Zuhal Topal'la Sofrada

17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Mustafa Gültekin]

17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Mustafa Gültekin yarışacak. 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda Mustafa Gültekin kaç puan aldı? Mustafa Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda Mustafa’nın toplam puanları ne? İşte 17 Eylül Yemekteyiz puanları ve puanlaması dahil tüm bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz.

Bu hafta 13 Eylül tarihinde başlayan programda dört günün sonunda bugün beşinci günü ile ekrana geldi. Bugün 49 yaşında asıl mesleği toptancılık olan Mustafa Gültekin yarışacak.

17 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Mustafa Gültekin Ve Ailesi

49 yaşında ve 20 yıllık evli olan Mustafa bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma Puanları sırasında en az 24 puanı alması gerekiyor. Aksi halde Özlem haftanın birincisi olan yarışmacı olacak.

Zuhal Topal Yemekteyiz 17 Eylül puanlaması esnasında puan verecek olan tüm rakiplerin günü geçtiği için yarışmacıların acımasızca puan vermesi neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Dolayısı ile Mustafa bugün iyi puanlar kesin olarak alamayacak.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

=> Yemekteyiz 13-17 Eylül (2021) Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün yeni sezonun ilk final bölümü olmasından dolayı yarışmacılar tekrar tekrar hatırlanmak için 17 Eylül Yemekteyiz puanları soncunda 15.00 TL’yi kazanmak istiyorlar.

Bugün yarışan Mustafa’ya 17 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Mustafa Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma (2020)

17 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Mustafa Gültekin. Aslen Samsunlu olan iki çocuk babası Mustafa Gültekin halen toptancılık işi ile uğraşmasına rağmen yemek yapmaya karşı özel bir ilgisi olduğunu açıkladı.

Çocuk yaşlardan itibaren yemek yapmayı sevdiğini ve evlendikten sonra da yemek yapmaya devam ettiğini açıklayan Mustafa Gültekin, bugün 15.000 TL’yi kazanmak için 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları sonucunda en az 24 puanı alması gerekiyor.

17 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verecek Sunucu

Bu hafta 13 Eylül Pazartesi günü yarışan ve bariz farkla rakiplerinden çok daha iyi puanlar alan Özlem, 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün verilecek puanlar sonucunda büyük ödülü kazanmanın hayalini kuruyor.

Yarışmacıları her an sürprize açık olması ve nerede kime kaç puan verileceği belli olmadığı için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma puanları sırasında Mustafa bey sürpriz puanlar bekliyor.

17 Eylül Yarışmacısı Mustafa Gültekin

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mustafa Gültekin
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa Gültekin Resmi
 • 1972 doğumlu
 • 49 yaşında
 • 20 yıllık Evli
 • İlki Çocuk babası
 • Bir kızı var
 • Kızının adı Buse
 • Bir oğlu var
 • Yemek konusunda kurs aldı
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Toptancılık yapıyor
 • Aslen Samsunlu
 • İstanbul da yaşıyor
 • İddialı bir yapısı var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Mustafa Gültekin’in 17 Eylül Cuma günü bu sezonun ilk, bu haftanın tek şampiyonu olmak için öz ama lezzetli yemekler yapmak için kolları sıvadı.

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma Puanları ile puanlaması sonrasında bir yarışmacı tam olarak 15.000 TL’nin sahibi olacak. Bu şanslı ve yetenekli kişi olmak için yarışmacı Mustafa elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor.

17 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mustafa’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma Puanları Verilecek Mustafa'nın Menüsü
 • Patatesli Sütlü Çorba
 • Çıtır bakla dilimli peynirli ıspanak börek
 • Ezme
 • Soslu Biftek Yanında Fırınlanmış Domates Biber
 • Pirinç Pilavı
 • Kaşık Salata
 • Yeşil Fıstıklı Nevzine Tatlısı

Yukarıda açıklanan Mustafa’nın menüsü beklentilerin altında kalırken, bu konuya rakipleri aynen şöyle eleştirdi;

Menü bebek maması
Menü güzel
Bunlar çok kolay

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül Cuma puanları sonucunda bir yarışmacı 15.000 TL’yi kazacak. Mustafa bu kazan kişi ben olmalıyım diyerek elinden gelenin en iyisini yapmak için kollarını sıvadı. 

Hafta içinden Mustafa rakiplerin gerek menüsüne, gerek masasına karşı sert eleştirilerde bulmuştu. Ancak bugün kendi menüsü hem kolay hem de kısa sürede yapılabilecek olmasında dolayı 17 Eylül Cuma Yemekteyiz puanları sırasında Mustafa beye, rakiplerinden iddialı puanlar gelmeyecek.

Diğer yandan Mustafa ise yemeklerin kolay yada zorluğuna bakmadığını az ama lezzetli yemekler ortaya çıkartıp, gelen misafirlerini doyurmayı hedeflediğini sözlerine eklendi. Dikkat: Mustafa Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Mustafa Gültekin)

Özlem Çelik  3
Oğulcan Yıldız  4
Zübeyde Kırkdeveli  1
Büşra Yıldız  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   20

**17 Eylül2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 17 Eylül Cuma Fragmanı İzle

Aslen Samsunlu olan 49 yaşında iki çocuk babası olan Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Cuma günü yarışan Mustafa Gültekin’in yarıştığı bölüme ait fragman alt kısımda eklenmiştir. Bu bölümde Mustafa Gültekin, 17 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması için yarışacak. işte Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Eylül fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu