Gelinim Mutfakta

16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Tüm Puanlar]

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde her ne kadar birinci olan elif olsa da zirvenin adı Aleyna oldu. Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan kaynana Macide’nin gelini Aleyna bugün Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puanları sırasında rakiplerini geride bırakacak bir puanlama almak istiyor. Eskilerden olup, bilezik kazanamayan bir tek kendisi olduğu için bugün 16 Ocak puan durumu sonucun da farklı olarak zirvede kalmaya çalışacak.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Toplam Puanlar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün 16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında artık kaynanalar da risk almaya başlayacak. Şu an gelinler arasındaki puan farkı açılmadığı için kayın validelerin riskli puanlar vermesine neden olacak.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı an

16 Ocak Perşembe puan tablosu netleşmeden gelinlerin hafta başından beri aldığı puanlara gelin hep birlikte göz gezdirelim. Aleyna 42 puanla zirveni adı oldu. Onu yani Aleyna’yı 6 puan gerisinde takip eden isim ise Elif Akçam oldu. Üçüncü sırada 35 puanla Betül yer alırken şu an için son sırada 33 puanla Burçin’in yer aldığını görüyoruz. Not: 16 Ocak Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

Bugün 16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak isim büyük oranda yarın yani haftanın final günün de bilezikleri alacak kişi olma olasılığı bir hayli yüksek görüyorum.  Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliBugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucu gelinlerin alacağı sıralama ile yarın yani haftanın final günü gelinlerin alacağı sırlama %90 oranın da benzerlik gösteriyor. Bu nedenle bugün günün sonunda zirvede yer lan isim büyük oranda bilezikleri de alan isim olacak. 

16 Ocak Perşembe haftalık toplam puanlar sonrasında yukarıda açıkladığım ve uzun zamandır test ettiğim bir durum olduğunu söyleyebilirim. Şu an bileziklere en yakın isim Macide’nin gelini Aleyna olarak gözüktüğünü ama Perşembe puanlaması her şeyi değiştirebileceğini asla unutmayın. Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Macide ve Gelini

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puanlama kısmı, haftanın diğer günlerinden verilen puanlamadan daha önemli. Kısaca açıklamak gerekirse;

  • Eleme potasında düşen kesinlikle belli olacak.
  • Bilezikleri alacak isim netleşecek.

Bu avantajlar arasına daha bir çok avantaj ekleyebiliriz. Ben en önemli olanlarını yazdım. Bugün en düşük puana sahip olan gelin, %100 eleme potasına düşen isim olacak. Dikkat: Bugün 16 Ocak Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı, yazının sonunda tablo içinde verdik.16 Ocak 2020 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan Macide

16 Ocak Perşembe günü kaynanaların verdiği puanlama sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin Aleyna olması halinde bizce %100 bu hafta bilezikleri alan isim olacaktır. Zira şimdiden rakiplerine 6 puan fark attığı için Perşembe günü kazanacağı birincilikle bilezikleri de garantileyecektir. 

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puan Durumu (2020)

16 Ocak Perşembe puanlaması henüz yapılmadı. Ancak son bölümde yine gelinler birbirlerine karşı çok fazla üstünlük kuramadığı için en sonda yer alan gelinin bile halen bilezikleri kazanma ihtimali ve şansı olduğunu görüyorum. Birazdan kayın validelerin günün yemeğine puanlama yapmak için sunum kısmına gelecek ve verdiği puanlarla Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puan durumu sonucunu belirleyecekler.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Bu gün programın yine süperiz bir konuğu olacak. Kaynana Habibe’nin öz kızı gelecek. Habibe’nin kızı gelinleri Betül’ü övdüğünü gören kaynana Macide bu fırsatı kaçırmadan şu sözlerle eleştirdi. Dikkat : bugün çeyrek altını alan gelini yazının sonunda açıkladım.

“Gelininizi çok met ediyorsunuz ama bir anne dedirtememiş siniz!”
Kaynana Macide

Sözleri ile Macide kaynana kendisi açısında çok sinir olduğu bir durumu yeniden tartışmaya açtı. Kaynana Habibe de kendisine anne denmesini istese de bunun zorla olmayacağını dile getiriyor. Sizce zorla da olsa, kaynana anne denmeli mi? yorumlarınızı bekliyor olacağım. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puanları verecek Kaynanalar

Son zamanlarda güçlü yarışmacı ya gelmiyor. Yada baskı ile yarışmadan gitmeye zorlandığını düşünüyorum. Zira geçtiğimiz iki hafta boyunca Aynda ve Goncanur’un elenmesi bu sebeple olduğunu düşünüyorum. Not: Bu hafta 16 Ocak Perşembe puanları yazının en son kısmımda verdim.

Bugün Perşembe puanları sonucu, 16 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu konusu netlik kazandıktan sonra zirvede kalmasını beklediğimiz yarışmacı Aleyna olacak. Şu an için bileziklere en yakın isim gene Aleyna olduğunu görüyorum.16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Aleyna

Gelinim Mutfakta Son bölüm de rakiplerinin arasından ve gerilerden gelip zirveye yerleşen Aleyna, bu başarısını koruyabilmek için %100 bugün günün birincisi olmak zorunda. Aksi halde bu başarısının hiç bir ehemmiyeti kalmayacak.

16 Ocak Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kayın valideler oldukça kolay bir yemeği tadım ve puanlama yapacaklar. En yüksek puanı alan gelin de çeyrek altını kazanacak.

Bu hafta elif fanları merakla acaba Elif bilezikleri gene alacak mı? Ezgi’nin aldığı 75 bileziğe ulaşacak mı? Şeklinde sorulara sosyal medyada cevap aradığını gördüm. Şunu net söyleyebilirim ki bu hafta Elif’in bilezik almasını beklemiyoruz.Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Günün Birincisi Elif Akçam

Bu nedenle 16 Ocak Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu açıkladığında, zirvede Elif’in olmaması gerek. Aksi halde zirveyi gören Elif, asla oradan inmez ve bilezikleri de bu hafta alır.

Bugün 4 gelin arasında hangisi, 16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap olursa, yarın da bilezikleri alacak kişinin aynı kişi olma olasılığı bir hayli yüksek. Çünkü; gelinlerin arasındaki puanlama farkı henüz açılmadı.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi

Birazdan kaynanalar puanlama yapacaklar ve bugün kim birinci sorusuna cevap vermiş olacaklar. Bu hafta birinci olacak ve bilezikleri alacak kişinin kim olacağı konusunda henüz bir netlik kazanmadı. 

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Sütlü ekmek

  • 1/2 kg un
  • 1 paket maya (instant maya)
  • 150 gram süt (ılık olacak)
  • 10 gram tuz
  • 15 gram adet küp şeker
  • 2 adet yumurta
  • 150 gram tereyağı

Üzerine;

  • 1 adet yumurtanın sarısı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu hafta bir birinden ilginç tariflerle karşımıza çıkan yarışma programında bugün Sütlü ekmek yapacaklar. Oldukça kolay bir tarifi olan bu yemek için gelinlere 40 dakikalık süre veren Fatih Ürek kısaca nasıl yapacaklarını da gelinlere anlattı. 

Bazen mail kısmın da gelinler bilmedikleri yemekleri nasıl yapıyorlar diye soranlar oluyor. Kameraların kapalı olduğu anda yemek şefi Damla hanım ayrıca nasıl yapacaklarını en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Herkesin anladığından emin olduktan sonra kamera kayda geçiyor ve gelinler yemeklerini yapmaya başlıyorlar. Not: çeyrek altını bugün kim  kazandı? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdim.16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Aleyna

bugün günün birincisi olacak olan gelin bilezik için büyük bir avantaj elde edecek. Zira, gelinler arasındaki puan farkı henüz açılmadığı için bugün alınan her puanını bir hayli önemi olacak.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Puanları (16/01/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Habibe‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 4
Burçin : 5
Aleyna : 1
Betül  : => Habibe‘nin Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Burçin : => Özden’in Gelini 4
Aleyna : 1
Betül : 5

*************************


” 16 Ocak 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Burçin : 4
Aleyna: => Macide’nin Gelini 1
Betül : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Burçin : 5
Aleyna 1
Betül : 1

*************************

Gelinlerin 16 Ocak 2020 Perşembe Toplam Puanları

Elif 4 3 5 4 16
Burçin 5 4 4 5 18
Aleyna 1 1 1 1 4
Betül 3 5 3 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Ocak – 17 Ocak Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 36 + 16 = 52
Burçin : 33 + 18 = 51
Aleyna : 42 + 4 = 46
Betül    : 35 + 12 = 47

*************************

Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
16 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ALEYNA

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2020 Cuma Fragmanı İzle

17 Ocak 2020 Cuma günü, bu haftanın son bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olarak 440. bölümün fragmanı yani 17 Ocak Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu