Zuhal Topal'la Sofrada

16 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe’ye Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

16 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe Küçük yarışacak. Aslen Adanalı olan gelinimiz kendi yöresinden içli köfte ile kaynanaların aklını başından alıp, yüksek puanlar almayı planlıyor. Ayşe, yarışmaya kızının isteği üzerine katıldığını ve ilk başta çok büyük ödül için uzak bir hedef gibi gördüğünü ama bugün kendisini iyi hissettiğini ve büyük ödülü ben kazanacağım diyerek oldukça iddialı olduğunu gördük. Bakalım bu iddiasını  16 Mayıs Perşembe Puanları veren kaynanalar da Ayşe’nin iddiasına göre puanlar verecekler mi? Not: Ayşe Küçük’e, Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusunun cevabı yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 16 Mayıs 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

16 Mayıs Perşembe Puanlama kısmında kaynanalar artık insafa gelmesini en azında idare edebilecek puanlar vermesini istiyoruz mama kaynanalar inatla üç puanları vermeye devam ediyorlar. Sunucumuz yeni sezon için bu konuda önlem alınacağını ve hak eden kah ettiği kadar puanı alma konusunda planları olduğunu söyledi. Umarım bir an evvel bu proje hayat geçer.

==> 17 Mayıs haftasında yani [pembebuton]Bu hafta bilezikleri alan kim[/pembebuton] olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 16 Mayıs Yarışmacısı Ayşe Küçük İle Ailesi

Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Ayşe, bugün harika yemekler bile çıkarsa kendi kaynanasının verdiği puanların cezası Ayşe’ye kesilecek. Kaynana Bediha hanım da kendi geline gelecek olan üçleri görünce acaba kendisinin verdiği üçleri hatırlayacak mı? “Acaba ben ne yaptım da bu puanları gelinime verdiler” diye düşünmeyecek mi? Elbette düşünecek.

==> 17 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu yarışma programı ne ekersen onu biçersin mantığı hakim. Not: Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 16 Mayıs Perşembe puanları yazının en son kısmında verdik. 

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Mayıs Perşembe (2019)

16 Mayıs Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız adı Ayşe Küçük; aslen Adanalı olan gelinimiz 37 yaşında ve Manisa ilimiz de ikamet etmektedir. Sosyal Bilgiler öğretmeni olan Ayşe 12 yıllık evli ve  2 çocuk annesidir. eşi ile tanışma hikayesini oldukça kısa geçen Ayşe Küçük; kısaca üniversitede tanıştıklarını ve 2 ay bakıştıktan sonra tanışma ve sonrasında evlendiklerini açıkladı. 16 Mayıs 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacı Ayşe ile kaynanası Bediha

16 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Ayşe’nin kaynanası Bedia Küçük 56 yaşında ve aslen Osmaniyeli olduğunu ve Osmaniye de ikamet ettiğini açıkladı. 3 erke evlat sahibi olan Bediha hanımın 3 de gelini var ama onlar benim kızlarım diyerek gelinlere karşı sevgisini açıkça göstermiş oldu. 16 Mayıs Perşembe günü Fox TV ekrana gelen yemek programında yarışan Ayşe’in menüsüne hep birlikte göz atalım.

16 Mayıs 2019 Perşembe Ayşe Küçük’in Menüsü 


 • Terbiyeli Havuç Çorbası
 • İçli Köfte
 • Çam Fıstıklı Ispanak Yoğurtlama
 • Kuzu İncik
 • Etsiz Haşu
 • Yeşil Salata
 • Dondurmalı Ekmek Kadayıfı

16 Mayıs Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Ayşe Küçük'ün Menüsü


Bediha Küçük’ün en büyük gelini olan Ayşe’nin yapacağı yemeklerin isimleri bu haftaki kaynanalara gösterildiğinde kolay bir menü olduğunu sadece içli köfte biraz zaman alacağını ama onu da herkese 1 adet yapacağı için çok da zorlanmayacağını söylediler. Ben ise Ayşe’nin menüsüne baktığımda kuzu içlik de kolay bir yemek olmadığını ve uğraştıracak bir yemek olduğunu düşünüyorum. Ancak gene de 2,5 içerisinde yapılabilecek bir menü olduğunu söylemek isterim.

Bu hafta zaten kaynanalar olur olmadık bahaneler ile her yarışmacıya 3 puan verdiler. Özellikle ilk gün yarışan gelin iyi bir menü çıkarmış ama kaynanalar 3 vermişlerdi. İkinci gün yarışan gelinimiz ile bazı aksilikler yaşadı ve istediği gibi bir menü çıkartamadı. Lakin o geline de 3 puanlar verdiler.

Çarşamba günü ise harika bir menü ile kaynanaların beğenisine sunan Cennet de kaynanalardan 3 puan alınca Zuhal topal adeta çıldırdı ve sitem dolu sözlerle kaynanaları eleştirdi. Bakalım bugün Zuhal Topal kaç puan verecek? Gene kaynanalara karşı eleştirilerde bulunacak mı? Merakla o anları beklerken 16 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları hemen alt kısımda verilmiştir. Sunucumuz 7 puan vereceğini düşünüyoruz. 

16 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Ayşe’nin Puanları)

Sultan  4
Şadiye  4
Mine  3
Nezahat  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   22

Zuhal Topalla Sofrada 16 Mayıs 2019 Fragmanı

Aslen Adanalı olan ve 12 yıllık tecrübesi ile kaynanaları etkilemeye çalışacak olan Sosyal bilgiler öğretmeni Ayşe Küçük’ün Zuhal Topal’la yarışmasındaki, yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

*********************

16 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

13 Mayıs Pazartesi (2019) günü ilk bölümü ile karşımıza gelen bu hafta oldukça düşük puanlar kullana kaynanaların bu stratejiden %100 gelinler etkilenmekte. Harika menüler bile çok düşük puanlar almakta. Hal böyle olunca Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar da oldukça oynak ve birbirine yakın puanların olduğunu görüyoruz. Sizlerin de toplam puan durumu ile sıralamaları görebilmeniz için heme altı kısımda, gelinlerin puanlarını verdim. 


 • 13 Mayıs Pazartesi Songül’ün Puanı = 19
 • 14 Mayıs Salı Hazel’in Puanı = 17
 • 14 Mayıs Çarşamba Cennet’in Puanı = 22
 • 16 Mayıs Perşembe Ayşe’nin Puanı = 22

Henüz Ayşe’in puanları kaynanalar tarafından ve sunucumuz tarafından verilmedi. Kısa sürede Ayşe’in puanlarını ekleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu