Zuhal Topal'la Sofrada

16 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Şafak Yağız)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 16 Ocak Perşembe Şafak Yağız yarışacak. 26 yaşında ve aslen Erzurumlu olan Şafak hem kendi memleketi olan Erzurum yöresinden yemeklerle hem de dünya mutfağından sunduğu menüsü ile kayın valideleri etkilemenin planını yapıyor. Ancak 4 kaynanadan ikisi bugün intikam almak için gelecek. Bu nedenle bugün 16 Ocak Perşembe puanları sırasında Şafak istediği puanları maalesef alamayacak.

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Son bölümde yarışan gelin lezzet konusunda bir çok hata yapsa da kaynanası Fadime hanım çok güzel yemek çıkarttığını düşünüp kendi gelinine çok düşük puanlar verdiğini dile getirdi.

=> Bu arada [pembebuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Bu nedenle kaynana Fadime hanım kendisine 3 puanı layık gören Yağız hanımdan intikam almak için bugün Zuhal Topal 16 Ocak Perşembe Puanları sırasında kaynı oranda karşılığını verecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 6 Şubat Perşembe Puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.16 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana Adeta intikam yarışına dönecek olan bugün kaynanalardan adil ve yüksek puan beklemek oldukça hayal olduğu için 16 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı, sanırım yerinde en adil puanlar olacaktır. 

=> Bu arada [mavibuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğine geçmeden önce bu hafta yarışan gelin ve kaynanaları sizlere tanıttığımız [pembebuton]13-17 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışan Gelin Ve Kaynanalar[/pembebuton] konulu yazımıza bir göz gezdirebilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ocak Perşembe (319. Bölüm)

16 Ocak Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Şafak Yağız. Aslen Erzurumlu olan Şafak, henüz evli değil nişanlı olduğu halde büyük bir cesaret örneği gösterdiğini düşünüyorum.Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik16 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yarışmacılarıSon bölümde yarışan yarışmacı oldukça iddialı başlasa da maalesef yemeklerinde büyük lezzet eksikliği olduğu için gerek kaynanalar herekse sunucumuzdan iyi puanlar alamadı. Şu an Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ocak Perşembe Puan durumu sonucunda, en son sırada da yerleşmiş oldu.

16 Ocak 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 319. bölümde yarışacak olan Şafak Yağız ile kaynanası Yazgül Bağlam hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Şafak Yağız (16 Ocak Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Şafak Yağız - 16 Ocak Perşembe Yarışmacı Gelin

 • 26 yaşında
 • Aslen Erzurumlu
 • İzmir de ikamet ediyor
 • Şu an özel bir şirkette çalışıyor
 • Henüz 7 aylık nişanlı
 • Hızlı ve sistemli

Yazgül Bağlam (16 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Yazgül Bağlan - 16 Ocak Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Erzurumlu
 • 46 yaşında
 • Çalışkan bir yapısı var
 • Sert mizaçlı birisi

Yazgül hanımın müstakbel gelini olacak olan Şafak ile nişanlısı Rıdvan ile tanışma hikayesine kısaca bahsetmek istiyorum. Şafak ile kayın validesi Yazgül hanım aynı dernekte faaliyet gösterdiklerini ama Yazgül hanım keşke gelinim olsa dediğini aktardı. Not: Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

Derneğin anneler günü faaliyetleri sırasında oğlu da derneğe geldiğinde Şafak ile tanıştırdığını ama sonrasında sosyal medyadan konuşmaya başladığını açıkladı. Dikkat: Bugün 16 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması yazının en sonunda verdim.16 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada bugün 319. bölüm

Son bölümde çok kötü bir menü ile kaynanaların beğenisine sunan yarışmacı yaptığı hataların farkında olsa da kayın valide Fadime hanım kendi gelinine çok düşük verdiklerini iddia ederek adeta bugün intikam almaya gelecek. Dikkat: 16 Ocak Perşembe Zuhal topal kaç puan verdiğini bu yazının en son kısmında verebilirsiniz. 

16 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Şafak’ın Menüsü 

 • Ispanak Çorbası
 • Lor dolması
 • Tavuklu Cheddarlı Pide
 • Pancar Mezesi
 • Özel Soslu bonfile
 • Soğan Çiçeği
 • Şehriyeli bulgur pilavı
 • Yeşillik Salatası
 • Kaymaklı tahinli Kadayıf dolması

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ocak Perşembe Puanları verilecek Menü


Henüz evli olmamasına rağmen yemek konusunda çok hakim olan Şafak’ın bugün yapacağı menüyü gördüklerinde bilmediği yemeklerin fazlalığından şikayetçi olsalar da bazıları gene eleştirecek bir yer buldular. İşte kayın validelerin eleştirileri;

“=> Normal bir menü
=> Bilmediğim yemekler çok, bildiklerim çok basit

Kaynanaların Menü eleştirisi

Kaynanalar arttık kendi gününe oynamaya başladılar . zira artık bu saatten sonra yarışan kaynanalar daha fazla olduğu için yarışmacı geline daha düşük puan verme eğiliminde olacaklar. Gene adil puanlar verecek olan sunucumuz, bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ocak Puanları sırasında kaynana Fadime hanım intikam almaya geliyor. Aslında kendi gelinine en yüksek puan veren kaynanalardan olsa da Fadime intikam almak için kendisine en yüksek verenlerden Yazgül hanımın masasını seçeceğini düşünüyorum.

*************************
” 16 Ocak 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Zuhal Topal 16 Ocak Perşembe puanlaması, bu haftanın en yüksek puanı verilecek masa olabilirdi. Ancak tüm kaynanalar duruşu ile Yağız kaynanalardan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki Yağız kaynana etliye sütlüye çok fazla karışmadan, adil puanlar verdi. Karşılığını da kendi gününde alacağı için diğer kaynanalar buna engel olmak için elinden geleni yaptı diyebilirim.

16 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu ve daha fazlası yazının devamında sizleri bekliyor. Alt kısımda hem bugün kayın validelerin verdiği puanları hem de Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabını bulabilirsiniz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (13-17 Ocak 2020)

Haftanın ilk günü her ne kadar kaynana Nigar hanım aldığı 6 ve 7’leri düşük bulsa da şu an için yarışan gelinler daha iyi menü çıkartsa da Nigar’ın gelini Neslin Saykolu’nun aldığı puanları alamadılar. Bu hafta başından beri, yarışmacıların aldığı toplam puanları yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 13 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Neslihan Saykolu) = 28
 • 14 Ocak 2020 Salı Puanı (Neslin arslan) = 26
 • 15 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Kübra Erişken) = 19
 • 16 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Şafak Yağız) = 24

İlk gün yarışan ve 9 çeşit yemek yapsa da ana yemeği yanmış olmasına rağmen şu an en yüksek puanı alan yarışmacı Neslihan olduğunu, bugün Şafak’ın, Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ocak Puanları sırasında en az 28 puanı almalı.

16 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Şafak’ın Puanları)

Nigar  6
Necmiye  4
Fadime  3
Canan  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24

**16 Ocak 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 16 Ocak Perşembe Fragmanı

26 yaşında ve Aslen Erzurumlu olan İzmir ilimiz de ikamet eden Şafak Yağız’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 319. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu