Fragman

17 Aralık 2019 Edho 152 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

17 Aralık Edho Fragmanı izleyicilerin beklentisini karşılayamadı. Tufan Ağa ölecek mi,? Hızır haini yakaladı. Peki onu yeni bölümde öldürecek mi? Diye beklerken Hızır asla dokunmayacağını, oğlunun cenazesini defnetmesi sonrasında kılıçların çekileceğini söyledi.

Edho 152 bölüm fragmanı sırasında kafalar gene karıştı. Hızır Tufan ile birlikte olup, düşmanlara karşı savaşacak mı? Yoksa Tufan ağa Hızır’ı öldürmek için Cengiz ile bile isteye anlaşmaya mı gitti? Peki o zaman kendi ofisine gelen kişilere dişe diş. Onların da çocuklarını öldüreceğiz niye dediler? İşte bu kafa karışıklığını gidermek için gelecek 152. bölüm fragmanı verip özetini yazacağız.

17 Aralık Edho Fragmanı (152. bölüm)

Beşinci sezonu ile karşımıza olan ATV’nin iç yapımları tarafında yapımı üstlenilen dizide son zamanlar da Hızır karakterine hayata veren Oktay Kaynarca’nın diziden çıkacağı ve uzun bir ara vereceği söylentileri ayyuka çıktığı şu günlerde yaklaşık iki yıldır Hızır Çakırbeyli’nin en has arkadaşı ve adamı olan Tufan ağanın hainlik yapması, Hızır’ı derinden yaraladı. Tufan bu çıkmazdan çıkabilecek mi? Yoksa kendi hayatına son mu verecek? Dilerseniz önce eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 152 bölüm fragmanı vereli,m. Sonrasında konuşmaya devam edelim.

Hızır Çakırbeyli, en yakınındakilerin hainlik etmesine artık alıştı diyebiliriz. Geçtiğimiz sezon bir çok karakter, Hızır’a karşı hainlik etmişti. Şimdi Tufan Ağa da bu kervana katılanlardan oldu. Tufan aslında onurlu bir adam. Ancak oğlunun gözlerinin önünde öldürülmesinden sonra ikinci evladı yaşasın diye bu insanların dediklerini istemese de yapmak durumunda kaldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152 Bölüm Özeti

İzlenimlerime göre bu belayı başından def ettikten sonra Tufan ağa gururuna yediremeyip, kendi canına kıyacağını düşünüyordum. 152. bölüm fragmanını izlediğimde yine aynı şeyi hissettim. Hızır ile Tufan ağa her ne kadar eski dost olsa da araya giren hainlik olayında dolayı, düşmanlara karşı birlikte mücadele edecekler. Düşmanlarını bir bir alt ettikten sonra Tufan ağa, bu işi Hızır’ın yapmasına gerek olmadığını düşünüp, kendi kafasına sıkacaktır. Edho fragman (eşkıya fragmanı) - yazı görseli

Diğer yandan Altan da kendisine karşı Hızır’ın yanına geçmek isteyen sınırsızları yeniden kendisi ile birlik olmaya zorlamak için onlara oyun kurup ya ölüm ya benim adamın olacaksınız diye tehdit edecek. Şafak ilk etap da bunu kabul etse de kendisine silah çeken Altan’ı bizzat öldürmese de ölümüne neden olacak oyunun içinde yer alacak. Kısacası Şafak Altan işle birlik olmaya görünüşte karar verecek. Ancak arka taraftan Altan’ın kuyusunu kazacak.

17 Aralık Edho Fragmanı Sonrası Tüyolar

  • Hızır ile Tufan Bir olacak
  • Düşmanlarına karşı birlikte mücadele edecekler
  • Altan Sınırsızlar ile yeniden anlaşma sağlayacak
  • Tufan Ağa düşmanlarından intikam aldıktan sonra kendi canına kıyacak
  • Tufan’ın hain olduğu masada konuşulacak
  • Tufan için masada ölüm emri verilecek

Kısaca gelecek bölüm hakkında düşüncelerimiz bunlardan ibarettir. Gelecek bölüm hakkında düşüncelerinizi bu yazının yorum kısımdan bizler ile paylaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu