Kördüğüm

17 Ağustos Cuma Kördüğüm 376. Bölümde Neler Olacak? (Son Kısım) Meethi’nin Üzerindeki Bomba Patlayacak Mı?

Kördüğüm 376. bölüm özeti ilk kısmı anlatmıştık. Şimdi son kısım olan Kördüğüm 17 Ağustos özeti vereceğiz. Bu bölümde meydana gelen en mühim olay Asgar, Meethi’nin üzerine bomba yerleştirdi ve elçiliğin önüne gönderdi. Akash buna engel olabilecek mi? Bu sorunu cevabı 17 Ağustos Cuma kördüğüm 376. bölüm özetinde ve sizler alt kısımda bekliyor.

17 Ağustos Cuma Kördüğüm 376. Bölüm Özeti 

Asgar o kargaşadan sonra evde kontrolü ele almıştır. Ev halkı artık her şeyi öğrenmiş, her şeyin de farkına varmıştır. Asgar intihar bombası işi bitmeden evden kimseyi dışarı çıkarmaz da içeri de kimseyi almaz. Evdeki herkesi iple bağlar ve evdekilerin başına birkaç adam diker. Olay bitene dek kimsenin bir yere gitmesine konuşmasına müsaade vermemelerini söyler. Ev halkı Asgar’a yaptığı şeyin çok yanlış olduğunu söyleseler de Asgar yolumdan dönmem diyerek onlara kararlılığını gösterir.

Mukta yeni bir işe başlamıştır bir görenin bir daha baktığı Mukta, taksi sürerek para kazanan bir bayandır artık. Meethi ve Akash birbirlerine belki de son kez bakarlar. Meethi bomba yeleğini içine giymiştir. İçinde bomba olduğu uzaktan belli değildir. Meethi yerde bıçak benzeri bir alet bulur ve bunu elleri bağlı olan kocasına verir. Akash, Asgar görmeden bıçağı alarak arkasına saklar. Asgar ise Meethi’ye gitme vakti geldi, diyerek Akash dan ayırır.

Asgar adamlarını evde bırakmıştı. Evde her şey normal seyrinde iken bir anda kapı çalar ve gelen Ansari’dir adamlardan birisi kapıyı açar Ansari’yi şüphelendirmek istemez. Ashfaque nin nerede olduğunu soran Ansari’ye, adam evde kimsenin olmadığını söyler. Ansari tam ayrılacakken, evden bir cam kırılma sesi gelir. Bunu yapan evde olduğunu Ansari nin anlaması için Ashfaque den başkası değildir. Ansari şüphelenir, ancak elçiliğe doğru gitmesi gerektiği için oradan ayrılır.

Bu sırada Meethi ve Asgar da elçiliktedir. Akash Meethi nin verdiği bıçak sayesinde iplerden ve başında dikili olan adamlardan kurtulur. Meethi heyecanla Akash’ı beklemektedir. Onu kurtaracak kişinin Akash dan başkası olamayacağına emindir. Meethi ye Bombayı patlatacağı yeri gösteren Asgar, sakın ters bir hareket yapma diyerek Meethi’yi tehdit eder.Kördüğüm Meethi Resmi

Bu sırada Akash konsolosluk binasına ulaşmıştır. İçeri girmek için bir şeyler yapmak zorundadır. Ashfaque de Akash gibi iplerden kurtulmuş, adamlardan birini yere sererek o da evden kaçmıştır. Akash konsolosluğa girecekken bir polis ona engel olmuştur. Akash ise içeriye girmekte kesin kararlıdır. Polise vurup onu orada yere serer. Polisin üzerindeki kıyafetleri kendisi üzerine giymiştir.

Bomba nin patlaması için az bir süre kalmıştır. Akash acele etmek zorundadır. O sırada Meethi içeride Akash’ın bir an önce gelmesi için dua ederken Meethi nin yanına birisi yaklaşır. O kişi Damini’den başkası değildir. Damini’yi görünce Meethi bir an afallar. Buraya neden geldin der. Damini’ye Bombayı gösterir ve Damini şok olur. Tam o anda Damini Meethi ile konuşurken, Asgar Damini’ye silah çeker ve Damini’ye hemen buradan uzaklaşmasını söyler.

Ashfaque elçilik önüne gelip polislerle konuşur. Bomba olayını Ansari’ye de anlatır. Ansari önce inanmak istemez ama Damini’yi baygın bir şekilde bulan polisler bundan Ansari’ye haber verir. Ansari Ashfaque ye hak verir ve hemen içeri girerek herkesi dışarı çıkarmaya çalışırlar. Asgar dışarı çıkmıştır Akash da polis kılığında Asgari’yi takip etmiş ve tam bombanın düğmesine basacakken Akash, Asgari’yi bir güzel pataklar. Bomba düğmesi Asgar’ın elinden düşmüştür. Asgar’da yere serilmiştir. Sonra Akash’a fark ettirmeden bomba düğmesini alır ve basar. Meethi sesi duyar  ve artık bir dakika suresi kalmıştır Meethi şimdi ne yapacaktır? bombanın patlamasına nasıl engel olacaktır?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Merhaba arkadaslar iymisiniz ben iyim cok sukur sizde iysinizdir insallah hepinize mutlu sabah dilerim?
  Aaaaaaa arkadaslar cook uzuldum orduda Antlayda sel felakati olmus cok cok uzuldum canlarim gecmis olsun dost turkiyem Allah yardimciniz olsun cok cok evler zarar gordu kopurler yikildi cok uzginim canlarim Allah size yardim etsin Allah bundan sonra hic Musluman ildeslermize bidaha gorkezmesin Allahim sen buyuksin Gunahlarmizi Af eyle amin ?

 2. Ellerine saglik Filizim iymisin kardesim sende ses seda yokla merak edyorum canim seni

 3. Yüreginiz NAZLI KABE gibi,

  gözleriniz MESCIDI NEBI gibi,

  ufkunuz ARAFAT DAGI gibi,

  gözyasiniz gecilmez NIL NEHRI gibi,

  ve sevdaniz…

  HZ. MUHAMMED’IN(S.A.V) YÜREGI gibi olsun

  sabahiniz hayirli gününüz bereketli olsun…

  CUMAMİZ MÜBAREK OLSUN???

  Upuzun bi aradan sonra herkese

  GÜNAYDIN…GÜNAYDIN…GÜNAYDIN…

  Gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın INŞALLAH….

  Nasılsınız…

  Herkes nerde kimse yokmu??????

 4. Merheba Ayselim evet bu aralar hic kimse yok galiba?
  Herkese hayirli cumalar dilerim ????????????????

 5. KANKALARİN BİRTANESİ DENİZİM???

  ?CANTANEM?

  ?NURTANEM?

  ?BİRTANEM?

  DENİZİM CANTANEM nasılsın???

  Nerelerdesin sen de yoksun? kursun mu başladı acaba???

  Seni cokk ama coook özledim CANTANEM???

  Okursan iki satır bisey yaz bari…?????

  SENİ SEVİYORUM VE KAYBETMEK İSTEMİYORUM????

 6. Meraba NURANAAY yazın sitelerde pek kimse olmaz zatende bu kadar boş kaldığını görmemiştim hiç kimse yok gibi…Herkes haberimi gitti acaba 20 25 gündür internetim yoktu kimseden haberim yok benim..

  NURANAACİM Filiz nerde o da mi yok ??

 7. BU HAFTA PEK GİREMEDİM KIZLAR AFOLA OKUL KURSUNA GİTTİĞİMDEN DOLAYI BELKİ UARIN GİREMEYEBİLİRİM tatvana GİDECEZ ALLAH İZİN VERİRSE ÖPÜYORUMM SİZİ ? AKŞAM İNŞALLAH GELİRİM

 8. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR sizi çok özledim inşallah ara sıra YAZARIM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM

 9. ?????AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR canım kurs Eylül veya Ekim gibi açılacak sana yazdım ama görmedin mi CANIM KANKAMMM benim kuzenim kaza yaptı ve öldü ????çok zor du rabbim kimseye yaşatmasın acısı çok büyüktü ailemize resmen yıkıldı acısı yüreğimi yaktı CANIM KANKAMMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMM

 10. Selam herkese ne var ne yok iymisiniz bu ne sessizlik kizlar nerede sizler ???cok sessiz
  burasi
  HEPINIZE IY GECELER DILEGILE.
  NURDAN SALIHAM ZEYNOO LEYLOO HELINIM DENIZIM NAZ AYSELIM ELAJIM INCEEM MANYA ECEM ICE FILIZIM HEPINIZE IY UYKULAR SAOLUN CANLRIM???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu