Gelinim Mutfakta

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma günün birincisi ve toplam puan durumu açıklandı! 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Emel Özkızıltaş kaç puan verdi? 17/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 17 Aralık Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma Aslıhan kaç puan aldı? 17 Aralık Cuma çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana gelinini buldu? Hafta finalinde Cuma en yüksek puanı kim aldı?  İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Puanları sonucunda bir gelin beş altığın bileziğin sahibi olacak. Sadece bu hafta bilezikleri alan değil, aynı zamanda bugün verilecek olan puanlar neticesinde, elenen isim de %100 belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe puanları ile Miyase ve Aslıhan 57 puanla eleme potasına düşen isimler olurken, Yeşim 62 puanla bileziklere en yakın isim olarak, Cuma puanlamasına başlayacaklar. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 17 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, dört gelinin de bilezikleri kazanmak için şansı var. Aynı şekilde birinci olan Yeşim’in bile elenme ihtimali var.

=> Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Böylesine yakın puanların olduğu hafta finalinde, güçlü isimlerin nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu olurken, Aslıhan’ın tatlı konusunda ki zayıflığı, Aslıhan’ın işini bir hali zora sokmakta.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Nuray artık çok daha büyük risk alması gerekirken, Aslıhan da aynı şekilde büyük bir risk almak zorunda. Aslıhan bugün 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alamadığı takdirde, %100 elenme riski başlayacak. 

Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, beş bileziği de kazanmak için plan yaparken, rakipleri de aynı şekilde günü birincisi olup, beş bileziği almak istiyor.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Gelinler arasında, daha doğrusu birinci sırada yer alan Yeşim ile, eleme potasına düşen Miyase ve Aslıhan arasında toplamda sadece 5 puan farkın olması, tüm yarışmacıları panikletmekte.

Aslıhan ile Miyase’nin eleme potasına düşmesini değerlendiren Damla, Aslıhan’ı elemek istediğini, elendiğinde ise ne yapacağını, şu sözlerle dile getirdi. İşte o sözler; 

“Sana giderken el sallayacağım arkandan!” Yarışmacı Damla

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla güçlü rakibi Aslıhan’ı eleme potasına düşürdüğünü, bugün Aslıhan ya da Miyase’nin, yarışmadan eleneceğini iddia ederken, Aslıhan her zaman ki havası ile Damla’yı göndereceğini iddia etti.

Yeşim, Aslıhan ve Damla arasına ki çatışmalara hiç girmeden yemeklerine odaklanıp, bugün Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puanlama sırasında, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla malzemelerinin tamamını doğramadığı için (-2) puan ceza aldı. Bu nedenle Damla günün sonuncusu olan isim oldu.

Damla daha gelir gelmez, Miyase ve Aslıhan’ın oyunlarına maruz kalması, hatta çöpünü karıştırıp yönetmene şikâyet edilmesine karşı, bugün Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma puanlaması sırasında alacağı puanlarla cevap vermek, günün sonunda ise Aslıhan’ı göndermek istiyor.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Puan Durumu

Haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek olan yarışma programında bugün Emel Özkızıltaş’ın vereceği, 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile final puanlaması başlayacak. Aslıhan ve Miyase’nin eleme potasına düştüğü hafta finalinde gözler, Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma puan durumu sonucun da kimin elendiğine çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışan dört yarışmacının da daha önce yarışan isimlerden oluşması, yarışmada acemi isimlerin bulunmaması, yarışmadaki dengeleri %100 değiştirdi. Yaren gittikten sonra kolay rakiplerini bir bir eleyen Aslıhan, bu defa eleme potasına düşen isim oldu.

Hafta finalinde birinci ile sonuncu arasında sade ve sadece 5 puan farkın olmasından dolayı, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin aynı zamanda beş bileziğin de sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Yeşim

Günün puanlaması sonrasın da gözler, 17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucuna çevrilecek. Şu an birinci sırada yer alan Yeşim’in bile elenebileceği bir puanlamada kimin eleneceği, kimi bilezikleri alacağı, son kaynananın vereceği puanlara kadar belirsizliğini koruyacak.

Emel Özkızıltaş beş puanı kime verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? 17 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla bugün kaç puan aldı? Cuma çeyrek altını kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı?  Nuray kaynana gelinine kaç puan verdi? Aslıhan bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puanları (17/12/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Aralık Emel Özkızıltaş Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 2

*************************
” 17 Aralık 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Damla: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: 5

*************************

Gelinim mutfakta 17 Aralık Cuma Toplam Puanlar

Aslıhan 1 1 1 1 1 5
Yeşim 4 5 1 3 1 14
Miyase 3 3 5 3 1 15
Damla 5 2 4 5 5 21

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Aralık Haftası) – Cuma

*************************

Aslıhan: 57 + 5 = 62
Yeşim: 62 + 14 = 76
Miyase: 57 + 15 = 72
Damla: 59 + 21 = 80

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 17 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
17 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık 2021 Cuma Fragmanı İzle

17 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucunda bir gelin elenirken, bir gelin de beş bileziği alacak. İşte tam o anların kısa özeti olarak ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 17 Aralık 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

    1. Yalnız dikkat edin , yarende de aynı şey oldu ! Sunucu gitmesi gereken geline o hafta boyu hep birleri basıyor ! Bu kadar tesadüf olamaz ! Aslıhan da bu hafta emelden hep 1-2 puan aldı ! Aynı şey yarene de yapıldı ! Siz inanıyormusunuz sunucuların tabakları bilmediğine ????

  1. Aslıhan elendiği için çok sevindim zaten sevmiyordum iyi oldu gelinim mutfakta dan elendi iyiki simdi gelinim mutfakta izlenir iste reytinglerde artar o daha iyi oldu böyle aslıhan ve nuray hanim dan kurtuldu ya kanal d oh bayram halay çekiyordur bir efsane daha bitti aslıhan i sevmiyordum zaten iyi oldu bir daha da gelmesin onlar inşallah dua ediyorum harbi mutlusundur simdi bende mutluyum tabiki

    1. ali şu aslıhana efsane deme efsane kolay olmaz ordaki bir kaçtane beceriksiz kaynanaların puanlamsı snucu kaldı en çokda nurayın gitmesine sevindim kadın insanlığa tepki olarak gelmiş ya nuray sevimsizi o 5 1 1 1 ler sonunda senide yaktı en iyi günün bu gün gibi olsun bayyyy

  2. Ohh çok şükür aslıhanda elendi 2.5 aydir izlemiyordum.Buradan takip ediyordum.Artık izlemeye devam.Yeni gelen yarışmacılarda kazansın biraz.Yeşim aylardir burda bunların yüzunden kuralarda bile kaybetti.Bu kadar şanşızlık olur mu?

  3. Pazartesi yine songül karlı geliyormuş gelinim mutfakta ya harbi gelinim mutfakta yi izleye cen mi pazartesi aslıhan da elendi izlersin şimdi pazartesi gelinim mutfakta yi benim favorim artık yeşim oldu herkes yeşimin hakkini yediler iyiki aslıhan yok artik programa artik adalet gelir inşallah 5 111 artık olmaz puanlarda artik 5 44 1 5431 gibi puanlar görürüz bundan sonra gelinim mutfakta da nuray hanim gitti iyiki ondan kurtulduk sonunda herkese iyi puan vermiyordu aslıhan in kayınvalidesi hep 5 111 yapmasından sıkılıyordum ama artık yok ya çok iyi olacak gelinim mutfakta programı inşallah reytinglerde artar fazlaca bundan sonra simdi rahat gelinim mutfakta izleye cem ben

  4. evet ali artık takip edeceğim analizlerimi gözlemlerimi daha sağlıklı yapacağım songül karlı kalıcı değilmiş filiz hanım söyledi artık bundan sonra kim birinci olursa olsun önemli değil aslıhanla nuray gittiya ama gönlüm gerçekten hak edenden yana yeter artık adil yarışma istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu