Gelinim Mutfakta

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kesin Sonuçlar [17/09/2021]

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 13 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında 17 Eylül Cuma günü bilezikler sahibini bulacak. 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna göre bilezikleri kim kazandı? Bu hafta kim birinci oldu?  17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre haftanın birincisi kim oldu? İte merak edilen bu hafta altınları kimin kazandığına ve haftanın birincisi hangi gelinin olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu Öğrenmek için tıklayınız. 

Bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucu kesin olarak açıklandığında bir gelin tam 10.000 TL değerinde bileziklerin sahibi olacak. Şu an için Hazal’ın bileziklere çok yakın olduğu puan tablosunda Yağnur ise eleme potasında yarışacak. 

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim Kazandı Sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Son puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikler alan isim kesin olarak şimdiden netlik kazandı.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Hazal

Geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Yağnur son puan durumu sonucuna göre eleme potasına yer alırken bu hafta yarışmaya katılan Hazla bileziklere en yakın isim olarka Cuma günü puanlaması başlayacak.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda bir gelin beş altın bileziği kazanacak. Öncesinde gelinlerin hafta başında beri aldıkları puanlara göre sıralamamaları alt kısımda verilmiştir. 

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Hazal: 63 puan
  2. Aslıhan: 58 Puan
  3. Yeren: 54 Puan
  4. Yağnur: 53 Puan

Yukarıda verilen puanlar son bölümde elde edilen puanlardır. Bu puanlar Perşembe günü yapılan yemeklerden sonra yarışmacıların puanlarıdır. Bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu ve haftalık toplam puanları alt kısma eklenmiştir.

=> 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız. 

Yağnur İşçiler’in eleme potasına düştüğü yarışma programında bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

13 Eylül 2021 tarihinde başlayan bu haftada rekabet ve hırs tavan yaparken, Filiz ve Yaren ile Nilgün ile Yağnur arasında yaşanan tartışma ortamı iki yarışmacının da bugün eleme potasında olmasının ana sebebi olarka karşımıza çıkıyor. Nilgün kaynana yine 5-1-1-1 puanlaması ile seyircinin tepkisini alırken, kim i zaman gelinin bulurken, kimi zaman bir vermek durumunda kaldı. Kaynana Nilgün’ün sürekli risk alması, Yağnur’un bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu öncesinde eleme potasına düşmesine neden oldu.

Geçtiğimiz hafta Nilgün kaynananın her şart ve koşul da gelinin bulup beş puan vermesi hem yarışmacılar arasında huzursuzluk ortamına neden olurken hem de izleyiciler arasında “Yağnur elenene kadar izlemiyorum” şekilde yorumlara neden oldu.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Hazal ve Kaynanası

Yağnur ve Nilgün’e gelen tepkilerden midir bilinmez ama bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde Yağnur eleme potasına olan yarışmacı oldu.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri Yağnur kazanırken, bu hafta Yağnur eleme potasında ve bugün Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puan Tablosu öncesinde 63 puanla bileziklere en yakın isim Hazal oldu.

Bu hafta 13 Eylül 2021 tarihinde hanım ağa lakaplı kaynanası Bedriye ile programa dahil olan Hazal bugün Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puan Durumu sonucunda bilezikleri alan gelin olmak için çabalayacak.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Hazal

Yağnur, Geçtiğimiz sezon finalinin etkisini hala atamadığını, Yaren’in eleştirileri ile daha da net ortaya çıkarken, Yaren Yağnur’un elenip eleneni gelen gelin olduğunu yüzüne vurması oldukça dikkat çekti. Yaren bugün eline geçirdiği fırsatı değerlendirip, Yağnur’u elemek isterken, Hazal da bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olan gelin olmak istiyor.

17 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yağnur : 53 + 17 = 70
Yaren: 54 + 20 = 74
Aslıhan: 58 + 17 = 75
Hazal: 63 + 11 = 74

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ASLIHAN

17 Eylül 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  YAĞNUR

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 17 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YAREN
17 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HAZAL
*************************

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puan Durumu açıklandığı an Aslıhan ile kaynanası

13 Eylül 2021 tarihinde yeni sezonun beşinci haftasına başlayan Kanal D’nin sevilen yarışma programında 17 Eylül Cuma günü beş adet altın bilezikler sahibini ya da sahiplerini bulacak.

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş Kimdir
Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş

Yeni sezonun iddialı yarışmacılarında biri olan Hazal 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı olamaya en yakın isim olarka Cuma puanlamasına başlayacak. Gelen bilgiler neticesinde Hazal 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Hazal oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. hazal hakkında kulis bilgisi vardı ama tutmadı. Bunun yanında yağnur’un gideceği bilgisini de vardı %50 başarı var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu