Gelinim Mutfakta

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftanın Birincisi]

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta en yüksek puanı hangi gelin aldı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bilezikleri kim kazandı! Altınları bu hafta kim aldı? Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftalık Puan durumu sunu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puan durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

12 Nisan 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında Seda Sayan’ın sunumları ile gelen yarışma programında haftanın final bölümü 16 Nisan Cuma günü geldi. dört gelinin kıyasıya yarıştığı haftanın final bölümünde beş altın bileziği hangi gelinin alacağı hafta başında beri en çok merak edilen konuların başında geliyordu.

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

bugün 16 Nisan Cuma puanlaması sonrasın da 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bilezikleri alan gelin Perşembe puanlaması ile %100 belli oldu. 

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar (Cuma puanları öncesinde) hangi gelin final bölümüne kaç puanla girdiğini verdikten sonra haftanın birincisi olup altınları alan gelin puanları ve ismi açıklanacaktır.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü olan 5 nisan 2021 tarihinde ekrana gelen hem gelin kaynana hem de yemek yarışması konseptini bir arada sunan yarışma programında bugün verilecek puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan bugün 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre bir gelin %100 Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan isim olacak. 

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puan durumu (Cuma Puanlaması Öncesinde)

  1. Seda: 79 puan
  2. Esra: 59 Puan
  3. Ayten: 51 Puan
  4. Ece: 58 puan

Seda yılmaz şu an için 79 puanla birinci sırada yer alırken Seda’ya en yakın isim Esra 59 puanla Seda’nın tam olarak 20 puan fark olduğu görülüyor. Seda tüm kaynanadan bir, Esra da tüm kaynanadan beş alsa dahi aradaki farkın kapanması imkansız olduğu görülüyor. Dolayısı ile Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı? sorusu de kendiliğinden ortaya çıktığı görülüyor. 

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Ayten

Seda Perşembe günü kazandığı avantaj sayesinde 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu resmi olarak belli olmasa da bu hafta bilezikleri kazandı kesin olarak belli oldu.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı az çok belli olduktan sonra en çok merak edilen konuların başında eleme potasında Ayten ile Ece’nin kıyasıya mücadelesi merak konusu oldu. 

Ayten yarışmada Ece’ye kıyasla daha popüler. Dolayısı ile bir şekilde 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucun da Ayten elenmekten kurtulması bekleniyor.

Bugün Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puan Tablosu sonucunda Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim adlı? sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor. 

16 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Ayten : 51 + 19 = 70
Seda : 79 + 9 = 88
Esra : 59 + 16 = 75
Ece : 43 + 18 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ Seda

16 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ece

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ayten
Gelinim Mutfakta 16 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ayten
16 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ seda
*************************

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

12 Nisan 2021 tarihinde 681 bölümü ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri kimin aldığı 16 Nisan Cuma toplam puan durumu sonucuna göre netlik kazandı. 

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı resmi

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Sorusu cevabını Seda Yılmaz aldığı puanlar sonucunda bu hafta bilezikleri kazanan isim oldu.

Bu hafta 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alıp bilezikleri alan yarışmacı %100 Seda olurken, Seda toplamda 10 adet bileziğe sahip oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu