Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

16 Şubat Cumartesi Ah Kalbim 300. Bölüm Özeti King Ve Pragya Mehra Konağında!

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 300. bölüm özeti ile sizlere Ah Kalbim özetlerini sunmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ah Kalbim 16 Şubat özetimiz başlıyor. Tanu, Pragya’ya hakaret etmeye devam edince Pragya ben kimsenin yuvasını yıkmaya gelmedim diye bağırır. Tanu ise senin aklın fikrin para, paraya sıkıştın yeniden geldin der. Pragya ne parası dese de Tanu çıldırmış gibidir ve sana akıl veren bir öğretmenle mi evlendin yoksa diye dalga geçer.

Pragya King ile evli olduğunu söyleyince Tanu para için yine zengin birini avucunun içine almışın bravo der. Ardından bana Abhi’yi sevmediğini kanıtlamak zorundasın diye Pragya’yı sıkıştırır. Abhi ise yanında müdür ile mangalsutrayı çıkarmaya gelir.

Tanu elindeki neşteri alıp mangalsutrayı çıkarır ama çıkarırken Pragya’nın da boynunu kanatır. Purab ve Disha da sonunda Pragya ile karşılaşır. Disha hemen Pragya’nın boynuna krem sürer. Hasret giderdikten sonra Pragya Disha’nın bir oğlu olduğunu öğrenir.

King de sonunda gelir ama konuşmalardan bir şey anlamaz. Tanu ise King’e bakarak eşini de seni de partiye davet ediyorum der. Pragya Tanu’nun orada da yapacaklarından çekinir ve gitmek istemez ama korktu imajı vermemek için gitmeyi kabul eder. King de ona eşlik eder.ah kalbim 300. bölüm özeti resmiTanu ise hangi elbiseyi giyeyim diye Abhi’ye sormaya gittiğinde Abhi ve Dadi’nin konuşmasına şahit olur. Kiara’nın oyuncak bebeği hakkında konuşmalarını dinleyen Tanu, Abhi’nin Kiara ile bir kez daha karşılaşmış olmasına sinir olur.

Sinirle Aliya’nın yanına gider. Dadi’nin onu sevmediğini de dinleyen Tanu, Dadi’nin ayaklarına iyi gelsin diye hazırlattığı suyun ılık değil sıcak olmasını sağlar. Sunny ise parti sırasında Kiara’nın evine gitme konusunda izin ister. Disha da kabul eder. Sunny Kiaralara giderken King ve Pragya da partiye gitmek için hazırlanıyordur.

Abhi ise parti için hazırlanıyordur. Pragya ona giymesi için kıyafet verir. Abhi aslında her şeyin bir hayal olduğunu anlasa da o kıyafeti giymeye karar verir ancak Tanu bu eski tarz kıyafeti giymek yerine ceket giysen der. Abhi istediği kıyafeti giyer. Purab ile Disha’nın yıl dönümü partisi başlar. Çiftin yakın hallerine Aliya çok sinir olur. Pragya da King ile gelip güzel dileklerini iletir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Filizjim ellerine saglik akillim
    Özetler harikaaa
    Çok teşekkür ederim janim benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu