Açik açik ilaydayı koluyo ya, bunu yöneticiler görmuyomu acaba.

 2. Evet gizemi elemediler bu hafta bilezikler gizemin bu hafta didem eleniyor onun masasına yeni biri gelecek diğer hafta yeni gelen elif gidecek gelinim mutfaktanin bugünkü çekimlerinde gizem 10 bilezik almış aysun da gelmişti ama kendi masasında değil elifin masasında yarışacak yani dediginiz gibi onur beyle alakası yok 2 haftaya geliyor asıl torpilli ilayda değil gizem çünkü bundan sonra bilezikleri gizem alır

 3. Bu program izlenmez,cunkü onur acik acik ilaydayı kolluyo,kaynanazina tuyo veriyo tabagi hakkinda. Kimse bilezik alamaz ilaydadan baska.cunku buyuktop ilaydayi kolluyo.

 4. Bizleri sevindirecek olan gizemin bundan sonraki bütün bilezikleri alacak olmasini demek istemiştim

 5. Bu hafta bileziklerin sahibi gizem elenen didem gelecek hafta işe didemin masasına gelen bilezikleri alıyor elif eleniyor ondan sonraki haftada bilezikleri yine gizem alıyor elifin masasına gelen eleniyor ve o masaya aysun geliyor şu an aysunun geldiği haftanın çekimleri yapılıyor

 6. Onur bey oldugu sure. Ilaydayi Kimse eley bilezikleri alamadim bu ilaydayi gitsin artik

 7. Teşekkür ederim filiz hanım bugünkü çekilen bölüme kobra murat gelmişti onun hikayesine bakabilirsiniz ki zaten hikayesinde paylaştığı makeup bi video atmıştı orda gizemin panosunda iki foto vardı bu da demek oluyor ki 10 bilezik kazanmış bi de daha öncede rumeli orhan gelmiş onun sayfasında da gelinim mutfakta ile ilgili foto video var orda da didem elenmiş iste yerine yeni biri gelmişti elif de saçını siyaha boyatmış galiba ve gizemin de 5 bileziği vardı ki bu bölüm haftaya yayınlanır büyük ihtimalle

 8. Anonim hanım bu bilgi sizde nerden
  Çünkü, doğru çıkıyor ondan merak
  ettim kusura bakmayın ben hep bakarım yazıyorsunuz sonra tvde aynen öyle oluyorda özür hanım dedim isminizi bilmediğim içindir Aff
  Edersiniz??

  1. Yok sorun değil dediğiniz gibi gözümle görüp emin olmadığım biseyi buraya yazmam bu çekimler iki üç hafta önceden çekiliyor sette çalışan makyöz veya sete gelen sanatçılar hikaye falan paylaşıyor ordan görüyorum şöyle de bi düzeltme yapmak istiyorum bu hafta ve gelecek hafta bilezikleri gizem alacak daha doğrusu iki hafta üst üste bileziklerin sahibi gizem olacak ve bu hafta didem gelecek hafta elif elenecek üçüncü hafta da aysun gelecek ve elifin masasında yarışacak

 9. Gelinim mutfakta artık kimseye zevk vermiyor çünkü birtek bilezikleri Ilaydaya verdikleri sürede karşısında rakip yoksa o seyredilmez ilayda dirseğine kadar bilezikleri takmış diğerlerinde gösterme ve bir iki altın bune böyle zeynebi Ilaydaya rakip görüp elediler hemde bir hafta güçlü elenecek diye meydanı Ilaydaya vererek kollarını doldurdular rakip olmazsa seyredilmez reyting düşer eskisi gibi heyecan vermiyor kendileri bilirler..

 10. Teşekkür ederim bilgin için Anonim?
  hanım sorun diğil demek tamam anladım bakalım neler oluyor. İlaydada iyi lik meleği çıktı Yenilere
  yardım ediyor Ne yalan söyleyim taktir ettim İlaydayı ? Gizemi sevmedim kayınvalidesine bağırıyor üzüyor yazık Anneye Böyle bi gelini
  Var . Allah kimseye nasip etmesin gizem gibi Gelin Kocasınada yazık,
  Didemde iyi bi geline benziyor inşAllah böyle devam eder Kayınvalidesine saygılıdı Tekrar Sağol
  Anonim hanım?

  1. Bende gizemi sevmiyor herkese farklı oynuyor ya ilk hafta geldi gitti ilayda ile aysunun dedikodusunu yaptı sonra da aysun sever oldu ilaydanın arkasından atıp tuttu dünde yeni gelenlerle dalga geçip yemek yapmalarını engelledi ilayda yardim etti orda kimse kimseye yardim etmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu