Gelinim Mutfakta

17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Haftaya moral ve motivasyon ile başlayan gelin Elif akçam oldu. Elif bu hafta bilezikleri almanın planlarını yaptığı için bugün Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı Puanları sırasında yine rakiplerine fark atıp, günün en yüksek puanını almak için emek verecek. Peki bu duruma diğer gelinler izin verecek mi? Not: 17 Aralık puan durumu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.

=> [pembebuton]7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Son bölümde en son puanları vermeye gelen Çiğdem kaynana her zaman olduğu gibi gelini Elif’i bulmayı başardı. Size bir sorum olacak. Her zaman yemek yapan annenizin yaptığı bir yemeği aynı malzeme ile komşunuz yapsa tanır mısınız.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Aralık Günün Birincisi[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu açıklandığı an=> [mavibuton]24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bazıları elbette tanırım der. Ancak hiç yemediğiniz bir yemek için bunu tanımanız neredeyse imkansız. Bu durumda Çiğdem hanıma içerinde tabaklarının yerimi söyleniyor? Not: 17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]20 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi Elif AkçamBazıları bu söylediklerime çok sinir olabilir. Ben sadece hissettiğim düşüncemi aktarıyorum. Zira evde annenizin her zaman yaptığı yemek olsa onu bulmanız kolay olur. Ancak yarışma programında ki yemeklerin malzemeleri evdeki malzemelerle yapılmıyor.

=> [saributon]19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

İkincisi çoğu yemekleri daha önce tatmadığınızı düşünün. Böyle bir durumda sektirmeden her defasında bulmanız şans yada başarı dışında, yardım ile açıklanabilir. Dikkat: 17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi yazının en son kısmında açıklanmıştır.

=> Bu arada [mavibuton]18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Ben Elif yada Aydan düşmanlığı yapmıyorum. Bu duruma daha önce Ezgi’de de karşı çıkmıştım. Yarışmada o dönem de en popüler yarışmacıların kayın validesi nedense nokta atışı gelinlerin tabaklarını bulmaları şans faktörü ile açıklanmayacak kadar önemli.Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı Çeyrek Altını alan yarışmacı Elif

Başarı asla tesadüf olmadığı için tahmin faktörü ile tabaklarının bulunması esas olan bir programda bilgi faktörünün devre dışında kaldığı bir ortamda her defasında Çiğdem gelinin tabağını bulması olağan dışı bir durumdur. 

Bugün kim birinci olur diye bana soracak olursanız. Elimde bir bilgi yok. Ancak Elif iyi başladı. Bu sebeple ipin ucunu bırakmayacağını düşünüyorum. 

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

17 Aralık Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında yukarıdaki söylediklerimi düşünerek Çiğdem hanımın vereceği puanlamaları dikkatlice izleyin. Asla karasız kalmıyor. Geliyor. Bir vermesi gerekenlere bir verip her defasında 5 puanı Elif’e veriyor.

Aslında kaynanaların gözleri kapalı bir şekilde tadım yapsa belki daha adil puanlar olacağını düşünsem de içeriden gerçekten bilgi alan için bu da çözüm olmaz. Tabi benim bu söylediklerim sadece iç sesimden ibarettir. Not: 17 Aralık Salı haftalık toplam puanlar yazının en son kısmında verdim.17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Son final bölümünde beş altın bileziği alan Aydan haftaya oldukça mutlu başlasa da iyi puanlar alamadı. Ancak moral olması açısında kayın babasından gelen inci kolyeyi takıp, şansını artıracağını düşünürken diğer yarışmacılardan Elif bu kolyenin sahte olduğunu dile getirdi. Bugün morali bozuk bir şekilde programda yarıştığını gören Elif, kolye konusuna atıfta bulunarak şu sözleri söyledi.

“Sordu kuyumcuya. Gerçek değil dedi. Hevesi kırıldı”
Elif Akçam

Sözleri ile aslında Aydan’ın moralini ve yarışmadaki motivasyonunu düşürmek için elinden geleni yaptığını görüyoruz. Anlaşılan o ki Elif, hedef olarak kendisine Aydan’ı seçtiğini görüyoruz.

Bakın şu tesadüfe ki 45 bileziği olan Elif’e karşı gelmesi ve onu elemek için gelmesi gerekirken Elif’in yandaşı Aydan’ın karşısına olan yeni bir yarışmacı dün katıldı. Anlaşılan o ki bu hafta Aydan’ın gitmesi gerekiyor. ;)Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu17 Aralık Salı puanları öncesinde Elif ile Yağmur arasında kıyafet polemiği devam ediyor. Programa gelmiş kıyafetleri kendi aralarında anlaşıp kullanamayan ikili arasında nasıl giyinilir polemiği devam edecek.

İki arasında yani Yağmur ile Elif arasında ki bu tartışma ortamı doğal olarak günün puanlaması sırasında dozunu artırdığını görüyoruz. Her iki yarışmacı da birbirlerine karşı bilendiklerini görüyoruz. Eğer Yağmur bugün Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puanlama kısmın da en yüksek puanı alıp günün birincisi olması halinde , Elif bir sonraki gün Yağmur’un üzerine oynayacaktır. 

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı Puan Durumu Sonuçları

16 Aralık Pazartesi günü başlayan bu hafta 17 Aralık Salı günü kaynanaların günün yemeğine vereceği puanlarla devam edecek. Elif ilk gün birinci oldu ve çeyrek altını kazandı. Şimdi ikinci gün puanlamasında bu başarısını devam ettirmek isterken diğerleri de hem elenmemek hem de bilezikleri ve çeyrekleri almak adına kıyasıya yarışacak, Elif’i bilezikleri kaptırmamak adına zorlu bir mücadele verecekler. Günün sonunda bu mücadeleden hangi gelin kazandığı Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puan durumu sonucun da ortaya çıkacak.17 Aralık 2019 Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an

17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması bu hafta yarışmaya katılan Goncanur için oldukça önem arz ediyor. Zira kendisi ilk gün üçüncü sırada bitirmişti. Eğer yarışma kalmak istiyor ise kesinlikle bugün çok iyi puanlar almak zorunda. Tabi kaynanası Emine, bu yarışmaya Elif için değil, kendisi ve gelinin için geldiğini fark etmesi gerekecek.

Bugün çeyrek altını alan gelin Elif dışında başka bir yarışmacı olması halinde hafta finalinde hem sürpriz bir elemenin önü açılacak. Hem de sürpriz bir yarışmacının da bilezikleri alması konusunda başlangıç yapılacak. Gelinim Mutfakta 417. bölüm - 17 Aralık Salı

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında hangi kaynana, kendi gelinin tabağını bulacak? Hangi kaynanada Elif’e beş puan vereceğini dikkatlice izleyeceğim. Zaten Çiğdem kendi gelinine beş verecek. Onun dışında yeni gelen kaynana Emine, yine Elif’e beş puan verecek olursa, bu durumu ne yazık ki normal olarak karşılaşmayacağım.

17 Aralık Salı puan tablosu henüz verilmeden yarışmacıların son puan durumu sonuçlarına gelin hep birlikte bakalım. Elif 15 puanla ilk gün hem çeyreği hem de zirveyi aldı. Hemen arkasından ise 13 puanla Yağmur’un yer aldığını görüyoruz. Bu hafta yarışmaya katılan Goncanur 12 puanla üçüncü sırada yer alırken son sırada ise Aydan’ın olduğunu görüyoruz. Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı Günün birincisi Aydan

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla bizleri şaşırtan Aydan, bu durumu bir an evvel kurtarması, en son sıradaki yerini bir başka geline vermesi gerekiyor. Aksi halde bu hafta elenen isim olacak. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.

17 Aralık Salı Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanaların vereceği puanlarla bugün çeyreği alan gelin kim olduğunu sizlere birazdan açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün 17 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve çeyreği kim aldığını sizlere açıklamadan evvel, sunum kısmına gelinler hangi yemeği yapacağını açıklayacağız. Sonrasında ise Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı puan durumu sonucunu ve günün birincisi kim olduğunu aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Tavada Kadayıf Böreği

  • 300 gram tel kadayıf
  • 2 büyük parça dil peyniri
  • 2 adet yumurta
  • 1 yemek kaşığı yoğurtgelinim mutfakta 17 aralık tavada kadayıf boregi resmi
  • Yarım çay bardağı süt
  • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Çıtır bir kadayıf böreği ile ikinci gün yine harika lezzetlerle ekranlara gelen yarışma programında hem gelinlerin hem de kaynanaların işi gittikçe zorlaşıyor. Zira her bölümde farklı lezzetler ve bu lezzetleri daha önceden hiç tatmadıkları için kendi gelinlerin tabaklarını bulması da bir hayli zorlaşıyor.

Tabi bu söylediklerim Çiğdem kaynana için geçerli değil. O müneccimim gibi gelinin tabağını bulabiliyor. Tabi ki espri yaptım. Bir kimse her attığını tutturması olasılık ve tahmin dışı bilgiye girer. Bilmem anlatabildim mi? Neyse konumuza dönelim. 17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün

Fatih Ürek yarışmacılara haftanın ikinci günü için normal de tatlılar da kullanılan kadayıftan bir börek yapmasını istedi. 50 dakika içinde kadayıfları hazır edip sunum kısmına getirmelerini isteyen sunucumuz Fatih Ürek, böreğin yapımını kısaca yarışmacı kızlara da açıkladı.

Bugün kim çeyrek altını aldı? Son bölümde çeyrek altını alan ve bu konuda rekora koşan Elif, bu hafta bilezikleri almanın peşinde. İki haftadır kıl payı kaçıran Elif, bugün günün birincisi gelin olup hem rakiplerine kalıcı bir fark atmak, hem de çeyrek altını almayı başarmak için kolları sıvadı. 

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puanları (17/12/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Aydan : 2
Yağmur : 4
Goncanur  : => Şükriye’nin Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 4
Yağmur : 1
Goncanur : 1

*************************
” 17 Aralık 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 3
Goncanur : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Aydan : 2
Yağmur : => Ayten’in Gelini 1
Goncanur : 3

*************************

Gelinlerin 17 Aralık 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 5 1 5 16
Aydan 2 4 5 2 13
Yağmur 4 1 3 1 9
Goncanur 1 1 3 3 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Aralık Haftası) – Salı

*************************
Elif            : 15 + 16 = 31
Aydan       : 6 + 13 = 19
Yağmur     : 13 + 9 = 22
Goncanur : 12 + 8 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 17 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
17 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GONCANUR

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Aralık 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

18 Aralık 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 418. bölümü ile gelecek olan programın 18 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu