Gelinim Mutfakta

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma günün birincisi netlik kazandı. 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Son puan durumu sonucuna göre Yağnur elendi mi? 17 Eylül Cuma Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Yağnur’un toplam puanları ne? Bu hafta 17 Eylül Cuma çeyrek altını bugün kim aldı? Nilgün Yağnur’un tabağına beş puan verdi mi? 17 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Günün en yüksek puanını hangi gelin aldı? 13-17 Eylül haftasında, hafta finalinde bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Toplam Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puanları ve son puan durumu sonucu %100 belli olduktan sonra bir gelin beş bileziğin sahibi olurken, bir gelin de en düşük puanları topladığından dolayı yarışmadan elenen isim olacak.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta 13 Eylül Pazartesi günü Hazal’ın yarışmaya katılması ile yarışmadaki tüm dengeler %100 değişirken, Hazla hafta finalinde bileziklere en yakın isim oldu. Hazal bugün 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde çifte bayram yaşayacak.

Bugün 17 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında kesin olarak sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yağnur ile Nilgün kaynanaya duyulan tepki bugünler de karşılığını bulmaya başladı. Nilgün kaynana gelinin tabağını yine bulurken, rakipleri Yağnur’un yine diğer gelinlerden farklı yemek yaptığını söyleyip (-2) ceza almasını isteseler de Demet Akalın bu durumu es geçti.

Gelinim Mutfakta son bölümde Aslıhan adeta küllerinden doğdu. eleme potasına düştü, düşecek derken bir anda bileziklere yürümeye başlaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puanları Verecek Kayın Valideler

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu Yağnur’u doğrudan etkileyecek. Eğer Yağnur kendisinden bir puan fazla puana sahip olan Yaren’i geçemediği takdirde, Yağmur yarışmadan elenecek.

Yarışmada en tecrübeli isim olduğunu ileri süren Yağnur kolay rakipleri arasında bilezikleri bir bir almaya başladı. Ancak bu hafta Hazal’ın da gelmesi ile diğer rakipler de gözünü açınca, Yağnur’un puanları bir anda dip yapmaya başladı.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Hazal ve Kaynanası

Yaren de Yağnur’un aslında kendileri ile yarışmadığını, Aysun’un kazandığı bilezik sayısına ulaşmak için çabaladığını şu sözlerle dile getirdi. İşte o sözler;

“Aysun’u o kadar kıskanıyorsun ki Aysun’un yanından bile geçemezsin sen!” Yarışmacı Yaren

Sözleri ile yarışmacı Yaren, Yağnur’un neden bu kadar hırslı olduğunu açıkça ifade etmiş oldu. 

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Netleştiği an Aslıhan ile Kaynanası

Yağnur son bölümde yemeğini bilerek yapmadığını ağzından kaçırması dikkatlerden kaçmadı. Kameraların çalışmadığı kapalı kapılar arkasında neler yaşandığını bilinmez ama bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı Yağnur için kesinlikle çok zor olacak.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Puanlama sırasında Yaren kesinlikle ama kesinlikle Yağnur’dan daha yüksek puan almak, Yağnur’u elemek için şimdiden kolları sıvadı.

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu haftanı nen dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Hazal, kısa sürede yarışmaya adapte olurken, kendisini hanım ağa olarak tanıtan Bedriye kaynana, gelinini çoğu zaman bulması dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Bedriye bugün Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma puanlaması sırasında gelinin yapacağı tabağı bulup beş puan vermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puan Durumu

Yeni sezonun beşinci haftasının hafta finali bugün yapılacak. Birazdan gelinlerin yapacağı tatlıların puanlaması bugün Demet Akalın’ın vereceği 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise günün sonunda kesin olarak netleşecek olan Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma puan durumu sonucundan hangi gelinin birinci olduğuna ve hangi gelinin elendiğine çevrilecek.

Son ölümde aldığı yüksek puanlarla eleme potasında bir anda bilezikler için en iddialı isimler arasında giren Aslıhan başladığı işi bitirmek için 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yine en yüksek puanını almak için çabalayacak.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Filiz ve Yaren

Bu hafta yarışmaya dahil olan Hazal bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olursa kesin olarak bilezikleri de alacağını çok iyi biliyor. Bunda dolayı Hazal ne yapıp edip elinden gelenin en iyisini yapmak için kolları sıvadı.

Bu hafta Yaren ile Filiz’in tartışmalarını geride bırakan Nilgün ile gelini Yağnur’un arasında yaşandı. Nilgün gelinini hakkında video çekmesi ve onu da ihbar hattına vermesi çok konuşuldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren yarışmada bu hafta bilezikleri alamayacağını çok iyi bilse de bugün eline geçen Yağnur’u eleme fırsatını çok ama çok iyi kullanmak istiyor. Bunda dolayı bugün Gelinim Mutfakta 17 Eylül puanlaması sırasında Yağnur’dna daha yüksek puan alması halinde, Yağnur da kesin olarak elene isim olacak.

17 Eylül Cuma günü Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Demet Akalın’ın beş puanı hangi geline verdi? 17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta Cuma çeyrek altını kim kazandı? Bu haftalık son puan durumu sonucun da en yüksek puanı kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda tablo içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Puanları (17/09/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Yaren: 5
Aslıhan: 4
Hazal: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Yaren: 4
Aslıhan: 3
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 1

*************************
” 17 Eylül 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 4
Yaren: => Filiz’in Gelini 3
Aslıhan: 5
Hazal: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 3
Yaren 5
Aslıhan 1
Hazal 3

*************************


#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 1
Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Hazal: 5

*************************

Gelinim mutfakta 17 Eylül Cuma Toplam Puanlar

Yağnur 4 4 3 5 1 17
Yaren 5 3 5 4 3 20
Aslıhan 4 5 1 3 4 17
Hazal 1 1 3 1 5 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Eylül – 17 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Yağnur : 53 + 17 = 70
Yaren: 54 + 20 = 74
Aslıhan: 58 + 17 = 75
Hazal: 63 + 11 = 74

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAREN
Gelinim Mutfakta 17 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
17 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HAZAL

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Eylül 2021 Cuma Fragmanı İzle

17 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 açıklandığında gözler hafta finalinde kim birinci olduğuna çevrilecek. İşte o anların sonucu günün birincisi olan ve günün sonuncusu olan gelin tam olarak netlik kazandıktan sonra gözler bu haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 17 Eylül 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

    1. Demet yüzünden Hazal bilezikleri alamadı
      yağnur un gitmesine ne kadar sevindiysem Aslıhan in bilezikleri almasına da o kadar üzüldüm

  1. KIZLAR KUSURA BAKMAYIN YAĞNUR’UN GİDECEĞİ HAFTA PUANLAMAYI HEYECANDAN YANLIŞ TOPLAMIŞIM! SORNA SİZLERİN İKAZI İLE GERÇEĞİ FARK ETTİM. SONUNDA YAĞNUR ELENDİ… YENİ YÜZLER GELDİN HER HAFTA… DEMİRBAŞ İSTEMİYORUZ…. BU EZGİ DE OLSA… AYSUN DA OLSA… ELİF DE OLSA AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORUM… YENİ YÜZLER YENİ İNSANLAR YENİ HİKAYE…

  2. Ay yagnurun elenmesine cok sevindim bole bi ego bole insanlarin akliyla oynayan gelin kaynanaya tv de hic denk gelmedim yazacak cok sey var ama gerek duymuyorum elendi ohhhh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu