Zuhal Topal'la Sofrada

16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [İlknur Altaylıgil]

16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün İlknur Altaylıgil yarışacak. 30 yıllık evli İlknur 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak. İlknur Altaylıgil kaç puan aldı? İlknur Altaylıgil’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? İlknur kaç puan aldı? İlknur Altaylıgil’in menüsü ne? 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu açıklandı mı? Zuhal Topal’la Sofrada toplam puan durumu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan verdi öğrenmek için tıklayınız. 

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Cuma Puanları sonucunda bir gelin 15.000 TL değerinde ki büyük ödülü %100 alacak. Şu an için en yüksek puana sahip olan Salı günü yarışmacısı Mekselina ilk finalist oldu. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

16 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Kaynana Saniye

Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde kaynana Hacer Çanak kendi gelinine gelen 3 puanını intikamını misli ile aldı. Bu hafta başında verilen 3 puan sonrasında yarışmanın tadı tuzu kalmadı. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan 2021 Cuma Puanları ve Puan durumu için tıklayınız.

Bu haftanın son yarışmacısı İlknur 30 yıllık evli olduğunu, tecrübesini konuşturup Zuhal Topal 16 Nisan puanlaması sırasında çok iyi puanlar alacağını söylese de panik atağı nüksetmesi halinde sıkıntı yaşayacağını dile getirdi.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta ortak menü olan Ramazan pidesi konusuna aman aman pide çıkartan çıkmadı. İlknuır özellikle Ramazan pidesini fırın da pişirilmiş gibi yapmayı planlıyor.  İlknur Altaylıgil’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar 30 yıllık geline kaç verdi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevabını yazının sonunda sizleri beliyor. 

=> 12-16 Nisan 2021 Zuhal Topal’la Sofrada Bu haftaki Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Cuma (2020)

16 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı İlknur Altaylıgil. Aslen Malatyalı olan 1970 yılında Malatya ilinde dünyaya gelen 30 yıllık evli 51 yaşında İlknur Altaylıgil yarışacak.

Bu haftanın son yarışmacısı olan 30 yıllık gelin olan İlknur şu an ev hanımı olduğunu, daha önce iş hayatında yer aldığını, lakin çalıştığı sektör yemek üzerine olmadığını açıkladı.

16 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları verildiği an

Kendisinin ve kaynanasının panik atağı olduğunu, bugün 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları yüksek puan alabilmek için paniğe kapılmadan yemeklerini yapmak zorunda olduğunu çok iyi biliyor. 

16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynananın bilgileri;

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Yarışmacısı İlknur Altaylıgil

Zuhal Topal'la Sofrada İlknur Altaylıgil

 • 1970 yılında doğdu
 • 51 yaşında
 • Aslen Malatyalı
 • Bir torunu var
 • Bir gelini var
 • 30 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Kendisi de kaynana
 • Panik hastası

16 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Kaynana Saniye Mutcalı

Zuhal Topal'la Sofrada Saniye Mutcalı

 • İstanbullu
 • İstanbul Esenler de yaşıyor
 • Arnavut Göçmeni
 • Panik atak Hastası
 • Çok sakin bir yapısı var
 • Gelinine güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan İlknur Altaylıgil’in menüsünü açıkladıktan sonra kaynanaların menü hakkında düşüncelerini birebir vereceğiz. Yazının sonunda ise bu menüye gerek kaynanaların gerekse sunucunun verdiği Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Cuma Puanları ve puanlaması tablo içerisinde anbean aktarılacaktır. 

16 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada İlknur’un Menüsü 

 • Ramazan Pidesi
 • Malatya usulü tarhana çorbası
 • Arnavut Ciğeri
 • Cheddarlı Sucuklu Mücver
 • Kıymalı Kuru biber dolması
 • Beşamel Soslu biftek
 • Ispanak Borani
 • Yeşil Mercimekli bulgur Pilavı
 • Yeşil Salata
 • Cevizli Güllaç

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Nisan Cuma Puanları alacak gelin ve menüsü


Kaynanalar bu haftanın son yarışmacısı olan 30 yıllık evli İlknur Altaylıgil’in menüsünü şöyle değerlendirdiler;

Menü çok ağır
Yemekler hep üzerine
Menüsü güzel
Menü karışık Kaynanalar

Kaynanalar hemen hemen hepsi yemeklerin zorlayıcı ve et ağırlıklı olduğunu dile getirirken, bir kızım kaynanalar da yemekleri karışık budular. Anlaşılan o ki bu hafta finalinde gelecek puanlar da çok karışlık olacak. Dikkat: İlknur Altaylıgil’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı yazının sonunda verilmiştir. 

12 Nisan tarihinde başlayan ve bugün son yarışmacı 30 yıllık evli 51 yaşında ki İlknur Altaylıgil haftanın son puanlaması olan 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları için yarışacak.

16 Nisan 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Hafta başında beri gelinlerin arasında en yüksek puana sahip plan Mekselina aslında harika yemekler çıkartmamasına rağmen kaynanaların yanlış puanlama stratejisi nedeniyle bir anda Mekselina’yı finalist adayı yaptılar. Not: 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunu yazının devamında sizleri bekliyor. 

İlknur bugün Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Cuma puanlaması 33 ve üzerine puan alması gerektiğini, alamadığı takdir de %100 büyük ödülü kaybedeceğini biliyor. 

16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Hafta için her gün 16:20 sıralarında yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında gelen yarışma programında bugün Zuhal Topal 16 Nisan puanlaması sonucunda 15.000 TL sahibini bulacak.

Kaynanaların yanlış puanlama yapmasında dolayı 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucuna %100 belli olmadan önce gelinlerin elde ettiği Toplam puan durumu alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Hafta başında beri gelinlerin aldığı puanlar da birinci olan Mekselina yemeklerinin iyi olmamasına rağmen finalist olması kafaları karıştırdı. Her ne olursa olsun resmi olan tek şey Zuhal Topal’la sofrada toplam puanları açısında 15.000 TL’ye en yakın isim olduğu görülüyor. İlknur’un puanlaması yapıldıktna sonra Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu alt kısımda yer alacak.

 • 12 Nisan Pazartesi Puanı (Ayşe Çanak): 28 Puan
 • 13 Nisan Salı Puanı (Mekselina Gümüşlü): 30 puan
 • 14 Nisan Çarşamba Puanı (Şeyda Biçer): 24 Puan
 • 15 Nisan Perşembe Puanı (Özlem Ersoy): 31 puan
 • 16 Nisan Cuma Puanı (İlknur Altaylıgil): 24 puan

haftanın final bölümünde yarışan İlknur Altaylıgil’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan Cuma puanları sırasında kaynanalar İlknur’a kaç puan verdi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları tablo içerisinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Puanları (İlknur Altaylıgil)

Hacer Çanak  4
Sevim Alkan  4
Leman Biçer  3
Nadime Ersoy  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   24

**16 Nisan 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 16 Nisan Cuma Fragmanı İzle

Bu haftanın final bölümünde yarışacak olan 30 yıllık evli bir çocuk annesi olan İlknur Altaylıgil’in yarıştığı, 16 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bu haftanın final bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 16 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Zühal Topal’ı haksızlık ettiği için kınıyorum. Birinci yaptığı gelin kesinlikle hak etmiyordu. Şayet hak yerini bulsun istedi ise Ayşe Hanımı birinci yapmalı idi. 9 puan vererek zorlama birincilik yakışmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu