Dizi Özet

17 Ekim Cumartesi Masum Özeti (GÜNCEL)

Masum 209. bölümde Neler Olacak? Raşi Amerika'da Doğum Yapacak mı? İşte Masum 17 Ekim Özeti

17 Ekim Cumartesi Masum Özeti; Urmila Amerika’ya gitmek isterken pasaportu yırtılacak. Raşi ise uçağa binmeden doğum sancısı başlayacak. Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti sizlerle…

DİKKAT: Kanal 7 daha önce 60 dakika olarak yayınladığı bölümleri 100 dakika olarak vermeye başladığı için biz bu bölümü 213 ve 214 bölümler olarak detaylı olarak anlattık. Sizlere en doğru özeti vermek adına masum 209 bölümü yeniden kısa olarak anlatacağız. Detaylı olarak okumak isteyenler 213 ve 214. bölümlerimizi okuyabilirsiniz.

Raşi, kendisi ile beraber sadece Ameraika’ya annesi Urmila’nın gelmesi için öncesinde türlü türlü oyunlara imza atması sonucunda Ameraka’ya gidecek isim Urmila olur. Urmila uçağa gitmek için Modi konağına geç gelir. Ancak gende de Raşi ile Jigar gitmeden yetişir. Giydiği şok kıyafetle hem Kokila’yı hem de Hetal’ı adeta aşağılamaya, hava atmaya çalışır. Bu sırada Urmila’nın pasaportu arabanın kapısına sıkışır. Urmila Pasaportunu kurtarmak isterken yırtılmasına sebep olur.

17 Ekim Cumartesi Masum Özeti (Kısa)

  • Urmila Amerika’ya gidemeyecek.
  • Raşi Amerika da doğum yapamayacak
  • Raşi Yolda doğum yapacak
  • Jigar ve Raşi Gopi’den yardım isteyecek
  • Gopi Raşi2nin yerini bulmada çok zorlanacak
  • Yoldan geçen bayanlar Raşi2nin doğumunu yaptıracak.
  • Gopi Raşi2nin yerin bulacak
  • Ahem ve Kokila da Doktor Doshi’yi getirecek
  • Bebeklerin adı Tolu ve Molu olacak.

Masum 209 Özeti (17 Ekim 2020)

Raşi annesinin Pasaportunun yırtıldığını görünce onu beklemeyeceğini söyleyip, Jigar ile yola çıkarlar. Raşi’nin yolda sancısı artmaya başlasa da bunu Jigar’dan saklar. Jigar uçağı kaçırmamak ,için taksinin hızlı gitmesini isterken, Raşi de sancısı artmaması için yavaş gitmesini ister taksi şoföründen.

17 Ekim Cumartesi Masum Özeti (Kısa)

Yolda  yoğun trafiğin olduğunu gören Jigar taksiciye ne yapacaklarını sorar. Taksici de kestirme bir yol bildiğini söyleyip daha önce hiç gitmedikleri tenha bir yoldan havaalanına gitmek için yola koyulurlar.

Raşi engebeli yolda dayanamaz ve doğum sancısı başlar. Taksici de çıkmaz bir yola girince raşi gerçeği daha fazla saklamaz. Doğumun başladığını söyler. Bu sırada Taksi arızalanır. Adam tamirci geçirmeye gider. Lakin Raşi’nin bekleyecek zamanı yoktur. Jigar ilk fırsatta Gopi’yi arar. Durumu haber verir. Gopi de hemen Ahem ve yanında kileri arar. Gopi Modi konağının çalışanı şoförle birlikte Jigar’ın bahsettiği adrese doğru giderler.

17 Ekim Masum 209 Özeti resmi

Gopi Jigar ile telefonla konuştuğu sırada arkada da ezan sesini duyar. Ancak Jigar da tam olarka nerede olduklarını bilemediği için yerini tarif edemez. Gopi yolda arabadan inip Jigar’ın yerini bulmaya çalışır. Bu sırada ezan sesini duyunca doğru yolda olduğunu anlar.

Gopi etrafı aradığı sırada Raşi’nin acı dolu çığlıklarını duyunca koşarak yanların a gider. Bu sırada Hetal de kadın doğum uzmanı doktor Doshi’nin yanına gidip Raşi’nin yolda doğum sancısı başladığını söyleyip birlikte Raşi’nin olduğu yere doğru yola çıkarlar.

17 Ekim Cumartesi Masum Özeti (GÜNCEL) resmi

Gopi Raşi’nin hastaneye gidecek vakti olmadığını anlayınca oradan tapınağa giden topluluktan Jigar yardım ister. Kadınların yardımı ile Raşi doğum yapar. Raşi Amerika da doğum yapmak isterken Hindistan’ın köhne bir sokağında bebeğini dünyaya getirir. Olay yerine Kokila ve Ahem ve doktor da gelir. Doktor Raşi’yi kontrol ettikten sonra hastaneye kaldırır.

Hastanede bir gün kaldıktan sonra Raşi ve ikizleri taburcu edilir. Artık asıl mesele bebeklerini adının ne olacağı Raşi için büyük bir sorundur. Jigar farklı bir isim öne sürerken Raşi de modern isimleri aklında geçse de Kokila Tolu ve Molu olmasına karar verirler. Bu durum Raşi’nin hiç hoşuna gitmez. 17 Ekim Cumartesi Masum Özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu