Zuhal Topal'la Sofrada

17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı [17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı]

17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı? 13 Aralık Pazartesi günü başlayan yarışma programında, 17 Aralık Cuma puanları sonuna göre 17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı %100 belli olacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Ocak 2022 Cuma Kim Birinci Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda;17 Aralık Cuma  Haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Aralık Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları bu haberimizi de sizleri bekliyor.

=> 24 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

13 Aralık 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta birbirinden iddialı isimler yarıştı. Son yarışmacı olarak da alaylı aşçı Süleyman Toprak Karadeniz yarışan yarışmacı oldu.

17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı - Tuba Decedeli
17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı

Haftanın final bölümünde yarışan alaylı aşçı Süleyman toprak da puanlarını aldıktan sonra, 17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? sorusunun cevabı %100 belli olacak.

Haftanın final bölümünde alaylı bir aşçının yarışması, bugün 17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Sorusunun cevabının son ana kadar belli olmayacağı anlamı taşıyor. Zira kimi yarışmacılar Toprak’a sinir olup düşük verecekken, kimisi de diğer rakiplerinin birinci olmasına engel olmak için sürpriz puanlar verilme ihtimali var.

17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

13 Aralık 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta; Duygu İpekçi, Tuba Decedeli, Sevgi Kişi, Hatice Devran Gün ve son olarak Süleyman Toprak Karadeniz yarıştı. Beş yarışmacının da yarıştığı programda, bugün 17 Aralık Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

17 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Tuba Decedeli

17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 13 Aralık Pazartesi Puanı (Duygu İpekçi) = 22 Puan
  • 14 Aralık Salı Puanı (Tuba Decedeli) = 32 Puan
  • 15 Aralık Çarşamba Puanı (Sevgi Kişi) = 26 Puan
  • 16 Aralık Perşembe Puanı (Hatice Devran Gün) = 29 Puan
  • 17 Aralık Cuma Puanı (Süleyman Toprak Karadeniz) = 32 Puan

Yemekteyiz 17 Aralık Cuma Kim Kazandı

17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, resmi olarak son yarışmacı Süleyman Toprak Karadeniz2in yarışıp, Cuma puanlarının alması ile %100 netlik olacak. Ancak yarışmayı yakında takip edenler için bu hafta Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı resmi olarka açıklanmadan önce alt kısımda verilmiştir.

14 Aralık Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Tuga Decedeli
Tuga Decedeli

13 Aralık tarihinden itibaren 17 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna cevap olmak isteyen yarışmacılar, birbirlerinden iddialı menüleri ile yarışsa da bir yarışmacı, 17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Aralık Cuma Kim Kazandı sorusuna cevap olacak. Dolayısı ile 15.000 TL’yi de kazanacak. İşte merakla beklenen o isim.

17 Aralık Cuma Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 32 puanla Tuba Decedeli ile Süleyman Toprak Karadeniz oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. ah zuhal sana ne diyeyim adaletli zuhal izleyicinin sesi zuhal dengeleri sağlayan zuhal beni bile yanılttın şu yarışmayı sadece ve sadece senin için izliyorum masada çaktırmadan yarışmacıları süzüyorsun kimin oynadığını hak yediğini anlıyorsun dengeyi sağlıyorsun helal sana be düzgün kadın keşke gelinim mutfaktaya senin gibi birisi sunucu olsa ama maalesef zuhalden 1 tane var

  2. aslında 15 000 tl toprağın hakkıydı halepli asla hak etmediğini aldı toprağın sadace salatasında kusur varmış zuhal 9 verdi haleplinin 3 yemeğinde sorun vardı ama maalesef her hafta olduğu gibi 2 tane art niyetli adaletten uzak yarışmacının verdiği haksız puan yüzünden ödülü paylaşmak zorunda kaldı hep adil yarışmacılar bekliyoruz ama maalesef her hafta hak yiyen yarışmacılar geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu