Yasak Elma

17 Eylül Yasak Elma Çalan Şarkı Ve Sözleri (Yeni Sezon İlk Bölüm) Tüm Şarkılar


Uzun bir aradan sonra yasak elma dizisi yeni sezona merhaba dedi. Daha dizi başlamadan Yasak elma çalan şarkı ve sözleri merak edildi. Böyle giderse dizi bir birinden sıra dışı şarkılarla evlerimize konuk olmaya devam edecek. Şimdi Yasak Elma 17 Eylül çalan şarkıları tek tek aktaralım. Ardında Yasak Elma 14. bölümde çalan şarkı (tüm şarkıları) dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz.

Yasak Elma Yeni Sezon İlk Bölüm Çalan Şarkı Ve Sözleri 17 Eylül Pazartesi

Geçtiğimiz sene yani 19 Mart pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayan  yapımını Med yapım tarafında üstlenilen, yapımcılığını ise Fatih Aksoy tarafından yapılan yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt oturduğu senaryosunu ise Melis Civelek ile Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı Yasak Elma dizisi ikinci sezonu 17 Eylül Pazartesi günü başladı.

Daha dizi ekrana gelmeden yeni sezon fragmanlarında bir birinden güzel ve sıra dışı günlük hayatta karşılaşılması az olan şarkılarla gündem olmaya ve sosyal medyada yasak elma yeni sezon çalan şarkının adını veya şarkıcıyı bilen var mı gibilerinden araştırdıklarını gözlemledik. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan duygusal sahnelerin arka planında çalan şarkıların hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu şarkı Zeynep ile Alihan arasında geçen konuşma sırasında çaldı.

Zeynep, Alihan’a ne yapmaya çalışıyorsun. Derdin ne senin ya diyerek kapısına kadar gelen Alihan’a tepki göstermek istese de Alihan Zeynep’in tepkilerine kulaklarını kapatırcasına derdin sensin deyip, bir nevi aşkını itiraf eder. Tam da bu sırada Selami Şahin’in Ben sevdalı Sen belalı şarkısı arka planda çalmaya başladı. Merak edenler için şarkının sözlerinden belli parça yazılmıştır.

Yasak Elma 17 Eylül Çalan Şarkı “Ben Sevdalı Sen Belalı”

Selami Şahin’in seslendirdiği Ben Sevdalı Sen Belalı adlı arabesk şarkının önce sözlerini ardın dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz.Yasak Elma Oyuncuları ve diz kapak Resim 1“Sen beni sen unutmuş gibisin
Ben hala deliyim hala sevdalı
Yaktığın ateşi söndüremedim
Sen hala çılgınsın hala belalı” 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu