Zuhal Topal'la Sofrada

16 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün İpek Bora Kaç Puan Aldı? İpek’e, Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 16 Nisan Salı İpek Bora yarışacak. İlk gün, Aslen Kayserili olan Ruhşan’ın gelini Seda çok iyi puanlar aldı. Lakin Zuhal Topal düşük verdi. Bu gün yarışan ve özel televizyonda sunuculuk yapan kaynana Rüzgar’ın gelini İpek Bora yemekleri ile kaynanaları etkilemeye çalışacak. İlk yarıştığı zaman 10 puanla haftanın sonuncusu olan İpek, 16 Nisan puanları bu haftanın en yüksek puanlarını alacağını iddia etti. Dün yarışan gelinlerimize, düşük puanlar veren Zuhal topal bu gün kaç puan verecek? Ben bu sorunun cevabını bu yazı altında mavi yazı ile verdim. 

21 Eylül 2018 tarihinde ilk kez yarışmaya katılan Rüzgar ile İpek, hiç de beklemediği bir puan almasını da kısaca bizlere açıkladı. Program ilk başladığında kapalı oylama vardı. Rüzgar hanımda yemeğin eksik kalan yanlarını söylemesi nedeni ile diğer kaynanalar da buna istinaden düşük puanlar verdiğini ve program sonrasında haksızlık ettiklerini açıkladıklarını söyleyip helallik istediklerini söyledi. Bu arada [mavibuton]30 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/mavibuton] ne olduğunu görebilmek için tıklayınız. 

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Nisan Salı

Yukarıdaki anlattığım bu ve buna benzer bir olaydan sonra yarışma programı açık oylamaya geçti. Artık sadece sunucumuzun puanları kapalı olarak veriyor. Not: İpek’e 16 Nisan Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabı yazının en sonunda tablo halinde verildi. Bu hafta bildiğiniz üzere fenomenler haftası olarak adlandırdık ve bir birinden kıymetli kaynana ve gelinler yarışıyor. Bu arada [mavibuton]23 Nisan Salı Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 16 Nisan Puanları Ve Menüsü

16 Nisan Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan İpek Bora; 28 yaşında 2 tane kız çocuk annesi olan İpek ev hanımı olduğunu söyledi. İlk kez yarışmaya katıldığını kendisi istediği ama istediği puanları alamadığını söyledi. kaynanası ile arkadaş gibi olduklarını ve göründüğünden bile genç bir kadın olduğunu söyleyip iltifatlarda bulundular. Bu haftanın sonuçlarını görebilmek için [mavibuton]19 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Safrada Kim Birinci Oldu[/mavibuton] konusunu tıklayıp ulaşabilirsiniz. 

İlk kez katıldığında porsiyonların çok ufak olması nedeni ile eleştiriler almıştı. bu gün hatasız ve bol bol porsiyonlu yemekler yapacağını söyledi. Bu arada bol porsiyon derken geçen hafta yarışan bir yarışmacı “burası esnaf lokantası değil” sözü aklıma geldi. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Şaduman[/pembebuton]ve gelinin yarıştığı bölüm de verilen puanları görebilmek için tıklayınız.16 nisan Zuhal topal'la sofrada Bugün İpek ile Kaynanası Rüzgar Resmi

İpek Bora’nın kaynanası ve televizyon sunucusu olan Rüzgar Bütüktankaya ; 45 yaşında ve İstanbul da ikamet ediyor. İki erkek çocuk annesi olan Rüzgar hanımın 2 torunu var. Her ne kadar eleştirili bir bakış açısı ile gelinlerin tabaklarına yaklaşmış olsa da puanlama konusunda oldukça cömert olduğunu ilk yarışmasında da dün yapılan puanlamada da gösterdi. [mavibuton]18 Nisan Perşembe Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

16 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada İpek Bora’nın Menüsü (2019)


  • Arnavut Düğün Çorbası
  • Çilekli Enginar
  • Patates Pizza 
  • Ratatouille
  • Etli İç pilav
  • Mamzana salata
  • Zebra tatlısı

16 nisan 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Fenomenler Haftası İpek'in Menüsü


Kaynanalar İpek’in menüsünü okuduktan sonra bazı kalemlerde geçen ve ismini ilk defa duydukları yemekleri bilmediklerini ama 2,5 saatte yetiştireceğini iddia etti. Dün yarışan Ruhşan ise bu menü kolayca yapılacağına inandığını söylerken, kaynana Hacer ise bu menü fenomenler haftasına yakışan bir menü olmadığını iddia etti.

Şaduman hanım ise bu gün İpek’in yapacağı etli iç pilavı çocuklar bile yapabilir deyip menüyü küçümsedi. ben de menüye baktığımda menü kolay olmadığını ama 2,5 sat içinde yetiştirilebilecek bir menü olduğunu söylemek istiyorum. Bu arada [pembebuton]17 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

İlk bölüm de diğer kaynanalardan 1 puan fazla veren sunucumuz, bu gün ise nasıl puanlar vereceği merak konusu oldu diyebilirim. Kesinlikle sunucumuzun vereceği puanlar bu hafta birincisi belirlemeyeceğini, diğer kaynanalarda yüksek puanlar verdiğini görüyoruz. Bakalım Zuhal Topal 16 Nisan Salı kaç puan verdi? [pembebuton]16 Nisan Bu hafta yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu görebilmek için tıklayınız.

diğer kaynanalar ise dünkü gibi bol keseden puanlar verecek mi? Puanlama anını birlikte görmek isteyen okurlarımız kaynanalar puanlar verildikçe bu sayfayı güncellemenizi rica ediyorum. Ben her puanlama sonrasında bu sayfayı güncelleyeceğim. 

16 Nisan Zuhal Topalla Salı Puanları (İpek’in Puanları)

Ruhşan  5
Songül  5
Hacer  5
Şaduman  8
Zuhal Topal    6
TOPLAM   29

**16 Nisan Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 16 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

Fenomenler haftasının ikinci yarışmacısı olan İpek Bora’nın ikinci kez yarıştığı 16 Nisan 2019 Salı günü fragmanı sizlerle…

*********************

Zuhal Topal’la Sofrada Fenomenler Haftası Puan Durumu 16 Nisan

Pazartesi gününden itibaren yarışan gelinlerin aldığı puanlar muhasebeci edası ile gün gün toplayıp her yarışmacının aldığı puanları anlık olarak büyük final de 10.000 kazanıp kaybetmediğini görebilmeniz için toplam puan durumunu ekliyorum. 

  • 15 Nisan Pazartesi Seda’nın Puanı= 29
  • 16 Nisan Salı İpek’in Puanı = 29 

Şaduman hanımın verdiği 8 puanla İpke de Seda’nın puanı ile eşit oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu