Gelinim Mutfakta

16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? Songül Hanım Neden Ağladı? Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Dünkü yazımı okuyanlar bilir Sina bir çıkış yapacağını söylemiştim ve bu gün son duruma baktığımda zirvede Sina’yı görüyorum. Bu hafta bilezikleri alacak gelinler arasında en şanslısı ve en yakını olduğunu söyleyebilirim. Tahminlerime göre %100 olmasa da büyük oranda Sina bilezikleri alacaktır. Unutmayın sadece tahmin olarak söylüyorum. Elime geçmiş her hangi bir bilgi yok. [mavibuton]13 Şubat Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] da kim öne geçtiğini ve kim eleme potasına yaklaştığını görebilmek için tıklayınız.

Bu gün Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba Puanları verilme işlemleri tamamlandıktan sonra Simge’nin kaynanası Songül hanım gözyaşlarını tutamadı ve ağladı. Songül hanım neden ağladığına gelince Fatih beyin yemek yaparken gelinlere sorduğu sorudan kaynaklı olduğunu çok belli oluyor. Songül hanım Simge’nin dediklerine kırılmış. 

İkinci bir ihtimal ama çok düşük ihtimal olduğunu söylemeliyim. Songül, Simge’nin tabağını 16 Ocak Gelinim mutfakta puanlama da bulamamış olabilir ve bunun üstüne konuşulurken kırıcı konuşulmuş olabilir. 

Ezgi deki bu düşüşün sebebi sizce ne? Geçen hafta elendi ama Rümeysa gitti ve bu konuda çok çeşitli şeyler ortaya atıldı. Bu haftada Ezgi açık ara önde götüremiyor ve üst üste kaynanalardan bir aldığını da gördük. Benim aklıma bir şeyler gelse de gerçekliğini kanıtlayamadığım için söylemek anlamsız olacak. Bakalım Ezgi Gelinim Mutfakta 16 Ocak puanlama da yükselişe geçebilecek mi? İzleyip göreceğiz. [

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Sina hem Pazartesi hem de Salı günü çok güzel çıkış trendine geçti. Şahsen yarışmada böyle atraksiyon olması güzel. Her hafta aynı kişi bilezik alırsa yarışmanın da cazibesi kalmazdı zaten. Bakalım Sina  Gelinim Mutfakta Son Bölüm de aldığı puanlara benzer bir puanlar bu gün almayı başarabilecek mi? Şahsen iyi puanlar bekliyorum ama Ezgi de artık sıkıldı ve geçen haftanın acısını çıkarmak için bu hafta bilezikleri almak istiyor. 

Geçen hafta bu gün yazdığımı yazımı okurken ne demişim biliyor musunuz? Kaynanalar artık gelinlerin tabaklarını bulmada zorlandıklarını tespit etmişim. Bunun sonucunda kendi gelinin tabağını en çok bulan Reyhan dahi bulamadığını ve elendiklerini ama Rümeysa sayesinde kaldığını görmüş olduk. Bu hafta geçen haftaya nazaran kaynanalar daha çok kendi gelinlerin tabaklarını buluyor 16 Ocak Çarşamba günü gelinim mutfakta puanlar verilirken de bulacaklarını düşünüyorum. Ama geçen hafta ne oldu da kaynanalar bulamadı şahsen çok merak ettim. Dikkat: 16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

16 Ocak 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin eğer Sina olduğu takdirde diğer gelinlere iyi bir fark atacak ve Cuma günü elinin rahat olmasını sağlayacak. Şahsen Sina net bir kız ve aklına geleni korkusuzca söylemesi çok hoşuma gidiyor. Ancak bu hafta bilezikleri alması 16 Ocak puanlarına doğrudan bağlantılı olduğunu ve kesinlikle en yüksek puan alan gelinlerden biri olmalı Sina.

Bu hafta puanlar verilirken dikkat ettim. Genel olarak puanlama yapılırken adaletsiz bir puanlama yapılmadı. Bundan 3 hafta önce 1-1-1-5’lere alışmıştık. Şükür ki kaynanalardan bir tek Reyhan adaletsiz puanlamayı geçen hafta finalinde yaptı. Bu hafta genel olarak gelinlerin elinin lezzetine göre puanlamalar verdi. Çok büyük bir olay olmadığı sürece Gelinim Mutfakta 16 Ocak puanları sırasında gene düne benzer puanlama yapacaktır kaynanalar.  Dikkat! Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 23 Ocak Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

16 Ocak Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Site yorumcularımız bu sorum size ben alt kısımda çeyrek altını kimin aldığını yazdım ama sizler bakalım tahmin yürütebilecek misiniz? Sizce bu gün çeyrek altına en yakın gelin kim? Yorumlarınızı bekliyorum. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak Puan durumu[/kirmizibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları yazının sonunda ve tablo halinde verdiğimizi sağır sultan bile duydu ama genede sitemize ilk defa gelenleri görüyorum ve bu yüzden puanlar yazının son kısımda verdim. Uzun uzun yazılarımı okumaktan sıkılan arkadaşlar 16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının hemen devamında verilmiştir. mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Puanları[/mavibuton] görebilmek ve yeni konumuzu okumak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba puan veya puanlama yapılmadan benim yazı içinde günün yemeği ve malzemesini veriyorum. Hatta çoğu zaman ayrıca nasıl yapılacağını da anlatıyorum. Bu yemekleri bu siteden alıp yapan var mı? Yani bir nevi size fayda sağlıyor mu? Benim için önemli olan bu. Bu arada Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba toplam puanları daha rahat görebilmeniz için yazı boyutunu büyüttüm. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gelinim mutfakta toplam puanlar (Haftalık) da son haline bakalım ve kim önde kim elemeye yakın daha net görelim. Sina 31 puanla zirvedeki yerini korumayı başardı. Ezgi ise ikinci sırada 24 puanla yer alsa da Yağnur 23 puanla hemen arkasında 3. sırada bilezik yarışında henüz kapmadı. Son sırada ise bu hafta yarışmaya katılan Simge 20 puanla eleme potasına girmek üzere olduğunu söyleyebilirim. Not: Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Günün Birincisi Son Puan Durumu (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Bu sorunun cevabını elbette ben verdim ama sizlerden bir tahmin bekliyorum. Sizleri de bu aktif puanlama içine katmak için mini bir oyun gibi düşünebilirsiniz. Siz olsanız beş puanı kime verirdiniz? Ben yorum yapmıyorum. Tarafsız şekilde tüm gelinlere eşit mesafedeyim.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama aşamasına geçmeden bu gün yaşını başını almış kaynanaların oryantal havası verip oynamasına ne diyorsunuz? Sizce yarışma programının havasına yakıştı mı? Ben yorum yapmıyor asıl yorumu sizlere bırakıyorum. Ayrıca Nilgün hanım bu oynama işine katılmadı. Neden katılmadı şimdilik bilemiyoruz. Oynamak mı istemedi yoksa diğer kaynanalar aralarına mı almadı birazdan öğreneceğiz. Not: 16 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları tablo halinde yazı sonunda verdim.

16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olduğunu yada olacağını ve çeyrek altının sahibinin kim olacağını ve günün en yüksek puanı alacak gelin kim olacağını belirleyecek olan günün yemeğinin adını açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında an ve an bilgi vereceğiz.. ⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Günün Yemeği Ve Malzemeleri

 • 300 gram az yağlı kıyma
 • 2 çay kaşığı toz zencefil
 • 2 çay kaşığı toz kırmızı biber
 • 2 çay kaşığı toz kişniş
 • 2 çay kaşığı yenibahar
 • 2 çay kaşığı toz köri
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 1 tutam (damak lezzetinize göre) tuz
 • Bir adet kuru soğan

Pişirmek İçin;

 • 250 gram hellim peyniri
 • 1 su bardağı krema
 • Bir yemek kaşığı toz köri
 • 1 adet kuru soğan
 • 3 diş sarımsak
 • 1 su bardağı et suyu
 • 2 su bardağı bezelye

Üzeri İçin;

 • 7 yaprak taze kişniş

Fatih Ürek günün yemeğini yapabilmeleri için gelinlere 50 dakikalık süre verdi. Kaynanalar da bu süre içinde günün yemeğini hızlıca yapmaya koyuldular ve yemeğin yapımını tamamladılar. Hep birlikte 9 Ocak 2019 Puanlama aşamasına geçtiler. Hadi bizde 9 Ocak Çarşamba günü kim kaç puan aldığını verelim.

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puanları (16/01/2018 Çarşamba)

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 1
Simge : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 2
Ezgi : 5
Sina   : 2
Simge : 1

*************************
” 16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları 2019 anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : 4
Ezgi : 5
Sina     : 1
Simge=> Songül’ün Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  4
Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Simge :  4

*************************

Gelinlerin 16 Ocak 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Yağnur 5 2 4 4 15
Ezgi 3 5 5 1 14
Sina 1 2 1 5 9
Simge 3 1 4 4 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 18 Ocak Haftası) – Çarşamba

Yağnur : 23 + 15 38
Ezgi     : 24 + 14 38
Sina     : 31 + 40
Simge  : 20 + 12 32

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

16 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒YAĞNUR
16 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒SİNA

*************************

Gelinim Mutfakta 219. Bölüm 17 Ocak 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

271 Yorum

 1. Yagnuru tabiki de sevmek zorunda değilsiniz ama gereksiz saçma sapan boş eleştiriler yapılıyorsa bu kıskançlığa girer çok fazla önem veriyorsunuz Yağnura ki bu kadar boş eleştiriler yapıyorsunuz bu fesatligin sinyallerini veriyor
  Namazda bile Yagnuru düşünür olmuşsunuz daha ötesi var mı bu kıskançlık değil de ne ?

  1. Sen namaz kılarken yagnuru düşünüp,Allah’ım ne olur o kazansın diye duamı ediyorsun ????

   1. Bende yagnuru hiç takmıyorum inan buna .. birazdan ağlamaya başlar, mendiller benden ?

  1. Reyhan hanim kendi gelinini savunsana sanane yagnurdan bir zamanda yasemine yapiyodu reyhan hanım

 2. Reyhan tiyatrocu reyhan,yagnuru sevmiyoruz,nefret ediyoruz,senin demenlemi sevecegiz ?????

  1. Siz Cansucular namazda Yağnur kazanmasın diye dua ediyormuşsunuz ü ben namazda Yagnuru düşünmem Rumeysayi Cansuya da düşünmem ALLAHİ düşünürüm sizin gibi zavallı değilim çok şükür
   Sizin gibiler zaten sevmesine Yagnuru sizin onu seçmeniz Yağnura hakaret olur siz çarcar Rümeysa ve çar çar Cansuyu sevin
   İki şişko patates Sina ve Ezgi yine Yagnura saldırıyorlar patatesler kıskançlıktan catliyorlar ????

   1. Ne anlamda zavallı acarmisin lütfen,namazı karıştıran sensin, topaç gibi dönme,yagnurun hediyesi seni etkilemiş baya ?

    1. SENER KONAKLI İN YORUMUNU OKU NAMAZİ kim karıştırmış gör zavallisin ve topaç sensin bilipbbilmeden konuşma Yağnurun kiskancligindan beynin sulanmış sanırım ????

     1. Anonim benim evime her ay 3000 Euro para giriyor,hangi konuda seni ve senin yaptığın Rus bozmasini kiskanacagim, topaç önce kendine bir isim al,bayanmisin erkekmisin yada nonosmusun bir anlatalım,şişko çirkin şey ???

 3. Slm herkese merhabalar güzel günler dilerim:) Hoşgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkan:)

 4. Gelinleri bırakın kaynanalarıa bakın simdi bu yastan sonra mezdeke oynuyacaklar allahım yarabbim

 5. Nevin ne üzülmüştür dansa almadılar dünyanın sonu sanki oyuncu geliniyle pireyi deve yapmazlarmı

  1. Yani simdi songül gidecek diyo reyhan onun sevdikleri gidiyo ya bence yagnur gidecek

 6. Melek neden sussun ki Yağnur patatesler ona saldıracaklar o susacak mı ?Oldu başka bı isteğin var mı?
  Helal Yağnura patateslere haddlerini kibarca bildiriyor?

 7. Şu yaptığı hareket çok terbiyesizce,sen reyhan kaç defa sutlandin geri geldin,daha geçen hafta elendin,Rümeysa sanada yazıklar olsun şunları gidipte kendine laf ettirdiğini için…

 8. Acaba bu sayfayi kanal D takip ediyor mu milletin saf olmadigini burda puanlari gorebildigimizi ezginin her elendiginde birakilmadigini haksizlari gorebildigimizi biliyorlar mi

  1. Aksammi yazdığını gördüm tabikide azarida yedim baya birileriyle kavga yaptim sinirlerimi bozdular aksam sinirden uyuyamadım gözlerim ağrıyor

  2. Aynen size katılıyorum haksızlık var insanla dalga geçiyorlar ama ben orda ezgiyi seviyorum gerisi gitsin ama pualamaya göre cansu yu çok seviyudum sevgül hanımıda seviyudum

 9. Bence ezgi ve sina yagnur’un üzerine çok gidiyorlar şimdi simgeye geldi oyunları hoşuma hiç gitmedi ☹
  Arkadaşlar yorumlarınizi duzgun sekilde yazın buraya bir sürü insanlar gelip yorumlarınizi görüyor !!!!

 10. ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ SU AN GÜNÜN YEMEĞİ KONUSUNU YAZIYORUM PUANLAMA ÖNCESİNNE YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUM

 11. Bende zaten onların yaptığı o tutarsızlığı gördüm ondan dolayı öyle birşey yazdım gerçi olmak gerekirse benimde sinirim bozuldu sana yapılan bu kötü muameleye. O zaman ben şaire diyeyim sana bir şiir yolasım moralin yerine gelsin:) olmazmi Rüya kadın.

  1. Dusunsene bir yakinin veya sen ordasin haksizliga ugruyorsun sen kolayca elenebiliyorsun o kaliyor o para altin ona yar olsa nolur

 12. Bakalim bu hafta uc gelinden kim gidecek ezgi gitmiycegi icin artik uc gelinden kim gitcek olaylarina girdim ? reyhani programlara cikarmalar elememeler yakinda fatih urek yerine reyhan sunucu olur ?

 13. Songül hanıma yakıştıramadım oyun oynamasını külulu insan oynamasın günah günah heryeri sallanıyor

 14. Seni. Satır satır yazıyorum,
  Yüreğimin soğuk duvarlarına..
  Önce bakmaya kıyamadığım,
  Gözlerini çiziyorum.
  Sonra başlıyorum seninle,
  Sessiz sessiz konuşmaya..
  Dün geceden kalma üşümeyi,
  Anlatır gibi..
  Sen kokan nefesimi anlatır gibi..
  Işıksızlığa mahkum olmuş odamın,
  Karanlık yüreğimi anlatır gibi..
  Kısacası,
  Sensizliği anlatır gibi:))) Tatlı cadım:)

 15. Nerden biliyorsun ezginin gitmeyecegini gecen haftada öyke dedin ama elendi fatih bay bırakmadı ama inşallah bu hafta gidicek

   1. Python Ve poşet paralı oldu artık bir tane olur mu kiz güzel bir bilgisayar alacak param bile yok…

 16. Beni dün en çok üzen şey insanların seni. Ananim ismi Adi altında seni üzmeleri beni Gerçekten çok üzdü:(

 17. Yaslarina göre harekette iyi olurda iste anonim ne yapcan oynuyolar iste acaba esleri ne diyo oonu cok merak ediyom şahsen

 18. Bu platformda neden surekli reyhan hanımla ezgi elestiriliyor acaba onlari severek izliyoruz hatta onlar icin izliyoruz lütfen en adaketli ve seviyeli onlar yazmak icin yazmayalım

 19. Allahım inşallah bu hafta çirkef çirkin ağlak cadaloz yağnur gider
  Tabii yapımcılar ve fatih bey kumpas yapmazlarsa

 20. Ben Yağnur. Sizlere kısa bir süredir oyunculuk dersleri veriyorum. Nasıl kolayca ağlanır? Laf kalabalığıyla nasıl kafa karıştırılır? Tuzak sorular ve davranışlarla karşınızdakini nasıl kışkırtarak kendinizi mağdur gösterebilirsiniz? Beden dilinizle insanlara masumu oynayıp rakibinizi nasıl hedef gösterirsiniz? ve daha niceleri.
  Akademimde birebir eğitimlerle siz değerli oyuncu adaylarını bekliyorum. Fiyatlandırma çeyrek altın ve bilezikle yapılacaktır gelmeden hazırlamanız gerekmektedir. Başvurular YağnurAkademi

  1. Ben oyuncu olmak istiyorum kolayca ağlayıp girdiğim ortamlarda ilgi üstümde olsun istiyorum yağnur abla yardımcı olurmusun

 21. Şu sinanın kayınvalidesi herkesin 1 ve 2 verdiği tabağa 5 vermesi tamamen oynadığını gösteriyor

 22. MESAJLARIN BAZILARI SPMA DÜŞÜYOR ARKADAŞLAR SİSTEM BEKLEMEYE ALIYOR BEN ELİMLE ONAY VERİYORUM

  1. Gelinlerin bu eslerine sorun bu gelinlerin haline böyle çocuk çocuk hareketler yapıyonuz

 23. Biri aşağıda yağnuru çok güzel tanımlamış yüreğine sağlık diyorum şu Reyhan da çok gıcık artık

 24. Rüya kadın bencede bu Songul abla cadısı Ezginin tabağını biliyor ondan dolayı 1 veriyor. Tıpkı Cadı Fazilet ablanın Cansuyu bulduğu gibi böyle salaklara gerçekte kıl oluyorum ya:(

 25. ARKADAŞLAR YORUMLARIN ÜZERİNDE BULUNAN KATI DENETİMİ BİR TIK ALT KADEMEYE ÇEKTİM ŞİMDİ YORUMLARINIZ SPAMA DÜŞMEZ

 26. Ben oyuncu olmak istiyorum kolayca ağlayıp girdiğim ortamlarda ilgi üstümde olsun istiyorum yağnur abla yardımcı olurmusun

  1. Bende mutluyum sen oldun icin simdi yorumlar gelicek üstünmede artik tırsiyom

 27. Gerçekçi olmak gerekirse çok iyiydim taki dün gece SANA karşı olan o tepkiler biraz beni üzdü. Ama şuan sen burda olduğun için çok mutluyum:) Peki sen nasılsın:)

 28. Benim anlamadığım da şu geçen hafta eleneceknolanlar ezgiyken neden sinaymış gibi gözteriliyor?

 29. Reyhan kendine kimseyi bezzetmiyor Songül hanım kadar haninhanimki benzemesi zaten Reyhan önçe saçını yapmayı öğrensin çok çıkın bir kadın makyajla bile güzel değil makyajsız halini düşünemiyorum oraya yakışmıyor reyhan

 30. Bir gun yoktum saiirligin tutmus uc gun olmasam nolucak düşünüyorm şahsen

 31. EZGİ GİTMEZ SONUNCUDA OLSA GELİRİM FATİH YUREKTEN DESTEKLENİYOM 4 KEZ ELENDİM

 32. Sizi sadece sahnede oyuncu yapacağım özel hayatınızda sahici kalmaya devam edeceksiniz. Oysa YağnurAkademi sizi hayatın her alanında oyuncu yapar gerçek oyun birbirine karışır kontrolü kaybedersiniz.

  1. Meryl abla ben senin ekmeğine karışıyormuyum şurda ne güzel oynayıp gidiyoruz saf gençleri neden uyandırıyorsun yakıştıramadım

   1. Oyunculuğun abartıya kaçıyor. Yöntemsel oyunculuğu beceremiyorsan Brecht tekniğine çalışmalısın

     1. En azından ağlarken kameraları kesmesen biraz daha duygu katmalısın. Sadece dökülen gözyaşı değil mesele beceremiyorsun birde ders veriyorsun cesaretlisin

     2. Napim seviyorlar oyunculuğumu beğenen çok kıskanma abla oscarlık oynuyorum bazen kaçırıyorsun

  2. Bence cok yanlış reyhan hanimda ezgiye kül kedisi diyo insan gelinine hitap edermi

 33. Anladım bende sabahtan beri acaba neden bu bukadar durgundur Rüya kadın diye düşündüm Rüya kadın. Anladım şimdi neden üzgün olduğunun sebebi.

   1. Cansunun sarlatanlari iş başında :)))))))))aferin aferin
    Maaşınızı ne kadar :)))))))

 34. Şair Aynen şöyle diyor.

  Umuttur seni özlemek,
  Gündüz hayaldir gece rüyadır seni özlemek
  Seni özlemek yeniden doğmaktır
  Saçlarının kıvrımlarında
  Dudaklarının tebessümlerinde kaybolmaktır seni özlemek

  Beklemektir seni özlemek bazen üzgün
  Bazen sabırsızlıktır
  Kıvranmaktır bazen basan sıcaktan
  Bazen terden boğulmak
  Bazen yalnızlıktan üşümektir seni özlemek:) Tatlı Cadım.

 35. Simdi çıkıyom müsait olursam gelirim dışarı çıkmam lazım burada cok soguk ama basim ağrımaz insallah soguktan

 36. Evet sensin tatlı cadı:) Bu arada havar soğuk ise senin migrenin var dikkat et olurmu:)

 37. Tatlı cadı bu arada başak hanım çocuklardan bahsetti sence ne çocuklarından bahsetti.

 38. Yuh ya başak bu nerden çıktın allah muhafaza tövbe de ya bu saçma şeyi nerden çıkardın. Lütfen sizden istirham ediyorum böyle saçma şeyler deneyin. Bu arada ben Ardahanı Rüyamda bile görmedim ve bilmiyorum.

 39. Ikinci Ziyafettttt songul ezginin tabani taniyo en olmamislara yuksek veriyor ama ise yaramaz onuda paket yaparlar

 40. Sensin sen saklama kendini banada başta böyle şiirler yazmıştın ordan anladım

   1. Aa itiraf etmiş sonrada caymış şantaj altındamı kabul ettirmişler ne olmuş bir bilen açıklasın

 41. Lütfen Başak hanım sizden istirham ediyorum böyle saçma sapan şeyler söylemeyin. Sinirim bozuldu gerçekten. Bir daha lütfen yazmayın benim hakkımda bir şey. İyi günler dilerim size:((((

 42. Lütfen Başak hanım daha daha fazla ahlaksızlaşmayın lütfen bana yazmayın ya insan bu kadarda ahlaksız olmaz yahu.

 43. Geçen hafta Ezgi ve kaynana Reyhan hanım elenmişti,Tesadüfe bakınki Başka bir gelin ve kaynana özel sebeplerden dolayı programdan ayrılıyor ve Ezgi-Reyhan kalıyor.
  Artık bu programda her şeyin normal oduğuna inanan varmı acaba?
  İnsanları bu kadar aptal yerine koymayın!!

 44. Evet poyraz senden çok özür dilerim ben ahlaksız ve terbiyesiz bir insan olduğum için demin senin Poyraz isninle senin adına bir mesaj paylaştım ama ne yapayım ben Başak olarak ahlaksız bir insan olduğum için sana iftira attım lütfen beni bagişla Poyraz abi. Ben ahlaksız biriyim ben ahlaksız başak senden özür dilerim Poyraz abi.

 45. Peki başak hanım sen bacımsin kardeşimsin lütfen allah Muhammet aşkına asla ne kimsenin ismiyle mesaj yola nede kimseye iftira at sadece Allah’tan kork. Çünkü ahlaksız olmanim kimseye faydası yok lütfen dünya afitet kardeşim ve bacım ol ve böyle ahaksızca şeylerle asla bana yazma. Allaha emanet ol kardeşim iyi günler dilerim ben bacıma.

 46. Ya arkadaş iyiki burda Rüya kadına 3/4 tane şiir yoladım her nedense forumun yarısı kıskançlıktan geberdi.Arkadaşlar lütfen allah rızası için kimsenin ismiyle kimseye iftira atmayın allah Muhammet aşkına biraz insan olun. Ben burda sadece özel birşeyleri Rüya kadına yazdım onun dışında kimseyi bilmiyorum lütfen şu saçma konuşanlar biraz ahaklı olun. Bu arada neredesin. Tatlı cadı:)

 47. Poyraz kardeşim sen bunlara bakma bunlar kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırmışlar

 48. Yine yılan hikayesine dönmüş ortalık kim esas oğlan kim asıl kız belli değil karışmış forum

 49. Bide başak diye biri çıkmış ortaya sonra poyrazları karıştırmış sonrada özür dilemiş şapşal

 50. Zaten basak ne kafasi yasiyosa anlamadim sacma sapan seyler yaziyo sonra özür diliyo basak kafan iyimi kuzum senin bi tansiyonununa baktir yükselmiş olabilir tavsiyem sana

   1. Kendinizimi eleştirdiniz anlayamadım rüya kadın kendinize ne meraklıymışın diye yazmışınızda

  1. Benim hakkimda yorummu yaptin sen kendine bak önce ayarlarimi bozma benim canimida sıkma basakmisin nesin kendine baktir bi doktora git sen olurmu sen iyi degilsin sokmu yasiyon nedir

 51. Gidiyom geliyom sacma sapan insanlar neler yazıyor ben anlamıyorum iftira atmak ne kolay ohhh ne güzel valla

 52. Başak defoldu gitti boşverin özür dilemiş karışıklıktan sebep rahatsızsa demek

 53. Şu başak salağının yaptığı yorumlar canını sıkmış diye ondan iyimisin dedim Tatlı cadı.

 54. Sen onları boş ver tatlı cadım sen seviyorsan onu de. Başka kimin ne dediğinin bir önemi yok benim için sadece senin ne dediğinin önemi var tatlı cadım:)

 55. Şair derki:). …

  Seni. Satır satır yazıyorum,
  Yüreğimin soğuk duvarlarına..
  Önce bakmaya kıyamadığım,
  Gözlerini çiziyorum.
  Sonra başlıyorum seninle,
  Sessiz sessiz konuşmaya..
  Dün geceden kalma üşümeyi,
  Anlatır gibi..
  Sen kokan nefesimi anlatır gibi..
  Işıksızlığa mahkum olmuş odamın,
  Karanlık yüreğimi anlatır gibi..
  Kısacası,
  Sensizliği anlatır gibi. Tatlı cadım.

 56. Bana yazdın sandım mesajımın altına yazınca neyse rap sevmiyordum zaten yalandı

 57. Yagnur gün birincisi çeyreği almış çok sevindim bu gün çok izleyemedim
  Sina gün sonuncusu olmus çok ama çok sevindim

 58. Geçen yine kızlarla kafedeyiz arabesk çalıyordu seside açmışlar dayanamadım atıldım dedim yapmayın etmeyin vurmayın acımadılar ne olacak sohbetten tad alamadık

 59. MyCanim saçma rumuzlu yorumcu 14:06 da yazdığın yorumu okudum nekadar terbiyesiz cahil çirkin bi yorum yazmışsin hiç mi utanman yok zaten tüm yorumların saçma sapan ve senin gibi sacmasapan terbiyeden yoksul bir iki yorumcu daha var belki de aynı kisisindir

  1. Şaşırdın iyice 14.06da serap diye biri yazmış lenslerinimi düşürdün canım

   1. Sende gözlerini iyice portlette bak Rumeysa olur mı? 14:06
    Anonime cevap yazmış MyCanim denilen terbiye yoksulu ama sende ondan geri kalır yanin yok iyice incelemeden gelmişsin hakaret ediyorsun….

    1. Bulamadım sende maaş falan diyen anonimsen az bile yazmıştır kendin oyunculuk eğitimi alıyorsun burda maaş falan diyosun eğer o andaval sensen sana cevap olarak

     1. Terbiyeni takin Runeysa ben o Anonim değilim ama o Anonimde Yagnura hakaret edenlere cevap vermiş
      Aklınızizi fikrinizi Yagnura bozdunuz siz hakaret edince Yağnuru güzelliği mi eksiliyor hanfendiligi mi eksiliyor hayyiiir peki noluyor sizin seviyeninz ne kadar düşük olduğunuzu gösteriyor
      Kıskançlık bi insanın seviyesini anca bu kadar düşürür

 60. Daha önce de şüphe ediyordum da şimdi kesin emin oldum Cansucular işim değiştirip yazıyorlar değidi değigisik isimlerle
  Anonim cevap yazmış Esoyis mi ne öyle saçma bi rumuzlu yorumcuya Anonime cevap vermis MeCanim sen bana ne diyon gibilerden bunun ne demek olduğunu anlamissinizdir herhalde ????

  1. Bende senin normal olmadığına kesin emin oldum ya bi kere yağnurcular yapıyor dediğini o yüzden yaptığınız şey olduğundan kafanız bastı

   1. RuMeysaci anonim ne dediğin belli değil sen iyimi sin?:))cevap yetiştirmek için yazmışsin ama saçmalamisin çok gülünç durumdayım suan:)))))))
    Bi
    Tansiyonuna bak istersen sanırım iyi değilsin geçmiş olsun Yagnur sizin sağlığınızı bozdu ne yapacağınızı sasirdiniz :)))))):))))))

     1. Yagnur sana kadayi iyice yedirmiş Cansucu Anonim yazık sana bak şimdi çok acıdım haline Allah yardımcım olsun ???

     2. Çok sağol dikkat et rümeysacılar senin gibi saf insanların peşinde kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar

 61. Yagnur cok şeker? tüm kiskananlar catiir çatır catlasinlar zaten hepsi kafaları yemisler ?
  Ezgi ve Sina çok seviyesiz saygisizlar Yagnurun hediyesiyle dalga geçtiler ucuz diye terbiyesizler hediyenin ucuzu pahalisi olmaz Simgeye helal olsun kiz terbiyeli seviyeli
  Amma Fatih Beye de helal olsun nasıl morartti o iki şişko patates Ezgi ve Sinayi dedi ki o bileklikler çok moda yurtdışında ünlü firmalar üretiyorlar ben aradım bulamadım dedi?iki sisko o patates sistiler ?
  Fatih Bey daha önce de Yağnuru posterine imzasını atarak. Morartmisti Çakı bebek Rumeysayi ve sisko patates Ezgi ve Sinayi şimdi yine Yağnurun hediye bileklikleri overek yine morarti ?eeee ne anlar o sisko patatesler modadan cahilleeerr onlar anca cocuk gibi ucakcilik oynarlar?

 62. Ben Yagnurcugumun bu kalitesi düşük yarışmadan gitmesini cok istiyorum çünkü bu seviyesiz rezil insanlar onu çok uyuyorlar
  Yagnur o yarışma için çok fazla Yagnur cok ince kırılgan naif asıl yüzü güzel kalbi güzel çok hoş bi hanfendi onu çok cok beğeniyorum çok çok seviyorum ? Yarışmadan gidince de onu sosyal medya hesaplarında takip etmeye devam edeceğim onu asla bırakmayacagim? Yagnurcugum bitanem benim ?

  1. Kız çok sağol sen ve senin gibiler olmasa bana kimler inanacak sana kursum ücretsiz olacak her yerde övüyorsun çünkü

 63. Beni artık tanıdınız ve çok sevdiniz. Sizlere kısa bir süredir oyunculuk dersleri veriyorum. Nasıl kolayca ağlanır? Laf kalabalığıyla nasıl kafa karıştırılır? Tuzak sorular ve davranışlarla karşınızdakini nasıl kışkırtarak kendinizi mağdur gösterebilirsiniz? Beden dilinizle insanlara masumu oynayıp rakibinizi nasıl hedef gösterirsiniz? ve daha niceleri.
  Akademimde birebir eğitimlerle siz değerli oyuncu adaylarını bekliyorum. Fiyatlandırma çeyrek altın ve bilezikle yapılacaktır gelmeden hazırlamanız gerekmektedir. Başvurular YağnurAkademi

 64. Yanur seven arkadaşlara bir sorum olacak…

  En samimi olduğunuz kız arkadaşınızin sevgilisini elinden alıp koca yapanlara ne denir…

  Merak ettim sadece ??✌️

  1. Bu şerefsizlik adilik kanı bozukluk daha başka ne diyeyim ki
   Evet yağnuru sevenler sevdiğiniz tuttuğunuz yağnur ne kadar aşağılık karektersiz şerefsiz bi insan olduğu ortada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu