Gelinim Mutfakta

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı günün birincisi ve puanları netlik kazandı! 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını bugün kim aldı? Lerzan Mutlu kaç puan verdi? Kaynana Filiz gelinine kaç puan verdi? Yaren bugün kaç puan aldı? Bugün çeyrek altını kim aldı? 16 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? 16/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün altını Yeşim mi aldı? Bugün altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (17/11/2021) 16 Kasım Salı günü Aslıhan 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Zehra 8 puanla günün sonuncusu oldu. Zehra ile kaynanası Aynur hanım bir sonraki bölümde diskalifiye edildiler.

=> Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı Puanları ile puanlaması sonucu %100 açıklandığında, yeni gelen Zehra’nın alacağı puanlar ile haftanın ilk bölümünde günün birincisi olan Yeşim’in alacağı puanlar, haftanın gidişatını belirleyecektir. 

=> 7 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Zehra, elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini ifade etse de geldiği andan itibaren, kaynanası ile sorunlarını ortaya dökmesi oldukça dikkat çekti. Geldiği ilk bölümde hem kendi kaynanasından düşük puan alan Zehra hem de diğer kaynanalardan düşük almasından dolayı, ilk gün günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Hafta başında dahil olan Zehra, yarışmada kalmak, bilezik ve çeyrek altını kazanmak istiyorsa, bugün kesinlikle ama kesinlikle 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanan gelin olması gerekiyor. Aksi halde yarışma da eleme potasına doğru sürüklenmeye devam edecek.

=> Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün 16 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 16 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları, alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

15 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında Yeşim yine iddialı ve iyi puanlar alarak haftaya başladı. Uzun süredir yarışmada olan Yeşim’in artık beş bileziği almasına dair söylemler giderek artarken, Yeşim de kendisinden beklentilerin artığının farkında olarak, bugün günün birincisi olmak adına elinden geleni yapacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2021 Cuma Bu Hafta Eleme Var Mı hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucunda, ilk iki günün toplam puanları yani puan durumu da belli olacak. İlk bölümde Yeşim’in çok iyi başladığı, kaynana Filiz’in Yaren’e bilerek düşük verdiği haftada, ilerleyen bölümler de Yaren’in alacağı puanlar ise şimdiden merak konusu oldu.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde beş bileziği kazanan Yaren, kazandığı bilezikten kendi kaynanasına vermemesi, gelin kaynana arasında oldukça problem oldu. Stüdyoda birçoğu kaynana Filiz’i haklı bulurken, Aslıhan’ın Yaren’i desteklemesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Yaren kendi kaynanasının açıkça “Bu hafta sana beş vermeyeceğim!” demesinin üzerine Yaren de bu hafta “Bilezikleri ben kazanacağım. Sana da bilezik vermeyeceğim!” dedi. Kaynana Filiz’in bugün Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puanlama sırasında, gelinine kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Kaynana Filiz gelinin 4 bileziğini borcu olduğu gerekçesi ile almış, Aslıhan’ın kaynanası Nuray’a verip borsaya girmişti. İlerleyen günlerde kaynana Nuray borsada batması ile gün yüzüne çıkan meseleyi duyan Yaren, adeta sinir krizi geçirmişti. Kaynana Nuray borcunu Filiz’e verse de Filiz parayı Yaren’e değil, diğer gelinine vermesi, Yaren’i çileden çıkardı.

“Bundan sonra Yaren’i yanında yabancı bir yarışmacı var!” Kaynana Filiz

Sözleri ile yarışmacı kaynana Filiz, Yaren’in yanında kendi kaynanası gibi değil, yabancı bir kaynana gibi olacağını açıkça ifade ederken, Yaren de “Ben onun neden böyle dediğini biliyorum. Bu bileziklerden asla vermeyeceğim!” demesi, aradaki meselenin açıkça altın paylaşımı olduğunu göstermiş oldu.

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yaren ve Kaynanası Filiz

Yaren’in kendi kaynanası ile tartışmasını fırsata çevirmek isteyen Yeşim ve Aslıhan da bu hafta bilezikleri kazanmak için ellerine geçen fırsatı değerlendirmek istiyorlar. Bu sebeple 16 Kasım Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı alıp, hafta finaline %100 avantajlı gitmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altın alarak haftaya başlayan Yeşim, artık bu hafta bilezik hasretine bir son vermek için şimdiden kolları sıvadı.

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta yarışmaya katılan Zehra, ilk puanlamada istediğini bulamadı. Hala elinden yarışmada kalmak, beş bileziği kazanmak için fırsatı var. Bu sebeple bu fırsatı değerlendirmek için bugün Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için elinden gelenin fazlasını yapmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı Puan Durumu

15 Kasım 2021 tarihinde Lerzan Mutlu’nun sunumları ile başlayan bu hafta, 19 Kasım Cuma günü verilen son puanlama ile son bulacak. Bugün yine Lerzan Mutlu’nun vereceği 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması verilmeye başlanacak. Günün sonun da belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı puan durumu sonucunda, hangi gelinin birinci olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı Puan Durumu Açıklandığı Sırada Aslıhan ile Kaynanası Nuray

Zehra Tosbıyık, ilk bölümde birinci olmak isterken, günün sonuncusu olması, tüm planlarını %100 değiştirdi. Zehra yarışmaya tutunmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, eleme potasından kurtulmak istiyor. 

Birazdan kaynanaların vereceği puanlar sonucunda, 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu kesin olarak belli olacak. Bu puanlamada birinci olan gelin, kendisini eleme potasından uzak tutmayı başarırken, bilezikler için şimdiden göz kırpacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında yarışmaya katılan Zehra, ilk bölümde günün sonuncusu olmasından dolayı, bu hafta finalinde, yani 19 Kasım Cuma günü eleme potasında yarışmayı %96,4’lük bir oranla garantilemiş oldu.

Lerzan Mutlu beş puanı kime verdi? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? 16 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim aldı? Bugün çeyreği kim kazandı? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Puanları (16/11/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Kasım Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 4
Yeşim: 4
Zehra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Zehra: 1

*************************
” 16 Kasım 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aynur’un verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Zehra: => Aynur’un Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 3
Yeşim: 3
Zehra: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Zehra: 1

*************************

Gelinim mutfakta 16 Kasım Salı Toplam Puanlar

Yaren 5 1 3 5 3 17
Aslıhan 4 5 1 3 5 18
Yeşim 4 4 5 3 1 17
Zehra 1 1 4 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Kasım Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 14 + 17 = 31
Aslıhan: 15 + 18 = 33
Yeşim: 20 + 17 = 37
Zehra: 7 + 8 = 15

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 16 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  ASLIHAN
16 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEHRA

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Salı Fragmanı İzle

16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin de kendiliğinden ortaya çıkmış olacak. Haftanın ikinci bölümünde verilecek olan 16 Kasım puanları sonrasında gözler haftanın ortasında neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 17 Kasım Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filiz hanım o senin gelinin lutfen bunu yapma yareni bul ve beş ver yaren sende biraz dengeli davran filiz hanım da senin annem siz ikiniz bir siniz iyi başarılar

  1. bu programda dengeli gelin veya dengeli kaynana varmı
   hepsi dengesiz
   orda yaşananlar anlatılanlar hangisi normal
   utanç verici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu