Beni Bırakma

17 Aralık Pazartesi Beni Bırakma 176. Bölüm Özeti Tarık İz, Meltem İzleri Karartma Peşinde! Beni Bırakma 176. Bölüm İzle

Atv ekranlarına hafta içi her gün saat 14:00 de özeti ile sonrasına 15:00 de yeni bölümü ile ekrana gelen günlük dizisi Beni Bırakma 176. bölüm özeti vermek için yeniden karşınızdayız. Dünkü verdiğimiz özette, Emre değil Zeynep’in sorumluluk alacağı tarafımıza iletilmediği için ufak bir yanlışlık olduğu için özür dilerken gelecek hafta olacak olaylar şimdiden sizlerde merak uyandıracak Nasıl mı? Beni Bırakma 17 Aralık Pazartesi günü ekrana gelecek olan 176. bölümde neler olacak? Kısaca bahsetmek istiyorum. Bu arada [pembebuton]Beni Bırakma 177[/pembebuton] İçin tıklayınız.

Dikkat: atv’nin verdiği özet dahi yayınladığı bölümle uyumsuzluk içerisinde. Bizlere ulaşan özetlerde ise kayma var. Anlattığımız buradaki bir çok olay Salı hatta çarşamba’ya sarkabilir. Şimdiden özür dileriz. Ancak bu işi yapan yayıncı kuruluş bile yanlış özet verdiği bir dizi için doğru özetleri verebilmek, oldukça zor olduğunu bilmenizi isterim. Saygılarımla Filiz.

Beni Bırakma 175. bölüm de Emre, Zeynep’in neden kendisini polislere haber ettiğini öğrenmek istese de doğru bilgiye önceki olaylarda olduğu gibi asla ulaşamayacak. Zeynep artık Bora’nın neler yapacağını bizzat görmüş oldu. Artık her hamlesini hem kendisini hem de Emre’yi düşündüğü gibi bir de aileleri düşünmek zorunda olduğunu acı tecrübe ile öğrendi.

Gelecek hafta, psikopat sevgili Bora’nın Zeynep’in bir daha kaçmaması için işleri sıkı tutak adına Hülya hanımı da devreye sokup bebeğin babası kendisi olduğunu hülya hanıma inandırıp Zeynep’in başka yabancı bir adam ile kaçması konusunda ikaz etmesini isteyecek. Zaten Zeynep annesine çok düşkün biri. Bu olayda en çok Emre etkilenecek.

17 Aralık Pazartesi Beni Bırakma özeti için Tarık ile Meltem arasında büyük olayın çıkması, Sıla’yı darp edenlerin arkasından Meltem’in adının öğrenmesi gerek. Tarık, Sıla’yı öldüresiye dövenlerin izini sürüp bilgi kırıntısı elde etse de zeki avukat Meltem işin kendisine kadar gelmesine mani olacak. Diğer yandan da Sayar ailesine mağdur gelin rolleri kesmemeye devam edecek.

Beni Bırakma 17 Aralık Pazartesi 176. bölümde artık Esin’in dönemi yeniden başlayacak dersek yanlış olmaz. Hülya’nın evine girip bulduğu resim, Vedat ile Hülya’nın arasını açmak için yeterli olduğunu düşünene Esin, Hülya’ya karşı kozlarını açık oynamaya karar verirken, diğer yandan da Emre ile Cansu’nun yeniden bir araya getirecek bir plan yapar. Emre ise yine isyanlar havalarda takılacak. Beni Bırakma özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Bebeği düşme tehlikesi geçiren Zeynep’in hayatını yine Emre Beni Bırakma son bölüm de  kurtarmıştı. Arzu hanımda olanları duyup hastaneye gidip Zeynep’e bebek doğar doğmaz elinden alacağım. O bizim torunumuz demesi, Zeynep’i oldukça korkutacak. Bu durumda Bora’nın yanında kalmaktan başka çaresi kalmayan Zeynep bebeğini büyütmek için hiç de istemediği Bora ile kalma düşüncesi unu derinden yaralayacak.

Beni Bırakma 176. Bölüm Emre İle Zeynep Aşkı

Her defasında başkalarının araya girmesi ile birbirini deli gibi seven ikiliyi ayıran kader, bir gün bu ikiliyi bir araya getirecek mi? Sitemize gelen yorumlarda gerek Emre ile Zeynep’in gerek ise Tarık ile Zeynep’in ne zaman bir araya geleceğini ve mutlu olacağını soruyorlar. Bizler de bu konuda edindiğimiz kanaati açıklıyoruz.

Şahsen bu ikilinin bir araya gelmesi oldukça zor. Neden mi? Ben bu dizisinin ilk 20 bölümünü yazarken bir kaç bölümde çözülecek işi senarist o kadar uzatmış ki aradan bir sezon geçmesine rağmen ben bıraktığım yerden tekrar özet verdiğimde gördüm ki Emre ile Zeynep ve Tarık ile Sıla asla bir araya gelmez. Zaten gelirse dizi biter düşüncesi hakim olduğunu gördüm. Buradan dizinin senaristine sesleniyorum.

Günlük dizi yazmak zor ama daha yaratıcı ve belli başlı insanların etrafında dönmeyen günlük diziler insanları sıkmaz ve çok daha iyi reytingler elde edersiniz. Artık insanlar mutluluk bekliyor. İkilinin kavuşmasını bekliyor. Geçmiş özetlere baktığımda 25. bölümde Emre, Zeynep’in peşinde koşuyordu. Şu an Beni Bırakma 176. bölüm özeti veriyorum. Hala aynı konular veriliyor ve aynı şeyler üzerine bölümler çekiliyor. Benim söylediklerimi umarım dikkate alırsınız.Beni bırakma özeti

Kısa sitemimden sonra 17 Aralık özeti ile alakalı elde ettiğimiz bilgiler değişir yada daha fazla bilgiler öğrendiğimiz de bu sayfadaki yazılarımızı yeniden güncelleyeceğiz. O sebeple bölüm başlamadan tekrardan bu yazıya bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum. Bu arada 

17 Aralık Pazartesi Beni Bırakma özeti burada sonlanmıştır. Yayın saatini kaçıranlar yada kaçıracaklar için hemen alt kısımda  Beni Bırakma 175. bölümü izleyebilmeniz için video ekliyorum.

Beni Bırakma 176. Bölüm İzle (17 Aralık Pazartesi 2018)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. ÖZETTE YAZDIGINIZ GIBI BIR AN ÖNCE GERÇEKLERİORTAYA ÇIKARIN YANI BITIRIN VE BAŞKA DİZİLER ÇEKIN

  2. Zeynep neden emre yi ihbar etti zeynep emreye dönecekmi eger dizi böyle devam edecekse yayından kaldırın

  3. Yahu günlük dizilerde mantık mı arıyorsunuz ??
    Çizgi film niyetine izleyin ?
    Bizim senaristlerimiz kötülüğü seviyor. Zeynep in çocuğu ya düşecek ya da Bora çocuk doğunca çocuğu başkasına evlatlık verecek ve Zeynep e diyecek ki: Çocuğun ölü doğdu ya da çocuğunu görmek istiyorsan şunu yap ya da bunu yap. Aman işte bıktıracaklar seyirciyi ??

  4. Sevgi Hanım neden kötüler kazanıyor biliyor musunuz ? Çünkü İyiler sesini çıkarmıyor !! Yahu senin sevdiklerini öldürürüm diyor korkutuyor Bora. Yavaş öldür biraz Bora bey yani kim kimi öldürebilir ki ezik kızlar yaaa

  5. bilemiyorum neden bu dizideki kadindir kizlari sevmiyorum sadece zeynebin annesini seviyorum.cunki cok guzel bayan beni affetdede oynamishdi kendisi o zamanlarda cok hayrandim kendisine .

  6. Hep ayni hic ilerleme yok hep kotuluk hep kotuluk bu dizide hicmi guzel bolum olmayacak sıkıldık artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu