Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

16 Mart Ah Kalbim 308. Bölüm Özeti Pragya Ve Abhi Kilitli Kalır!

16 Mart Cumartesi günü ekranlara gelecek olan Ah Kalbim 308. bölüm özeti sizlerle. Ah Kalbim 16 Mart özetinde Abhi ve Pragya’nın bir odada kilitli kaldıklarını göreceğiz. İşte Ah Kalbim 16 Martta neler olacak sorusunun yanıtı.

Tanu, Pragya’nın önüne çıkar ve benden Abhi’yi çalmaya çalışıyorsun ama başaramayacaksın diye gözdağı verir. Tanu cevabını alır ama bir taraftan da Pragya’nın neden orada olduğunu düşünür. King’i görünce onunla gelmiştir diye kendini rahatlatır.

Abhi de King’i Pragya’nın yanında görünce üzülür. Gösteri başlar. Kiara ve Sunny gösterideki başarıları ile göz doldurur. Pragya ise kendisini de sahneye çağırırlar korkusu ile umarım Kiara başarısız olur diye dua eder. 

On dakika ara verilir ve kazanan kişi bu aranın ardından duyurulacaktır. Pragya arada kızının yanına gider. Tanu, Pragya ve Kiara’nın sarıldıklarını görür. Anne kız konuşmasını dinleyen Tanu hemen Aliya’yı arayıp Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu söyler.

Pragya ise öğretmenle konuşup Kiara’yı eve götürmek ister. Öğretmenle konuşmaya giderken Abhi onun telaşlı halini fark eder ve sorar ama Pragya anlayamazsın der. Öğretmen ise gitmemeleri için ikna etmeye çalışır zira kazanan kişi Kiara’dır. Öğretmen ikna edince Pragya olacakları düşünüp telaşlanır.ah kalbim 16 mart özeti resmiAliya ise kendisiyle görüşmeye gelecek olanlar için telaşlıdır. Bir taraftan bu görüşme diğer taraftan Pragya korkusu bakalım Aliya ne yapacak? Pragya ise Kiara’nın kızı olduğunu abhi’ye söylemeye karar verir.

Tanu ise yeni bir plan ile Abhi’yi uzaklaştırma derdindedir. Abhi’yi bir odaya kilitleme planını hayata geçirmek için rüşvet de verir. Tanu’nun planı tıkır tıkır ilerlerken Disha da Pragya’ya söylemen gereken gerçeği ne zaman söyleyeceksin diye Pragyayı sorguya çeker. 

Abhi’yi seviyor musun sorusuna Pragya beni yanında istemedi ve o şimdi Tanu ile ben de King ile birlikteyim, artık birlikte olamayız der. Disha King’i gerçekten seviyor musun deyince Pragya cevap vermeden sadece sarılıp ayrılır. Abhi ise Kiara size sürpriz yapacak diye söylenen yalana inanıp kilitleneceği odaya doğru gidiyordur. Abhi sonunda o odada kilitlendiğini anlar, yardım istese de onu kimse duyamaz.ah kalbim 308. bölüm özeti resmiPragya da onun yokluğunu fark edip nerede olduğunu bulmak ister. Pragya sonunda Abhi’nin sesini duyar. Tanu’nun rüşvet verdiği adam kapıyı açar. Pragya kapıyı açıp içeri girince Abhi onu başkası zannedip dövmeye kalkar. Abhi ile Pragya kavga ederken kapı yeniden kilitlenir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. KIZLAR Filiz yeni sayfa ne zaman verir bilinmez. Buraya gelin..
  Kralin kızına baska grup abone olmus ?????
  Off subat ayını da yedik bitirdik gecti oylece ???

 2. GAMZELİMMM

  Sen farklı bir yaradılıştasın gözün kör kulağin sağır değil. Yaşananları görüp duyabiliyorsun.

  GAMZELİMMM

  Emekli memur ama çok sıkıntı çekmişler çok çocuk doğurmuşlar. Ömürleri geçim sıkıntısı ile geçmiş.

  GAMZELİMMM

  Dayanamadım diziyi bitirdim. Fakat hayal kırıklığına uğradım. Sanırım ben kavuştuktan sonra yaşananları sevmiyorum

  ????

  Ben yapılan fedakarlıkları ve sevginin boyutunu görmeyi seviyorum. Böyle bitmeseydi eydi. Kavuştukları an bitirseydiler. ????????

  GAMZELİMMM

  Gil Raim oksiyon yönetmeni olmuş hani değişiyorlardıya sürekli sıra ondaydı.

  Kim Joo Wonn acı çekerken cazibeliydi. ???? ama teşekkür ederim çok ama çok güzel bir diziydi. ??????

 3. Ayyy GAMZELİMMM

  Cadaloz kart karı affetmiyor hatta konuşmuyor oğluyla bile. Torunlarını sevmeside güzel bence çünkü tam bir dinazor karıı

  ??????

  Güzel final olmuş ama daha etkileyici olabilirdi. İlk geceleri o kadar sönük olmamalıydı. Bu konuda Sensiz Olmaz muhteşemdi ???????

  Oyyy anamm ne çok konuşacak mevzu var

 4. Defnem canım benim saolasın amin inşallah

  Bütün hastalara bizede inşallah

  Aynen öyle defnem

  İnşallah hakkımızda iyi olur bu seçimler

  Nurdanım bende duymuştu bu konuyu

  Babam anlatırdı çocukken hep bize

  Hane bizim burdaki bir yılımız oradaki bir saniyeymis

  Rabbim sen çok büyüksün

 5. Çok çocuk omru bitiriyor NURDANIM ??
  Izledin demek. Bence guzeldi finali ya. Üç tane cocuklari oldu. Anasinda deve kini var zaten ??
  Sensiz Olmaz mi o hint dizisi değil mi ya..
  Yapilan fedakarliklari gormek gercek hayatta da olmadigi için dizide de gerek gormuyorlar??

 6. GAMZELİMMM

  Çocukları uyuttuklarını sanıp sessizce kaçmaya çalışmaları çok komikti. Çocuğun uyanıp annemle yatacağim demesi Kim Joo Wonn da hayır seni velet bugün sıra bende demesi. ????

  Bilmrm GAMZELİMMM

  Büyüsü bozuluyor sanki ben hayal etmek istiyorum sanırım nasıl kavuştuklarını neler yapabileceklerini. Hani My Gırl de bizim tatlı serseriyi seninle hayal ettikya böyle böyle olmalıydı diye sanırım bedenlerin kavuşmasını sevmiyorum

  Aşk yürekte kalmalı vücut haline gelip şehvetle bürününce benim için büyüsünü kaybediyor. ????

  Sanırım ben biraz değişik düşünüyorum ?????

 7. GAMZELİMMM

  1,5 gb internetim kaldı daha kesinlikle hiç birşey izlemem gerek daha 22 gün var ?????

  Ay ama güzeldi ya Kim Joo Wonn

  Kızın peşine dolaşırken anlamaya çalışırken onu sevmesinin nedenini bulamazken

  Ayy GAMZELİMMM Kim Joo Wonn hafızasını kaybetti ya diyor ben bu fakir iyi eğitim almamamış kısa bacaklı kızı mı seviyormuşum. ?????

  Şarkıcı Oska nın kız arkadaşını çok beğendi diyor 90,60,90 tam benim tipim. ?????

 8. GAMZELİMMM

  Evet Hint dizisi BİNBAŞI vardıya Parosu ile ilk geceleri mükemmeldi. Gerçi Sanaya da kusursuz oyuncu nefes alış verişi bile çok etkileyici idi.

  Bunların ki çok ruhsuz oldu. GAMZELİMMM. ????????

  Ama GAMZELİMMM Gil Raim yaralanıp yoğun bakıma girince Kim Joo Wonn ona hastanede ilgisi bakışı onu alıp yağmur yağan bir yere gidişi tekrar bedenleri değişmeleri.

  Seni muhteşem kadın ben senin yokluğuna katlanamam sen benim bedenimde ikimizin yerine yaşa ve kesinlikle kimseyi sevme hatta bakma bile diye tembihte bulunması unutulmazdı.

  Ona mektup yazarak onu sevgini dile getirmesi ağlaması çok ama çok özlemesi çok güzeldi

  Tekrar teşekkür ederim. İlk fırsatta tekrar izleyeceğim.

 9. 1 bucuk GB hayatta yetmez sana 22 gun NURDANIM ?? eşine abone olacaksin mecbur??
  Yo tuhaf dusunmuyorsun aşkı doğru felsefeden analiz ediyorsun. Fuzuli de oyle dusunur: Aşk kavusunca cazibesini kaybeder der hep. Dogrudur da ulasilmaz olan daha cazip geliyor bize?? pesinden koşulmasi, kaçan kovalanir ironisini hep sevmistir insanoglu.. Ama sonsuza kadar boyle surmuyor işte kavusabiliyor insanlar..
  Ya ya kafa yerine gelince Gil Ramei begenmez tabi bay ukala?

 10. GAMZELİMMM

  Sevgili operatorümun hediye internetiyle bir haftamı watsap için vereceği hediye internetim ile bir haftamı geçirsem kendi internetim ile kıt kanaat geçinirim ?????

  Eşim diyor bu böyle olmayacak eve internet alayım da rahat izle ama sonra bana bulaşma orda gördüklerini benden isteme ????? güle güke karnım ağırdı GAMZELİMMM adam kendinden şüphe etti zarrr ???

 11. NURDANIM Koreliler bu sevişme olaylarini beceremiyorlar Hintliler gibi ?? bir de erkekleri kadina benzedigi için döşü kıllı Hint erkekleri gibi opemedikleri için beni hiç etkilemiyorlar cizgi film gibi ?? Canım Pos biyikli Rudra bir kadını operse gerdege girerse Arşül ala titrer???
  Ama onlarin da kadinlari çok utangac..
  Tabi hicbiri Turkler gibi degiller . Bizimkiler sömuruyor operken . Kadinin kocasi karisinin dizisini izlerken sinirden tirnaklarini tuketip dislerini dokuyor sıkmaktan????bunu seyircinin ruhuna nasıl zerk ettigin çok onemli

 12. Ay çok güldüm enisteye ilahi NURDANIM çok komik yaa bana bulasma???????
  Sanki arada romantizm yapsa ölür karisina, incileri dokulur
  Niyeki Sen istekte mi bulunuyorsun? ? ya erkekler boyle ya aman karım bana bulasmasin. Enistem de oyle pacayi kurtaramiycagi bi durum olursa para vereyim mi kendine hediye al der????

 13. Ruh meselesi GAMZELİMMM içten gelen birşey

  Vede şuna eminim GAMZELİMMM bizim kökenimizde yok romantiklik türk erkeği daha doğrusu senaristi hiç Kim Joo Wonn kadar gururunu ayaklar altına alıp dolaştırırmıydı kızın peşine. Bizimkilerin aklı yatak başkada bir naneye akılları kesmiyor. ????

  Adamın içinden gelmiyor GAMZELİMMM özel olarak konuşabileceğimiz bir ortam olsa idi onun romantizim anlayışını anlatırddım gülmekten karnın ağırırdı.

  Özel günleri es geçmez hediye ile taçlandırır her zaman GAMZELİMMM. Bizimle vakit geçirmesinide sever çocuklarıyla ayrı benimle ayrı ama daha fazlasını yaratılış gereği yapamıyor. ?????

  Hayaller ve gerçekler ???

 14. Bence eşin bir doğu erkegine göre çok önde NURDANIM. Hediye almasi ve size vakit ayirma çabası zaten muazzam birşey masallah barekallah. Az çok tahmin edebiliyorum soylediklerinden?? aman gözu disarda olmasin da romantikligi kusur kalsın. Hicbir erkek dizideki gibi değil zaten en romantigi bile hatta oyuncular da???
  Arada güzel şeyler soyleseler yeter. Mesela karisina küpe aldiginda kendi eliyle eşinin kulagina taksa işte simdi parladi falan dese yeter ? Iki tatlı söz için biz kadınların yapamiycagi şey yok..
  ☘☘☘☘☘
  Rica ederim NURDANIM ne demek tüm diziler sana feda?

 15. Konşumu kahvede ağırladım epey gülüştük GAMZELİMMM bu diziye ara ara anlatıyordum.???

  Gerçekler çok farklı GAMZELİMMM

  Gerçekten hayaller ve gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu