Gelinim Mutfakta

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Toplam Puanlar]

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 13-17 Aralık haftasına bilezikleri Yeşim mi Aldı? Yoksa Damla mı aldı? Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı? 13 Aralık ile 17Aralık haftasında, haftanın birincisi kim oldu? Detayları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

13 Aralık 2021 tarihinde başlayan ve eski yarışmacı Damla’nın yarışmaya gelmesi ile başlayan yeni haftada, dengeleri %100 değişti. Damla geldiği hafta da üstü üste iki defa çeyrek altını kazanması, güçlü rakiplerini geriye düşürdü.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Damla aldığı yüksek puanlarla Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Haftalık Puan durumu öncesinde, iyi puanlar elde ederken, Aslıhan ise Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Bugün Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, beş bileziğin sahibi kim oldu? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorularının cevapları, bugün verilecek puanlama ile netlik kazanacak.

Dört yarışmacının da hepsi, bugün 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda hem eleneme hem de bilezikleri alma şansı var. Zira birinci ile sonuncu arasında sadece beş puan farkın olması, bilezikleri alacak isim son kaynananın vereceği puanlar sonucunda %100 belli olacak.

Hafta başında Yeşim geçtiğimiz hafta finalinde iki bileziği Aslıhan’a kaptırdı. Buna istinaden Yeşim kaptırdığı bilezikleri geri yerine koyabilmek için  Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Aslıhan geçtiğimiz hafta finalinde Yeşim’in kural hatası yapması ile beş bileziğe ortak olmayı başardı. Lakin Yeşim ile bilezikleri ikişer olarak paylaşmak durumunda kaldı.

Aslıhan 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda, geçtiğimiz hafta artan bir bilezikle ile beraber toplamda 6 bileziği kazanmak isterken, Yeşim de bilezikleri Aslıhan’a kaptırmak istemiyor. 

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Aslıhan ile Yeşim arasında ki puan savaşından Damla galip çıkmak istiyor. Yeşim her ne kadar Cuma puanlamasına Damla’dan 3 puan ileride olsa da Damla, Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Toplam puan durumu sonucunda, bilezikleri kazanmak istiyor.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

13 Aralık 2021 tarihinden başlayan yarışma programında, Emel Özkızıltaş’ın vereceği son puanlarla 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla

Perşembe günü verilen puanlama ile Yeşim 62 puanla ilk sırada yer alan isim olurken, Damla 59 puanla ikinci sırada yer aldı. 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu öncesinde bileziklere en yakın isim olarak Damla ve Yeşim ön plana çıkan isimler oldu.

Miyase ile Aslıhan da 57 puanla, Cuma puanları öncesinde eleme potasına düşen iki isim oldu. Miyase ile Aslıhan her ne kadar eleme potasına düşmüş olsalar da Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucun da bilezikleri alabilecek şansları hala devam etmekte. 

Dikkat: Bugün 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim : 62 Puan
  2. Damla: 59 Puan
  3. Miyase: 57 Puan
  4. Aslıhan: 57 Puan 

Yukarıda verilen puanlar, Cuma puanlaması öncesinde gelinlerin elde ettiği genel puanlardır. Birazdan Cuma puanları sonucunda, 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 belli olacak.

17 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aslıhan: 57 + 5 = 62
Yeşim: 62 + 14 = 76
Miyase: 57 + 15 = 72
Damla: 59 + 21 = 80

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA (6 Bilezik aldı)

17 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ASLIHAN

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 17 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
17 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN
*************************

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 821 bölümü ile 13 Aralık 2021 tarihinden ekranlara geldi. Haftanın ilk bölümüne eski yarışmacı Damla yarışmaya dahil olan isim oldu. 

Damla, Yaren’in elenmesi ile artık bilezikleri çok daha kolay bir şekilde bilezik alacağını düşünürken, Damla’nın yarışmaya dahil olması e üst üste iki gün çeyrek altını kazanması ile Aslıhan cephesinde büyük bir şok etkisi yaptı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta

Damla her bölümde kendi puanlarını ilerletmeyi başarırken, Aslıhan da Damla’nın gerisinde kaldı. 17 Aralık Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde Aslıhan eleme potasında yer alırken, Damal da bileziklerle Yeşim ile birlikte en yakın isimler oldu. 

Yeşim’in 62 puanla girdiği hafta finalinde, bu hafta 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı da netlik kazanacak.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı DAMLA OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Helal olsun sana Emel Özkıltaş torpil yaptırmadın yapmadın eledin şikeci Aslıhanı adaletli puanlama olunca ağladı haksız puanlamalar oldu diye şike adil gelmeye başlamış artık adil puanlama olunca yanlış puanlama dedi

  2. filiz hanım pazartesi songül karlı haberi doğrumu eğer doğruysa umarım 1 haftalık olur gelen sunucuların içinde en pasif vizyonu dar hiç yakışmayan birisi umarım kalıcı olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu