Gelinim Mutfakta

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi Netleşti!

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi puanları netleşti! 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Pazartesi kaç puan verdi? 16/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 16 Mayıs Pazartesi puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? 16 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Aslıhan kaç puan aldı? Bu hafta ilk çeyreği kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 13 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (17/05/2022) 16 Mayıs Pazartesi günü Senanur 20 puanla günün irincisi olmayı başarırken, tecrübeli yarışmacı Aslıhan 8 puan alırken, Edanur ise 7 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 6 Haziran Pazartesi Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Puanları ile 16-20 Mayıs haftanın ilk puanlaması yapılacak. İlk bölümde bu sezon başında yarışmaya katılan dört gelinden biri olan Aslıhan, Miyase’nin yerine yarışmaya katıldığı için ilk gün alacağı puanlar şimdiden merak konusu oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Pazartesi Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Güçlü bir yarışmacı elendikten sonra bu hafta Miyase’nin yerine yarışmaya Aslıhan katıldı. Miyase gibi oldukça iddialı olan Aslıhan, kaynanası ile birlikte, bileziklerine bilezik katmak için yarışmaya katıldıklarını dile getirdi.

=> Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 16 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 16 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Miyase yarışmadan elenen isim oldu. Miyase bu sezon yarışmaya katılan yarışmacılar arasında en fazla bileziği alan isim oldu. Miyase yarışmaya 59 bilezikle veda eden isim oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Yarışmadan Kim Ayrıldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile bu haftanın ilk puanlaması yapılacak. Tecrübeli yarışmacı Aslıhan ilk bölümde nasıl puanlar alacağı, kaynanası Nuray’ın Aslıhan’a nasıl puanlar vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Uzun süreden beridir yarışmada varlığını sürdüren Miyase, son haftada kasten düşük puanlar alıp elenen isim olduğu yönünden çok fazla eleştiri aldı. Miyase gelecek günlerde kendi kaynanası Sevilay yerine, üvey kaynanası ile katılıp katılmayacağı ise merak konusu oldu.

=> 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

2021-2022 sezonun başında yarışmaya dahil olan dört yarışmacıdan biri olan Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Puanlama sonucunda, elinin lezzetini kanıtlayıp çeyrek altını kanamak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Önce Yeşim, ardından diğer güçlü yarışmacı Miyase’nin elenmesi ile meydan Damla’ya kaldı. Damla kolay rakipleri karşısında bilezikleri teker teker almak isterken, geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Damla’ya sunucu Nursel şöyle söyledi. İşte Nursel’in Damla’ya karşı o sözleri; 

“Bu yarışmaya katılmak için neye ihtiyaç var!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel, Damla’nın kaynanası Nuray’ı çok yalnız bıraktığını, yarışmada ona karşı soğuk davrandığını iddia ederken, Damla kaynanasında düşük puanlar aldığı için bunu yaptığını dile getirdi.

=> 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta beş bileziği kazanan Damla, kaynanasının verdiği düşük puanlara rağmen bu bilezikleri elde etti. Artık tek başına da olsa başarabileceğine inanan Damla 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Senanur ve Songül

Güçlü yarışmacıların adeta yaprak dökümü gibi birer birer elendiği yarışma programında meydan yenilere kaldı. Lakin eskilerin yerine yine eski ve güçlü isimler gelmesi nedeniyle, yenilerin bilezikleri almada epey zorlanacağı rahatlıkla söylenebilir

Uzun süredir yarışmada yer alan Aslıhan yarışmadan elenip gitmişti. 16 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya yeniden dahil olan Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, iddiasını ve kendisini kanıtlamak istiyor.

Haftanın ilk bölümünden kaynana Songül’ün yaptığı puanlamayı beğenmeyen Aslıhan, kaynana Songül’e karşı şu sözleri sarf etti. İşte Aslıhan’ın o sözleri

“3 dakikalık puanlama yapacaksınız. Onda da şaşırdım diyorsunuz!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan, Songül’ün yaptığı puanlamayı sert bir dille eleştirirken, Songül kaynanada “Ben insan değil miyim? Ben şaşıramaz mıyım?” diyerek karşılık verdi.

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla beş altım bileziği kazanan isim olurken, Miyase yarışmadan elenen isim oldu. Edanur ise ilk defa çeyrek altın alarak yarışma kalmayı başardı.

Edanur geçtiğimiz hafta vasat performans göstermesine rağmen yarışmada kalmayı başardı. Bu hafta kendisine güveni gelen Edanur da bugün Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 16 Mayıs 2022 tarihinde Nursel Ergin’in vereceği, 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Miyase’nin elenmesi ile bu hafta başında Miyase’nin yerine Aslıhan yarışmaya dahil olurken, gözler güçlü yarışmacının ilk puanlaması sonrasında %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi puan durumu sonucuna çevrildi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Damla, artık kendisine daha çok güveniyor. Zira kaynanası Nuray’ın çok da fazla yardım almadan, rakip kaynanaların verdiği yüksek puanlarla birinciliği elde etti.

Damla yine bu hafta bilezikleri almak isterken, Edanur kendisini kanıtlamak istiyor. Aslıhan ise ilk günden masaya yumruğunu vurup artık bilezikleri sadece kendisinin alabileceği kanıtlamanın hesaplarını yapıyor. Kısaca her bir yarışmacının bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması için farklı farklı sebepleri var.

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Damla ve Kaynanası Nuray

Hafta başında verilecek puanlama sonucunda %100 netlik kazanacak olan, bugün 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bir gelin rakiplerine kıyasla büyük bir avantaj elde edecek. İşte o avantajların bazıları;

 1. İlk günden bilezikler için hamle yapmak
 2. Rakiplerine karışı kendisini kanıtlamak
 3. Elinin lezzetini göstermek
 4. Eleme potasından bir adım uzaklaşmak
 5. Rakiplerini eleme potasına sürüklemek
 6. Haftanın başında rakiplerini geride bırakma
 7. İddialı bir yarışmacı olduğunu göstermek
 8. Haftanın ilk çeyrek altınını kazanmak
 9. Puanlama olarak en yüksek puanı elde etmek
 10. Puan durumu sonucuna göre ilk gün birinci olmak
 11. İlk gün en yüksek puanı almak

Yukarıda verilen bu avantajlara, bir çok avantaj eklenebilir. İşte yukarıda verilen tüm bu avantajları elinde bulundurmak isteyen dört yarışmacı da ilk gün en yüksek puanı elde etmek için harekete geçtiler. 

16 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Pazartesi Damla kaç puan aldı? 16 Mayıs 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? 16 Mayıs 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Puanları (16/05/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 2
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: => Songül’ün gelini 3
Edanur: 3
Aslıhan: 1

*************************
” 16 Mayıs 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: 4
Edanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: 3
Edanur: => Gülten’in Gelini 3
Aslıhan: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Damla 2 5 5 5 1 18
Senanur 5 3 4 3 5 20
Edanur 1 3 1 3 1 9 (-2)
Aslıhan 4 1 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Mayıs Haftası) – Pazartesi

*************************

Damla: 18
Senanur : 20
Edanur: 7
Aslıhan: 8
*************************

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
16 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  EDANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Fragmanı İzle

16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi e puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin netlik kazanacak. Gözler ise haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. MIYASE gittigi icin yarismanin tadi kacti artik rekabet kaldigini dusunmuyorum hic heyecani kalmadi aslihanida hic sevmiyorum hic heyecanlari yok.Miyase gercek guclu yarismaciydi yarismaya yakisiyordu benim kafama takilan sey Sunucu Nursel acilista Miyaseyle ilgili konusmadi neden acaba Yesim elendiginde Sunucu acilista Yesimle ilgili konustu yada Yesim sov cikariyor diyemi ama MIYASE Altin Listesine adini yazdirdi hatirlanmasi gereken gelin MIYASE ve basarilariyla hatirlanmali.

  1. miyase defolup gitti diye bugün seyretmeye başladım çok şükür. sürekli bilezik ikram ettiler miyaseye. o bileziklerin hepsinin haram olduğunu düşünüyorum.

  2. elendi gitti daha neyi konuşulsun be. yok anma günün yapalım miyase elendi diye. ne aptalca yorum bu yaa.

 2. sunucu Damla nin puanlarinı düşürmek için 2 verdi
  İlk gün den puanları yüksek olmasın
  Aslıhan geldi puanları Aslıhan toplasın diye

 3. Damla 1 hak etti çünkü hep bana Rab bana diyor diğer taraftan yemeğinin hakkı 4 veya 5 idi bundan sonra oy verenin işine karışma gitti çeyrek

 4. Miyase Abla senk cooooooook ozledim gelinim mutfakta sensiz tadi tuzu hic yok sen gercek bir yarismaciydin lezzetli yemekleri yapan sendin simdi yemek yapan bile yok sen gittin meydan damlaya kaldigi icin cooook uzgunum sen elenirken ne kadar iyi birisi oldugun bir kez daha belli oldu cunku diger yarismacilar miyase gitsin guclu bir yarismaci gitmesi bizim icin avantaj demediler tam tersi Miyase gitmesin ablam gibi dediler sen gercekten bir ablasin bunu televizyonda izlerken gercekten gorebiliyorum. INSALLAH BU SEZONUN SONUNDA BEST OF YAPILIRSA INSALLAH SEN GELIRSIN. HER ZAMAN GONLUM SENDEN YANA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu