Zuhal Topal'la Sofrada

16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Beyza Yılmaz]

16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Beyza Yılmaz yarışacak. 16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Aşçılık okulu 1 sınıf öğrencisi olan Beyza Yılmaz yarışacak. Peki Beyza Yılmaz kaç puan aldı? 16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda en yüksek puanı kim aldı? Beyza Yılmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Beyza Yılmaz kim? Beyza’nın menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 21 Aralık Salı Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (19/11/2021) Beyza Yılmaz 15-19 Kasım tarihinde 30 puan alarak haftanın sonuncusu olmuştur.

=> Yemekteyiz 14 Aralık Salı Puan Durumu için tıklayınız.

16 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Beyza ve Ailesi

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı Puanları sonucunda iki yarışmacı %100 puanlarını almış, geriye ise sadece 3 yarışmacı kalacak. Dolayısı ile yarışmacıların %40’ı yarışmış olacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Aralık Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünde yarışan Onur iyi yemekler ortaya çıkaramadığı için düşük puanlar aldı. Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 16 Kasım puanları sırasında Beyaz, Onur’un hatalarını yapmadan 15.000 TL’yi kazanmak istiyor.

=> 30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Beyza Yılmaz’ın menüsünde hangi yemekler var? 16 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Beyaz tüm rakiplerinden toplamda kaç puan aldı? Beyza Yılmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 15-19 Kasım 2021 Yemekteyiz Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı (2021)

16 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Beyza Yılmaz. Aslen Trabzonlu olan, ancak İstanbul’da doğup büyüyen Beyza, Aşçılık okulu birinci sınıf öğrencidir.

=> 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği Sırada Yarışmacılar

Aşçılık bölümünde okuyan Beyza, Zuhal Topal 16 Kasım Salı puanları sırasında 15.000 TL’yi şimdiden %100 garantileyebilmesi için 35 ve üzerinde puan alması gerekiyor. 

=> 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacının menüsüne gelen yorumlara bakıldığında, Beyza’nın 35 ve üzerinde puan almasına imkansız gözüyle bakılıyor

16 Kasım Yarışmacısı Beyza Yılmaz

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Beyza Yılmaz
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza Yılmaz Resmi
 • 1997 yılında doğdu
 • 24 yaşında
 • Metalurji ve Malzeme Mühendisi
 • Aşçılık okuyor
 • Aslen Trabzonlu
 • Bekar
 • Aşçılık 1 sınıfı öğrencisi
 • İki kardeşi var
 • Annesi Aşçı
 • Annesinin Adı Nurten
 • Teyzesi Baklava ustası
 • Sosyal medyada yemek üzerine paylaşım yapıyor
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Beyza Yılmaz’ın menüsündeki yemeklerin isimlerini birebir verdikten sonra Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı Puanları ile puanlaması, yazının en son kısmında aktarılacaktır. 

16 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Beyza’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Kasım Salı Puanları Alacak Beyaz ve Menüsü

 • Köz kırmızı biber çorbası
 • Ekşili yaprak sarması
 • Havuçlu Mantar Tava
 • Talaş Kebabı
 • Taze Naneli Bulgur pilavı
 • Kuru Kayısılı Roka Salatası
 • Midye Baklavası

Beyza’nın rakipleri bu menüye için birazdan 16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecekler. Öncesinde ise Beyza’nın menüsünü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştirilerin tamamı; 

Çok karışık
Alakasız yemekler var
Çok basit
Menüyü iyi buldum
El açması dışında diğerleri kolay

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı puanları için aşçılık okulunda okuyan 24 yaşında ki Beyza yarışacak. Kendisine ve yemeklerine oldukça güvenen Beyza Yılmaz‘a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

16 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım Salı puanları henüz verilmeden önce haftanın aşçılık bölümünde eğitim alan iki kişiden biri olarak Beyaz Yılmaz elinin lezzetini kanıtlamak için kendi belirlediği menüsü ile yarışacak. 

Yemekteyiz bugün yarışan Beyza Yılmaz’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Beyza Yılmaz kaç puan aldı? Rakipleri Beyza’ya kaç puan verdi? İşte haftanın ikinci puanlaması olarak, Yemekteyiz 16 Kasım puanları alt kısımda sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Beyza Yılmaz)

Onur Özuyanık  4
Sinem Aksu  7
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   30

**16 Kasım 2021 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 16 Kasım Salı Fragmanı İzle

Aslen Trabzonlu olan 24 yaşında Metoloji ve Malzeme bölümünden mezun olduktan sonra, Aşçılık okumaya başlayan Beyza Yılmaz, 16 Kasım Salı günü yarıştı. Beyza Yılmaz, 16 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının da verileceği bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. program güzel. ancak yarişmacilar seçilirken ruh sagliklari daincelenmesi gerekiyor galiba. ismail bey hiç susmuyor. saygisizlik örneği… hiç bir şeyibegenmiyor , beğenenlerede müdahale ediyor. Ne kadar ayip. insan biraz susar. elinden gelse ayni anda üç beş cümleyi ayni anda konuşucak. yemek ustasiymiş. çok duyduk böyle deyenleri yarişmalarda… hepsi son derece mahcup oluyorlar. mahcubiyetin ağirliğiini bilseler , susmayi bilirler. ağzina attiği ilk lokmada tenkidleri başliyor. zavalli paraya çok ihtiyaci var galiba… ne kadar antipatik oldugunun farkinda degil. bunu program içinde veya dişinda uyaracak birisi yok mu diye düşünüyorum. bizler programi seyrederken yorulduk, ne kadar fazla ve lüzümsüz konuşuyor. çok biliyormuş gibi… butun yarişmacilarin tepkisini kazandi. göreceğiz onuda cuma gün.insallah bir aksilik yasar ve başi öne egik kalir. saygisiz , kiskanc, görgüsüz….hayat onu çok yorar o zaman akillanir.Ruh sağliği berbat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu