Gelinim Mutfakta

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma günün birincisi olan gelin ile bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Haftanın final bölümünde Cuma günü Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 16 Nisan Cuma günü çeyrek altını kim aldı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Seda Sayan bugün beş puanı kime verdi? 16 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu? Dikkat: 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu (Toplam Puanlar) sonucu ve çeyrek altını alan gelin yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Toplam Puanlar için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puanları sonucu açıklandığında bir gelin %100 beş adet altın bileziğin sahibi olurken bir gelin de aldığı puanlara göre yarışmadan elenecek.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puanları verecek kaynanalar

Yarışmacı Seda hafta başında beri emin adımlarla yemeklerini yapıp iyi puanlar alırken, Gelinim Mutfakta son bölüm de hem kendisi çok iyi puanlar aldı. Hem de rakipleri çok düşük puan alınca, Seda bir adan çok iyi konuma yükseldi.

Seda Esra ile final de kapışmayı beklerken Perşembe günü Esra iyi yemek ortaya çıkaramadığı işçin düşük puanlar alırken, Ayten ve Ece de tıpkı Esra gibi istediği yemeği tam olarka yapamayınca bir çok kaynana Seda’ya yüksek puanlar verdi. Seda son bölümde kazandığı kullanıp bugün 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde kesinlikle bileziklerin de sahibi olacaktır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 16 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Sorusuna cevap olacak isim bir hayli önem kazandı. Zira Ece, Ayten ve Esra’nın puanları arasında sadece 16 puan fark var. Üçüncü sırada yer alan Ayten ile Ece arasında sadece 7 puan fark var.

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandığı an Seda ve Nagehan

Hal böyleyken bugün 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda birinci olacak gelin Ece yada Ayten olması halinde elenecek kişiyi doğrudan etkileyecektir.

Kaynana Nagehan kaynana Sevda’dan çekindiği için stüdyoya “Sevda’yı burada istemiyoruz” yazan bir çok pankart ile geldiğini gören Sevda kaynana gülerek aynen şöyle dedi; 

Bu kadar benden korktuğunuz bilmiyordum! Yarışmacı Ayten

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puan Durumu belli olduğu an Ece ve Sevda

Sözleri ile Sevda kaynana korkulacak biri olmadığını, yarışmaya geldiklerini söylese de kaynana Nagehan Sevda ve Ece’nin puanlarını çok iyi bildiği için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında eleneceğini az çok tahmin ettiği için bu pankartları getirdiği anlaşılıyor.

Bu hafta 12 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Seda Sayan ilk beş puanı adaşı Seda’ya verirken, ikinci gün beş puanı Ayten aldı. Çarşamba günü kaynanalar yarıştı ve beş puanı kaynana Nagehan alırken, Perşembe günü yine Seda aldı. Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 16 Nisan Puanlama sırasında hangi geline beş vereceği şimdiden merak konu oldu. 

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yarışmacı seda sunucu Seda’dan bu hafta üç defa beş puanı alması hem iyi yemek yaptığını gösterirken, hem de şu an ki konumuna sunucunun verdiği puanlar büyük katkı yapıldığı görülüyor. Bugün Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma puanları sırasında Seda günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin olamasa bile çok rahat filan geçirmesi bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puan Durumu

Bu hafta Pazartesi günü başlayan yarışma programında Seda’nın inanılmaz yükselişi izleyenleri oldukça şaşırttı. Seda Sayan2dan üç defa beş tam puanı alan Seda haftayı bilezik alarak sonlandırmak istiyor. Birazdan haftanın final puanlaması olan bugün 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması Seda Sayan’ın vereceği puanlarla başlayacak. Günün sonunda ise bugün Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma puan durumu sonucuna  göre bir gelin bilezikleri alırken, bir gelin de elenecek

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda son bölümde aldığı puanlar nedeniyle oldukça rahat bir final geçirirken bugün Gelinim Mutfakta 16 Nisan puanlaması sonucunda elenmemek için Ayten ve Ece kıyasıya yarışacak.

Yarışmacıların hafta başında haftalık puan durumuna bakıldığında Seda 79 puanla birinci olurken, Esra 59 puanla ikinci sırada kendisine yer bulabildi. Üçüncü sırada Ayten 51 puana sahip olabilirken Ece 49 puanla haftanın sonuncusu oldu. 

Ayten ile Ece arasında sadece 2 puan olmasında dolayı Ece’nin eleme potasına tek başına düşmediğini, beraberinde Ayten’i de  sürüklediği görülüyor. Bugün 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda iki gelinden biri elenecektir. 

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Ayten

Ayten yarışmada kalabilmek için bugün ne yapıp edip hem günün birincisi olmak hem de bugün çeyrek altını alan gelin olup bu hafta boş geçirmemek için şimdiden kolları sıvadı.

Bu Hafta final bölümünde Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (Haftalık toplam puan durumu) açıklandı mı? Hangi gelin bugün çeyrek altını kazandı? 16 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? İşte bu soruların cevapları ise yazının devamında ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Puanları (16/04/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

16 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 4
Seda: 1
Esra: 5
Ece: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Ece: 1

*************************
” 16 Nisan 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 1
Esra: 1
Ece: => Sevda’nın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 1
Esra: 4
Ece: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 2
Seda: => Nagehan’ın Gelini 4
Esra: 1
Ece: 5

*************************

Gelinim mutfakta 16 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Ayten 4 4 4 5 2 19
Seda 1 2 1 1 4 9
Esra 5 5 1 4 1 16
Ece 3 1 5 4 5 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (12-16 Nisan) – Cuma

*************************

Ayten : 51 + 19 = 70
Seda : 79 + 9 = 88
Esra : 59 + 16 = 75
Ece : 43 + 18 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2021 Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 16 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
16 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Fragmanı İzle

16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu netlik kazandığında bir gelin %100 bilezikleri alırken bir gelin de %100 elenecek. İşte o anların kısa videosu olarak Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

  1. Seda kaynana gelini Ece nin ipini Ayten e 4 vererek çekti. Ayten biraz daha dans eder bari.

    1. Aşçı diye hep o doğru yapıcak diye bişey yok. Onda aşçılık varsa diğerlerinde de ev hanımlığı, el becerisi var. Unutma ki Ece aşçı diye diğerleri yemek yapamıycak mı? Ayrıca Seda bugün hariç diğer günler çok iyiydi eğer kötü yapsaydı en yakın rakibine 20 puan fark atamazdı strateji ve hileyle en fazla 1-2 tane 5,4 denk gelir demek ki bariz bir lezzet farkı var ki bu kadar iyi puan aldı

    1. Siz nasıl bakıyorsunuz. Esraysı o Seda bir kere elendi o da yeni geldiği haftayd.sonra elenmedi hiç . Ayrıca Nagehan hanım 8 puan fark attı ama 20 puanlık fark attı.şu anki durumdaysa 13 puanlık fark var Nagehan hanım olmasa bile yine 5 puanlık fark var her şartta o alırdı. 4 KERE ELENEN SEDA DEĞİL ESRAYDI!

  2. Neriman ve seda ikisi birleşmiş şeytandan daha şeytan domuzdan daha domuz olmuşlar hak hukuk unutmuşlar başkasının hakkını çalan iki yaratık

  3. Sanki burada bastan beri hak hukuk vardi.. kim hakkıyla aldi acaba bugüne kadar. Aslında esra geçen hafta eldendeydi belki bu hafta ece gitmezdi.sedanin şansı kaynanası sayesinde döndü. Yoksa bilezikleri zor alirdi

  4. Seda hanım ece ye çok haksızlık yapıldı geçen hafta esra elenmişti neden gönderilmedi bu durumda esra haricinde hangi gelin elense haksızlk prorramınızı hiç kaçırmadan izliyoruzama böyle durumlara üzülüyoruz birde şu var kayınvalidelere 90 saniye işi bence yanlış çünkü öyle olunca iyi yemek1 kötü yemek 5 alıyor bence 90 saniye kaldırılmalı iyi yapan kazansın

  5. Seda hanım ece ye çok haksızlık yapıldı geçen hafta esra elenmişti neden gönderilmedi bu durumda esra haricinde hangi gelin elense haksızlk prorramınızı hiç kaçırmadan izliyoruzama böyle durumlara üzülüyoruz birde şu var kayınvalidelere 90 saniye işi bence yanlış çünkü öyle olunca iyi yemek1 kötü yemek 5 alıyor bence 90 saniye kaldırılmalı iyi yapan kazansın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu